אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עברתי חוויה מתקנת

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 20 שנים • 25 באפר׳ 2003

עברתי חוויה מתקנת

עברתי חוויה מתקנת

זוכרים את מסיבת פורים שהייתה יותר ממוצלחת, הגיעו 140 איש רובם אנשי קהילה, חלקם חדשים העוסקים בבדס"ם ומיעוט קטן של סקרנים ? ובכן למי שזוכר המסיבה נערכה על אף השמועה אודות פשיטה משטרתית מתוכננת במועדון. ולמה אני מספרת את כל זה, כי אמש עברתי חוויה מתקנת.

היינו במועדון, השעה הייתה 02:00 והמועדון המה מאנשים. כמה סאנשים התרחשו במקביל והמוסיקה הייתה מדהימה, לפתע בזוית העין אני קולטת שוטר במדים שהתברר אחר כך כפקח של עיריית תל אביב נכנס מבעד לדלת המועדון וניגש לעמוס כאילו שהם מכירים ותיקים. לאחר כמה חילופי מילים וחיוכים הפקח מילא דו"ח קצר על רעש והתכוון להמשיך בדרכו.

ניגשתי לעמוס ולפקח חייכתי (את חיוך מליון הדולר שלי) והצגתי את עצמי בפני הפקח. סיפרתי לו על מסיבת פורים שהייתה לפני כמה שבועות ועל השמועות אודות הפשיטה (כזכור לכם ב. איש אחד די ידוע שהיה יכול להיות מאוד מצליח אבל בחר בדרך אחרת. בחר להיות חלק מאתנו, להקים אכסניה ברשת וליזום גם אירועים. אבל לא הסתפק בעשייה הטובה שלו הוא רצה שהעשייה של האחרים תהיה כישלון), הוא חייך בהבנה ואני הוספתי ושאלתי אם בא לו שנעשה סיבוב ביחד במועדון. הוא הסכים בשמחה, שילבתי את ידי בתוך ידו והתחלנו להסתובב ביחד במועדון. עצרנו ליד כל קבוצת אנשים, הצגתי לו את האנשים בשמות הכינוי שלהם והצגתי גם אותו בתור "השוטר מאיר" שנשלח היום במקום הפשיטה של המשטרה במסיבת פורים. כשכותבים את זה כאן זה נשמע רק חביב אולם בסיבוב במועדון זה היה מצחיק ביותר. חוויה מתקנת קראתי לזה והודעתי לכולם כי משטרת ישראל "הבטיחה" פשיטה אבל שלחה "רק" שוטר אחד וגם זה באיחור של כמה שבועותicon_smile.gif

נ.ב
כל הדמויות המתוארות בסיפור אמיתיות לחלוטין. כיוון שלא ביקשתי מהם רשות הם לא הוזכרו בשמם. המעונינים באזכור שמם יכולים לפנות אלי כאן או באמצעות הדואר האלקטרוני.

אודות סיכום מסיבות פורים ניתן לקרוא כאן:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=139&highlight=
DomDomina​(שולט)

פשוט שערוריה

DomDomina​(שולט) • 25 באפר׳ 2003
מה,הייתה פשיטה משטרתית,והיא נעלמה מעיננו.
מכשפה,זה לא יעבור לסדר היום.
עשית לו סיור במועדון,ולא ראינו....מעניין איפה היינו באותו הזמן icon_wink.gif
LadyStardust​(שולטת)

די לבושה

LadyStardust​(שולטת) • 25 באפר׳ 2003
בנות, בנות !!

הצילו את עצמכן בזמן מהדימוי הפתאטי שאתן מדביקות לעצמכן !!

איזה חוסר בטחון מופגן, מכשפה, מה זה ?!

רצה לספר לחבר'ה שחס וחלילה הפסידו איזו מלכת את ? מצליפת-על ומרחיקת שוטרים ?

חלאס. GAL

ליידי.
israel
לפני 20 שנים • 26 באפר׳ 2003

הפרעה לפקח במילוי תפקידו

israel • 26 באפר׳ 2003
מכשפה יקרה את יודעת מה העונש על הפרעה לפקח במילוי תפקידו ?
אני חושש שזה לא יגמר בכמה הצלפות
העונשים שם הרבה יותר חמורים
אין לעובדי ערייה חוש הומור והם לא מבינים בדיחות
אני במקומך הייתי יורד למחתרת
מן הסתם העניין כבר הועבר לחקירת שב"כ ואת יעד מודיעני
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif