צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכם יקירי ויקירותיי (בעיקר)

niros​(נשלט)
לפני 17 שנים • 9 באפר׳ 2007

שלום לכם יקירי ויקירותיי (בעיקר)

niros​(נשלט) • 9 באפר׳ 2007
טוב רובכם מכירים אותי מהצאט או בכלל אתם יודעים מהנסיון שלי לנסות לנקות בתים לפסח בכדי להסתשן ,ונכון אני חדש פה יצא לי להכיר שולטת במציאות ונשלטת בצאט ועוד מישהו.
שוב נכון, אני חדש ונכון אולי אני תמים בקטע של הבסדם, ונכון אולי אני מחפש משהו שאין, אבל מה שאני מחפש יש ובגלל זה עשיתי אתמול את הטעות של חיי והיא כניסה לא טובה לבסדם. וככה זה היה: הייתי פה בצהריים של יום שני נכנסתי לצאט אתם יודעים דסקוסים וכל השאר ופתאום פנתה אליי שולטת שאת שמה אני מנוע מלהגיד כאן (רק אוכל לומר שהיא פרי בצבע של אחת מחברות הסלולר והפרי פורח באביב אמרה) לי בוא אליי אני כמובן נעיתי אלייה בתמימות כנראה לא ידעתי כמה זה הולך להיות גרוע. הגעתי אלייה נכנסה אליי לאוטו התחלנו לנסוע אמרתי לה לאן ?אמרה לי פה קרוב. חשבתי אולי יש לה סטודיו או משהו חשבתי לעצמי סבבה למרות שחיצונית בכלל לא עשתה לי את זה. בכל זאת צריך שיהיה משהו לאחר שיצאנו מהעיר שלה אמרתי לה לאן נוסעים אמרה לי ל....... הבייתה הייתי בשוק !!!לא האמנתי אני מנוצל בלי שום קשר לשליטה בלי שום קשר לבסדם בלי שום קשר למה שאני מחפש באמת מה שאני רוצה להרגיש. באמת חברים יקרים אולי אני הייתי תמים ואולי נפלתי בפח, אני שימו בצד לשנייה את הקטע של הבסדם ואני שואל אותכם זוהי צורת התנהגות? קהילה צריכה להתבייש שיש לה כאלו אנשים בתוכה שמוציאים שם רע לקהילה בכללה.
נכון יהיו כאלו שיגידו למה לא הורדת אותה? אז אני אענה לכם לפני שאני מחבב בסדם אני בן אדם ואני חושב שזה צריך ונחוץ מה שקורה בבסדם קורה בבסדם אבל לגבי התנהגות בין אנשים יש חוקים אחרים רציונאלים הגיונייים חברתיים מין קודים אתים דברים שלא עושים.
בכל מקרה ידידי אינני רוצה לעייף את עיניכים הלילה ומקווה אנוכי כי לא כולכם כאלו ונפלתי על המיעוט במיעוטו.
שלכם
niros
בולבול-הקבולבול​(שולט)

נשמע עצוב ולא נחמד וכן גם לא ממש קשור לבדסמ

חבל רק שאין את שמות השותפים.
לגופו של עניין שני כללים תאמץ:
1. לפני שאתה נפגש תברר עם מה אתה נפגש.
2. מי שמגעיל איתך מותר ורצוי להיות מגעיל איתו, עוצרים את הרכב אומרים לבטטה שאת המשך הדרך היא עושה עם קו 11 ( זה גם טוב לשרוף קלוריות ).
מקווה שתמצא את מה שאתה מחפש המשך שבוע טוב.

