אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביקורת בונה על המסיבה שהתקיימה היום בדנג'ן

מנטרה​(שולט)
לפני 17 שנים • 16 במרץ 2007

ביקורת בונה על המסיבה שהתקיימה היום בדנג'ן

מנטרה​(שולט) • 16 במרץ 2007
ראשית אני רוצה לומר שהפוסט הזה לא נועד להתנגח באף אחד ולא להכפיש. פשוט ביקורת על מקרה שקרה לי באופן אישי.

הגעתי למועדון היום בשעה 1:50 וכשעמדתי להכנס נאמר לי שאין כרגע כניסה לגברים ושעלי לחכות בתור (אפילו התלוצצו איתי שאקח מספר, רמז לביקוש הרב כנראה... icon_rolleyes.gif ). לא עמדו שם אנשים שהכרתי, לפחות לא באופן אישי, והרגשתי לא נוח כיוון שחברי היו בפנים (הם באו יותר מוקדם) ולא התאים לי להמתין בחוץ ללא אמדן של זמן (גם ככה כבר היה קצת מאוחר אבל בכל זאת בחרתי להגיע) מצד שני לא רציתי להתחיל להתנצח עם הסלקטורית והשומר כי זה ממש לא היה במקום מבחינתי וגם הרגשתי אפילו מעט זלזול (כמו חלק מהמקומות בת"א שאני לא מתקרב אליהם).

אני רק רוצה לומר להנהלת המועדון מספר דברים :
1. אני הוזמנתי למסיבה באופן פרטי גם באי מייל הפרטי שלי וגם כאן בהודעה בכלוב. אמנם נאמר בהזמנה שמספר המקומות מוגבל ויש להרשם מראש אבל בכניסה אפילו לא שאלו אותי מה הניק או האם נרשמתי. פשוט קבעו עובדה...
2. כבעל כרטיס מועדון שמגיע באופן קבוע למועדון גם בימים חלשים יותר אני חושב שיש מקום לתת קדימות על פני אנשים שבאים באופן חד פעמי למסיבה כזו או אחרת.
3. אם כבר החלטתם שבאמת יש יותר מדי גברים במסיבה אז מן הראוי לדעתי שאחד מחברי ההנהלה יעמוד בחוץ ויסביר למוזמנים את העניין בצורה יותר אישית. אחרת זה קצת מעליב ולא במקום.

מקווה שתקחו את הדברים לתשומת לבכם כי המקרה השאיר לי טעם רע בפה ורציתי לשתף אתכם.

בכבוד רב,
מנטרה.
monk
monk • 16 במרץ 2007
eat.gif
זיקית

מונקי

זיקית • 16 במרץ 2007
monk כתב/ה:
eat.gif

יא מחרחר. לך ללמוד! icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 16 במרץ 2007
לא הבנתי, מנטרה- נכנסת בסוף, או שהלכת? ואתה מדבר על המסיבה שהייתה בדנג'ן אחרי החתונה של עמוס?
monk

Re: מונקי

monk • 16 במרץ 2007
זיקית כתב/ה:
monk כתב/ה:
eat.gif

יא מחרחר. לך ללמוד! icon_smile.gif

זה לא יפה להאשים חולה אסטמה בחרחורים! icon_rolleyes.gif
מנטרה​(שולט)
מנטרה​(שולט) • 16 במרץ 2007
איימי_ כתב/ה:
לא הבנתי, מנטרה- נכנסת בסוף, או שהלכת? ואתה מדבר על המסיבה שהייתה בדנג'ן אחרי החתונה של עמוס?

ברור שהלכתי, מה נותר לי לעשות ? להתווכח או להמתין עד שיבוא להם להכניס אותי (אם בכלל)...
CaveM
CaveM • 16 במרץ 2007
מנטרה כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

ברור שהלכתי, מה נותר לי לעשות ? להתווכח או להמתין עד שיבוא להם להכניס אותי (אם בכלל)...

ברוך הבא למועדון אתה לא יחיד