לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה כמה מלכות שצריך להזהר מהם

מביט לרגע
לפני 17 שנים • 10 במרץ 2007

Re: מדהים !

מביט לרגע • 10 במרץ 2007
cai כתב/ה:

....וניצול חולשות של הצד השני. ככה פשוט.
זה יפה? לא. זה הוגן? לא. זה טוב לאנושות? לא. אבל זה משרת את האינטרסים שלהן יפה מאוד, ועל זה אתה לא יכול להתלונן.
בדיוק כמו שאתה נזהר מכל נוכלות אחרת בעולם, תזהר גם מזאת. זה הכל.

תקראי קאי , תקראי שוב , את מה שאת כתבת במילותייך שלך .
מה יש כאן להוסיף ?
כתבת שזה ניצול חולשות , שזה לא יפה ולא הוגן , שהן אינטרסנטיות , וצריך להיזהר מהנוכלות הזאת .
והוספת באותה נשימה ממש , קשה להאמין , "על זה אתה לא יכול להתלונן" .
איך זה יכול להיות שעל התופעות הללו אני לא יכול להתלונן ? אני לא רק אתלונן , אני גם אעמיד את התופעה הזו באור הראוי לה - שזה פשוט נבזות לשמה וניצול אנשים תמימים או במצוקה .
וזאת בדיוק הבעייה של הקהילה , שבמקום לגנות את התופעה הזו בכל לשון של גינוי , ולנדות ולהחרים את מי שעוסק/ת בה , כך שאם הם יופיעו במסיבה או ארוע אחר הם ישאו אות של קין על מצחם , יש כאן אנשים שמזלזלים בזה - מבחינתם שהפראיירים יאכלו אותה .
אני עם מקצוען בעניין הזה , מבחינתי שיפתחו כאן כמה שיותר שרשורים בעניין .

ואגב , אם "המלכות" הללו כל כך גאות ושלמות עם מה שהן עושות מדוע אף אחת מהן עדיין לא באה לפורום וסיפרה לנו על כך ?
אולי זה בגלל שהן לא באמת מלכות שיודעות שליטה אמיתית מהי , אלא סתם נצלניות שתופסות טרמפ על הבדס"מ ? icon_idea.gif
מביט לרגע

Re: לא ברור לי

מביט לרגע • 10 במרץ 2007
ללא גבולות כתב/ה:
אישה מבקשת ממך שלפני פגישה תשלם לה ולחברה על ארוחת ערב.
אז היא נצלנית ונהנת לנצל את כספיהם של אלה שנותנים לה .

אז מה הקטע של השירשור ? אם החלטת ל"שלם" על קשר אז תשלם ואם לא ..תזוזו משם .

בקיצור אם יש טמבלים שמשלמים , אז מגיע להם

כמו שאם יש נשים שהן טיפשות להיות במערכת יחסים נצלנית , אז שיבושם להן .

אנשים מנצלים אנשים , ברוך הבא למציאות.

בקיצור, חאלס עם השירשורים האלה.

אלה החיים , תתחיל להתרגל.

אוסף המשפטים הכל כך "איכפתיים" האלה הם דוגמא מצויינת למה שהתכוונתי על אחריות הקהילה עצמה , הרי לזה בדיוק התכוונתי שאמרתי שזו הבעייה של הקהילה שלא יוצאת בריש גלי כנגד התופעה אלא מכשירה את השרץ במשפטים מהסוג הנ"ל .
huan
huan • 10 במרץ 2007
ללא גבולות סתם נקודה למחשבה.

נשים הם יצורים נחותים שמותר לפוצץ אותם במכות ומקומם במטבח...אלה החיים שיתמודדו איתם!
נישמע מוכר??? או שהכחשה העבר וההווה זה חלק אינטגרלי מצביעות??
עבד גברי ושרירי​(נשלט)
לפני 17 שנים • 12 במרץ 2007
ועם כל הפרסומים של הפוסטים האלו, התופעות האלו אינן נגמרות, שוב ושוב נכנסות לפה סו קולד מלכות ומתנות המשך קשר כלשהו באתנן כספי כזה או אחר, אפילו דבר פעוט כמו מנוי זהב בכלוב ששוויו 15 ש"ח ומתנות את זה בהמשך קשר אם בכלל יהיה המשך קשר.

הצעה שלי לכל מי שנגעל מהתופעה הזו, חוץ מפרסום שרשורים בעניין, לפנות בהודעה פרטית לאותן נצלניות עם קישור ישיר לשרשורים כגון אלו, אולי הן פשוט לא קוראות בפורומים, לפחות שיידעו שלא כולם פה פראיירים.

