לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי אנחנו מאסטרולוגיה (מיני מחקר)

Mis Clair
לפני 19 שנים • 25 בנוב׳ 2004
Mis Clair • 25 בנוב׳ 2004
icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif קשתית נוספת icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
סוס אציל​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 28 בנוב׳ 2004

אכן אין כמו עקרב!

סוס אציל​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2004
מזל עוצמתי, מאגי, "מכשף", המון רגש, ייצרי ומיני, ספק גדול אם יש לו מתחרים בנושא....
בקשר למזלות הארץ - מפה נקבעת לפי מיקום הלידה בעולם, אבל כאן הרוב הם מהארץ...
ומקודם הובאה התפלגות המזלות!
בימים אלו ונוס נמצאת במזל עקרב ומביאה להם חיי אהבה משופרים או אפשרויות רומנטיות
חדשות....
אז אם אכן כן - תיהנו!
Shalhevet
לפני 19 שנים • 9 בדצמ׳ 2004
Shalhevet • 9 בדצמ׳ 2004
סרטן!!!!22.7
זה גבולי עם אריה...
בהצלחה
נסיך נשלט​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 31 בדצמ׳ 2004

ל-ים(yam):

נסיך נשלט​(מתחלף) • 31 בדצמ׳ 2004
דיברת על המחקר של מישל גאוקלין בדקתי ואין כזה שם כנראה יש בעיה באיות יש מצב לקבל את האיות הנכון ?אפשרי גם באנגלית אני רוצה לקרוא את הספר שלו.

תודה icon_smile.gif
אגב מזל עקרב אופק אריה
eved77​(נשלט)
לפני 19 שנים • 12 בינו׳ 2005

virgo

eved77​(נשלט) • 12 בינו׳ 2005
..virgo
?so what are your conclusions so far
Morticia
לפני 19 שנים • 12 בינו׳ 2005

Re: עקרביות!

Morticia • 12 בינו׳ 2005
סוס אציל כתב/ה:

עקרביות נולדו להיות מלכות,
מאגיות, מיסתוריות, ייצריות ושולטות!
זוג עיני הלייזר שלהן כבר יקרא את מחשבות העבד...
טון הדיבור שלהן כבר יכשף אתכם.
לא מומלץ לעבדים לשקר למלכה עקרבית, זוהי העברה החמורה ביותר,
תסמכו עליהן - הן חשדניות וחקרניות תמידיות, ותמיד יפצחו את התעלומה הניסתרת ביותר!
הרבה סבלנות אין - הכל כאן ועכשיו...

תמיד תענוג להתקל בסוסים אצילים בעלי יכולת הבנה כה מעמיקה של העקרבית.
לא יכולתי להיות מדוייקת יותר לגבי האופן והמידה בו הייתי רוצה להיות מובנת כעקרבית.
סחתיין...

אז למען הסדר הטוב, אני נושאת הדגל של העקרביות, כשנולדתי הגדי עמד באופק ודאג לי לצד טיפה יותר שמרני אבל לא פחות חזק ויסודי והירח האיר על התאומים שלימדו אותי המון מילים (שנלחמות בצורך העקרבי לשתיקה כל הזמן- איך לא יהיו מלחמות שליטה במפה שכזו?) וכל אלו ביחד יוצרים חוש הומור משובח (-:

בטוח שיש אמת באסטרולוגיה אבל אנחנו בני אדם ואנחנו חיים בתוך חברה, בתוך תרבות, בתוך הקשרים. אז כן- יהיו לביאות נשלטות (שיראו עצמן כנשות המלך כיאה ללביאה- בחירת מילים מעניינת שאינה עומדת בסתירה עם התפיסה שאריות שתלטניים ואגואיסטיים) ויהיו קשתים שולטים (יש כזה דבר?) וכך הלאה... אבל, כמו שהרוח והמים משתנים בכל יום, בכל עונה ויש להם את האופי שלהם, כך גם לאדם שנולד ביום ההוא, יש לו את האופי שלו.
אולי זו נבואה שמגשימה את עצמה עבור אלו מאתנו שהתעניינו בזה מגיל צעיר ואולי זו אמת נורא מדוייקת, וככל שמעמיקים היא נהיית יותר ויותר מדוייקת.
בסופו של דבר זו אמונה ואמונה היא שאלה, קודם כל, של בחירה.
לכל כלל יש יוצא מן הכלל.

