בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיי חאלס כל האתר הזה הוא של משוייכות.אין סצנת היכרות בכלל

וונטיגו​(נשלט)
לפני 17 שנים • 9 באפר׳ 2007

דיי חאלס כל האתר הזה הוא של משוייכות.אין סצנת היכרות בכלל

וונטיגו​(נשלט) • 9 באפר׳ 2007
Blondie the good​(מתחלף)

להתלונן אתה יודע..

Blondie the good​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2007
זו לא חוכמה.
כלובי עשה מעשה ופתח פורטל בדסמ שאחת המטרות המשניות שלו היא הכרויות.
אתה רוצה אתר הכרויות בדסמי? יכול להיות שקיימים כבר כאלה, ואם לא, במקום לבלבל את המוח, פתח אחד!
הכלוב הוא לא אתר הכרויות, אז אל תתפלא אם אתה לא מוצא כאן מישהי.

נ.ב
אתה שולט, זה פורום "הבנות על הבנים"
רוב הסיכויים שסאבית לא תמצא בפורום הזה.
לחפש צריך לדעת איפה
וונטיגו​(נשלט)

דבר ראשון דבר יפה !מי אתה בכלל ?מה אתה תוקף.?

רק העלתי נושא שיחה.תגיב בנימוס
Blondie the good​(מתחלף)

Re: דבר ראשון דבר יפה !מי אתה בכלל ?מה אתה תוקף.?

Blondie the good​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2007
ג'וליאני כתב/ה:

אם פגעתי בך אני מתנצל, אך הנושא לשיחה הנ"ל חוזר על עצמו כל הזמן ונגמר בדיוק באותן מסקנות:

* הכלוב אינו אתר הכרויות המהותו
* מספר הגברים רב יותר ממספר הנשים
* נשים (שולטות נשלטות מתחלפות) מוצפות בפניות מכל סוג, בלי קשר עם שיוכן הבדסמי - ולכן סבלנותן קצרה

הפוסט שהעלת נשמע כמו תלונה יותר מאשר נושא לשיחה - אך אם פגעתי בך אני מתנצל ומודה שהסגנון היה בוטה מדי

יום טוב
Madame T​(שולטת)

Madame T​(שולטת) • 9 באפר׳ 2007
ג'וליאני כתב/ה:

אם אתה רוצה להמשיך ולדון בנושא הזה, כדאי שתעביר אותו לפורום המתאים - הבנים על הבנות.
כאן זה פורום של שולטות ונשלטים ומן הסתם אתה לא מחפש נשלטים....
ohad - m​(אחר)
ohad - m​(אחר) • 9 באפר׳ 2007
מה זה ? אף אחד לא קרא את הפרופיל שלו ? הוא רשם שם שהוא מתחלף !
וג'וליאני :
א. כדאי לך להחליף את ה-"שולט" ב-"מתחלף" אם אתה אכן כזה , קשה לי להאמין שמלכה תרצה קשר עם שולט
ב. תנסה לרשום את המייל שלך בפרופיל או לחלופין - לעשות מנוי זהב , כי לרוב חברי האתר אין יכולת ליצור איתך קשר ככה.....
אנהבל B​(לא בעסק)

אנהבל B​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2007
Madame T כתב/ה:
ג'וליאני כתב/ה:

אם אתה רוצה להמשיך ולדון בנושא הזה, כדאי שתעביר אותו לפורום המתאים - הבנים על הבנות.
כאן זה פורום של שולטות ונשלטים ומן הסתם אתה לא מחפש נשלטים....