כמו כן איזשהו לוגו או פתיח או אימייל לאחר ההרשמה שבו נכתב כי האתר אינו רואה בעין יפה מקרים של ניצול כזה או אחר חד צדדיים כחלק מהונאה רמאות ושקרים.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 12 במרץ 2007
שקרנים יש בכל מקום.
צריך לדעת להתאפק עם החרמנות ולא להגיע לסף נואשות של להוציא כסף על מישהי שלא פגשת לפחות 2-3 פעמים ואתה משוכנע שהיא מתכוונת לתת לך משאב כל שהוא (כולל רגשי) חזרה.
FrozenLips
FrozenLips • 12 במרץ 2007
cai כתב/ה:
שמנמונת סקסית כתב/ה:

אפשר לחשוב שהיא ביקשה שתתן לה 50 אלף שקל לשופינג

גם אם היא הייתה מבקשת זה היה בסדר.
הנה:
אני מבקשת 11 אלף שקל לשופינג, או את העגילים הירוקים מהקולקציה "ספרינג" של ה. שטרן.
אם מישהו רוצה לקנות לי, למה לא? זה לא אומר שאני אשתין עליו, אבל הוא יכול לנסות.

אני דווקא הייתי מוכנה להשתין עליו icon_wink.gif

אבל בכל אופן - כמו כל שאר התופעות האנושיות המגיעלות - אין דרך למנוע אותן חוץ מקורטוב של מודעות עצמית.

כמה שזה עצוב, אנשים בבסיסם נוטים להיות רעים למדי - אי אפשר לצפות מאנשים לשרת אינטרסים שאינם שלהם.

בקיצור - Live long and prosper
דוכיפת​(נשלט)

דוכיפת​(נשלט) • 12 במרץ 2007
ערן 1 כתב/ה:
ללא גבולות כתב/ה:
אישה מבקשת ממך שלפני פגישה תשלם לה ולחברה על ארוחת ערב.
אז היא נצלנית ונהנת לנצל את כספיהם של אלה שנותנים לה .

אז מה הקטע של השירשור ? אם החלטת ל"שלם" על קשר אז תשלם ואם לא ..תזוזו משם .

בקיצור אם יש טמבלים שמשלמים , אז מגיע להם

כמו שאם יש נשים שהן טיפשות להיות במערכת יחסים נצלנית , אז שיבושם להן .

אנשים מנצלים אנשים , ברוך הבא למציאות.

בקיצור, חאלס עם השירשורים האלה.

אלה החיים , תתחיל להתרגל.

אוסף המשפטים הכל כך "איכפתיים" האלה הם דוגמא מצויינת למה שהתכוונתי על אחריות הקהילה עצמה , הרי לזה בדיוק התכוונתי שאמרתי שזו הבעייה של הקהילה שלא יוצאת בריש גלי כנגד התופעה אלא מכשירה את השרץ במשפטים מהסוג הנ"ל .

סתם בחרתי דווקא את ההודעה הזו.
ומסכים עם ללא גבולות ואחרות..
דן בן אמוץ אמר פעם:
ירצו,יאכלו,לא ירצו..
אז מי שרוצה אוכל ונהנה.גם מהניצול.מה יש?היתה כאן דומית שמפעם לפעם שלחתי לה ארוחה מדומינו.ומאד אהבתי שלא הודתה לי,ההפך,לפעמים גם באה בטענות על האיכות....
גבר מנוצל.אבל זהו יעודו של עבד,לא???? icon_eek.gif
ומי שלא רוצה,שיזהר,שיגיד לא ושלום על "קהילה". icon_smile.gif
ומה אתם זועקים ל"קהילה" ובאים אליה בטענות??מי זו "קהילה"???
לא מתאים לכם,חושבים שמדובר בנצלנית/ות,ספרו את ספורכם בציון הניק שלהן,והן תגבנה,אם תרצינה(צאנה צאנה).אבל אנא,לא מתאוות נקם אלא עובדות המקרה,ואז,שמן ילך לפניהן,וכל הרוצה יזהר.
"קהילה".אה אה.סמיילי icon_lol.gif icon_lol.gif
מלך הארץ​(לא בעסק)

מלך הארץ​(לא בעסק) • 12 במרץ 2007
דוכיפת כתב/ה:

........
...............
דן בן אמוץ אמר פעם:
ירצו,יאכלו,לא ירצו..
אז מי שרוצה אוכל ונהנה.גם מהניצול.מה יש?היתה כאן דומית שמפעם לפעם שלחתי לה ארוחה מדומינו.ומאד אהבתי שלא הודתה לי,ההפך,לפעמים גם באה בטענות על האיכות....
..........................
......................................
icon_lol.gif icon_lol.gif

זה סתם הזכיר לי אמירה שוביניסטית שכנשלט אני רק יכול לגנות בתוקף, אמירה שמיוחסת לבן אמוץ:

"אישה רוצה שני דברים : זין וכסף. זין היא תקבל ...כסף - זייין היא תקבל!

