סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התפקדות סאדיסטים ומזוכיסטים!!

ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 31 במרץ 2007

התפקדות סאדיסטים ומזוכיסטים!!

ללא גבולות' • 31 במרץ 2007
פעם אחת נעשה סדר.
מכיוון שגיליתי שסאדיסטים ומזוכיסטים משולים כאן לזהב לבן אז החלטתי לעשות מחקר פומבי .
מי מכריז על עצמו כסאדיסט או מזוכיסט ?
ואני מתזכרת , מדובר באנשים שממש נהנים לתת או לקבל כאב.
ולא בכאב כאמצעי למשהו אחר.
כאב לשם כאב.

יש כאן כאלה ?

ללא גבולות מתפקדת , סאדיסטית גאה icon_smile.gif
ללא גבולות'

אתם רואים ...

עברו 6 דקות ואף אחד לא התפקד!
מה אמרתי לכם ?? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif
huan
huan • 31 במרץ 2007
כאב לשם כאב?
הממ אני בהחלט יכול להעיד על עצמי כמאזוכיסט, אם כי חלוד במקצת.

על כל מקרה כאב לשם כאב בסופו של דבר זו סיסמה, כמו כל דבר בחיים צריך קונטקסט ואני בפסק עם גם בין המאזוכיסטים ההארדקורים תמצאי אנשים שכשמשיהו סוגר להם את הדלת על הבוהן ללא אזהרה תהווה את נקודת האור בסדר היום שלהם.
נוסף על זה יש הרבה סוגי כאב ולא אל כולם אני יכול להתחבר.
Venus in Furs​(מתחלף)

Re: התפקדות סאדיסטים ומזוכיסטים!!

Venus in Furs​(מתחלף) • 31 במרץ 2007
ללא גבולות כתב/ה:
כאב לשם כאב.

יש לך בלבול במושגים.

כאב, נתינתו וקבלתו זה רק חלק מסאדיזם ומזוכיזם, כך שמי שמתחבר אך ורק לכאב בטח שלא יכול להיות מוגדר כ'סאדיסט אמיתי' או ב'מזוכיסט אמיתי' . גם אצל דה-סאד ובודאי אצל מאזוך ההקשר הוא רומנטי-תרבותי-השפלתי-מיני, ובודאי שלא מדובר רק ב'כאב לשם כאב'.

יש דווקא אנשים שאוהבים כאב לשם כאב, קוראים להם פאקירים, ולא נראה לי שהם ישמחו להיקרא מזוכיסטים. בעצם גם שם זה לא לשם הכאב, זה לשם התעלות רוחנית או משו.

ויש אנשים שאוהבים להכאיב ללא הכרה וללא תוכן, פשוט להכאיב. הם מוגדרים כמסוכנים לחברה, ולרוב מרצים עונשי מאסר ממושכים.

ולך, הייתי מציע לקנות שק איגרוף, ולהעניק לו כמה כאב שאת רוצה.

ללא גבולות'

Re: התפקדות סאדיסטים ומזוכיסטים!!

Venus in Furs כתב/ה:
ללא גבולות כתב/ה:
כאב לשם כאב.

יש לך בלבול במושגים.

כאב, נתינתו וקבלתו זה רק חלק מסאדיזם ומזוכיזם, בטח שלא מדובר ב'סאדיסט אמיתי' או ב'מזוכיסט אמיתי' . גם אצל דה-סאד ובודאי אצל מאזוך ההקשר הוא רומנטי-תרבותי-השפלתי-מיני, ובודאי שלא מדובר רק ב'כאב לשם כאב'.

יש דווקא אנשים שאוהבים כאב לשם כאב, קוראים להם פאקירים, ולא נראה לי שהם ישמחו להיקרא מזוכיסטים. בעצם גם שם זה לא לשם הכאב, זה לשם התעלות רוחנית או משו.

