בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מלכת חיי" - סיפור אירוטי, חלקים 1-6

אש התשוקה{Fanny Pist}
לפני 17 שנים • 30 במרץ 2007

"מלכת חיי" - סיפור אירוטי, חלקים 1-6

אש התשוקה{Fanny Pist} • 30 במרץ 2007
מלכת חיי 1‏

את נעמה הכרתי עוד מהיסודי כשהיינו שנינו באותה כיתה. כבר כילדה היא הייתה‎ ‎יפהפיה ‏אמיתית, עם שיער זהוב ארוך ועור לבן וחלק, לא אתאר אותה הלאה משום שכיצד‎ ‎יכולות ‏מילים לתאר בכלל יופי שכזה ואיך יעשו לו צדק‎?
כראוי לילדה כה יפה היא‎ ‎משכה תשומת לב תמידית מה שפיתח אצלה אופי שתלטני ומתנשא, ‏ואיך אפשר שלא כשאת יודעת‎ ‎שאת מושא הקנאה של כל שאר הבנות ומושא התשוקה של ‏הבנים‎?
בנעמה התאהבתי עוד‎ ‎בתקופה שבנים ובנות אמרו איכס אחד על השני, אופנה שאף פעם לא ‏ממש אימצתי אבל‎ ‎התאמצתי להסתיר את רגשי ההערצה שחשתי אליה עד לתקופה מאוחרת ‏יותר שבה זה היה מקובל‎ ‎וכולם ידעו בדיוק עד כמה התאוותי לקירבתה וללא ספק השמועות ‏הגיעו גם לאוזנה‎.
בחטיבה ובתיכון זכיתי להיות איתה באותה הכיתה והיא הייתה הכוכבת הראשית כמעט‎ ‎בכל ‏הפנטזיות שלי, בהן שלטה בי ללא גבול כשחיוכה המתנשא נשוא על פניה היפות‎.
כשהייתי בן 14 אפילו עשיתי מעשה וכתבתי לה שיר משתפך שכמובן היא חלקה עם כל שאר‏‎ ‎הבנות ובו חלקתי את רגשותיי העזים כלפיה. לצערי מרוב רגש ייתכן שחלקתי כמה עובדות‎ ‎שלא הייתי צריך, בין השאר את כמיהתי לנשק את כפות רגליה אותן ראיתי ככליל השלמות‎.
השמועות פרשו להן כנפיים ובמהרה נודעתי כשפוט של נעמה, עובדה שהיא ניצלה עד‎ ‎תום‎.
אני לא חושב שבכל שנות התיכון היא הכינה לבד מעולם את שיעורי הבית שלה‎ ‎ולקראת כל ‏בחינה ויתרתי על זמני על מנת ללמד אותה את החומר והייתי סופג את צעקות‎ ‎הכעס שלה עלי ‏כשהיא לא הבינה משהו, צעקות שלאט לאט הפכו לסטירות וקללות נמרצות‎. ‎מעולם לא ‏העמדתי אותה במקומה משום שלטעמי היא מעולם לא יצאה ממנו וככל שחלפו השנים‎ ‎מילאתי ‏עוד ועוד מטלות עבורה, החל מציחצוח נעליה וכלה בניקיון חדרה. אימה שאלה אותי‎ ‎פעם אחת ‏למה אני עושה כל כך הרבה עבור הבת שלה כשברור שהיא לא שמה עלי, ונעמה ששמעה‎ ‎ענתה: "כי הוא העבד שלי‎." ‎
יש לציין שהיא מעולם לא ראתה בי שותף רומנטי ויצאה עם בנים ללא הפסק, ומשום‎ ‎שידעה ‏שהדבר פוגע בי הייתה נוהגת לספר לי בפירוט על פרטי היציאות שלה וההתקדמויות‎ ‎שעשתה ‏עם בנים. ניסיתי כמה פעמים לצאת עם בנות בעצמי אך נעמה הודיעה שמבחינתה אני‎ ‎יכול לא ‏לבוא אליה יותר לעולם מה שכמובן גרם לי מיד להתחנן לסליחתה ולנתק כל קשר‎ ‎ביני לבין ‏הבנות‎.
כך קרה שאחרי הצבא הייתי עדיין בתול ואילו נעמה בעלת ניסיון‎ ‎מיני עשיר‎.
קרה הדבר וזכיתי בירושה לא קטנה, ונעמה שעדיין גרה עם הוריה הודיעה‎ ‎לי יום אחד שהיא ‏עוברת לגור איתי. מכיוון שזו לא הייתה שאלה לא היו לי הרבה ברירות‎ ‎והיא עברה לגור בדירת ‏החדר הקטנה שלי. מבלי שתגיד בכלל עזבתי מיד את החדר ועברתי‎ ‎לגור בסלון‎. ‎
‎"‎עכשיו כשאנחנו גרים ביחד," אמרה לי נעמה ביום השני למגורנו המשותף,"הגיע הזמן‎ ‎שנקבע ‏כמה חוקים להתאהבות הזו שלך בי. דבר ראשון כדאי שתבין שאני לא מעוניינת בך‎ ‎ולעולם לא ‏יהיה, אבל אתה כבר ידעת את זה. גם כידיד אין לי עוד צורך בך וזה משאיר‎ ‎לנו רק תפקיד אחד ‏בשבילך. אני יודעת שיש לך כסף והרבה רצון לרצות אותי, ולי יש רצון‎ ‎להינות מהחיים כמה ‏שאפשר. לכן החל ממחר אתה נותן לי את כרטיס האשראי שלך ולפני כל‎ ‎הוצאה אתה תבוא ‏ותבקש... לא, תתחנן לפני ואולי אני אתן לך‎."
