לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פטיש החיים האמיתיים

הדורבנים​(נשלט)
לפני 20 שנים • 19 בספט׳ 2003

פטיש החיים האמיתיים

הדורבנים​(נשלט) • 19 בספט׳ 2003
אוקי. אני הולך לצאת מהארון בברוטליות. שימו לב שימו לב. אני שונה מכולכם. אני אחר. אני מבודד. יש לי פטיש שאין לאף אחד. חוץ מלשאקטי ולמעריץ, ובטח לעוד מאות אנשים שקוראים כרגע, ובגלל זה אני כותב. זה פטיש לסוג של בדס"ם מטורף, בלתי נתפש ממש, אבל זה הפטיש שלי. זאת ההתגרות המינית הראשית שלי. יותר מהכל. ושנה של שוטטות בפורומים, בעיקר חוויות כואבות (תודה למכשפה), ובמועדון גרמו לי להבין אותו ולהפנים אותו. זאת הרגשה נהדרת. כי לתובנה הגעתי, כפי שאמרו חכמים לפניי icon_cool.gif.

יש לי פטיש לחיים האמיתיים.

אני מסתובב במועדון – כולם יפות ויפים, בבגדי גומי צמודים. אני מסתכל על הסשנים שבה המלכה לבושה בויניל צבעוני מבהיק, ועובדת כדי שעבד יסבול, מכה אותו, מטפטפת עליו שעווה, מצליפה בו, קושרת אותו שעות לקרוס ולמקומות אחרים, והוא עם מיטב רצועות העור על הגוף. ואני מקבל טרן-אוף טוטלי. זה לא אני. לחלוטין. הקטן היום קטן מאוד. קצת אפור.
בגדי גומי על מלכה עושים לי טרן-אוף. אף אחד לא לובש בוגדי גומי. זה בטח מרגיש נורא ואיום. מסכות עור עושים לי טרן-אוף. בשביל מה הם? מלכות בתשלום עושות לי טרן-אוף. או שהיא רוצה אותי. או שלא. זה לא אמיתי.

אגב מסכות עור. היה לפני כמה חודשים ערב סרטי בדס"ם במועדון. היה שם סרט על אישה לבושה היטב (אלגנט שנות שבעים כזה, אהבתי את המשקפיים) בבית רגיל, מעוצב יפה, שוכבת על ספה, עם כוס משקה ביד, ורודה מילולית במישהו לרגליה. ככה עשר דקות. באנגלית אבל בפולניות יפיפייה: "הנה. דבר אחד אמרתי לך לעשות, דבר אחד. ונכשלת. נכון?". היה מחרמן בטירוף. עד שראו שהגבר לובש מסכת עור שעוטפת לו את כל הראש. איזה טרן-אוף! אוף.

יש לי פטיש לחיים האמיתיים. רק להם. הם מחרמנים אותי. אני מתגרה מפיתוי של אישה. מתגרה מחיוך מתגרה, ממבט חודר. מתגרה מאילוף וחינוך קפדני של אישה את בן זוגה לחיים. אני כמעט מתעלף מלראות את שאקטי קונה גלידה בעזריאלי ורודה במוכר עד זוב דם, או אפילו מזמינה פיצה בטלפון וגורמת לזה שבצד השני של הקו לנבוח בסוף. הרצון שלה לשלוט בי בוער בתוך מוחי.
אני אוהב נשים מתלבשות יפה, נראות יפה ויודעות את זה. אני אוהב שנשים מגשימות את עצמן. אני אוהב את הרגע בו הן עושות מה שהן רוצות. אני אוהב מחשבות של נשים, שיחות נשים, ציניות נשית, סקס אפיל נשי, שליטה נשית. עליונות נשית.

אני אוהב את המועדון, כי ראיתי בו הרבה פעמים את הדברים האלה. וגם בגלל המון חברים שאני פוגש שם. אבל רק בגלל הדברים האלה. הדברים האחרים דווקא מקלקלים לי. שלא תבינו לא נכון, אני מאוד אוהב קשירות, ואזיקים, וגם התעללות גופנית קלה עוד לא הזיקה לאיש icon_smile.gif . אבל השוט הוא טוב לי רק עם האישה רוצה להצליף. רק אם היא מתרגשת מזה. המגע והפיתוי והחיוך הנשי חזקים בעיניי. הם תנאי הכרחי להנאה.
Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 19 בספט׳ 2003
Lolita​(שולטת) • 19 בספט׳ 2003
זה יפה..

קשה לי להגדיר את זה כפטיש,
אני חושבת שזו סוג של תמימות מקסימה , נטולת רעשים לבנים .
בכל זאת ,
עבורי ,
לנגיעות קטנות ואלגנטיות של תפאורה ותלבושות יש אפקט אדיר .