סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חרא טהור..

YourQueen​(שולטת){סלייבילה}
לפני 17 שנים • 8 באפר׳ 2007

חרא טהור..

אם קיימת סכנה מיידת במקלחת חרא (ואכילתו) ע"י העבד שלי? מה ניתן לעשות בנידון - לפני או אחרי? תרופה? משחה? משהו?
אפשר להוסיףגם עצות לפעם ראשונה icon_smile.gif
תודה!
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 8 באפר׳ 2007
הדבר הראשון שאת צריכה לעשות לפני שאת מחרבנת על העבד שלך זו בדיקת הפטיטיס סי ובי. נדבקים בזה באמצעות נוזלי הגוף (דם, שתן, זרע וחרא) ואת יכולה להיות אפילו לא מודעת לזה שאי פעם נדבקת בטעות. את יכולה להיות רק נשאית של החיידק, אבל זה מאוד מאוד מדבק וקטלני אם זה מתפרץ.

מעבר לזה... בחרא יש עוד מיליון חיידקים מזיקים. אם בריאותו חשובה לך, אני ממש לא ממליצה להאכיל אותו בארוחה הזו.
מה זו המחלה הזאת? בודקים את החיידק המתאים כשעושים בדיקות למחלות מין? icon_smile.gif איך בודקים ובאיזו תואנה?? (חוץ מחרא - אני לא מעוניינת לשתף רופא )
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 8 באפר׳ 2007
לא צריך לזה שום תואנה מיוחדת. את אישה נורמאלית שמקיימת יחסי מין ושרוצה לבדוק פרט לאיידס גם הפטיטיס. את יכולה פשוט לומר לו שהפכת מודעת למחלות הללו ושאת לא רוצה לסכן פרטנרים שלך בעתיד ובטח ובטח שלא את עצמך icon_smile.gif

והפטיטיס היא מחלה שפוגעת בכבד ובמקרים חמורים גורמת לשחמת הכבד ולמוות. בעבר חשבו שהיא נדירה אבל היום יודעים שכחצי מיליון ישראלים הם נשאים של המחלה ואפילו לא מודעים לזה.
אם המחלה הזו מועברת בסקס רגיל אני נקיה מכיוון שנבדקתי בכל דבר אפשרי.. icon_smile.gif
טיפים נוספים? אני מאוד מעוניינית להעניק את הארוחה הזאת...
ohad - m​(אחר)
ohad - m​(אחר) • 8 באפר׳ 2007
איכס !!!
Miu​(מתחלפת){היצור}

לגבי מחלות

Miu​(מתחלפת){היצור} • 8 באפר׳ 2007
אקדים ואומר שכל הפוסט הזה הוא מהידע הרפואי המוגבל שלי.
אני ממליצה לך לכתוב את השאלה באנונימיות בפורום רפואי כשלהוא ולקבל תשובה מרופא מומחה.

לגבי צהבות - יכול להיות שנדבקת בסוג של הפטיטיס שלא עובר ביחסי מין בדרך כלל ( כמו A ו- E), אבל כן עובר בחרא.

מומלץ להבדק לכל סוגי ההפטיטיסים (לא בודקים את כולם כמשהו שגרתי אלא ע"פ בקשה ספציפית)
זה כולל את הפטיטיס A B C D E F .
כמובן בדיקת איידס נוספת לא מזיקה אף פעם.
אם היית במדינות עולם שלישי רצוי לבדוק מלריה, אמבות ובכלל טפילים למינהם.

לגבי הגישה לרופא - לדעתי האישית בלבד-
אם אפשר - להגיד את האמת או משהו ממש קרוב.
אם לא ניתן - לא להסביר. רופא לא יקח סיכון ויסרב לבדיקה פשוטה וזולה יחסית שביקשת רק כי לא הסברת למה.
אם אי אפשר - לשקר. נראה לי שרופאים כבר די רגילים לזה.

חשוב לדעת שגם אם לא גרים אצלך כל החברה החמודים האלו,
בחרא יש במצב נורמלי ובריא חיידקים שיכולים להזיק אם הם יגיעו לפה/ קיבה/ מעי דק או לכל מקום שהם לא שייכים אליו.
E-קולי לדוגמא יכול לגרום למה שנקרא "קיקול קיבה" במקרה הטוב (הקאות,שלשולים וכו') ובמקרה הרע לגרום לסיבוכים.

בקיצור:
יכול להיות שהכל יהיה בסדר.
סביר יותר שמישהו יאכל אותה ולא באופן המילולי.
צר לי, אבל אין שום דרך בטוחה באמת לעשות את זה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 8 באפר׳ 2007
במקרה הכי טוב, אנחנו מדברים על קלקול-קיבה היסטרי, חום וכו'. במקרה הכי גרוע... הכי גרוע שרק יכול להיות.

אני אישית הייתי מוותר. אפילו אם הייתי רוצה, לא הייתי עושה את זה. זה פשוט מסוכן מדי.
monk
monk • 8 באפר׳ 2007
ohad - m כתב/ה:
איכס !!!

