סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכי לטיפול

פתוחה ל...
לפני 17 שנים • 14 במאי 2007

לכי לטיפול

פתוחה ל... • 14 במאי 2007
שוחחתי עם כמה חברות שלי
סיפרתי להם על הפנטזיה שלי להשלט
הן פערו זוג עיניים בתימהון
וזרקו לעברי " את חייבת ללכת לטיפול מה עובר עליך?"
אולי כולנו פה חיים בסוג של מופרעות חברתית?
למה החברה בחוץ מקבלת זוגות חד מיניים אבל בנו השולטים והנשלטים רואה פגם חברתי?
הייתי כאן
הייתי כאן • 14 במאי 2007
בורות !
לא קשורה

אולי כדאי,

לא קשורה • 14 במאי 2007
להחליף חברים!

אין לי מושג מה כללה הפנטזיה, למי בדיוק סיפרת אותה, איך סיפרת, מה גיל וניסיון הקהל, היכן הם גדלו ועוד כל מני מאפיינים שיכולים להשפיע.
אני מאד נזהרת לספר, בעיקר בגלל שכל מי שסיפרתי לו הצטרף גם, וזה כבר מתחיל להרגיש כמו בבית.

אני הייתי נזהרת מאד מלהניח שהחברה רואה בבדסמ על כל שלוחותיו, גווניו וסטיותיו, משהו פסול או פגום.
בימנו, כל סקסולוג מציע לזוגות קשירות, צעצועים, אזיקים, בגדי פטיש ומשחקי תפקידים כדרך להעשיר חיי מין שנשחקו.
החשיפה התקשורתית ההולכת וגדלה, גם כאן וגם בכלל, מעמידה אף היא בספק את ההכללה כי כולם רואים בכך סטיה (יש כנראה, לפחות שניים-שלושה כתבים שהם בעד...).

החברה (החילונית, עירונית ברובה) מקבלת חד מיניים בקלות "יחסית" לאחר שנים של מאבק תקשורתי ותדמיתי וביחס ישיר לכמות האנשים שיצאו מן הארון וכמות ההתייחסות התקשורתית לתופעה (חדשות, תוכניות אירוח סדרות טלוויזיה וכו'). המאבק להכרה, החל בעיקר משום שזכויות בסיסיות נמנעו מחד מיניים לאורך שנים, בשל נטייתם, דבר שאני לא בטוחה שאפשר לטעון לגבי מי שבוחר לשלב בדסמ בחייו.

אני ממש לא בטוחה שיש מקום להשוואה בין בדסמ או כלל הפטישים שמוכללים תחת הגדרה זו, לבין העדפות חד מיניות (אבל, זה דיון אחר). כן אפשר לראות שזהו שינוי שלקח די הרבה זמן ונוגע רק לחברות שחשופות לתקשורת, חילוניות, ועירוניות בעיקרן (בישראל, ההבדל בין עירוניות לצורות יישוב אחרות, קטן יחסית).

ככה או אחרת, מניסיון אישי שלי (ורק שלי, אני לא באה לקבוע מסקנה גורפת), מי שממש נרתע מהרעיון שאחד מחבריו נמשך למשהו ב-בדסמ, ניתן להכניס לאחת משתי קטגוריות - הוא או היא תוצרים של חברה שמרנית או מסורתית יחסית ולחילופין, הוא או היא, מאד נמשכים ורואים בכך סטיה פרטית שאין להודות בקיומה.

חוץ מזה, אם הן מוכנות לממן טיפול, אני תמיד בעד.
פתוחה ל...

