אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכם יקיריי ויקירותיי(בעיקר)

niros​(נשלט)
לפני 17 שנים • 9 באפר׳ 2007

לכם יקיריי ויקירותיי(בעיקר)

niros​(נשלט) • 9 באפר׳ 2007
טוב רובכם מכירים אותי מהצאט או בכלל אתם יודעים מהנסיון שלי לנסות לנקות בתים לפסח בכדי להסתשן ,ונכון אני חדש פה יצא לי להכיר שולטת במציאות ונשלטת בצאט ועוד מישהו.
שוב נכון, אני חדש ונכון אולי אני תמים בקטע של הבסדם, ונכון אולי אני מחפש משהו שאין, אבל מה שאני מחפש יש ובגלל זה עשיתי אתמול את הטעות של חיי והיא כניסה לא טובה לבסדם. וככה זה היה: הייתי פה בצהריים של יום שני נכנסתי לצאט אתם יודעים דסקוסים וכל השאר ופתאום פנתה אליי שולטת שאת שמה אני מנוע מלהגיד כאן (רק אוכל לומר שהיא פרי בצבע של אחת מחברות הסלולר והפרי פורח באביב אמרה) לי בוא אליי אני כמובן נעיתי אלייה בתמימות כנראה לא ידעתי כמה זה הולך להיות גרוע. הגעתי אלייה נכנסה אליי לאוטו התחלנו לנסוע אמרתי לה לאן ?אמרה לי פה קרוב. חשבתי אולי יש לה סטודיו או משהו חשבתי לעצמי סבבה למרות שחיצונית בכלל לא עשתה לי את זה. בכל זאת צריך שיהיה משהו לאחר שיצאנו מהעיר שלה אמרתי לה לאן נוסעים אמרה לי ל....... הבייתה הייתי בשוק !!!לא האמנתי אני מנוצל בלי שום קשר לשליטה בלי שום קשר לבסדם בלי שום קשר למה שאני מחפש באמת מה שאני רוצה להרגיש. באמת חברים יקרים אולי אני הייתי תמים ואולי נפלתי בפח, אני שימו בצד לשנייה את הקטע של הבסדם ואני שואל אותכם זוהי צורת התנהגות? קהילה צריכה להתבייש שיש לה כאלו אנשים בתוכה שמוציאים שם רע לקהילה בכללה.
נכון יהיו כאלו שיגידו למה לא הורדת אותה? אז אני אענה לכם לפני שאני מחבב בסדם אני בן אדם ואני חושב שזה צריך ונחוץ מה שקורה בבסדם קורה בבסדם אבל לגבי התנהגות בין אנשים יש חוקים אחרים רציונאלים הגיונייים חברתיים מין קודים אתים דברים שלא עושים.
בכל מקרה ידידי אינני רוצה לעייף את עיניכים הלילה ומקווה אנוכי כי לא כולכם כאלו ונפלתי על המיעוט במיעוטו.
שלכם
niros
חתולההה

נירוס

חתולההה • 9 באפר׳ 2007
קודם כל יש לך מזל שלא עברת חוויות יותר קשות ומסובכות

נכון המקרים האלה גורמים לך להרגיש שחלק מהאנשים כאן כנראה שלא יודעים איך להתנהג כמו בני אדם
אבל לא כולם כאלה נירוס.

ומה שקרה פה זה ניצול מגעיל אין מילה אחרת

אני במקומך הייתי עוצרת בצד ומעיפה אותך מהרכב
שתלך ברגל ושתחפש פראיירים אחרים אבל אתה יצאת יפה נפש.

לילה טוב ותשמור על עצמך כי יש לך עוד הרבה מה ללמוד
מאחלת לך לראות רק את הדברים הטובים בדרך ולא את הרעים

מיאוווווווווווווווו תולי
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 9 באפר׳ 2007
ועל זה נאמר

לא פעם

פריירים לא מתים

רק מתחליפים

חומר למחשבה

חג שמח
Josephin​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 10 באפר׳ 2007
Josephin​(לא בעסק) • 10 באפר׳ 2007
התנסות לא טובה, הנחמה היא בכך שלא ניגרם לך נזק,
אני מקווה שתלמד לקח להבא , לא כל אחד שטוען שהוא שולט או שולטת או נישלט או נישלטת הם אכן כאלה, לכן יש צורך לבדוק לפני שעושים איזה שהוא צעד ,אני מודעת לכך שיש חוסר של שולטות ובמיוחד שולטות איכותיות .
סבלנות סבלנות סבלנות
לפעמים זה פשוט ענין של עיתוי, להיות במקום הנכון בזמן הנכון .
אני מקווה שלא תיפול שוב icon_smile.gif
בהצלחה