כל אותו הזמן היא‎ ‎ישבה על הספה רגל על רגל ואני ישבתי למרגלותיה. לא פציתי פה וכמובן ‏שלא התנגדתי‎, ‎ידעתי מזמן שלכאן מועדות פנינו ולא היו לי התנגדויות. אני הרי השפוט של ‏האלילה הזו‎ ‎מאז שהייתי ילד קטן‎. ‎
‎"‎וכדי שתבין את מקומך החדש והקבוע אצטרך להפעיל כמה שיטות פסיכולוגיות שילמדו‎ ‎אותך ‏מה מעמדך לעומתי, כדאי שתתרגל כי ייתכן ואעשה מהן מנהג קבוע. ראשית אתה לעולם‎ ‎לא ‏עומד בנוכחותי, אלא רק עומד על ארבע כמו כלבלב." היא עצרה לרגע לבחון את תגובתי‎. ‎מבטי המושפל היה כל ההסכמה שהיא הצטרכה‎.
‎"‎כל פעם שאחזור הביתה אתה תשתחווה‎ ‎אפיים ארצה מולי ותנשק את נעליי. מובן מאליו שכל ‏עבודות הבית הן שלך בלבד וכל פאק‎ ‎תלווה בעונשים, חלקם קשים יותר וחלקים קשים פחות, ‏אין לי ממש רחמים כלפיך וכל חיי‎ ‎ראיתי בך עבד פתטי שנועד לשרת אותי ויש לי כל כוונה ‏להביא אותך רחוק לתוך העבדות‎ ‎המתוכננת שלך ככל שאוכל. החל מעכשיו אין לך עוד שם ‏אלא רק הדרך בה אבחר לפנות אליך‎, ‎הבנת אפס‎?" ‎
נישקתי את רגליה בכל הסגידה והאהבה שמילאו אותי והיא צחקה צחוק מתגלגל‎. ‎
מלכת חיי 2‏

מאז אותו יום ואילך התרכזו כל חיי‎ ‎ומרצי אך ורק בסיפוק דרישותיה של נעמה, וכאשר ביצועי ‏לא מילאו את הסטנדרטים‎ ‎המחמירים שלה היא הענישה אותי בנונשלנטיות שאיפיינה את כל ‏מעשיה‎.
ככל שחלפו‎ ‎הימים כך גברו הדרישות וכעבור זמן מה הבנתי כי המצב לעולם לא יחזור לקדמותו ‏וכי‎ ‎אשאר עבדה הנרצע של נעמה עד סוף ימי חיי. ברגע ההארה ההוא נטשתי במודע את כל‎ ‎עיסוקיי ותחביבי ופניתי להם עורף, גם חברי ומשפחתי לא שמעו ממני עוד ואינני יודע מה‎ ‎הם ‏חושבים שעלה בגורלי. מכיוון שגרנו בעבר ביישוב קטן בצפון הארץ ואילו כעת היינו‎ ‎מוקפים ‏באורות העיר הגדולה, קל היה לי להיעלם ולהישאר אנונימי, וככל שחלף הזמן‎ ‎איבדתי לחלוטין ‏את זהותי הקודמת וגם במחשבותיי פניתי לעצמי בתארים "כלב", "עבד‎", "‎זבל", "אפס" ו"שפוט‎." ‎‎
את הימים העברתי בעבודה משרדית משעממת כאשר כל משכורתי‎ ‎עוברת ישירות לחשבון ‏הבנק של נעמה, מעולם לא ראיתי אגורה מעבודתי ואף לא ידעתי כמה‎ ‎אני מרוויח‎.
מכיוון שנעמה אהבה לבזבז עוד ועוד היא הכריחה אותי להשקיע מרץ רב‎ ‎בעבודה ולאט לאט ‏התחלתי לעלות בסולם הדרגות. בינתיים החלה מלכתי ללמוד באוניברסיטה‎, ‎יצאה לבלות ‏כמעט כל יום והכירה חברים חדשים לרוב. גם מאהבים לא חסרו לה ועל כך‎ ‎בהמשך‎. ‎
עם התקדמות מערכת היחסים שלנו החלה נעמה לגלות את האינטרנט, ובילתה שעות בשיטוט‎ ‎באתרי שליטה למיניהם, תמיד לומדת‎.
לא אשכח את הפעם הראשונה שנתנה לי מקלחת‎ ‎זהובה ואת קולה המכריז כי הגעתי לשפל ‏חדש‎.
את ארוחותיי היתי אוכל מהריצפה אחרי‎ ‎שדרכה וירקה עליהן כהוגן, ושתיתי אך ורק ממי ‏השירותים‎.
הדירה החלה להתמלא בשלל‎ ‎שוטים, מצבטים ואזיקים, וכמעט כל לילה הייתה נעמה מענה ‏אותי, צוחקת ונהנהית לקול‎ ‎זעקותיי ותחינותיי‎.
‎"‎תתחנן כלב!" הייתה צועקת בהתלהבות בשעה שהצליפה בגבי‎ ‎הרכון, מותירה בו סימנים ‏אדומים ארוכים. כל סשן שכזה היה נגמר בבכי שוטף והייתי‎ ‎מנשק בהכנעה את רגליה ומודה ‏לה על הזכות לשרת מלכה מושלמת כמוהה. תמיד היא הייתה‎ ‎מניחה את כף רגלה על ראשי ‏בהבעת ניצחון‎. ‎
שעותיי המאושרות ביותר היו כאשר הייתה נעמה יושבת לראות טלוויזיה ורגליה מונחות‏‎ ‎על גבי ‏ששימש כדום לרגליה, על ברכיי בשעה שעיסיתי אותן בתשוקה, או על פניי בשעה‎ ‎שליקקתי ‏את רגליה המיועזות לאחר יום ארוך‎.
תשוקתי לכפות רגליה רק הלכה וגברה‎, ‎והייתי מגיע לזיקפה רק מלהביט בהן. נעמה ידעה ‏היטב עובדה זו והייתה מענה אותי שעות‎ ‎לפעמים, קושרת אותי היטב ומניחה את רגליה מרחק ‏סנטימטרים מפניי, לפעמים מזיעות‎ ‎ומלוכלכות ולפעמים נקיות וריחניות, אך תמיד מחוץ להשיג ‏לשוני. הייתי משתגע במהלך‎ ‎הסשנים האלה ומבטיח לתת לה הכל אם רק תיתן לי לנשק את ‏רגלה‎.
היא הייתה צוחקת‎ ‎ומטיחה בי את עליבותי לעומתה, איך נולדתי לשרת אותה וכיצד כל המין ‏הגברי יכרע ברך‎ ‎יום אחד לפני מלכה נשית שתשלוט בכולנו‎.
דעותיה הפמיניסטיות הרדיקליות חדרו‎ ‎לנשמתי, והתחלתי באמת ובתמים להאמין כי נולדתי ‏נחות מתוקף גן ה‎-Y ‎שבגופי וכי מטרתי‎ ‎לשרת את המין הנשי ככל אשר אוכל‎. ‎
יום אחד העירה אותי בעיטה חדה בצידי משינה טרופה ומעליי עמדה נעמה, לובשת רק‎ ‎חצאית ‏מיני קצרה וחזייה. יכולתי לראות את ערוותה בפעם הראשונה, ומיד הזדקר איברי‎ ‎כמו כלב ‏ממושמע‎.
בלי מילים היא התכופפה כך שהייתי במרחק חמש סנטימטר מהמקום‎ ‎הקדוש הזה וריחו החריף ‏הגיע לנחיריי. התרגשותי הייתה כה רבה עד שלא יכולתי אפילו‎ ‎לפלוט תחינה‎.
‎"‎אתה רוצה את זה נכון?" היא לחשה וליטפה את מפשעתה‎.
הייתי חסר‎ ‎מילים והנהנתי כמטורף‎.
היא התקרבה סנטימר נוסף וללא כל אזהרה פתחה את שערי‎ ‎שמיים והטילה עליי את מימיה ‏בכל הכוח תוך צחוק נבזי‎.
‎"‎באמת חשבת שאתן לך לגעת‎ ‎בי כלב?" אמרה וירקה עליי פניי המבוישות‎.
היא הלכה משם תוך ציחקוק קל ונשארתי‎ ‎לשכב על הריצפה, מודע בחדות רבה מתמיד למקומי ‏הנחות בעולם ולאהבה חסרת הגבולות שאני‎ ‎רוכש למלכתי האחת והיחידה‎.‎
מלכת חיי 3‏

החודשים עברו ואתם הלכו וגברו גינוני‎ ‎המלוכה של נעמה‎.
היא הייתה מודעת להשפעה של יופיה עליי, ועל ההערצה חסרת‎ ‎הגבולות שרכשתי כלפיה ‏ונהנתה לראות מה אעשה בשביל הזכות לנשק את אגודלה או לשתות את‎ ‎רוקה‎.
לכן הייתה מונעת ממני את התענוגות הללו ימים רבים, מתעלמת כליל מנוכחותי‎ ‎פרט להוראות ‏פשוטות של עשיית הכביסה או הברקת נעליה, עד שלאחר שבוע הייתי מנדב‎ ‎מרצוני החופשי ‏עונשים קשים ואכזריים רק על מנת הזכות לנשק את כפות רגליה עשר שניות‎ ‎או להבריש את ‏שערה‎. ‎
הפעם הראשונה שחשפה את סודנו בפומבי היה לפני סיגל, שהייתה ידידתי בעבודה‎.
נעמה שמעה אותי מדבר עליה כמה פעמים, ואיני יודע האם היה זה רגש קל של קינאה או‎ ‎אולי ‏פשוט הרצון לקחת ממני כל דבר שיזכיר לי כי פעם הייתי יותר מאשר סמרטוט לרגליה‎, ‎אך היא ‏החליטה כי אינני ראוי לקשרים חברתיים ובוודאי שלא עם בנות המין הנשי, אותן‎ ‎ראתה נעמה ‏עליונה על כל גבר באשר הוא‎.
היא הייתה מגיעה לעבודה שלי בשעות אחר‎ ‎הצהריים ומפטפטת עם עמיתותיי לעבודה, שעם ‏כולן הייתי מיודד בצורה זו או אחרת‎.
זה התחיל בדברים קטנים כמו לשלוח אותי להביא לכולן קפה מבלי להגיד "בבקשה" או‎ ‎‎"‎תודה", זה המשיך בכך שהיא השתיקה אותי אם ניסיתי להצטרף בשיחה ובסוף הייתה מקטינה‎ ‎אותי ממש למולן במשפטים כמו: "שב ותשתוק, אתה לא רואה שהבנות מדברות עכשיו‎?" ‎
שאר הבנות קיבלו זאת בתחילה בתימהון, לאחר מכן בציחקוקים קלים ולבסוף באימוץ של‎ ‎הגישה השתלטנית והמתנשאת כלפיי, ולפני ששמתי לב גם בשעות העבודה זמני היה מלא ‏בתיוק‎ ‎עבור דפנה, שליחויות עבור אורנה או שיוף ציפורניה של אורית. ומעל כולן הייתה סיגל‎.
בתחילה חשבתי שהיא מחבבת אותי, ואולי אף הייתי עושה משהו בקשר לזה אילולא הייתי‎ ‎רכושה של נעמה, אך לאחר מסע ההשפלות שהעבירה אותי מלכתי בעבודה החלה סיגל לזלזל ‏בי‎ ‎יותר ויותר ולבסוף החלה מצווה עליי ממש כמו נעמה, והייתה חסרת סבלנות כמוהה כאשר ‏לא‎ ‎אצתי מיד למלא את ציווייה‎.
בביקורה הבא של נעמה היא הבחינה בעניין ביחס המשפיל‎ ‎לו זכיתי מידידתי לשעבר, וחיוך של ‏סיפוק עלה על פניה היפות. היא הזמינה את סיגל‎ ‎לארוחה בביתנו לאותו הערב, הצעה שסיגל ‏קיבלה בשימחה‎. ‎
לאורך כל היום לעגה לי נעמה על כך שאשרת היום שתי נשים וכי לא יעבור זמן רב עד‎ ‎שכל ‏בנות המשרד תדענה על מקומי בחיים, וכשפוט שאני פשוט הסכמתי עם דבריה והמשכתי‎ ‎במלאכת הבישול והנקיון‎.
סיגל הגיעה בשעה היעודה ונעמה שהייתה באמבטיה צעקה עליי‎ ‎לפתוח את הדלת ולנהוג כפי ‏שהורתה לי‎.
