אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דנג'ן- הערבים הסגורים לא סגורים

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 21 במרץ 2007

דנג'ן- הערבים הסגורים לא סגורים

איימי_​(נשלטת) • 21 במרץ 2007
אני יודעת שהבעיה עלתה כבר מספר פעמים בעבר. תהיתי אולי בכל זאת יש דרך לפתור אותה:
ערבי שלישי, למיטב הבנתי, הם ערבים סגורים לקהילה. מסתבר שהווניליים כבר מזממןןן יודעים עליהם. אני לא מדברת כאן על אנשים שבכל זאת קשורים קצת לקהילה, אבל פחות מעורבים, או לא כותבים. אני מדברת על... טוב, אולי המילה ווניליים לא נכונה, אבל אנשים חדשים חדשים, בעיקר סקרנים. הבעיה באה לידי ביטוי כשמנסים לעשות סשן, והחבר'ה האלה מפריעים... נכנסים לחדר גם כשביקשו מהם לתת מרחב לכמה דקות, עומדים ממש מול הפנים, מעירים הערות...

לאחר סשן כזה שעשיתי שם אתמול, ניגש אלי זוג כזה והסביר שהם חדשים לגמרי, ובאו לראות "איך עושים את זה". סבבה לגמרי, אבל הם לא מודעים לשום קוד התנהגות או כבוד. זה לא מתאים. שאלתי אותם איך הם יודעים על ימי שלישי, אם הם קראו על זה באיזה אתר... ניסיתי לברר אם הם בכלל קשורים לקהילה ברמה של לקרוא באתרים. הם אמרו שלא- חבר אמר להם שיש מועדון בימי שלישי וחמישי. הם אפילו לא ידעו שימי שלישי הם ערבים סגורים לקהילה.
אז אם יש כוונה להמשיך עם הרעיון של ערבים סגורים, אולי כדאי להעביר את המסר בצורה יותר ברורה.
ממש גרוע​(אחר)

ואני לא מבין

ממש גרוע​(אחר) • 21 במרץ 2007
למה בכלל צריך להכריז על ערב כלשהו כ"ערב סגור לקהילה".

צריך להרחיב את תחומי הקהילה ולא לסגור אותה, גם כך זאת קהילה יותר מדי פצפונת...

כולם כבר מכירים את כולם..

לדעתי האינטרס של רוב האנשים צריך להיות הרחבה, להכיר יותר אנשים, לחבר יותר א/נשים לתחום, לא הסתגרות.

תמו ימי חוויות כואבות ופיפ..

מילא אם יש איזה ערב פליי פארטי/פמדום...

בנוגע לתוכן הודעתך,
אין לדעתי שום קשר לאנשי קהילה או לא..

כל אדם קצת תרבותי, אמור לא להפריע לסשן, גם אם הוא ונילי.
מאידך,
מפריענים חסרי בושה שנכנסים במסווה של "אנשי קהילה"- לא חסר.
קטסטרופה{Adonai}

אוי נו.

קטסטרופה{Adonai} • 21 במרץ 2007
ההיא רק מוציאה את האף מהבית וכבר יש לה מה להגיד.
אם אני לא מתלוננת אני לא קיימת.
די נמאסת האמת.
קברי עצמך בבית וזהו.
O-Dungeon
O-Dungeon • 21 במרץ 2007
איימי,
הביקורת שלך בהחלט נלקחת לתשומת ליבנו.
אכן כנראה שצריך לשים לב יותר בכניסה בימי שלישי.
בנוסף, מאוד אודה לך אם תוכלי בפעם הבאה להראות לאחד מאיתנו, מי שנמצא במקום, מי האנשים המטרידים, אנשים כאלה לא צריכים להיכנס למועדון בלי קשר ליום המסויים.

ימי שלישי מיועדים לקהילה, והרעיון הוא לתת מרחב פעולה שהוא סוג של מוגן לסשנים, כאלה שהם יותר אקסטרימים, הופעות יותר 'הארד קור' ובלי הפרעות.
אנחנו בהחלט מעוניינים להרחיב את המעגל הקהילתי ואת האנשים המגיעים, ולשם כך קיימים ימי חמישי.

תודה על תשומת הלב ובהחלט נלקח הדבר לתשומת ליבנו.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 21 במרץ 2007
O-Dungeon כתב/ה:
איימי,
הביקורת שלך בהחלט נלקחת לתשומת ליבנו.
אכן כנראה שצריך לשים לב יותר בכניסה בימי שלישי.
בנוסף, מאוד אודה לך אם תוכלי בפעם הבאה להראות לאחד מאיתנו, מי שנמצא במקום, מי האנשים המטרידים, אנשים כאלה לא צריכים להיכנס למועדון בלי קשר ליום המסויים.

ימי שלישי מיועדים לקהילה, והרעיון הוא לתת מרחב פעולה שהוא סוג של מוגן לסשנים, כאלה שהם יותר אקסטרימים, הופעות יותר 'הארד קור' ובלי הפרעות.
אנחנו בהחלט מעוניינים להרחיב את המעגל הקהילתי ואת האנשים המגיעים, ולשם כך קיימים ימי חמישי.