pig
dragon fly

Re: שלום לכם יקירי ויקירותיי (בעיקר)

dragon fly • 9 באפר׳ 2007
niros כתב/ה:
טוב רובכם מכירים אותי מהצאט או בכלל אתם יודעים מהנסיון שלי לנסות לנקות בתים לפסח בכדי להסתשן ,ונכון אני חדש פה יצא לי להכיר שולטת במציאות ונשלטת בצאט ועוד מישהו.
שוב נכון, אני חדש ונכון אולי אני תמים בקטע של הבסדם, ונכון אולי אני מחפש משהו שאין, אבל מה שאני מחפש יש ובגלל זה עשיתי אתמול את הטעות של חיי והיא כניסה לא טובה לבסדם. וככה זה היה: הייתי פה בצהריים של יום שני נכנסתי לצאט אתם יודעים דסקוסים וכל השאר ופתאום פנתה אליי שולטת שאת שמה אני מנוע מלהגיד כאן (רק אוכל לומר שהיא פרי בצבע של אחת מחברות הסלולר והפרי פורח באביב אמרה) לי בוא אליי אני כמובן נעיתי אלייה בתמימות כנראה לא ידעתי כמה זה הולך להיות גרוע. הגעתי אלייה נכנסה אליי לאוטו התחלנו לנסוע אמרתי לה לאן ?אמרה לי פה קרוב. חשבתי אולי יש לה סטודיו או משהו חשבתי לעצמי סבבה למרות שחיצונית בכלל לא עשתה לי את זה. בכל זאת צריך שיהיה משהו לאחר שיצאנו מהעיר שלה אמרתי לה לאן נוסעים אמרה לי ל....... הבייתה הייתי בשוק !!!לא האמנתי אני מנוצל בלי שום קשר לשליטה בלי שום קשר לבסדם בלי שום קשר למה שאני מחפש באמת מה שאני רוצה להרגיש. באמת חברים יקרים אולי אני הייתי תמים ואולי נפלתי בפח, אני שימו בצד לשנייה את הקטע של הבסדם ואני שואל אותכם זוהי צורת התנהגות? קהילה צריכה להתבייש שיש לה כאלו אנשים בתוכה שמוציאים שם רע לקהילה בכללה.
נכון יהיו כאלו שיגידו למה לא הורדת אותה? אז אני אענה לכם לפני שאני מחבב בסדם אני בן אדם ואני חושב שזה צריך ונחוץ מה שקורה בבסדם קורה בבסדם אבל לגבי התנהגות בין אנשים יש חוקים אחרים רציונאלים הגיונייים חברתיים מין קודים אתים דברים שלא עושים.
בכל מקרה ידידי אינני רוצה לעייף את עיניכים הלילה ומקווה אנוכי כי לא כולכם כאלו ונפלתי על המיעוט במיעוטו.
שלכם
niros

מצטער לשמוע
האמת שזה היה שקוף היום בצאט לא רציתי להתערב כי מי אני שאתערב כל אדם אדון לעצמו
אבל ראיתי את העתיד לבוא.
אחת גם אמרה שמה שהוא רוצה סשן תמורת זה כמדומני....
ואז השניה אמרה מה פתאום הוא לא רוצה כלום(הוא פראייר אמיתי במילים אחרות)
חבל שזה קורה אבל תתנחם שזה נגמר בחומריות ולא בנזקים גופנים נפשיים וכו
יצאת בזול ואני מקווה שאת הלקח תלמד.
דרך אגב שכמו ש34 אמר פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים ולפעמים זה לא קשור לזה
לפעמים לאדם יש רק את הרצון לעזור בכיף להתרגש לחוות להנות ואז הוא מגלה שאנשים מנצלים את טוב ליבו וזה אחוש ארמוטה כואב(הייתי בסרט הזה בגיל 19 שעבדתי עם דוגמניות סרט רע עבר עליי)
בהצלחה בהמשך לילה טוב
DanaDomme​(שולטת)

משתתפת בצערך

DanaDomme​(שולטת) • 9 באפר׳ 2007
אני לא מבינה את הצורך להציג פה באופן פומבי את השתלשלות העניינים, מה יוצא לך מזה?
אם אתה רוצה להזהיר אז תציין את הכינוי, אבל מאחר ואף פעם לא מציינים את הכינוי אז אני חושבת שהכי טוב זה פשוט להמשיך הלאה בהנחה שתהיה זהיר ואם זה לא ממש תלוי בזהירות שלך ונפלת על מישהי מאוד מתוחכמת אז וואלה, החיים קשים לפעמים ולא נעימים, אבל בכיינות לא תוביל לדבר.
בכל אופן, אני מאחלת לך הצלחה וכמה שפחות חוויות לא נעימות כאלה בעתיד.
חתולההה