אני מאמינה, עשיתי את הבחירה הזו בגיל מאוד צעיר. אני רואה את האמת שבדברים ואפילו הצלחתי לעלות על כמה תבניות לאורך השרשור הזה שקראתי מתחילתו ועד סופו בשעה האחרונה בערך.
פחות מעניין אותי איזה מזל נוטה לשליטה ואיזה לא. יותר מעניין אותי סוג השליטה שכל מזל נוטה אליה. מידות העוצמה שכל אחד נמשך אליהם.
הכוח של העקרבית מונע מהרדיפה שלה אחרי האמת, מהצורך האובססיבי שלה לחקור את נפש האדם, מהתשוקות העצומות שלה לסיפוק ולתחושת נערצות מתמדת ומעל הכל- הרגישות שלה.
עקרביות הן מלכת שבא! איזו עוצמה יש רק בשם!
עקרביות הן גם מתאהבת בקלות והן בעלות היכולת האולטימטיבית להיות חזקות במקומות הרגישים ביותר שלהן. והן רגישות.... וככל שהן רגישות יותר, כך הן חזקות יותר כי זו הרגישות הזו שמאפשרת להן להיות בשליטה מוחלטת על האדם שמולם.
אנחנו יודעות בדיוק מי עומד מולנו ומהן היתרונות שלנו עליו!
ואנחנו חולות סקס, אקספרימנטיליות, מנפצות טבואים, שוברות מסגרות ואוהבות לתפוס גבר בחולצה (או בביצים...) ולהצמיד אותו לקיר. כי אנחנו נקרע אותו!!!!
והוא חייב להעריץ אותנו ולהעריך בכל רגע נתון את מידות העוצמה החושנית שמופנות כלפיו. ולהיות אסיר תודה.
והכי נכון- אבוי לשקר! כשמדברים על שקרים אני משתתקת. אני מתפוצצת משנאה. השלט על הדלת אומר אין כניסה לשקרים whatsoever!! ע"פי משנתנו, העקרביות, רק האמת מתקבלת בברכה ואין אמת שלא מתקבלת. אחרי הכל, הראש פתוח והמים זורמים...

Morticia
(קברנית בלטינית- גם אם אין בניק המון עוצמה, בהחלט יש קשר הדוק לעקרביות).
סוס אציל​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 18 בינו׳ 2005

כל הכבוד מורתיסיה!

סוס אציל​(נשלטת) • 18 בינו׳ 2005
כתבת גם בצבע הכתב המתאים (הצבע לרוב הוא אדום ושחור) ובהחלט כל מילה נכונה
דברים רבים הוזכרו לאורך השירשור,
אבל נקודה מאד מעניינת שאת מעלה - האם באמת עקרביות מתאהבות בקלות?
אצלך קצת שונה כי את ירח בתאומים וירח מראה על הרגש ובמקרה שלך זה נכון
אבל כמו שלי ידוע לעקרביות חוש שישי והמבט שלהן סורק אם זה הוא או לא ,
עקרבית תעדיף פרטנר גבוה חכם נאה ורצוי שרירי, ולא תמחל לו על חולשת אופי או לב.
נכון שיש כאן בחירה, אבל לגבי אופי - להיות שולט או נשלט זה דבר שזורם בדם,
קשה להאמין שמלכה או אדון ימלאו תפקיד נשלט, וכן להיפך,
דבר שגם לא כולם יסכימו לגביו הוא המציאות הנצפית, המפה היא יועץ נאמן המתאר את השטח
ואנחנו השחקנים בבחירתנו נוכל לנווט נכונה איך לנהוג למול תנאי השטח הנצפים,
לא מזמן הובא כאן ניתוח הנושא של ליקוי חמה שהיה והאזור הגאוגרפי עליו הוא הקרין
ולצערנו ראינו את האסון שהיה בתאילנד,
(אפשר לראות שוב את המפה כלא פשוטה במחצית השניה של השבוע הזה אמנם שונה מאד - כאן אצלנו, כמובן לא צונאמי חלילה!)
השילוב אצלך מאד מענין עם אופק בגדי ושמש בעקרב שליטה ממש משולבת וחזקה יותר....
נכון מאד שלשקר לכן זוהי עבירה איומה, ואתן דורשות התמסרות ללא קץ,
דבר נוסף וחשוב בכל הנושא הבדסמ"י זה הביצים או איבר המין, בגוף האדם זה החלק המיוחס
לעקרבים, לכן המוטיב הבדסמ"י בסשנים יוביל נושא איבר המין וסביבתו!!
רק מעניין איך זה בא לידי ביטוי בבדס"מ או בסשן הרגע בו הר הגעש העקרבי מתפרץ החוצה
(אחרי שהיה אצור ועצור זמן מה....)
וכמובן שכעקרבית מובן בדיוק למה הכוונה....!!
SWAY
לפני 12 שנים • 25 ביוני 2011

דגים

SWAY • 25 ביוני 2011
fishy.gif