תודה על תשומת הלב ובהחלט נלקח הדבר לתשומת ליבנו.

תודה על ההתייחסות.אגב, הסשן ממש לא היה אקסטירימי, ועדיין השניים האלו פשוט עמדו ובהו, העירו הערות והפריעו. נקווה שלא תהייה פעם הבאה, אך אם תהייה, אצביע עליהם בפניכם icon_cool.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 21 במרץ 2007
כל רעיון ה-"ערב סגור לקהילה" נראה לי מגוחך. איזו קהילה? מיהם החברים? מה צריך לעשות בכדי להיות חבר מוכר? עם מי צריך לדבר? צריך אולי לשלם? ומה קורה אם אדם כלשהו לא מזוהה בתור 'חבר קהילה', אבל נורא רוצה להיכנס ולהתרשם?

מעלה תהיות.

מה שלא בסדר, כמובן, זו התנהגות בלתי-ראוייה של אנשים במועדון בדסמ. אין לעניין כל קשר לחברות בקהילה כזו או אחרת, אלא לידיעת דרך-ארץ בסיסית ומשמעת.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 21 במרץ 2007
כמה הערות:

אני לא יודע לגבי הזוג הספציפי שאיימי דיברה עליו, אבל כעיקרון אני יכול להעיד שראיתי את הקופאית בימי שלישי שואלת אנשים שהיא לא מכירה מאיזה פורום הם הגיעו ומה הניק שלהם. חוץ מזה, מספר האנשים שראיתי במועדון אתמול למשל, ולא זיהיתי אותם, היה מצומצם ביותר. אז ערבי שלישי בהחלט מאופיינים בשליטה של הקהילה, גם אם הם לא סגורים הרמטית.

שנית, מסכים עם כמה מאלה שכתבו לפניי: אני עקרונית נגד סגירה הרמטית של ערבים רק לחברי קהילה. קשה מאוד להגדיר מהם גבולות הקהילה, מי כלול בתוכם ומי נמצא "מחוץ לגדר". אף אחד מאיתנו לא נולד בקהילה, כולנו הצטרפנו אליה בזמן זה או אחר. אני נגד בדלנות ובעד פתיחות מבוקרת לאנשים חדשים שהנושא מושך אותם, ושמעוניינים להכיר וללמוד. האורח של היום הוא חבר הקהילה של מחר. בעיניי זה אחד הדברים היפים בדאנג'ן. סלקציה קפדנית - כן. סגירה הרמטית - לא. למשל, אם מגיע למועדון ביום שלישי גבר בודד, שעל פניו נראה שהוא חרמן ומחפש פיפ שואו להציץ אליו, לא הייתי מכניס אותו. אבל אם מגיע למשל זוג חביב, שעל פניו נראה לא מזיק, למה לא להכניס אותם? רק בגלל שהם לא כותבים בכלוב ואין להם ניק? זה אולי יגרום להלם לחלק מכם, אבל יש הרבה אנשים שחיים ועושים בדס"מ מבלי שכתבו אי פעם הודעה בפורום.

ודבר אחרון, ושוב אני מצטרף כאן לדעתם של חלק מקודמיי: לדעת איך להתנהג ואיך לכבד אחרים, גם כשהם בוחרים לעשות סשן פומבי, זו תכונה חשובה גם אצל ונילים וגם אצל חברי קהילה, וזה שמישהו חבר קהילה ממש לא אומר שהוא יודע איך להתנהג. יותר מפעם אחת ראיתי במועדון דווקא אנשי קהילה שנכשלים בקטע הזה. ערב סגור לחברי קהילה הוא לא ערובה להתנהגות נאותה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: אוי נו.

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 21 במרץ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
ההיא רק מוציאה את האף מהבית וכבר יש לה מה להגיד.
אם אני לא מתלוננת אני לא קיימת.
די נמאסת האמת.
קברי עצמך בבית וזהו.

לבריאות קטסטרופה.

כללים ברורים ואכיפה ברורה שלהם מסיעים יותר מאשר הרבה מאד מילים בכזה שרשור - אני שמח שהנהלת הדאנג'ן בוחרת להתיחס לנושא בצורה עניינית.

כדאי גם לחשוב כיצד הכללים מוצאים אצת דרכם אל אלו נשכנסים למועדון - השלט שנמצא בכניסה מעל הקופאית, מאז ימי בלקי ופלינט כנראה לא מספיק כדי להגיע לתודעה של אנשים שמגיעים למועדון...

icon_evil.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 21 במרץ 2007
ציטוט: השלט שנמצא בכניסה מעל הקופאית

כל פעם שאני מגיע, אני נותן בו מבט ארוך, במגוון השגיאות המשעשעות, האותיות שנפלו ויצרו מילים חדשות, ובחוסר הסדר שתמיד מביא חיוך וגיחוך לפניי. icon_biggrin.gif