פתחתי את הדלת בחשש ובירכתי את סיגל כפי‎ ‎שהורתה לי נעמה: "ערב טוב הגבירה סיגל, ‏מלכתי תצא מיד לקבל את פניך‎."
סיגל‎ ‎העלתה חיוך משועשע וידעני על פניה, והתחלתי להבין שהיא לא הגיעה לחלוטין לא ‏מוכנה‎ ‎לערב הזה‎.
היא התיישבה על הכורסה והורתה לי להביא לה שתיה קרה‎.
לאחר שהגשתי‎ ‎לה את מבוקשה, התיישבתי מולה על הרצפה וחלצתי בהכנעה את נעליה ללא ‏אומר, ממש כמו‎ ‎שהורתה לי נעמה‎.
סיגל הביטה בי בסיפוק וציוותה עליי להניחן בפינה‎.
לאחר‎ ‎שחזרתי להתיישב מולה החלה ללעוג לי בהנאה גלויה: "תמיד ידעתי שיש בך משהו ‏פתטי, אבל‎ ‎פשוט לא ידעתי עד כמה. אתה פשוט נולדת להיות משרתן של נשים, נכון עבד‎?"
הנהנתי‎ ‎בהסכמה והבטתי כלפיה בהערצה‎.
סיגל הייתה שמנמנה אך כלל לא שמנה, בדיוק כמו‎ ‎שאהבתי. אף פעם לא נמשכתי לדוגמניות ‏הרזות שהתערטלו לאורך מסלול החתול בתצוגות‎ ‎האופנה, עם הישבן והשדיים הקטנים והצוואר ‏הבולט‎.
לסיגל היו שדיים יפים וגדולים‎ ‎ותחת עגול ובולט שפינטזתי שעות רבות בזמן העבודה עליו ‏מתיישב על פניי בכבדות ומוחץ‎ ‎אותי תחתיו. היא לבשה חולצה ירוקה וחצאית שחורה קצרה ‏ורגליה השלובות אצרו ביניהן‎ ‎הבטחה רבה‎.
מבטי נדד ללא אומר לאורך רגליה החלקות ואל כפות רגילה החשופות, שהיו‎ ‎רכות ויפות, ‏צבועות בלק אדום קל‎.
היא הבחינה כנראה בהבעת התשוקה על פניי ולחשה‎: "‎אתה יכול לנשק אותם‎."
בחרדת קודש ירדתי לאיתי ונשקתי נשיקה ארוכה לכל כף רגל‎, ‎לא מודע לחלוטין לסביבתי. זו ‏הייתה טעות כמובן, משום שברגע זה יצאה נעמה מהמקלחת‎ ‎עטופה במגבת ורק אז הבנתי ‏שהתעלמתי מקריאותיה. המלכה דרשה שאבוא לנגב אותה ולא‎ ‎שמעתי לקולה, והבעת הזעם ‏על פניה הייתה המראה המאיים ביותר שנתקלתי בו בימי חיי‎.
סיגל הביטה בי בשעשוע מעבר לשיערה השחור הארוך והמתולתל והבנתי כי שמעה היטב את‎ ‎נעמה אך החליטה לשמור אותי לעצמה‎.
‎"‎בוא הנה כלב!" נבחה נהמה‎.
בצייתנות‎ ‎התחלתי לזחול לעבר מלכתי, נכון לנשק בהכנעה את רגליה‎.
‎"‎עבד, בוא לכאן!" שמעתי‎ ‎לפתע את קולה של סיגל. עצרתי באמצע הדרך, קרוע בנפשי ולא ‏מצאתי מוצא. נפשי וגופי‎ ‎היו שייכים לנעמה, והורגלתי זה מזמן לציית לפקודותיה ללא כל ‏מחשבה. אך רגליה היפות‎ ‎של סיגל, רגליים זרות עם טעם שונה ומגרה היו בצד השני, ותשוקתי ‏אליהן בערה בי כמו‎ ‎כבשן‎.
שמתי את ראשי בין ידי ויבבתי, קרוע בין שתי הנשים הללו שקראו לבעלות על‎ ‎גופי‎.‎
מלכת חיי 4‏

לאחר המקרה עם סיגל (בו בחרתי כמובן‎ ‎בנעמה) הכריחה אותי מלכתי להתפטר מהעבודה ‏ההיא וכך בא הקץ על אותו המקרה, למרות‎ ‎שפגשתי את סיגל שנים מאוחר יותר ועל כך ‏בהמשך‎. ‎
ככל שחלפו החודשים נעשתה נעמה חופשית יותר ויותר עם חשיפת סיגנון חיינו והחלה‎ ‎להביא ‏את חברותיה ומאהביה לביתנו‎.
בתחילה הייתה מציגה אותי כשותפה לדירה והייתי‎ ‎יושב ומשוחח עם חברותיה לאוניברסיטה ‏שיחות חולין ומרגיש כאדם חופשי, גם אם לכמה‎ ‎שעות בלבד‎.
זכורה לי במיוחד פעם אחת בה שוחחתי עם חברה חדשה שרכשה, בחורה‎ ‎יפהפיה וכהת עור ‏בשם אורלי. כה נהניתי משיחתנו עד שעשיתי את הטעות הנוראה של‎ ‎התעלמות ממלכתי‎.
בפרק זמן של יותר מדקה לא הבטתי לעברה וניהלתי שיחה פרטית עם‎ ‎אורלי, טעות עליה ‏לעולם לא אחזור שנית‎.
לאחר שאורלי הלכה, הלכה נעמה לחדרה‎ ‎וחזרה עם שוט "חתול תשע הזנבות" וללא הקדמה ‏החלה להכות אותי בקצב הולך וגובר, ללא‎ ‎כל התחשבות במקום בו נוחתות מכותיה. המהלומה ‏הראשונה פגעה בפני והתחלתי לדמם. בשעה‎ ‎ששעיתי לפצעיי הנחיתה נעמה בעיטה אדירת ‏מימדים במפשעתי, וכאשר התקפלתי על הרצפה‎ ‎בכאבים המשיכה לבעוט במקום הרגיש עוד ‏מספר פעמים, מצליפה בינתיים בשאר חלקי גופי‎.
