צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפנטזיה שלי

sweety
לפני 17 שנים • 2 במאי 2007

הפנטזיה שלי

sweety • 2 במאי 2007
אני בדיוק במקלחת שוטפת את הסבון מהגוף כשאני שומעת דפיקות חזקות בדלת
כאילו עוד רגע היא נשברת.

אני צועקת רגע, כבר באה ומהצד השני של הדלת נשמע קול של גבר אומר לי אין רגע, מייד!

אני יוצאת מבוהלת מהמקלחת שכולי רטובה לגמרי מסובבת מסביבי את המגבת במהירות, לחוצה,
טיפות זולגות לי מהשיער לפנים מנסה להתעלם מזה ומשאירה מאחורי סימנים של כפות רגלים
רטובות לאורך כל הדרך, אני נעצרת אט, אט מאחורי הדלת בדממה מוחלטת מנסה לשמוע משהו..
קול, רמז קטן אבל שקט מוחלט, אני שואלת מי זה? תפתחי!! ככה הוא ענה שוב אני מנסה, מי זה?
אל תשאלי שאלות תפתחי כבר את הדלת אמרתי.

אני נעצרת כאילו חושבת לרגע אבל משהו פנימי דוחף בי, דוחף בי לפתוח כבר את הדלת לקול הזה
שאפילו לא מוכר לי, אני נושמעת עמוק סופרת בלב עד 3 כאילו שזה מה שיעזור לי עכשיו ופותחת את הדלת, הוא מצווה עלי להשפיל את המבט ולהסתובב ואני כמו שאני עם המגבת מסביבי נוטפת מים מסתובבת כשמבטי מושפל לריצפה, אני שומעת או יותר נכון לא שומעת אותו מאחורי נועל את
הדלת, אני מפחדת לזוז, להרגיש לשאול אבל נסחפת עם התחושה האין סופית הזו של הלא נודע.

שקט, דממה משתלטת על הבית אני מרגישה שהוא מאחורי מסתכל עלי, בוחן אותי.

בלי לשים לב כשאני עוד תוהה מה קורה מסביבי הוא תופס אותי בשיער מצמיד אותי עם הפנים
לקיר נצמד אלי מאחורה, אני מרגישה אותו, מרגישה את החום גוף שלו אנרגיות מטורפות הכל
הזוי לי, הוא לוחש לי להוביל אותנו לכיוון החדר שוב אני מנסה לזהות את הקול אבל שום נתקלת
בכישלון, הקול שלו רציתי לשמוע עוד, אני רוצה לפתח איתו שיחה, אני מתלבטת, חוששת מנהל
עם עצמי שיחות עד שהתפרץ בי דחף פנימי לשאול אותו למה? מה אתה מתכוון לעשות לי?
תוך כדאי שאני מסיימת לשאול הוא מסובב אותי אוחז בי בשיער בכוח בעוצמה מוחלטת וסוטר לי,
דמעות מלאו לי את העיניים לא ציפיתי לזה הלחי שלי ממש כאב לי אני מרגישה בוערת נסיתי
להיצמד אליו כאילו להתפייס לקבל ליטוף אולי גם נשיקה אבל הוא לא נתן זה גירה אותי.

הפעם הוא נשמע רציני מתמיד תלכי כבר לכיוון החדר שלך, הפעם אני הולכת ולא מעלה בדעתי לצייץ בכלל.

צועד לאט, צעדים קטנים מנסה לשחק עם הזמן אך הוא דוחף אותי מאחורה ובקול סמכותי אומר לי
למהר, קולות של כאב יוצאות מפי, השיער שלי בידיו הוא מכוון אותי ושולט עלי, נכנסנו לחדר עכשיו הוא כבר מצווה עלי לעמוד בפינה עם הפנים לקיר ולשים את הידיים מאחורי הגב אני ממושמעת, לא זזה כאילו זה טבעי לחלוטין מה שהוא עושה, מפחדת לשאול, מפחדת לדעת מנסה להרגיע את עצמי תוך כדאי מחשבות שרצות לי בראש, אני שומעת אותו שומעת שהוא מתעסק במשהו, לא מצליחה לזהות שוב זה קורה שוב אני מרגישה אבודה בתוך תחושה אין סופית אני מרגישה את המבט שלו את המבט הזה, מבט חודרני שבוחן אותי אבל הפעם אני יודעת שזה לא ייגמר בטוב, יש לי תחושה רעה הוא מתקרב אני רואה את הצל שלו על הקיר, הוא לוחש לי באוזן את יודעת שמרגע זה את הזונה שלי, את הצעצוע שלי! קבע עובדה ללא צל של ספק כאילו ידע מראש שזה מה שאני רוצה לשמוע. הוא מנשק אותי בצוואר אני מרגישה את השפתיים הנעימות שלו הרוק החם הריח שלו הכל גורם לי להיות בהאי.

