אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצרנו בתחנת דלק

פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 16 שנים • 9 במאי 2007

עצרנו בתחנת דלק

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 9 במאי 2007
מיד כשנכנסתי לרכב שאלת אותי אם אני נקייה ועניתי לך בשקט שלא..
והסתכלת עליי לרגע ואמרת 'בעיה שלך' והתחלת לנסוע.
וכל הדרך הייתי מאוד דרוכה ולחוצה ושתקתי. כשעצרנו ליד רמזור הורדת לי סטירה, ואז עוד אחת ומצד אחד אני צריכה לשתוק ולהמשיך לסובב את הראש לכיוונך, מצד שני אנשים במכוניות ליד רואים וקשה להלחם בידיים שרוצות לחסום את שלך..
בשלב מסויים ביקשתי שנעצור כדי שאוכל להשתין, חייכת ואמרת לי להתאפק.
אחרי כמה דקות עצרת בתחנת דלק, אחת ישנה עם השירותים המסריחים שאי אפשר בכלל לנשום בתוכם. כבר היה חשוך אז ליווית אותי ושמרת על הדלת מבחוץ.
כשסיימתי ופתחתי את הדלת והתחלתי לצאת דחפת אותי חזרה פנימה, הורדת את מכסה האסלה והושבת אותי בכוח. 'פתחי את הפה' דרשת והוספת סטירה כשהתעכבתי.
והחזקת לי שם את הראש בכוח והשתנת לתוך הפה שלי בדייקנות. עצרת כל פעם כדי שאוכל לבלוע את הכמות.
וכל הזמן אמרת שם.. איזה מן חור את. ממש אסלה למופת. וצחקת שמפעלים לייצור אסלות עלולים לפשוט רגל בגללי. והוספת שם 'תתרכזי. שלא תשפך אף טיפה'.
אחר כך קנית לי שקית במבה בחנות ליד. 'תאכלי. יעביר לך קצת את הטעם'
G-O-L-D​(שולט)

פלג

G-O-L-D​(שולט) • 9 במאי 2007
במבה זה משמין.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 9 במאי 2007
באמת משפיל.
את האדון כאילו.
אלא אם להבדיל ממך הוא חבש מסכת אב"כ (אטומי ביולוגי כימי). צ'מעי, אבל הגיע לו העונש. אחרי הכל להבדיל מפעם שעברה, בה הרביץ לך "סטירה הגונה", הפעם הוא "הוריד" לך אותה בלבד. ומה עוד שהוא עשה זאת טרם "הוריד את המכסה של האסלה".

איש איש וחלומותיו אישה ואישה ואוננותה. מה שחימם אותך היו התגובות לפוסט האחרון, אני מבין. צודקת, פלג, תגובתו של ההוא מהכיכר האדומה גם לי הצליחה לחמם את הוריד.

אני במתח לדעת מה אסלות ומכסיהן בתחנות דלק נשכחות ומסריחות ושפחות עם פה פתוח שיושבות עליהן ואדוניהן שיודעים לשתין ב"מדוייק", יעוררו בדור הבא הפעם. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ואלוקים עדי שלא מתוך רוע לב הגבתי לך ואפילו לא מתוך דאגה לעיניך אלא מתוך חשש לנביא מהכיכר האדומה.
סקרנית123
לפני 16 שנים • 11 במאי 2007

אהבתי

סקרנית123 • 11 במאי 2007
גדולה מהחיים את, פלג.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 16 שנים • 11 במאי 2007

נו

פרלין​(נשלטת){ש} • 11 במאי 2007
ואני חשבתי שהדום שלך הוא מין טיפוס נצלן ומרוכז בעצמו.

נעים להתבדות. תראי איך הוא מפניק אותך.

אין כמו במבה.
עקשנית​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 13 במאי 2007
עקשנית​(נשלטת) • 13 במאי 2007

את בדרנית גדולה פלג. באמת גדולה. את גם נותנת לנו להאמין שיש לבחור גם חוש הומור, מה שבפרקים קודמים לא היה כלל... ועוד יש כאלה שיקראו לזה אנושיות icon_smile.gif

אני עוד מחכה ליום שימאס לך, בחיי icon_smile.gif יהיה עוד יותר מצחיק.

לא הבנתי משו, למה בכלל הוא שאל אם את נקיה? הוא התחכם ירחם ה' וניסה להטעות אותך? יש לך מזל שלא היית למה אחרי כל החוויה הזאת בטח שוב היית צריכה להתקלח לא?

ועוד דבר אני מופתעת שיצא בכלל לשמור עלייך - אני ציפיתי למשו אחר אז...

בדרנות במיטבה.
פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 16 שנים • 13 במאי 2007
פלג​(נשלטת){ע_מ} • 13 במאי 2007
עקשנית מה כואב לך ?
אגף הבדרנות הוא במקום אחר, את מוזמנת לקפוץ לשם.