ויש אנשים שאוהבים להכאיב ללא הכרה וללא תוכן, פשוט להכאיב. הם מוגדרים כמסוכנים לחברה, ולרוב מרצים עונשי מאסר ממושכים.

ולך, הייתי מציע לקנות שק איגרוף, ולהעניק לו כמה כאב שאת רוצה.

אתה עדיין מראה לכל אחד שנכנס אליך הביתה את התמונות עם הנשיכות שלי ???

בכל אופן יקירי, אתה מוזמן להדיר את רגליך מהשירשור ולחסוך לנו שיחה פומבית בנושא, יש הרבה מה לקרוא בשירשורים אחרים .
אין לי עניין בנימה הפרסונלית שאתה מנסה להיכנס אליה.תחסוך לי ולך.
Venus in Furs​(מתחלף)
עד כמה שידוע לי הפורום פתוח לכולם, ואני לא זיהיתי בדברים שלי שום נימה פרסונלית. (בניגוד לדברים שלך) .

תגובה עניינית לדברים שלי דווקא לא היתה לך.
icon_cool.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 31 במרץ 2007
ונוס, די להתחכם.

הכוונה למי שאוהב כאב לשם כאב ולא רק כי זה משפיל או מראה שליטה או כדי לרצות את האדון למשל..

אז אני סדיסטית גאה (אבל נהנית להכאיב רק למי שנהנה מהכאב. סאב שלא נהנה מכאב בכלל או רק עושה את זה בשבילי קצת מוריד לי. ממש עושה לי את זה לראות התפתלויות וגניחות ועוויות פנים של כאב משולב בחרמנות... עושה לי את זה לראות סימנים ולהרגיש תחת חם ועוד כהנה וכהנה דברים)

וגם מזוכיסטית גאה, בעצם הכאב היה אחת הסיבות העיקריות שבכלל הגעתי לבדסמ.
סף הכאב שלי אולי לא גבוה, בן השאר כי אני לא מוכאבת מספיק- אבל מהכאב שאני כן מקבלת, אני מתגרה נורא icon_redface.gif
ללא גבולות'
Venus in Furs כתב/ה:
עד כמה שידוע לי הפורום פתוח לכולם, ואני לא זיהיתי בדברים שלי שום נימה פרסונלית. (בניגוד לדברים שלך) .

תגובה עניינית לדברים שלי דווקא לא היתה לך.
icon_cool.gif

הפורום אכן פתוח לכולם אבל אתה מחפש מריבות במקום להתייחס לשירשור.
אין לי עניין להגיב לך כי כפי שכחולית ציינה אתה מחפש להתחכם .
שבת שלום וחג שמח.
Venus in Furs​(מתחלף)
אישה אחרת כתב/ה:
ונוס, די להתחכם.

הכוונה למי שאוהב כאב לשם כאב ולא רק כי זה משפיל או מראה שליטה או כדי לרצות את האדון למשל..

אז אני סדיסטית גאה (אבל נהנית להכאיב רק למי שנהנה מהכאב. סאב שלא נהנה מכאב בכלל או רק עושה את זה בשבילי קצת מוריד לי. ממש עושה לי את זה לראות התפתלויות וגניחות ועוויות פנים של כאב משולב בחרמנות... עושה לי את זה לראות סימנים ולהרגיש תחת חם ועוד כהנה וכהנה דברים)

וגם מזוכיסטית גאה, בעצם הכאב היה אחת הסיבות העיקריות שבכלל הגעתי לבדסמ.
סף הכאב שלי אולי לא גבוה, בן השאר כי אני לא מוכאבת מספיק- אבל מהכאב שאני כן מקבלת, אני מתגרה נורא icon_redface.gif

אני לא מתחכם, וגם אין לי שום בעיה עם מי שנהנה רק מכאב לשם כאב לכאן או לכאן, זה פשוט לא עונה להגדרה של 'סאדיסט אמיתי' או 'מזוכיסט אמיתי'.