היא המשיכה להצליף ולבעוט בי בנעליה המחודדות זמן רב, וכשתשו כוחותיה מלהרים‎ ‎ולהניף ‏את השוט התיישבה מול הטלוויזיה ובנימתה המלכותית הרגילה ציוותה עליי להדליק‎ ‎לה ‏סיגריה‎.
זחלתי לכיוונה, מדמם וחבול, דמעות של אימה בעיני, ובחרדת קודש שלא‎ ‎ידעתי עד כה הרמתי ‏את המצית מהשולחן והדלקתי עבור מלכתי את הסיגריה‎.
בזמן‎ ‎שעישנה את עצבנותה הרחק ממנה נאלצתי לכרוע ברך מולה כאשר ידי משמשות לה ‏כמאפרה‎ ‎ולשמוע את נאום התוכחה שלה‎.
רגשות הבושה גאו בי והתחלתי לבכות מהצער שגרמתי‎ ‎למלכתי בכך שהתנהגתי כפחות מעבד ‏מושלם, פחות מרובוט שכל נשימה ודפיקת לב מיועדת‎ ‎לשירותה המוחלט והבלעדי‎.
‎"‎אם אתה מרגיש כל כך חופשי עם החברות שלי בקרוב תתחיל‎ ‎להרגיש חופשי בעוד תחומים. ‏חשבתי שמחצתי לגמרי את כל כוחות האגו שלך, שכל שבב של‎ ‎אישיות עצמאית נמחק ממך ‏אבל כנראה שטעיתי. אל תדאג, הפעם אני אהיה אקח מרחב ביטחון‎. ‎מהיום כל השפלה וכל ‏מאמץ יוכפלו, עד שכל מה שישאר ממך יהיה משרת ועבד, רהיט חפץ‎ ‎ורכוש הנתון למרותי ‏המוחלטת‎."
הנהנתי לשמע קולה וידעתי באותו הרגע שלעולם לא‎ ‎אחשוב עוד מחשבה שלא נתונה כולה ‏לנוחותה וטובתה‎.
את הערב ביליתי בסגידה שקטה‎ ‎לגופה, בהנחת לק לרגליה, הברשת שיערה וצחצוח סנדליה ‏בלשוני‎. ‎
בפעם הבאה שראיתי את אורלי הכינה אותי נעמה מראש. היא אסרה עליי לדבר או להגיב‎ ‎לדבר שתעשה חברתה. "אתה תשמע רק את קולי, תראה רק את פניי" אמרה לי‎.
כשצילצל‎ ‎הפעמון שלחה אותי גבירתי לפתוח את הדלת ולהזמין פנימה את חברתה‎.
אורלי נכנסה‎ ‎מופתעת מנימוסיי החדשים והמשיכה לתמוה כל הערב כאשר הגשתי עבורן את ‏הארוחה, מזגתי‎ ‎יין ומילאתי כל פקודה קטנה שציוותה עליי נעמה בקול מתנשא של אישה ‏היודעת כי אין כל‎ ‎ספק כי היא השולטת והמחליטה‎.
‎"‎מה קורה פה נעמה?" שאלה אורלי כאשר קצה נפשה‎ ‎במיסתורין‎.
נעמה החלה לספר לה את קורותינו, אך איכשהו יצאתי אני הסוטה שפיתה‎ ‎אותה לדרך חיים זו ‏והיא פשוט מנצלת את סטיותיי לטובתה. כל איזכור לא נשמע בקשר‎ ‎להשפלות המנטליות ‏והפיזיות שספגתי בכל רגע ערות, אך הסברים אלה יבואו אחר כך‎.
בסוף ההסבר נאלצתי להשתחוות מול מלכתי ולישוק לרגליה בהכנעה‎.
אורלי הייתה‎ ‎נבוכה מאוד מכל העניין, אך בעידוד נעמה החלה לצוות עליי להביא לה שתייה, ‏אוכל‎, ‎לעסות את רגליה‎.
הייתה זו הרגשה משונה לגעת בכפות רגליה של אישה אחרת מלבד‎ ‎מלכתי, אך ידעתי מזה זמן ‏רב כי כל אישה באשר היא עליונה עליי, השפל שבעבדים‎.
עד‎ ‎סוף הערב כבר ליקקתי את כפות רגליה של אורלי, שמכיוון שלא הייתה מוכנה למאורע‎ ‎הייחודי הזה, לא היו נקיות במיוחד‎. ‎
כעבור שבועות לא רבים פשטה השמועה כי לנעמה היפה והפופולרית יש עבד צמוד שעושה‎ ‎ככל העולה על רוחה, ובמהרה הגיעו בנות רבות לביתנו לחזות בנס. הן צחקו בהנאה למראה‎ ‎הגבר הכורע למרגלותיהן, זוחל לשמע צרידת אצבעותן והמודה בלב שלם על נחיתותו לעומתן‎.
הראשונה ששלטה בי באופן עצמאי הייתה עדי, לסבית שונאת גברים שנהנתה מההזדמנות‎ ‎שנפלה בחיקה לשפוך את חמתה על המין הגברי כולו‎.
תמורת 100 ש"ח ליום, מחיר זול‎ ‎לכל הדעות, שלחה אותי נעמה לביתה של עדי לעבור עינויים ‏שלא הייתי מוכן אליהם‎.
עדי הייתה משתינה ומחרבנת על רצפת ביתה וכופה עליי לעבור על הליכלוך בלשוני‎, ‎היא ‏הייתה אונסת אותי בכוח בעזרת דילדו סטרפ-און וכולאת אותי ללילות שלמים במגירה‎ ‎קטנה ‏וסגורה עליה ישנה, נהנית מהכוח המוחלט שעמד לרשותה‎.
כשנעמה שמעה על כל מה‎ ‎שמעוללת לי עדי היא הפסיקה לשלוח אותי לביתה, אך אם זאת ‏היא נהנתה לשמוע על‎ ‎הקיצוניות החדשה שעדי הלסבית הביאה אותי, והחלה להתעניין ‏בעצמה באפשרות של שימוש בי‎ ‎כאסלה אנושית‏‎.
