לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלבה של נשים.. איזה בסה איתכם .......

כלבה של נשים
לפני 17 שנים • 14 במרץ 2007

Re: היייייייייייייייייייייי מצחיק ותודה ..........

כלבה של נשים • 14 במרץ 2007
אושה כתב/ה:
כלבה של נשים כתב/ה:
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif אני עוד לא זונה ולא שפחה ולא מחפשת אז מי שחשב לעצמו או חשבה שאני זונה אז היא או הוא טועים......אני פה בסכות אישה שאני מאוד אוהבת אותה ...... : . icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif אבל בכל זאת תודה .................. icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif אשמח לשמוע תגובות נורמלים תודה...

icon_rolleyes.gif
icon_twisted.gif icon_twisted.gif מצחיק חחחחחח... אני לסבית עם לא הבנת .... icon_twisted.gif לסבית גאה................................ icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif עם לא הבנת אז תביני....
כלבה של נשים
לפני 17 שנים • 14 במרץ 2007

הייייייייייייייייייייייייייייייי בנות מצחיקות....

כלבה של נשים • 14 במרץ 2007
: twisted: icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif מי שלא הבין זה בעיה שלא אני סך הכל אמרתי מה קשה לכם לכתוב זה לא אולה כסף זה בחינם אז מה קרה קשה לכתוב שיט איתכם........... עם אתם חושבים שאני שפחה אז אני לאאאאאאאא אני בחורה רגילה בעברי איתי שפחה עכשיו לאאאאאאאאאאאאאאאא אני לא אוהבת ששולטים אלי עם כןןןןןןןןןן זה רק בת זוג שלי לחיים עם לא הבנתם אני לסבית גאה.ולא מחפשת מלכה ולא שפחה אלה סתם לתכתב ואני פה בסכות מישהי שאני מאוד אוהבת אותה icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif רק בגלל זה אז הנה מי שלא הבין שהכרה שוב ובזהירות .........כי אני לא שפחה ולא זונה של אף אחת... icon_twisted.gif icon_twisted.gif אשמח לשמוע תגובות נורמלים ... icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
אושה{אוש}
לפני 17 שנים • 15 במרץ 2007
אושה{אוש} • 15 במרץ 2007
רצית תגובה נורמלית?
תקבלי!!!

אין בעיה שאת לסבית
אין בעיה שאת לא שיפחה
אף אחד לא ביקש לעשות אותך כזאת.

אבל ברגע שפתחת פוסט אישי "פולני" שכזה בפורום הכללי אל תצפי שיתיחסו רק לענין.
כל אחד יכול לקחת את זה לאיזה כיוון שרק ירצה.
ולי הכי היה טבעי לקחת את זה לנושא זונות הצומי כי זה בדיוק מה שעשית פה -
חיפשת תשומת לב.
ונשבעת לך שניסיתי להיות נחמדה ולהכיר לך עוד פסיכים כמוך וכמוני
אלוהים יודע למה התעצבנת...
D-HUNTER
D-HUNTER • 15 במרץ 2007
icon_evil.gif אושה עם זו התגובה שאנחנו מקבלים אז אני נעלבתי icon_exclaim.gif
כלבה של נשים אף אחד לא ניסה להפוך אותך לשיפחה או משהו כזה ,
פתחת שירשור ואנחנו הגבנו בדרך שניראת לנו icon_exclaim.gif
שאגב אמורה מאוד להחמיא לך icon_idea.gif
אז מה את תוקפת ומשתוללת??? icon_twisted.gif ועושה פרצופים זועמים icon_twisted.gif
בכל מיקרה שהיה אחלה יום...
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 15 במרץ 2007
D-HUNTER כתב/ה:
אז מה את תוקפת ומשתוללת??? icon_twisted.gif ועושה פרצופים זועמים icon_twisted.gif

ניסיתי להיות נחמדה...
כלבה של נשים

סורי אבל לא התכבנתי לפגוע....

כלבה של נשים • 15 במרץ 2007
אושה כתב/ה:
D-HUNTER כתב/ה:

ניסיתי להיות נחמדה...
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif היי אני רואה שלא הבנתם את התגובה שלי לא נורא אבל לא התכוונתי לזה ולא התכווני לפגוע באף אחת ולא בך ולא במישהי אחרת....פשוט אני לא אוהבת שקוראים לי זונה זה הכל ותודה לכם על תגובות במיוחד לך אתה לא צריך לי פגע זה לא הייתה כוונה יום מקסים לכם .......ושוב סליחה ותודה..אשמח לשמוע ממכם..
monk

Re: סורי אבל לא התכבנתי לפגוע....

monk • 15 במרץ 2007
כלבה של נשים כתב/ה:
אושה כתב/ה:
D-HUNTER כתב/ה:

ניסיתי להיות נחמדה...
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif היי אני רואה שלא הבנתם את התגובה שלי לא נורא אבל לא התכוונתי לזה ולא התכווני לפגוע באף אחת ולא בך ולא במישהי אחרת....פשוט אני לא אוהבת שקוראים לי זונה זה הכל ותודה לכם על תגובות במיוחד לך אתה לא צריך לי פגע זה לא הייתה כוונה יום מקסים לכם .......ושוב סליחה ותודה..אשמח לשמוע ממכם..

יש לי תחושה שגם את לא הבנת את התגובות שלהם.
הכוונה שלהם לא הייתה לזונה במובנים בדס"מים, או בהקשר של נשלטות, אלא במובן הומוריסטי של מישהי שצריכה הרבה "צומי" (תשומת לב, בעברית צחה, יש לי תחושה שעברית היא לא שפת האם שלך).
אושה{אוש}

Re: סורי אבל לא התכבנתי לפגוע....

אושה{אוש} • 15 במרץ 2007
monk כתב/ה:
כלבה של נשים כתב/ה:
אושה כתב/ה:
D-HUNTER כתב/ה:

ניסיתי להיות נחמדה...

יש לי תחושה שגם את לא הבנת את התגובות שלהם.
הכוונה שלהם לא הייתה לזונה במובנים בדס"מים, או בהקשר של נשלטות, אלא במובן הומוריסטי של מישהי שצריכה הרבה "צומי" (תשומת לב, בעברית צחה, יש לי תחושה שעברית היא לא שפת האם שלך).

אההההההההההההההה
עכשיו הבנתי
לא מותק! לא קראתי לך זונה
זונת צומי זה כינוי חיבה פה בכלוב לכל אחד שאוהב תשומת לב
כלבה של נשים
לפני 17 שנים • 16 במרץ 2007

בוקר טוב לכולם ....

כלבה של נשים • 16 במרץ 2007
icon_redface.gif icon_razz.gif icon_smile.gif icon_wink.gif ok הבנתי אותכם סבבה שמחה על הסבר נכון השפת אם עברית אבל אני גרוזינית ועליתי לפני 16 שנה אז לא כל דבר אני מבינה ובמיוחד לא שפה של מלכות או שפחות...סליחה מכולם מי שנפגע .... icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif 10x2.gif
D-HUNTER
לפני 17 שנים • 16 במרץ 2007
D-HUNTER • 16 במרץ 2007
icon_biggrin.gif icon_razz.gif יאללה סלחתי...
שהיה לך המון בהצלחה..
ואם תרצי עזרה או לשאול שאלה או סתם לשוחח אנחנו תמיד נשמח לעזור...
סוף שבוע מקסים וחמים שהיה לנו.... icon_razz.gif