בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משיכה מתגבשת

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 25 באפר׳ 2007

משיכה מתגבשת

היות והפורום הזה חסר תנועה אני אפתח שירשור כדי להכניס חיים.

אחרי 4 חודשים מעניינים בתחום מצאתי את מקומי כמתחלף ואני סגור על זה נפשית ,פיסית ,מנטאלית.
היות ואני מחלף אני אמור מטיבעי להימשך לשולטות.הבעייה עם שולטת שהסשנים כואבים מידי ומה שאני יכול לומר שאני לא מת על כאב כבר דיברתי על זה רבות.
מתחלפת כיביכול זהה לי ואז בעצם זה אמור להצליח.
אך גם מתחלפת מכאיבה אומנם פחות אך עדיין היא שולטת.

אז יש פה בעייה כי בעצם אם אני נשלט ,אין לי את האתאמה המלאה לנשלט שאוהב כאב רגשי או נפשי בלבד.או אפשר לקרוא לזה השפלות נטו.

יש לי באופן כללי משיכת יתר לנשלטות לא כי אני שולט ההפך אני עדיין כמתחלף קרוב יותר לנשלט.

מה שאני אוהב בהן זה הפתיחות שלהן ,הסבל הריגשי שהן מתארות שבעצם הן צורכות את הסבל הזה לא כולן אלא חלק מהן וזה בידיוק החלק של הנשלטות שהכי מגרות אותי.

נשלטות גם מרגשות אותי יותר ממתחלפות ובטח שיותר משולטות,שוב אני מדבר בראייה אישית לא בשם אף אחד.
אני נהנה משמיעה של מוסיקה קלאסית כמו בסרטי שואה ,אני נהנה להכנס לעצבות ואז להשתחרר
מגופי בן התמותה ולהיכנס לתוך עצמי .

בעצם אני מזדהה עם סבל הנשלטת ורוצה בעצם להיות שק החבטות שלה כאשר אני בתפקיד הנשלט.

זה נשמע מפחיד שק חבטות.כפי שאתם מבינים נשלטת לא מסוגלת להכאיב פיסית בגלל אופייה הכנוע אך כן היא מסוגלת להשפיל אותי בכך שהיא תוציא את תסכולייה האישיים.

זה למה שהיא תרצה?

זה לא עיניין שלרצות צריך למצוא נשלטת אפילו סתם באיזה סיטואציה ולהרגיז אותה.
אני אלוף בלהוציא אנשים מדעתם.

משפט כמו את חומר ביד היוצר.
את כלי לסיפוקו של השולט.חחחח
יש לך דימוי עצמי ואגו ששואף לאפס.חחח

בקיצור לשבת שעה ולהשפיל אותה ואז היא תיתפרץ וכפי שאתם יודעים להכאיב פיסית היא לא יודעת אך ריגשית כן וזה מה שאני אוהב.

בימיוחד אם זה איזה מספר נשלטות צריך קודם לשגע אותן ואז לקבל את מנת הרגש שלהן.

אך אני מת עליהן לא יעזור השרשורים שלהן מטריפים את הדעת ,והן תמיד רגשניות ,
עם גנים נשיים חזקים אין כמו אישה שהיא בעלת אופי הכי נשי שיש.