את בתי חברותיה הייתי מנקה בצורה קבועה, וכולן פשוט קראו לי‎ "‎השפוט של נעמה". אני לא ‏חושב שמי מהן ידעה כלל את שמי האמיתי‎. ‎
לילה אחד בשעה שליקקתי את כפות רגליה לאחר יום ארוך בו היו כלואות בנעלי ספורט‎ ‎מחניקות השתעשעה נעמה ברעיון של לכפות עליי לשכב עם גבר אחר ולחקור את הצד הנשי‎ ‎באישיותי‎.
כמובן שלי לא הייתה שום דעה בעניין, אך ידעתי שברגע שאחצה גבול זה‎ ‎אשאר ריקה קליפה ‏של אדם, יצור שכל רצונותיו ודעותיו נשללו ממנו ואהיה באמת ובתמים‎ ‎בובה וצעצוע בידיה של ‏מלכתי העריצה. גם היא ידעה זאת, ושבוע לאחר מכן החל לבוא אורן‏‎ ‎לביתינו‎.‎
מלכת חיי 5‏

ביום שבו הגיע אורן לראשונה הייתי‎ ‎עסוק בליקוק חור ישבנה המקסים של מלכתי, פעולה ‏שהרגיעה אותה מאוד אחרי יום ארוך‎ ‎ומתיש של פגישות עם חברים ובילויים‎.
‎"‎חבר שלי מגיע הנה היום" היא אמרה‎ ‎בנונשלנטיות האופיינית שלה, "אני מצפה שתתייחס אליו ‏בכבוד הראוי. אומנם הוא רק גבר‎, ‎אבל לפחות הוא לא סמרטוט עלוב כמוך ולכן אתה תפגין ‏כלפיו את הכניעות‎ ‎הראויה‎."
ליבי החל להלום בקצב אדיר בשעה שאמרה את הדברים ולשוני הפסיקה לעבוד‎ ‎לרגע‎.
‎"‎חוצפן!" צעקה נעמה, תפסה את שערות ראשי בידה ודחפה את ראשי עמוק לתוך‎ ‎עכוזה‎.
כל הזמן שחיכינו לבואו הרגשתי כמו אדם העומד להיות מוצא להורג. מעולם לא‎ ‎נמשכתי ‏לגברים וידעתי שנעמה תנצל את העובדה הזו נגדי. בכניעה לגבר לא תהיה שום‎ ‎התרגשות ‏מינית וכל שיישאר הוא השפלה נטו, כואבת ועמוקה‎.
כשצילצל הפעמון לבסוף‎ ‎הורתה לי נעמה לעמוד עם פניי לפינה והלכה לפתוח את הדלת ‏לאורן‎.
‎"‎סליחה שאיחרתי‎," ‎שמעתי אותו אומר לה, קולו גברי ועמוק, "התבלבלתי קצת בין הדירות‎."
הם התנשקו‎ ‎נשיקה ארוכה וליבי נצבט. אפילו שידעתי שנעמה רואה בי משרת ותו לו, לפחות ‏יכולתי‎ ‎לדמיין כי אני הגבר היחיד בחייה, אפילו שידעתי שהיא נפגשת עם גברים מעולם לא ‏הייתי‎ ‎בנוכחות גבר שאיתו נפגשה‎.
נעמה ואורן התיישבו על הספה ונעמה צרדה באצבעה‎ ‎וציוותה: "שתייה עבד‎!"
אורך צפה בסיפוק כיצד שקפצתי ממקומי ורצתי למטבח להביא‎ ‎שתי כוסות מיץ והגשתי אותן ‏למלכתי וחברה מבלי להישיר מבט בעיניהם‎.
‎"‎תודה עבד‎" ‎אמר אורן ורציתי לקבור עצמי מהבושה‎.
‎"‎שולחן!" קראה נעמה ובאחת ירדתי על ארבע‎, ‎מיישר את גבי. היא הניחה את הכוס על גבי ‏ואורן עשה כמוה. ידעתי שאילו תיפול הכוס‎ ‎אשלם על כך מחיר יקר ולכן השתדלתי כמעט ‏שלא לנשום‎.
‎"‎אני לא מאמין עד כמה שהוא‎ ‎צייתן," העיר אורן, "זה גבר בכלל? אין לו שום כבוד עצמי‎?"
נעמה צחקה צחוק עשיר‎. "‎יש לך כבוד עצמי עבד נרצע?" שאלה אותי בסרקסטיות‎.
‎"‎לא מלכתי" מיהרתי לומר‎ ‎ושניהם צחקו‎.
בשעה הבאה בזמן שדיברו נשארתי במקומי, רגליי וידיי כאבו והתפללתי‎ ‎שמלכתי תיזכר במצבי ‏הקשה ותיתן לי לשנות תנוחה, אך בו בעת ידעתי שהנוחות שלי היא‎ ‎הדבר האחרון במחשבותיה ‏של נעמה‎.
בין לבין החל הזוג להתנשק וידעתי שנשארו ללא חלק‎ ‎עליון משום שראיתי את חולצתו של אורן ‏ואת חזייתה של המלכה נזרקות על הרצפה‎ ‎למולי‎.
גניחותיהם הלכו וגברו והבנתי שהם מזדיינים בהנאה גדולה. הייתי מוכר את‎ ‎נשמתי לנצח נצחים ‏בשביל הזכות לשכב עם אהובתי, אך ידעתי שזכות זו שמורה רק לגברים‎ ‎נעלים ממני‎.
‎"‎נהנה לשמוע אותי מזדיינת כלב?" שאלה נעמה כאילו קראה את מחשבותיי‎ ‎וירקה על פניי. לא ‏העזתי כמובן לנגב את הרוק משום שהכוסות היו עדיין מונחות על‎ ‎גבי‎.
אורן גמר בתוך המלכה ממש בזמן שהגיעה לאורגזמה אדירת מימדים. הקינאה והבושה‎ ‎היו ‏גדולות מנשוא ורעדתי בכל גופי, מה שהוביל להפלת הכוסות בקול נפץ על‎ ‎הרצפה‎.