מיאווווווווווווווווו

חתולההה • 9 באפר׳ 2007
היא לא מתוחכמת היא רחוקה מלהיות כזאת

בסך הכל נצלניתתתתתתתת שמשחקת אותה אני ואני ואני

נירוססססססס מה פתחת שניי שירשורים?
טוב עכשיו אני גם פה

מיאוווווווו
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
זה אכן ניצול לשמו ואין לו קשר, אפילו מקרי לבדסמ,
אלא לסתם התנהגות בהמתית של מישהי חסרת חינוך.
לא מבינה למה לא עצרת לה בתחנת האוטובוס הראשונה, אך מקבלת
את דבריך שאתה אדם המונע ע"י חינוך וכיבוד בני אדם.

לא יכולה להגיד לך שמקרים כאלו לא ישנו, או יהיו נסיונות לכך,
אתה להבא אם רואה לאן זה מוביל, עצור את הרכב,
וזרוק את הזבל בצידי דרכים, רצוי לתוך פח אשפה.

בהצלחה.
ליידי פירס
לפני 17 שנים • 11 באפר׳ 2007
ליידי פירס • 11 באפר׳ 2007
נירוס מתוק , לא יכולת לעוות יותר את המציאות...
במקרה אני יודעת היטב במה מדובר, ומצטערת לומר לך...אתה לא משהו בדיוקים !

דרך אגב, פירות צומחים אך לא פורחים icon_wink.gif
והפרי הנ"ל לא פנתה אליך, כי אני שלחתי אותך לפנות אל הפרי העסיסי, ואתה פנית אל הפרי בפרטי וכתבת לה "פירס אמרה לי לבוא לקחת אותך"

בשיחה שהתנהלה לפני כן בצ'ט צחקנו ודיברנו על כך שאנשים פה מצפים לתמורה בצורת "סשן" עבור מעשיהם... הפרי אפילו אמרה שאתה התנדבת לנקות לה את התריסים לפסח וסירבה להצעתך כי הבהרת שברצונך לקבל סשן עבור הנקיון !!!
אתה כמובן הכחשת, על גבי הצ'ט ואמרת שאתה לא מחפש תמורות, יעידו על כך כל יושבי הצ'ט באותה השעה.

לא לטעמך? הפרי מתוקה, עסיסית וחברה טובה שלי ובהחלט לא נצלנית!
מטרת הנסיעה היתה ברורה לך,וליתר בטחון הובהר לך שוב, להביא אותה אלי, אנחנו נוסעות לטיול..

מוזר הוא שהפרי כשהגיעה אלי סיפרה שאתה חביב ונחמד מאוד..
סשן הוא לעתים פעולה בת קונטציות מיניות (לא בהכרח) הדורשת מידת קרבה ואינטימיות, לא מבינה למה ציפית לדבר שכזה, כנראה שיש לך עוד איזה דבר או שנים ללמוד על יחסים בין גברים לנשים, לאו דווקא בהקשר בדס"מי

אתה הבאת אותה אלי מרצונך החופשי, בידיעה שתפקידך הוא נהג בלבד
לא הובטח לך כלום, ולכן גם לא הופרה שום הבטחה.
אני ממש ממליצה לך להבא לעשות תיאום ציפיות, פן תתאכזב
צר לי אם לא הבנת אותי או את חברתי לא נכון, ועל האכזבה שנגרמה לך.

