סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התייעצות לגבי מקרה מאוד מאוד משונה שקרה לי

משרת מכובדות​(אחר)
לפני 17 שנים • 8 באפר׳ 2007

התייעצות לגבי מקרה מאוד מאוד משונה שקרה לי

משרת מכובדות​(אחר) • 8 באפר׳ 2007
זו פעם ראשונה כמדומני שאני כותב בפורום זה, חייב לשמוע עיצות עקב מקרה מוזר שקרה לי.

לפני כשנה הכרתי פה מישהי , אחת המלכות הראשונות שיצא לי להכיר (כמובן שאת כינויה לא אחשוף) . נפגשנו פעמיים ושנינו החלטנו שזה לא ממש מתאים (וממש לא משנה כרגע מאיזו סיבה). החלטנו להשאר ידידים ונשארנו כאלה. אנו משוחחים המון ומתייעצים. בחודשיים האחרונים השיחות נעשו קצת יותר אינסטנסיביות ואפילו נפגשנו לבילוי משותף (לא סשן של שליטה או משהו כזה). אתמול בשעת מאוחרת היא התקשרה אלי ואז התנהלה שיחה קצת הזויה:

היא רצתה שנשוב ונחדש את את יחסינו כמלכה ועבד. השבתי בשלילה , היא הציעה לי לקחת זמן ולחשוב על זה והשבתי שמבחינתי זה לא בא בחשבון. דחיתי את זה על הסף אפשר לומר. ואז היא זרקה את הפצצה שלה. היא אמרה לי שאין לה עניין יותר לנהל איתי יחסי ידידות ואם ארצה להיות בקשר איתה זה רק בקטע של מלכה ועבד. היא נתנה לי יומיים לחשוב על כך והיתה מאוד ענינית. אני עד עכשיו לא כ"כ מעכל את השיחה הזו.

אינני רואה את עצמי כעבד שלה מצד שני לא רוצה לאבד אותה כידידה. מה עושים ?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 באפר׳ 2007
חושבים מה היית אומר לידידה שלך שהיתה באה אליך ומספרת לך שידיד שלה אמר לה שאם היא לא תשכב איתו, הוא לא רוצה יותר להיות ידיד שלה.

אני, אגב, הייתי אומר לידידה הזו שידיד שמוכן לוותר עליה בכזו קלות, וידיד שמציב לה כזה אולטימטום (בהנחה שהוא לא מאוהב בה וקשה לו רגשית להיות רק ידיד שלה) - הוא לא הפסד גדול.
Afroditi

התשובה ברורה.

Afroditi • 8 באפר׳ 2007
מי רוצה ידידות כזו או אפילו מלכה כזו?

אדם, אישה או גבר, ה"סוחטים" יחסי שליטה, אינם ראויים לא להיות שולטים ולא להיות ידידים. cow.gif
kinkycat

Takes two for tango

kinkycat • 8 באפר׳ 2007
כדי שתשארו ידידים, שניכם צריכים לרצות בזה.,
אם היא לא רוצה, לא תוכל להכריח אותה.

יחד עם זאת זה נשמע כאילו היא יודעת שהידידות
בניכם יקרה לך, ומשתמשת בזה כדי "לסחוט"
ממך הסכמה לתנאים שלה.

כפי שכתבו פה לפני,
אתה צריך לשאול את עצמך אם אתה רוצה כזו "ידידה"
.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 8 באפר׳ 2007
על פניו, התשובה ברורה - צריך שניים לטנגו ...

אלא שמתוך מה שאתה מתאר, הקשר בינכם התפתח ממקום שבו לשניכם התאים להיות ידידים, ולאחרונה כנראה התפתחו אצלה תחושות וציפיות אחרות. תחושות שאתה לא שותף להן.
אני לא חושבת שהיא התכוונה להפעיל עליך לחץ במובן של סחטנות - למרות שזה מה שהתקבל. לדעתי היא יותר חידדה בפניך את האופציה שלפיה היא עצמה לא מסוגלת בשלב הזה להשאר איתך בקשר של ידידות גרידא, ולכן עליך לבחור. או שזה מתקדם לכיוון הזה - או שזה לא יכול להתקדם כלל, ומבחינתה אין דרך חזרה.
לכן במצב כזה, הבחירה שלך שלא לקדם את הקשר למה שהיא מעוניינת בו פרושו שלא תוכלו, לפחות בעתיד הקרוב, להיות בקשר כלל.
כשישככו סערות הרגש יתכן שקשר של ידידות בינכם יהיה שוב אפשרי...

שיהיה לשניכם בהצלחה!
מביט לרגע
מביט לרגע • 8 באפר׳ 2007
אני מתחבר מאד לדברים שאמרה קווינסי .