‎"‎אידיוט!" שמעתי אותה צועקת‎.
היא קמה בכעס מהספה ובעטה בפניי בכוח‎ ‎רב‎.
‎"‎צריך ללמד אותך לקח! כשאני אומרת לך להיות חפץ, אין לך זכות לשום פעולה‎ ‎אנושית‎!"
היא הרימה חגורה שניצבה בפינת מקום וביקשה מאורן להחזיק אותי‎.
הגבר‎ ‎קם ותפס אותי בזרועותיי בקשיחות, מעקם אותן מאחוריי גבי‎.
‎"‎כמה לתת לו?" שאלה‎ ‎נעמה ברשעות‎.
‎"50 ‎נשמע לי טוב" אמר אורן בצחוק‎.
הרמתי את עיני בזהירות‎ ‎ונשימתי נעתקה למראה גופה העירום, שדיה המלאות וגזרתה החטובה‎.
כל כולה אמר‎ ‎מלכותיות ונשיות. התשוקה שבערה בי לפתע העלתה את איבר מיני העלוב כלפי ‏מעלה ושניהם‎ ‎צחקו למראה קוטן מימדיו‎.
‎"‎אתה מבין עכשיו למה הוא היצור העלוב ביותר בעולם‎?" ‎שאלה נעמה‎.
היא החלה להכות אותי בקצב הולך וגובר, כל מכה קשה וכואבת מהקודמת‎ ‎ובמהרה התחלתי ‏לדמם ולהיפצע. אורך היה משועשע מעל העיניין ואולי אפילו מחורמן קצת‎ ‎בגלל שאחיזתו בי ‏נעשתה קשוחה יותר‎.
בשלב מסויים התייפחתי בתחנונים ונעמה ביקשה‎ ‎מאורן לעזוב אותי. נפלתי על הרצפה ‏לרגליהם ובאופן אוטומטי התחלתי לנשק את רגליה‎ ‎העירומות בתודה לחינוך שהיא מעניקה לי‎.
‎"‎תודה גם לאורן" היא אמרה, מתנשפת מהמאמץ‎ ‎שהיה כרוך בחינוכי‎.
הסתובבתי לאחור והבטתי בכפות רגליו הגדולות והשעירות. קירבתי‎ ‎אליו את פי ונישקתי אותו ‏בעליבות איומה, ממטיר עליו נשיקות, מרגיש יותר מתמיד את‎ ‎אפסותי‎.
‎"‎יש לנו מתנה בשבילך" הוא אמר לי, וראיתי שנעמה מגיעה עם כוס‎ ‎מהמטבח‎.
היא החזיקה בידה קונדום מלא זרע ושפכה את תכולתו לתוך הכוס, שהייתה מלאה‎ ‎בחציה מים‎.
שניהם ירקו יריקות הגונות לתוך הכוס וציוו עלי לפתוח את פי‎ ‎לרווחה‎.
לא העזתי לסרב וכך שתיתי את כוס האהבים שלהם לקול תשואותיהם‎ ‎הרמות‎.
מאותו היום היה אורן מגיע פעם או פעמיים בשבוע והם היו שוכבים כאשר אני‎ ‎משתחווה ‏למרגלותיהם או מנפנף עליהם במניפה. תמיד הייתי שותה את השפיך שהשאיר אורן‎ ‎במלכתי, ‏לפעמים הישר מהמקור, לפעמים מכוס ופעם אחת מנקה אותו מהזין של אורן, שדחף‎ ‎את איברו ‏כל כך עמוק לגרוני עד שכמעט נחנקתי‎.
יום אחד בשעה שאני מסרק את שיערה‎ ‎הזהוב של אלילתי היא אמרה כבדרך אגב, "נמאס לי ‏מאורן, בכל מקרה נשים הן המין העליון‎ ‎ואין לי שום עניין עוד באיבר המין האומלל שלכם ‏כשכל ויברטור יכול לספק אותי בצורה‎ ‎טובה הרבה יותר. החלטתי להתמסר לנשים בלבד, אני ‏בטוחה שתסמך על זה כי כעת תוכל לשרת‎ ‎אותי ואת זו שאבחר כזוגתי‎."
השמחה שבערה בי באותו הרגע לא ידעה גבולות ומילמלתי‎ ‎למלכתי דברי תודה והלל כיאה ‏למשרתה המסור‎.‎

מלכת חיי 6‏

כך הגיעה לחיינו מוניקה. מוניקה הייתה‎ ‎רוסיה יפהפייה ואכזרית מאין כמוה‎.
היא ידעה מגיל קטן שהיא אוהבת נשים ולא ראתה‎ ‎בגברים דבר מלבד פרמיטבים וגסי רוח‎.
היא הייתה מגיעה לדירתנו פעמיים-שלוש בשבוע‎ ‎והרגישה טבעי כמעט מיד‎.
לא הייתה לה כל בעיה לצוות עלי בקול קשה ולהעניש אותי‎ ‎על אי-מילוי הוראותיה‎.
ידעתי שהקשר בינה ובין נעמה הולך ומתהדק וזכיתי לראות‏‎ ‎אותן מתמזמזות שעות רבות, בוהה ‏בהן ככלב שמקווה לשאריות.הן היו מתנשקות בלהט‎, ‎נוגעות זו בחזה של זו ומבצעות מין אורלי ‏כפול כמעט בכל רגע ערות. הן חשקו זו בזו‎ ‎ברמה מוחלטת ולא זזו אחת מבלי השנייה. כך קרה ‏שתוך חודש בלבד מאז שהכירו עברה‎ ‎מוניקה לביתנו ונעמה הכריזה כי מהיום אני רכושן ‏המשותף של שתיהן‎.
לא התנגדתי כלל‎ ‎להודעה משום שמוניקה העירה בי רגשות עזים של תשוקה, והעובדה ‏שראתה בי יצור בזוי‎ ‎ומעורר רחמים רק הגביר את תשוקתי אליה. הייתי חולם עליה בלילות וזוכה ‏לשרתה בימים‎ – ‎היש נפלא מכך‎?
הבנות העבידו אותי בפרך יומם וליל ולמעשה חיו כמלכות לכל דבר, כל‎ ‎רצונותיהן ממולאים ‏במחי רגע‎.
יום אחד, בעוד אני מסניף באהבה את זיעת כפות רגליה‎ ‎של נעמה הרואה טלוויזיה ומלטפת את ‏ערוותה בציפייה ליקירתה כאשר הדלת נפתחה ומוניקה‎ ‎נכנסה לדירה‎.
נעמה מיהרה לבעוט בפניי לרצפה וקמה לברך את זוגתה היפהפייה. הן‎ ‎התנשקו נשיקה ‏צרפתית בתשוקה ואני נישקתי את כפות רגליהן בעוד הן לכודות בתשוקתן‎.
מוניקה אחזה בחוזקה בישבנה של נעמה אשר זרועותיה היו כרוכות סביב צווארה של‎ ‎הרוסיה ‏העדינה‎.
הן היו כה יפות ונשיות עד שעמדתי לגמור בו במקום, אילולא הייתי‎ ‎עבד כה מאולף אכן לא ‏הייתי שולט בעצמי‎.
הן עברו לספה ואני אחריהן, מפשיט את‎ ‎מוניקה מבגדיה, משיל את נעליה, מנשק כל נעל ‏נשיקה מעריצה ומניח אותן בפינה. הן‎ ‎התמזמזו בלהט, לא שמות לב כלל לנוכחותי‎.
הן היו ערומות עכשיו, ערימה של שדיים‎, ‎עכוז ושיער זהוב‎.
באתי בשקט מאחוריהן והתחלתי ללקק את ישבנה של מוניקה, שהגביהה‎ ‎אותו עבורי וראשי ‏נחפר עמוק בעכוזה. הרחתי את הריח המשכר של ישבנה והרגשתי אושר של‎ ‎עבד אמיתי‎.
ליקקתי את ישבנה ליקוקים ארוכים ורטובים, מוצץ ומנשק את החור וחופן‎ ‎בידי את לחיי הישבן‎.
ריח מיצי התשוקה שלהן היה חזק וברור ולפני שהבנתי כיצד קרה‎ ‎הדבר מצאתי את עצמי מלקק ‏את איבר המין של נעמה בעוד מוניקה שוכבת מעליי וראשי לכוד‎ ‎בין הכוס של שתיהן‎.
מוניקה התחילה להתחכך בראשי בעוד אני מלקק את נעמה. כמעט ולא‎ ‎יכולתי לנשום אבל לא ‏העזתי לזוז או להפסיק, יודע שהעונש שיבוא יהיה כה קשה עד כי‎ ‎נחרדתי רק למחשבה על כך‏‎.
הן התנשקו בלהט, יונקות זו את שדיה של זו, גונחות‎ ‎ונאנקות, דוחפות את ראשי עם אגניהן, ‏מכאיבות לי כאב מתוק‎.
הראשונה שגמרה הייתה‎ ‎מוניקה, בגניחות קצרות שבאו האחת אחר השנייה, היא אחזה בשיערי ‏בכוח בזמן שגמרה‎ ‎מהאוננות על שערי, ובדיוק כאשר סיימה החלה נעמה גם היא להגיע ‏לשיאה‎.
הן שכבו‎ ‎מותשות על הספה עד שבעטו אותי לרצפה‎.
הן נשארו לשכב שם, מתלטפות ומתנשקות כזוג‎ ‎חתולות והורשתי ללקק את כפות רגליהן שהיו ‏מיוזעות מאוד מהמאמץ הרב. זיעתן הייתה‎ ‎מתוקה וריחנית והרגשתי העבד בר המזל ביותר ‏בעולם‎.
הובלתי לאמבט ומלכותיי השכיבו‎ ‎אותי לאורך פנים האמבטיה. נעמה עמדה מעל ראשי ומוניקה ‏מעל המפשעה שלי‎.
הן החלו‎ ‎להתנשק שוב ותוך כדי נשיקה צרפתית חושנית במיוחד, פתחו השתיים את סוגריהן ‏ביחד‎ ‎והשתן החם זרם על כל גופי. שמעתי אותן צוחקות בהפסקה הקצרה בין נשיקה אחת‎ ‎למשניה‎.
לא יכולתי לראות כלום, אך הרגשתי את ישבנה של נעמה מונח על פניי ופלוץ‎ ‎איטי פרץ החוצה ‏והרוח הגיעה לנחיריי ושאפתי את הריח בהנאה רבה‎.
נעמה יצאה מהאמבט‎ ‎אך מוניקה נשארה‎.
היא התיישבה על בטני ותפסה אותי בשערות ראשי. סטירה אדירה‎ ‎הפתיעה אותי‎.
‎"‎היא שלי אפס" היא סיננה וסטרה לי שוב, חזק יותר. "ושלי בלבד, כדאי‎ ‎שתפנים את זה‎."
‎"‎כן המלכה מוניקה" אמרתי בכניעות אופיינית. במקום לענות לי סתמה‎ ‎מוניקה את פי עם ידה ‏האחד ואת נחיריי עם השנייה. נאבקתי עבור אוויר שלא הגיע‎ ‎והתפתלתי מתחת לרוסיה ‏האכזרית‎.
לבסוף, רגע לפני שהתעלפתי היא הניחה לי לנשום‎ ‎שוב. "אם תתקרב שוב לכוס שלה אני ‏אהרוג אותך‎."
היא סטרה לי שוב ויצאה מהאמבטיה‎. ‎משיכתי אליה באותו הרגע לא ידעה גבולות‎.‎
נועםעבד​(נשלט)
לפני 17 שנים • 30 במרץ 2007

יופי של כתיבה

נועםעבד​(נשלט) • 30 במרץ 2007
רעיונות טובים, פנטזיות מגרות של השפלה.
יפה
slave_dog2000
לפני 17 שנים • 1 באפר׳ 2007
slave_dog2000 • 1 באפר׳ 2007
מדהים!!!!!!!!!!!! כל מגרה!!!!!!!!!!!