ל-לא קשורה

היי
טנקס על ההתייחסות המושקעת
למי ספרתי? לשתי חברות שאני נותנת בהן אמון ויש לי איתן פתיחות מלאה
שהן ירצו להצטרף- אין מצב הן חיות לדעתן בעולם מתוקן ללא סטיות ומפורעויות.
נקודת ההשואה זו נבעה רק מתוך העובדה ששוני חברתי אחר יתקבל אצלנו בעוד השוני היפה זה לא מוכן להקלט בחברה כמשהו טבעי
אני לא יודעת באיזו חברה את חיה ואחלה לך אם אצלך הכל נראה טבעי ומובן מאליו.
אצלי פחד לחשוף את נטיותי זה עלול להיות כרוך אפילו באישפוז פסיכיאטרי.
icon_lol.gif
huan
huan • 14 במאי 2007
בדסמ לא מתקבל בחברה מפני שחוסר ההכרה בו לא מאיים על החברה במידה מספקת שתערער את יציבותה לעומת הקבלה שלו שליכולה לערער אותה.

מעבר לזה החברה בחוץ לא באמת מקבל שונים ומה שמוגדר על ידה כ"סטייה" מפני שעצם הגדרת דבר מה כ"סטייה" שולל את קבלתה והכנסתה לקונצנזוס. מספיק לראות מה היחס למצעד הגאווה, למזרחים בעמדות כוח ולנשים בעולם העסקים בכדי להבין עד כמה החברה והתתי קבוצות המרכיבים אותה לא מקבלים את השונה אלה עם כן אין להם כל ברירה אחר.
נתנאלה​(לא בעסק)
נתנאלה​(לא בעסק) • 14 במאי 2007
טיפול זה לא רע
אבל אני לא חושבת שזה מה שיעזור לפנטזיה שלך... icon_lol.gif
ואולי...
זאת לא פנטזיה וזאת המציאות..
סתם צרם לי הפנטזיה..icon_smile.gif
פתוחה ל...

למה?

נתנאלה כתב/ה:
טיפול זה לא רע
ואולי...

T O M​(שולט) • 15 במאי 2007
זו הייתה התגובה הראשונית שלהן.
הפתעת אותן.

תני להן זמן לעכל שזה מה שעושה לך את זה ושטוב לך
לך עם זה וזה לא פוגע במהלך חייך הסדירים.

אם אתן חברות טובות אז במהלך הזמן הן יניחו לעניין הזה
או יהיו פחות מודאגות וביקורתיות לגבי מה שאת עושה.

הן יראו שאת עדיין אותה חברה עם אותו אופי
וזה לא שינה כלום בחברות שלכן.

כרגע הן פשוט המומות.
הן צריכות זמן לעכל את הדברים.
נתנאלה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 15 במאי 2007

Re: למה?

נתנאלה​(לא בעסק) • 15 במאי 2007
פתוחה ל... כתב/ה:
נתנאלה כתב/ה:
טיפול זה לא רע
ואולי...

לא מילותיך!
ממילה- פנטזיה
אני לא רואה את השליטה כפנטזיה
אבל זאת אני... icon_smile.gif
עקשנית​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 15 במאי 2007
עקשנית​(נשלטת) • 15 במאי 2007
אמממממממ.... אני אפילו סיפרתי בעבודה לקבוצה של נשים מגיל 28 עד 35 וכל חברותיי אפילו הדתיות יודעות.

בעבודה זה מתקבל בכייף גדול, הבנה כי הן כבר יודעות שאני נורמלית והצגתי את זה בתור הקטע שלי והיו מלא שיחות והסברים. בכלל, אנחנו מאוד פתוחות לגבי סקס.

זה הגיע לכך שאפילו לקחתי אותן כקבוצה לדנג'ן, חטפו שוק אמיתי ועכשיו כשזה יושב טוב יותר זו הייתה אטרקציה, שעשוע.

הן מקבלות את זה מעולה כי אני טורחת מאוד להסביר מה עומד מאחורי זה.

החברות לעומת זאת קשה להן משום מה יותר לפעמים אבל עדיין אני נורמלית בעיניהן וכאלה ואנחנו ממשיכות להיות מעורבות זו בחיים של זו והן מקבלות את זה.

תלוי באופן ההצגה, בהשקעה שלך להסביר שאת לא מטורפת ולהוכיח בחוץ שאת בן אדם רק עם נטייה מינית אחרת icon_smile.gif לא משוגעת.

זיהו. בהצלחה. זה עבודה לטווח ארוך ברגע שהחלטת לספר