צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שתן ומבוכה

מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 22 באפר׳ 2007

שתן ומבוכה

מיתוסית​(שולטת) • 22 באפר׳ 2007
אנחנו רגילים מגיל צעיר שכל מה שעושים בשירותים זה משהו שצריך להיעשות בפרטיות, ושהצרכים שלנו הם טמאים ובאופן כללי לא רואים בהם שום דבר מיני...

אני במשך המון זמן שמתי את הביזאר הקל והקשה בתוך הגבולות הקשים שלי. רק לפני כשנה וחצי, כשיצא לי להקלע לסשן בין מלכה שהיא חברה שלי והעבד שלה שבסיומו הוא השתינה עליו באמבטיה, ראיתי שזה בכלל לא מה שחשבתי, זה נראה לי מאוד עדין, אירוטי, אינטימי ואפילו רומנטי icon_rolleyes.gif המחשבות שלי לקראת הביזאר הקל החלו להשתנות לחיוב (אני עדיין מתעקשת שאני בחיים לא אתקרב לקשה) והתחלתי לחשוב על זה יותר ויותר בחיוב...

עם בני זוג שהיתה לי איתם אינטימיות גדולה, לא הפריע לי להשתין בשירותים ושהם יכנסו לחדר לדוגמה (יש המון שמתביישות ואפילו גברים!), אבל מפה ועד ממש להשתין מעל מישהו או לתוך הפה שלו.. נראה לי מביך מאוד ולא ממש טבעי...

איך מתגברים על החשש הזה מצד המשתין? הרי בתור זה שמשתינים עליו צריך להתגבר על פחות מחסומים, מקסימום לעצום עיניים ולחכות לזרם החם...

אני נורא רוצה להתנסות בזה ולראות איך זה ולו בשל הניסיון, גם אם אח"כ לא אעסוק בזה יותר לעולם, אבל ברור לי שהפעם הראשונה לפחות צריכה להיות מיוחדת ורק עם עבד קבוע, ו/או בנזוג... (שכרגע אין את שניהם, אבל צריך להקדים תרופה למכה :ארגמן )

יש לכם עיצות לגבי העסק? icon_rolleyes.gif
    התגובה האהובה בשרשור
זיקית

פיפי פה ופיפי שם

זיקית • 22 באפר׳ 2007
אני אישית נורא אוהבת להשתין על בני הזוג שלי (ומאחר ואין לי בני זוג וניליים..זה לא נהיה לא נעים אפפעם). אני בהחלט יכולה לראות בזה משהו רומנטי..וגם מאוד מגרה. כי הוא מלקק ושותה כל מה שיוצא מהגוף שלי (למעט ביזאר קשה) וזו התמסרות גדולה.

בפעמים הראשונות לקח לי הרבה זמן, אבל ככל שעושים את זה יותר זה בא יותר בקלות. בין אם זה עניין של שחרור פיזי ונינוחות, או נינוחות נפשית כי כבר השתנת עליו, כי הוא (ואת) אוהבים את זה ונהנים מזה, זה הולך ונהיה יותר קל.

עצות פרקטיות, תתחילי בלכרוע מעליו (נגיד, כמו בסקס) באמבטיה תעצמי עיניים ותשחררי את השרירים. מומלץ לשתות הרבה מים לפני, ככה יש יותר פיפי וגם הריח והטעם יותר קלים. כשזה יוצא כל מה שנשאר לעשות זה להזדקף קצת ולהסתכל עליו מלמעלה.

פיפי למתקדמות, לשבת לו על הפרצוף ולהשתין לו לתוך הפה..אבל כדאי לדעת לעצור את הפיפי או לחילופין, רק כשיש קצת..אחרת הוא עלול (וחסר לו ש..) לפספס.

מממ...נראה לי שאני יודעת מה אני הולכת לעשות אחר כך icon_twisted.gif

בהצלחה icon_smile.gif
עבד גברי ושרירי​(נשלט)
כמו שאומרים נגעת נסעת.

קחי בחשבון שאחרי שתנסי, את עלולה להתמכר לזה.

האקט בהחלט לא נורא יחסית ואירוטי למדי, לחלק משפיל, תלוי איך מסתכלים על זה.

בהתחלה לא יהיה לך קל להוציא, ייתכן שיבוא לך בקלות יותר אחרי שתיית כמה כוסות יין משהו שגם ממתיק קצת את השתן ולאחר מכן גם בצלילות תוכלי לבצע זאת בקלות לדעתי כמו לצחצח שיניים בבוקר, הכי טוב לצחצח שיניים בבוקר ולהשתין על העבד שלך תוד כדי icon_twisted.gif

בהצלחה.
שכינה.
שכינה. • 22 באפר׳ 2007
מים ורד בול עושים את העבודה מצויין.
לאחר שנים של נסיון....
icon_lol.gif
Afroditi

זה ממש כיף

Afroditi • 22 באפר׳ 2007
ולא רק כיף, זה סימן לאינטימיות מיוחדת. icon_biggrin.gif
Mistress Nelly​(שולטת)
לפני 17 שנים • 23 באפר׳ 2007

Re: זה ממש כיף

Mistress Nelly​(שולטת) • 23 באפר׳ 2007
ירדן* כתב/ה:

אינטימיות מיוחדת, ולכן לא עם כל אחד\אחת.

זה משהו שעושים רק עם מי שאוהבים.
תהום​(מתחלפת)
תהום​(מתחלפת) • 23 באפר׳ 2007
אצלי בעבר ביזאר קל היה גבול,
אבל הוא נישבר די מהר ברגע שהיה לי בנזוג בדסמי קבוע.
אני מאד מאד נהנת מזה ולמעשה אני לא ממש רואה את הפן הבדסמי
זה בעיניי משהו הרבה יותר אינטימי, אירוטי, סקסי.

בהתחלה היה לי משבר שלא יכלתי תמיד שהגעתי לסיטואציה התאפקתי.
אבל לאט לאט השתחררתי.

ועצה מועילה להתחלה:
תתישבי על האסלה בצורה הכי רגילה ותתעלמי מהעובדה שיש מישהו מתחת לרגלייך,
ובשניה שתרגישי שאת ממש צריכה להשתין תעמדי מעליו ותשתיני.

ועוד כמה טיפים:
הפעם הראשונה אפשר שהיא תהיה עם הרבה אלכהול.
אבל לפעמים הבאות עדיף שלא זה מוציא אותך משליטה וחבל.
אז מים בהחלט יכולים לתרום.

בהצלחה goodluck.gif
דני בוי

Re: זה ממש כיף

דני בוי • 23 באפר׳ 2007
Mistress Nelly כתב/ה:
ירדן* כתב/ה:

אינטימיות מיוחדת, ולכן לא עם כל אחד\אחת.

זה משהו שעושים רק עם מי שאוהבים.

זה כמו שתגידי סקס עושים רק עם מי שאוהבים כי זה אינטימי, אבל עובדה שלא.
אפשר לעשות את זה גם בלי אהבה ברקע, זה יכול להיות חזק ומדליק גם כן.
כל דבר שעושים כשיש אהבה זה מקבל עוצמות שונות.

אני לא חושב שלמלכה בתשלום למשל יש בעיה להשתין על 10 עבדים ביום והיא תעשה זאת בכיף וזה לא יהיה כזה דבר מיוחד ואינטימי אלא שגרתי, יש עבדים שיחפשו את הנטו השפלה בזה וברגע שזה נעשה כאקט חסר רגש אלא יבש יותר זה משפיל יותר ומגרה יותר, כך שכל אחד אוהב את הדברים בצורה שונה.