בברכת כל טוב
ליידי פירס
T Bone
לפני 17 שנים • 12 באפר׳ 2007
T Bone • 12 באפר׳ 2007
טוב תראה נירוס . . . הכל תלוי בגישה . . . תחשוב על זה כאל פגישת הכרות
מה כבר פגישה ראשונה אתה רוצה סשן מיני???
אם היית פוגש מישהי לדייט ראשון??? אז היית אוסף אותה וגם מזמין עליה דרינק וגם מחזיר אותה הביתה אז היה יוצא לך יותר יקר . . .
ואם אתה נשלט אז תחשוב על זה כמעין מבחן לראות כמה אתה רציני . . . ומה עם זה שיש כביכול נשלטים שפוגשים מלכות רק בשביל סשנים או מין???
לפי מה שליידי פירס מספרת עברת את המבחן בהצלחה . . . תתקדם שלב שלב
אבל אם אין ברצונך להמשיך בגלל סיבות אחרות אין טעם להכפיש אנשים כי אף אחד פה לא ניצל אותך כי אם היית מעוניין להמשיך את הקשר אז היית עדיין מדבר עם אותה שולטת והייתם נפגשים שוב ושוב . . . תראה בזה כדייט לא יוצלח וזהו ופה נגמר הסיפור וזה ממש מיותר לתת רמזים על הניק טוב שלא שמת תמונת פספורט והיית אומר איפה היא גרה וזהו . . .
ואנשים לא ישר לקפוץ ולהגיד הייתי זורק אותה בדרך ובלה בלה בלה כי שמעתם רק צד אחד של הסיפור עכשיו שמעתם צד אחר ( של ליידי פירס )אז מה את אומרים עכשיו??
בקיצור אני מבטיח לכם אף אחד לא ניסה פה לנצל . . .

ואחי תסתכל על זה באמת כאל דייט ראשון אתה פשוט קיווית שמהפגישה הזאת יצא לך סטוץ . . .
icon_wink.gif
kaly
kaly • 12 באפר׳ 2007
parker כתב/ה:
טוב תראה נירוס . . . הכל תלוי בגישה . . . תחשוב על זה כאל פגישת הכרות
מה כבר פגישה ראשונה אתה רוצה סשן מיני???
אם היית פוגש מישהי לדייט ראשון??? אז היית אוסף אותה וגם מזמין עליה דרינק וגם מחזיר אותה הביתה אז היה יוצא לך יותר יקר . . .
ואם אתה נשלט אז תחשוב על זה כמעין מבחן לראות כמה אתה רציני . . . ומה עם זה שיש כביכול נשלטים שפוגשים מלכות רק בשביל סשנים או מין???
לפי מה שליידי פירס מספרת עברת את המבחן בהצלחה . . . תתקדם שלב שלב
אבל אם אין ברצונך להמשיך בגלל סיבות אחרות אין טעם להכפיש אנשים כי אף אחד פה לא ניצל אותך כי אם היית מעוניין להמשיך את הקשר אז היית עדיין מדבר עם אותה שולטת והייתם נפגשים שוב ושוב . . . תראה בזה כדייט לא יוצלח וזהו ופה נגמר הסיפור וזה ממש מיותר לתת רמזים על הניק טוב שלא שמת תמונת פספורט והיית אומר איפה היא גרה וזהו . . .
ואנשים לא ישר לקפוץ ולהגיד הייתי זורק אותה בדרך ובלה בלה בלה כי שמעתם רק צד אחד של הסיפור עכשיו שמעתם צד אחר ( של ליידי פירס )אז מה את אומרים עכשיו??
בקיצור אני מבטיח לכם אף אחד לא ניסה פה לנצל . . .

ואחי תסתכל על זה באמת כאל דייט ראשון אתה פשוט קיווית שמהפגישה הזאת יצא לך סטוץ . . .
icon_wink.gif

אני עם פארקר,כל מילה בסלע icon_cool.gif
DanaDomme​(שולטת)

אולי אני קצת סוטה מהנושא אבל...

DanaDomme​(שולטת) • 12 באפר׳ 2007
ליידי פירס,

צר לי להרוס לך את האשליה, אבל הגיע הזמן שאת ומלכות אחרות יגיעו סוף סוף להבנה שכשנשלט מציע להיות הנהג שלך, המנקה השלך, השליח שלך וכו' הוא מצפה לתמורה מינית כלשהי (!!!!) גם לי לקח זמן להבין את זה...

בלי להתייחס ליוצאים מין הכלל, הם לא עושים את זה מתוך תשוקה לנקיון או לקניות בסופר אלא מתוך תשוקה מינית, זה מה שמניע אותם וכשחושבים על זה זה אפילו מאוד הגיוני ולא מכעיס. זה שהם לא יודו בכך כל כך מהר, אם בכלל, נובע מכך שהם יודעים שככה הם מורידים את הסיכוי הקטן שלהם ממילא לאפס והתפקיד שלך (כן, שלך ולא שלו!) הוא לתאם ציפיות מול הנשלט בנושא הזה.