תגידי לי תודה הוא אומר אף פעם לא צועק הכל בקול סמכותי ויציב, תגידי לי תודה מעכשיו כל פעם שאני נוגע בך את אומרת לי תודה תוך כדאי המילים הוא מלביש לי על העיניים מסכה עכשיו הכל חשוך אני לא רואה כלום, זה מדליק אותי לא עוברת דקה ואני מוצאת את עצמי זרוקה על המיטה הוא העיף אותי, שוכבת על הבטן קשורה לצידי המיטה עם רגלים מפושקות, אני רוצה לצעוק, רוצה להתנגד אבל לא יכולה זה מגרה אותי, רטיבות מתפרצת מציפה אותי, הוא מצווה עלי לקרוא לו אדוני ומספר לי שעכשיו הוא מתכוון להצליף בי ביישבן ותוך כדאי ההצלפות אני סופרת אותן, לא הספקתי לחשוב על זה לנסות לדמיין את כבר שומעת את השוט מוכן, האוווצ', זה קרה וזה כואב לי אני מרגישה משותקת, נבוכה, עכשיו הוא כבר עצבני מרים את הקול שלו זונה תצעקי, אני רועדת מנסה לצעוק 1 , יותר חזק זונה צועקת 1 רק תעזוב אותי וההצלפה ה- 2 מייד אחריה וכך ה- 3, 4 .. עד העשירית. מרגישה משותקת מכל תחושה ורגש הישבן שלי בוער הישבן הלבן שלי הפך לאדום, רותח אני מנסה לבלוע רוק מרגיע את עצמי זהו זה נגמר, אני מתאפקת מנסה להחזיק הכל בבטן, אני מרגישה את הכף יד שלו, כף יד גדולה מלטפת לי את הישבן אני מרגישה עליו שהוא מרוצה ממני הוא מצרף גם את השפתיים שלו, מנשק את הישבן האדום ואיך שאני מרגישה רגועה שוב זה בא עכשיו הוא הכה אותי עם הכף יש שלו ומייד מנשק, מכה מנשק ומעביר את הידים הגדולות שלו על ישבני הרותח נוגע ומלטף ומכה.

הוא מעביר את האצבעות שלו בחריץ כאילו בודק אותי ויורד למטה אני כבר ממש מגורה, משתגעת
רוצה להרגיש אותו משמיה קולות של הנאה אבל הוא אמר רק ששש... לא יכולה לזוז לא יכולה לדבר
אני חסרת אונים ועכשיו זה קורה הוא דוחף לי את האצבע הבשרנית שלו עמוק לתוך הכוס, זונה את
יודעת כמה את רטובה? אל תעני. את כלבה טובה, את הזונה שלי, הוא מטריף אותי כשהוא מדבר
אלי ככה.

יש לי תחושה רעה, לא יכול להיות שכל כך הרבה זמן הוא לא הכאיב לי פיזית, וכמו משום מקום זה
קרה חבל שלא ביקשתי מליון דולר האצבע הרטובה שיצאה מתוך הכוס שלי נכנסה באגרסביות
לישבו כאילו זה המקום הטבעי שלה, כואב לי, אני משתוללת מנסה לזוז עד כמה שניתן מבקשת דיי,
בבקשה תפסיק והוא בשלו מצווה עלי לזיין לו את האצבע כשהיא עמוק בתוך הישבן שלי, זייני אותי
זונה, את נהנת אני יודע, אני שקטה מוצפת רגשות עושה מה שהוא מצווה זה כמו כאב מתוק, כואב
אבל ממלא, ממלא תחושות אחרות שמפצות על הכאב, זה לא נגמר אני יודעת הדרך מאוד קצרה עכשיו כבר הזין שלו חודר, חודר באכזריות עמוק כשהוא רוכב עלי מאחורה ואני קשורה מפושקת מזיין אותי חזק ואני בוכה ומתגרה.
מכאיב לכלבה

סתמי זונה

מכאיב לכלבה • 2 במאי 2007
כואב לך?
תבכי אחר-כך!
שכינה.
שכינה. • 2 במאי 2007
נהדר. icon_biggrin.gif
נשוי בצייתנית​(שולט)
לפני 17 שנים • 7 במאי 2007

פנטזיה קלה למימוש...

שלחי מסר קצר
ואממש לך את הפנטזיה מתוך רצון לעזור לך
sapirac@yahoo.com
או למסנגר
sapirac@hotmail.com
ראובן
לפני 17 שנים • 12 במאי 2007

הומור נשי

ראובן • 12 במאי 2007
אין תחליף לאישה המסוגלת לשמור על חוש ההומור שלה גם כאשר שולטים בה:

''יש לי תחושה רעה, לא יכול להיות שכל כך הרבה זמן הוא לא הכאיב לי פיזית, וכמו משום מקום זה
קרה חבל שלא ביקשתי מליון דולר האצבע הרטובה שיצאה מתוך הכוס שלי נכנסה באגרסביות
לישבו כאילו זה המקום הטבעי שלה''.

נשים עם הומור נהנות יותר ומהנות הרבה יותר,
בהצלחה סוויטי.
Venus in Furs
לפני 16 שנים • 3 ביוני 2007
Venus in Furs • 3 ביוני 2007
את כותבת מקסים, ועם המון מתיקות וחמימות....

למה לא תפתחי בלוג? icon_cool.gif