לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש אי שם עבדים בני פחות מ30?

עבד-מושלם​(נשלט)
לפני 17 שנים • 2 באפר׳ 2007
עבד-מושלם​(נשלט) • 2 באפר׳ 2007
כמו שכתבתי מלכתחילה, נראה ששפטו את אותה המלכה בלי לבדוק באמת מה היא. ועכשיו באמת נראה שלא הייתה סיבה לשפוט אותה כך.

רק עוד 2 נקודות:
1. "שלושוחציבלילה" - כדאי לך לאפשר נתיב קשר אלייך (כמו לדוגמא מייל), על מנת שלא רק מנויים יוכלו לפנות אלייך... אני לדוגמא מאוד רוצה לפנות אלייך (ואוליי אני אפילו מתאים icon_smile.gif ), אך לא יכול מכיוון שאין לי מנוי זהב.
2. אף אחד כאן לא הגיב על התגובה שפירסמתי בקשר למלכות שמגלות מאוחר מדי שהן בתשלום. אמנם זה דורש פוסט נפרד, ובטח לא תגובה בפוסט הזה, אך מכיוון שזה עלה, כתבתי את זה כאן, ואשמח לשמוע את דעתכם.

חג שמח!
bencho
לפני 17 שנים • 3 באפר׳ 2007
bencho • 3 באפר׳ 2007
אני עבד בן 22
נראה טוב( ככה אומרים)
רוצה להיות לעפר רגלייך
Venus in Furs
Venus in Furs • 3 באפר׳ 2007
רגע, שלושוחציבלילה זו לא איזולדה? isolde?

הסגנון ממש אותו סגנון, ואם זו לא אותה בחורע הן יכולות להיות חברות ממש טובות... icon_rolleyes.gif
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 3 באפר׳ 2007
דווקא יש הרבה עבדים צעירים, אבל בגלל המחיר הנמוך מוכרים אותם בכמויות או באריזות חסכון,

את יכולה לקנות 3 בני 18 במחיר 2 , או אם ידך משגת לרכוש אחד בן 36 כמוני במקום שני בני 18.

אל תתפתי לרכוש סתם עבדים רק כי "את יכולה" כל עבד יהא גילו אשר יהא דורש תחזוקה וצומי ולא כל עבד ריווחי, יש עבדים שתצטרכי להשקיע בהם הרבה עד שתראי גרוש, בעיקר אם הם עוד בצבא.

נסי גם לפרסם בלוח המודעות.

עבדים צעירים - עמכם הסליחה הכל בבדיחות הדעת - אני לא מזלזל באף אחד - כל מקרה לגופו
המלכה ננה NNA
לפני 17 שנים • 4 באפר׳ 2007

במבצע?

המלכה ננה NNA • 4 באפר׳ 2007
לפי זה
את יכולה לקנות 3 בני 18 במחיר 2 , או אם ידך משגת לרכוש אחד בן 36 כמוני במקום שני בני 18.
בגיל מקבלים באותו כסף חצי עבד בן 72?
החצי העליון או התחתון ?
הקידמי או האחורי ?
זאלוטוסים
זאלוטוסים • 4 באפר׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
רגע, שלושוחציבלילה זו לא איזולדה? isolde?

הסגנון ממש אותו סגנון, ואם זו לא אותה בחורע הן יכולות להיות חברות ממש טובות... icon_rolleyes.gif

אם זו לא אותה בחורה, זה שיבוט שלה. אבל כנראה שעדיף להמר על כך שזו פשוט אותה בחורה.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
אכן יש סיכוי שזאת איזולדה המפורסמת.
בכל מקרה, יקירתי מצטער לומר לך, יש לך תפיסת מציאות של ילדה בת שלוש שאמא לא רצתה לקנות לה סוכרייה - ופתאום כל העולם נהיה לה רע. תתבגרי. העולם לא כזה רע, לא כל הגברים רעים, לא כל הנשים חומרניות, אגב גם לא כל המלכות בתשלום זונות. וראבאק, את האמת נמאס! שכל בחורה\בחור מתוסכלת שפשוט יש לה\ו בעייה בתקשורת עם העולם ועם עצמו, מטיח את זה בחברי הפורום. דיי - תלכי לטיפול.
נוריתE
לפני 17 שנים • 8 באפר׳ 2007
נוריתE • 8 באפר׳ 2007

זה מספיק?
או זה?....

מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 9 באפר׳ 2007

Re: במבצע?

מלך הארץ​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2007
המלכה ננה NNA כתב/ה:
לפי זה
בגיל מקבלים באותו כסף חצי עבד בן 72?
החצי העליון או התחתון ?
הקידמי או האחורי ?

העניין הוא שזה לא עובד ככה עד אין סוף, גם לא עד גיל 120 icon_smile.gif

עקומת "המחיר" לעבד נראת כמו פעמון גאוס/גיוס כך שבשלב מסויים כמו תפוקה שולית פוחתת/ עלות שולית, מחיר העבד מתחיל לרדת.
אמנם כל מקרה לגופו, אבל המחיר עולה בד"כ עד גיל 50 בערך ואז מתחיל לרדת.
כך למשל המחיר של טום קרוז, בראד פיט ואחרים עולה בעשור החמישי לחייהם (בלי קשר לבדסמ) והם אפילו שידרגו את בנות הזוג.
אבל כמובן צריך לקחת בחשבון גם את השיקולים הפסיכולוגיים והתרבותיים למיניהם, לא הכל מדע כלכלי שניתן לחישוב/הערכה,
יש מלכות ממוצא מסויים שמעדיפות בני 72 ויש כאלו שמעדיפות בני 18,
כמו מכוניות זה גם עניין של אופנה.
הכל בעיני המתבוננת.