גם אם הוא מחפש נשלטים זה לא הפורום הנכון אלא "הבנים על הבנים" icon_biggrin.gif

----

די מעצבן שכל אחד שנכנס לכלוב חושב שזה אתר הכרויות ושהפרופיל זה כרטיס הכרויות וכותב הודעה בסגנון של "אם היא לא מחפשת ואם היא לא בעסק או אם היא משוייכת.. מה לעזאזל היא עושה פה?"
אז אל תתרגש מחוסר הסבלנות שלנו icon_smile.gif
היו מקרים רבים של אנשים (אפילו אני) שהכירו דרך הכלוב במסיבות, בצ'אט וגם בהודעות.. זה קורה וזה קיים וזה נחמד אפילו אבל זאת לא מהות האתר והיתרון היחיד שהאתר באמת מספק לך בעניין ההכרויות עם אנשים זה מבחר של אנשים שחובבים את אותו התחום.
אין זה אומר שכל נשלטת שתכתוב לה תפול לרגלייך ברגע שתכתוב לה ואין זה אומר שאחרי שבוע או שבועיים ואפילו 4 שנים בכלוב, תהיה בזוגיות מאושרת.
בגלל מספר הבנות הדל יש על כל "נקבה" כ50 "גברברים מיואשים" אז פלא שהרוב ויתרו על העניין..
בשביל להכיר כאן מישהי אתה צריך הרבה סבלנות והרבה זמן פנוי לקרוא פרופילים.
ואה, לא להתבלבל בפורומים שאתה כותב בהם כי זה מרגיז את יושבי הכלוב שלא מתבלבלים icon_twisted.gif
וונטיגו​(נשלט)

סבבה הבנתי....

התובנה הכי טובה היא שאין קהילה בארץ הכל פוזה.עדיף לחזור לחיים הוואנילים .אם על כל נקבה יש 50 גברים מיואשים אין טעם לבזבז את הזמן ......
לדעתי הבעיה היא בראשי הקהילה שלא מספיק יצירתיים בכדי לקדם את סצנת ההיכריות..במחשבה שנייה זה האינטרס שלהם כי ברגע שתיהיה סצנת היכריות אנשים לא היתענינו באתר שלהם כי הם כבר מצאו את מה שהם מחפשים.......כי הם רוצים שתתחנו את המח והזמן באתר
תחשבו על זה
אנהבל B​(לא בעסק)

Re: סבבה הבנתי....

אנהבל B​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2007
ג'וליאני כתב/ה:
התובנה הכי טובה היא שאין קהילה בארץ הכל פוזה.עדיף לחזור לחיים הוואנילים .אם על כל נקבה יש 50 גברים מיואשים אין טעם לבזבז את הזמן ......
לדעתי הבעיה היא בראשי הקהילה שלא מספיק יצירתיים בכדי לקדם את סצנת ההיכריות..במחשבה שנייה זה האינטרס שלהם כי ברגע שתיהיה סצנת היכריות אנשים לא היתענינו באתר שלהם כי הם כבר מצאו את מה שהם מחפשים.......כי הם רוצים שתתחנו את המח והזמן באתר
תחשבו על זה

לי יש בן זוג ואני עדיין באתר icon_mad.gif
אתה לא צודק בקטע הזה כי הדאנג'ן עורך ערבי הכרויות כל רביעי לפנויים פנויות מהקהילה והכניסה לערבים אלו חינם ככה שאתה רק צריך להתניע את הרכב ולנסוע ליפו (פרסומת סמויה!)
וכלובי פתח במיוחד לוח מודעות להכרויות (ממש בכניסה ליד השוק קחתן ועוד.. או פשוט תכנס למעלה ללוחות).
ככה שזה לא שלא עושים שום דבר.. האתר הזה במהותו לא אמור להיות אתר הכרויות.
איפה קראת בתקנון או באתר שרשום "אתר הכרויות בדס"מי"? אני ראיתי "בית לחובבי הבדס"מ".

רוצה לחזור להיות ונילי? תחזור. אף אחד לא אומר לך מה לעשות ומי להיות.
נוריתE

Re: סבבה הבנתי....

נוריתE • 9 באפר׳ 2007
ג'וליאני כתב/ה:
תחשבו על זה

via con dios