לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיזינג, רק לבנים...

משב רוח​(שולטת)
לפני 17 שנים • 6 במרץ 2007

טיזינג, רק לבנים...

משב רוח​(שולטת) • 6 במרץ 2007
דרקולה של בפורום השכן

"מה גורלו ומעמד תדמיתו של דום שיורד לשפחתו?

יורד הכוונה, לא לשפוך את הזבל....."

ומה גורלה של מלכה שיורדת לנשלט שלה?
בעוד שמין אוראלי של גברים לנשים, נחשב גם בקרב חלק מהגברים, טובה לאישה, מין אאוראלי של אישה לגבר, נחשב יותר חלק מההענקה של אישה, כלומר סוג של "שרות - חובה".

אז מה גורלה של מלכה ש"נותנת שרות" כזה לעבד שלה?
אנדרפוט
אנדרפוט • 6 במרץ 2007
גורלה עלול להחרץ לחומרה בקרב כמה פאמדומיסטים עם אידאולוגיה, אבל הם ממילא לא נהנים ממין חושני אז לא להם מכוונת השאלה.
לדעתי תלוי באיזה אופן יורדת המלכה - לאמא שלי לקח עשרים שנה להפוך אותי לגבר ואילו לאשה דומיננטית לוקח בדיוק עשרים דקות להפוך אותי לכל מה שהיא רוצה. אז היות והבדסמ אינו נבדל מהחיים והוא דווקא חלק מהם, ומייצג את מה שמתרחש בין גברים ונשים באור מיוחד, אז לכל מציאות אפשר לייחס משמעויות שונות.
תלוי הקונטקסט של המין האוראלי, התזמון שלו, האופן בו הוא מבוצע מבחינה גיאומטרית-מרחבית (יש משמעות סימלית לגבר עומד ואשה כורעת ברך ומוצצת או גבר שוכב על גבו ואישה יושבת על פניו ואז מוצצת) והמצב המנטלי של שני השותפים.

היתה לי פעם מישהי שהיתה שולטת בי, יושבת על פני, מנגבת את נעליה במכנסי, מצווה עלי לנשק את ישבנה בתנוחות משפילות. אחרי חצי שעה ככה היא היתה יכולה לעשות הכל איתי - ירדה לי, חדרתי אליה באופן מסורתי, נישקה אותי וכו" - לכל הפעולות הלכאורה ווניליות לא היתה כל משמעות וונילית ולכן היא המשיכה להנות ממעמד גבוהה של אליטה שולטת אצלי גם אחרי שירדה, ולא להוריד את הזבל כי ממילא גרתי בקומת קרקע.
דקיקון​(נשלט)
דקיקון​(נשלט) • 6 במרץ 2007
אם השולטת לא רק מוצצת אלא גם נושכת בפראות תוך כדי, אזיי היא הצילה את כבודה icon_smile.gif
DRAKULLA​(שולט){בתו של דרק}
לפני 17 שנים • 7 במרץ 2007

משב רוח מרענן :-)

אני מניח שגבר ואישה, לא משנה מה ההגדרה שלהם, הנמצאים בקשר אינטימי, ולא משנה איך נגדיר אותו לצורך הדיון יכולים לעשות אחד לשני כל מה שעולה בדעתם כל עוד זה נעשה בהסכמה.

אם העבד ראוי והמלכה נהנית ממנו והיא נהנית לבצע מין אוראלי בגברים מדוע שלא תעשה זאת לעבד שלה. אני בטוח שהוא יהיה אסיר תודה ורגיש רצון לתת עוד יותר מעצמו עבור מלכתו ה"נדיבה".

בכלל כל מי שפועל על פי רשימת מטלות והגדרות מפספס הרבה הנהות.

כך שמציצה של מלכה הניתנת לעבד שלה בהחלט יכולה להיות משב רוח מרענן במערכת היחסים ביניהם.....
דקיקון​(נשלט)
לפני 17 שנים • 7 במרץ 2007

Re: טיזינג, רק לבנים...

דקיקון​(נשלט) • 7 במרץ 2007
אז מה גורלה של מלכה ש"נותנת שרות" כזה לעבד שלה?[/quote]

משבית רוחיה,
בתור שולטת שכותבת זאת, האם את רומזת לנו משהו?... icon_wink.gif