אז עם כל ההסתייגות שלי והזעזוע מאימרה שכזו, שבכל זאת מצחיקה לדעתי צריך שדברים יעשו בפורפורציות,

כל אחד שיעשה את החשבון שלו,
יש מי שרוצה להיות עבד ניקיון, אבל מתרעם שמלכה דורשת ממנו שיעשה לה מנוי ב-15 ש"ח שזה פחות משכר המינימום לשעת עבודה.
ויש מי שהפנטזיה שלה זה שמישהו יזמין אותה לפיצה ובשביל זה היא תהיה מוכנה לטפל בו שעות.
איך אמרה מישהי בעניין של רמון:
אישה יודעת להגיד לא וגבר יודע להגיד סליחה, לא צריך עם כל דבר ללכת לבית משפט.
אז
עבד גם יכול להגיד לא, ומלכה יודעת גם להגיד לו: "יאלה יאלה חפש ת'חברים שך"

אבל בכל זאת מתפתח כאן שירשור מעניין יש מאין.
זוהר צפוני

אני היחידי שרואה פה את כולבוטק?

זוהר צפוני • 12 במרץ 2007
אני מדבר על התופעה של ניצול ללא תמורה כי לבקש כסף ולתת שרותי מין תמורת הכסף מותר לכל אישה וכל עוד היא מספקת את השירות תמורת הכסף שקיבלה אני לא חושב שמישהו מתלונן.

אני מדבר על בקשות כספיות שאחריהן לא ניתנה התמורה שסוכם עליה.
אם יש קורבנות שבגלל מצבם הקשה, הנפשי, המשפחתי, whatever, משלמים כסף ולא מקבלים תמורה תלוי כמה הם שילמו.
בכולבוטק ראינו אישה ששילמה למכשפה שתגאל אותה מכישוף כמה אלפי שקלים ואחרי ההוכחות בכולבוטק המשטרה התחילה לחקור עליה.
הזמנת ארוחה, פיצה או סביח בתמורה לשירותי מין הם לא מחיר גבוה אבל אם המחיר יעלה לאישה שמקבלת כסף מראש יש שתי אפשרויות:
1. היא תסכים אחרי קבלת עוד כמה טובות הנאה לספק שירותי מין ואז כמו שברנרד שו אמר יודעים מה היא וצריך רק לסכם על המחיר.
2. היא לא מוכנה לספק שירותי מין אלא למי שהיא רוצה ואז היא מקבלת דבר במרמה כי היא מראש יודעת שהיא לא תתן את התמורה המבוקשת.
דין פרוטה לא כדין 100 ולכן כל עוד היא מבקשת סביח או פיצה היא כנראה תפרנית שלא יכולה להרויח בעצמה למזון ואפשר לנדב לה תרומה לנזקקים אבל אם היא תבקש יותר אני חושב שההשוואה ל"מכשפה" שניצלה את המצב הקשה, האמונות הטפלות והחוכמה של הפונים אליה מתאימה לעלאק מלכה שמבקשת כסף.

איימי, אני לא מקפח אותך. אחרי שכתבת כמה פעמים שנציין לעצמנו שאת בעד אני זוכר שאת תומכת בקבלת כספים ללא תמורה.
מבחינה מוסרית אני עם אנשי כולבוטק והצופים. כשיש קבלת דבר במרמה אני בצד המוסרי השני.

נ.ב. אם הנשלט יעביר הרבה כספים ויתגבר על הבושה אני חושב ש"קבלת דבר במרמה" יכול לעבוד גם פה אם הוא פעם יתלונן למשטרה ויתן לה וילה כמו שהציעו פה.
הוילה תחזור לבעליה והיא עלולה להיות עם תיק נאה ופלילי.

סביח, פיצה, ארוחה ועגילים הם חיזור רגיל שלא קשור למלכות אלא רק לנשים. אם העגילים הם של ה. שטרן היא צריכה להחזיר אותם אם היא החליטה לא לספק בסוף את השירותים המצופים.
דין פרוטה הוא לא דין 100 ודין 100 הוא לא דין אלפיה.
kaly
לפני 17 שנים • 16 במרץ 2007
kaly • 16 במרץ 2007
מי שמנצל פה זה אתם הזכרים.
אתם לא עבדים,אתם גברים חרמנים שמחפשים אישה שתיתן לכם מה שאתם מחפשים.
תגשים לכם פנטזיות מיניות למיניהן.
אתם באים עם דרישות מראש-זו נצלנות ולא איבוד שליטה.ויש לכם עוד את התעוזה להתלונן על נשים נצלניות.

אתם נצלנים לא פחות.

יש גבריםשאוהבים את תחושת ההשפלה שהם משלמים כסף כדי לקבל סוג של יחס,ובגלל זה פונים למלכות בתשלום.
שם הם יודעים שיקבלו תמורה לכספם.

לגבי המלכות שדורשות כל מיני מתנות כספיות לפהי הכרות בכלל-תעשו את השיקולים שלכם.
בא לכם-תנו,לא בא לכם-אל תתנו.

יש לכם אפשרות בחירה,תשתמשו בה.

אין כאן שום מקום להשוואות בין ניצול כספי לבין אונס למשל כמו שניסו לעשות כאן.
אף אישה לא בוחרת להאנס.