משרת לעבודות בית ,
המפתח בעיניי בכל סוג של מערכת יחסים בריאה היא תקשורת פתוחה , רחבה ככל שניתן , וגלויה .
לכן , גם בסיטואציה שתארת , לא הייתי ממהר לחרוץ דין ולומר שהיא מנסה לסחוט ממך יחסי שליטה (אם כי זו אפשרות) אלא יוזם שיחה גלויה איתה , פנים אל פנים , כדי להבין מה קרה שהיא התהפכה ב 180 מעלות , ולאן היחסים שלכם הולכים .
לא כל כך ברור ממה שכתבת מה הכילה מערכת היחסים ביניכם. האם היא כללה מלבד שיחות טלפוניות רבות גם מפגשים רבים וידידותיים או רק "נפגשנו לבילוי משותף" (פעם אחת ) כפי שכתבת .
אתה כותב שבחודשיים האחרונים היחסים ביניכם נהיו יותר אינטנסיביים , לכן יש כאן קרקע פוריה
לשינוי רגשי מבחינתה . אולי באותה פגישה (הראשונה) לא מצאת חן בעיניה ואילו לאחרונה בעקבות ההתחממות האחרונה ביניכם היא התאהבה בך ? ואולי אתה "רק" מוצא חן בעיניה יותר , ומה שנראה בעיניה כלא מתאים אז , נראה לה מתאים בהרבה היום ? אולי פשוט קשה לה להיות איתך בקשר של ידידות כשהיא יודעת שאתה הדבר האמיתי מבחינתה ?
ואולי , לא עלינו , היא סתם מנסה לסחוט קשר של שליטה , כי לא מצאה משהו יותר טוב .

שמע , יכול להיות שאכן אין ברירה והיא רוצה אך ורק יחסי שליטה ואילו אתה רוצה רק ידידות ולכן היחסים ביניכם יגיעו למבוי סתום . לפרידה .
אבל כמו שכתבתי קודם , נראה לי ששווה לשניכם לעשות שיחה מלב אל לב , פנים אל פנים , כדי להבין מה בדיוק קרה לה , ומה היא באמת רוצה ממך ומהקשר ביניכם. אם אחרי שיחה כזו תגיעו למסקנה שאין ברירה מלבד לחסל את הידידות (לפחות זמנית) אז לפחות תדע שעשית הכל כדי להימנע מכך , ותוכל להבין מה עומד מאחורי זה ולא להישאר עם שאלות בלתי פתורות .
ואולי בשיחה כזו תגיעו למסקנה אחרת ? icon_idea.gif
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 8 באפר׳ 2007
גם אני מתחברת לדברים של קווינסי ושל ערן.

לפעמים מתפתחים אצל אחד הצדדים, רגשות שלא מאפשרים המשך קיומה של ידידות. אתה מקסימום יכול להסביר לה שאתה רואה בה רק ידידה, ושתשמח לחזור להיות ידיד שלה אם וכאשר זה יתאפשר מצדה.
משרת מכובדות​(אחר)
לפני 17 שנים • 10 באפר׳ 2007

תודה על כל העיצות המחכימות.

משרת מכובדות​(אחר) • 10 באפר׳ 2007
בשלב זה החלטתי לא ליצור איתה קשר. היות והיא קבעה אולטימטום , חשבתי שהיא זו שתצטרך להסירו.

תודה לכולם ויום טוב.
Shimmy​(נשלט){Vents}
לפני 17 שנים • 10 באפר׳ 2007
Shimmy​(נשלט){Vents} • 10 באפר׳ 2007
אני דווקא חושב שצריך להעריך את אותה מלכה, כיוון שחשה משיכה אליך וברור לה שיקשה עליה לשמור על יחסים ידידיתיים עמך בתחושה הזו היא הציבה בפניך את האולטימטום.
kaly
לפני 17 שנים • 11 באפר׳ 2007

Re: תודה על כל העיצות המחכימות.

kaly • 11 באפר׳ 2007
משרת_לעבודות_בית כתב/ה:
בשלב זה החלטתי לא ליצור איתה קשר. היות והיא קבעה אולטימטום , חשבתי שהיא זו שתצטרך להסירו.

תודה לכולם ויום טוב.

עוד גבר חושב....תיצור איתה קשר,אל תחנך אותה-אתה לא אבא שלה.
אם היא חשובה לך כידידה,אל תיקח את הדברים ואת האולטימטום ישר לאגו שלך.

תיצור איתה קשר,נהל איתה שיחה כנה ואז תחליט/ו יחסיכם לאן.

בהצלחה