איפה חינכו אותך?! לא אומרים איכס על אוכל!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 8 באפר׳ 2007
צואה מכילה מרקם נורמלי של חיידקים מסוגים שונים שחלקם בלתי מזיקים וחלקם יכולים לגרום למוות. כל עוד החיידקים הללו נמצאים במעי הגס הם בדרך כלל בלתי מזיקים (נמצאים שם באופן נורמלי). ברגע שהללו מגיעים למקומות אחרים - יכולות להווצר בעיות. אחת הבעיות הנפוצות ביותר עם קקי זה כאשר חיידקים עוברים או נוסעים בדרכי השתן ואז מקבלים דלקת. אחד החידקים הראשיים שגורמים לדלקת בדרכי השתן הוא האי קולי. סיבוכים ידועים הם אלח דם, פגיעה בכליה, פגיעה בשסתום הלב, פגיעה בקרום המח. הללו יכולים להוביל למוות.

חיידקים צואתיים שנכנסים לגוף דרך הפה יגרמו בדרך כלל לקלקול קיבה שיגרור הקאות ושלשולים במקרה הטוב (יחד עם חום, ככל הנראה, וכן מצב תשישות אופייני). מעבר לכך, עם במקרה בחלל הפה או במקום כל שהו לאורך מערכת העיכול ישנה פציעה, חיידקי מעיים עלולים לחדור לזרם הדם ולגרום לאין ספור סיבוכים שאת חלקם תארתי בשמותיהם למעלה.

אכילת צואה לא מומלצת בחום!!!
איך ניתן בכל זאת לעקוף את הבעיה?
אם כן, הנושא בעייתי שהרי גם אם עושים לקקי "סטריליזציה" ייתכן שהיא לא מוחלטת וגם אם כן ידועים חיידקים שמסוגלים לעמוד בתנאי עקה קשים מאוד.

אני בשום אופן לא הייתי ממליץ לאף אחד לאכול או לטעום או אפילו להתקרב יותר מדי לקקי, אבל אם כן - רצוי לנסות ולמזער את הנזק הפוטנציאלי. איך?
למשל חימום. קחו את הקקי, שימו בכלי סגור, הכניסו לתנור למשך זמן רב בטמפ' גבוה מאוד. אני לא יודע מה יקרה לו. אולי יתיבש, אולי ישמור על המרקם, אולי יתפרק.... מה שבטוח שהחום הרב יהרוג כמה וכמה חיידקים בלתי חסינים לחום.

זכרו: ככל שהזמן ארוך יותר כך ימותו יותר חיידקים מסוכנים. בתנאים של לחץ אטמוספרי גבוה מאוד וחום גדול, מקובל לשמור על חום כזה במשך 25 דקות - אבל אלו תנאים מאוד קיצוניים הודות ללחץ הגבוה. בבית אנחנו לא יכולים ליצור לחץ כזה לכן כדאי להחזיק בחימום גבוה יותר לזמן גדול יותר. נניח 250 מעלות לשעה.

חשוב לזכור!!! גם התהליך הזה של חימום לאורך זמן לא יהרוג את כל החיידקים. תמיד יהיה מה שישרוד. תמיד! אבל כמותית יכול להיות שהמסה תקטן והתופעות הרגילות של אכילת חרא יתמזערו.

עוד אפשרות היא משקה חרא חם: יש לקחת את הקקי, לשים אותו בפנג'ן עם מים ולחמם עד הרתחה. יש להרתיח במשך זמן רב ולהוסיף כל הזמן מים היות והללו מתאדים. סיר לחץ יהיה אידיאלי לבישול כזה שהרי אין בו אבדן לחץ והחום שנוצר בפנים וודאי יהרוג את רוב החיידקים.
למעשה, עכשיו שאני חושב על זה - סיר לחץ הוא הדרך הטובה ביותר לניקוי החרא ממזיקים.
יחד עם זאת - חשוב שוב להזכיר ולהגיד - גם בסיר לחץ הנקיון של החרא לא יהיה אבסולוטי.

עוד אפשרות - לשים קקי בשקית קוקי (יפה הא?) שהן השקיות האלו שעושים בהם עוף ולא נשרפות בתנור, ולהכניס לתנור עם קצת נוזלים (לימון, תבלינים, קצת יין...) ולאפות על חום גבוה לזמן רב.

שוב ושוב ושוב ושוב - אי אפשר להגיד את זה מספיק פעמים: אכילת קקי יכולה לגרום למוות.
זה אפילו לא כל כך מסובך להגיע למצב של מוות מאכילת קקי. לא מומלץ בחום! לא לעשות את זה אם אפשר להמנע. הטבע האנושי גורם לנו דחיה והתרחקות מקקי באופן טבעי ויש סיבה אבולוציונית לכך - זה גורם מוות.

לאחר שכל זה נאמר: בתאבון.

(הכותב הוא מיקרוביולוג)
    התגובה האהובה בשרשור