צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עידכון- מועדון חדש לקהילה

גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 17 שנים • 18 במאי 2007

חנפן

קטסטרופה כתב/ה:
תרתי משמע...

תפסיק להיתחנף

לא תקבל היזדמנות לככב בסשן על הבמה שם

לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 18 במאי 2007
קטסטרופה, אל תהיה כזה שלילי. אם זה אומר שוויז יילך/תלך לשם במקום לחזור לדאנג'ן, אז אולי זה לא רעיון כל כך רע. אחרי הכל, הוא/היא איים/ה לגנוב לנו את כל הבחורות השוות. מפחיד.

מצחיק אותי שאנשים מתקשים להפנים שיש רק מועדון בדס"מ אחד בישראל. עוד מסיבה לקהילה בימי שישי זה בדיוק מה שכולם צריכים. אני מקווה בשביל הבעלים של המועדון החדש שיש לו כיס עמוק.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

חמור קופץ בראש

לא סתם עוד עבד כתב/ה:
קטסטרופה, אל תהיה כזה שלילי. אם זה אומר שוויז יילך/תלך לשם במקום לחזור לדאנג'ן, אז אולי זה לא רעיון כל כך רע. אחרי הכל, הוא/היא איים/ה לגנוב לנו את כל הבחורות השוות. מפחיד.

מצחיק אותי שאנשים מתקשים להפנים שיש רק מועדון בדס"מ אחד בישראל. עוד מסיבה לקהילה בימי שישי זה בדיוק מה שכולם צריכים. אני מקווה בשביל הבעלים של המועדון החדש שיש לו כיס עמוק.

האים קשה לך להפנים שיש אנשים המחפשים אלטרנטיבה לבילויי

ולא כול הקהילה באה דווקא לבלות איתך

היכן שאתה רוצה רק בשל העובדה שאתה נימצא שם
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 18 במאי 2007
צריך לפתוח פורום חדש ונפרד לכל ההתצחויות הדביליות של וויז ולסע"ע. אפשר לקרוא לו "משחקים בקקה" . icon_rolleyes.gif

וזה נחמד ומבורך שיש יוזמות לבילויים קהילתיים, רק אולי באמת עדיף להימנע מתחרות ישירה בה כולם נפגעים בסופו של דבר, ואולי באמת כותרת השרשור יומרנית. מועדון בדסם ישראלי באמת יש רק אחד.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
Venus in Furs כתב/ה:
צריך לפתוח פורום חדש ונפרד לכל ההתצחויות הדביליות של וויז ולסע"ע. אפשר לקרוא לו "משחקים בקקה" . icon_rolleyes.gif

וזה נחמד ומבורך שיש יוזמות לבילויים קהילתיים, רק אולי באמת עדיף להימנע מתחרות ישירה בה כולם נפגעים בסופו של דבר, ואולי באמת כותרת השרשור יומרנית. מועדון בדסם ישראלי באמת יש רק אחד.

אתה צודק בדבריך

רק שצריך לקרוא לו- לסע"ע - עיין ערך תוקפנות בפורומים
מיליון $$$

תרגעו כןלכם

מיליון $$$ • 18 במאי 2007
לטענתכם יש רק מועדון אחד אז תתפלאו יש יותר....
והם ריקים מקהל, במיוחד המועדון המדובר שאיבד את הטעם הטוב בגלל ניהול כושלף וליין מעייף ויבש עם סשנים שלא כדאי לצאת בשבילם מהבית אז הגיע הזמן להראות לכולכם איך מפיקים מסיבה ששווה לצאת ולהנות בה.
אז במקום לרדת אחד על השני, תתחילו לחשוב מה אתם לובשים ביום שישי הבא לאירוע השנה.
לא סתם עוד עבד

Re: תרגעו כןלכם

לא סתם עוד עבד • 18 במאי 2007
מיליון $$$ כתב/ה:
והם ריקים מקהל, במיוחד המועדון המדובר שאיבד את הטעם הטוב בגלל ניהול כושלף וליין מעייף ויבש עם סשנים שלא כדאי לצאת בשבילם מהבית אז הגיע הזמן להראות לכולכם איך מפיקים מסיבה ששווה לצאת ולהנות בה.
אז במקום לרדת אחד על השני, תתחילו לחשוב מה אתם לובשים ביום שישי הבא לאירוע השנה.

דיקלה, כמובן שזכותך להחזיק בדעה הזאת ולומר כל מה שאת חושבת, וכמובן שמותר לך גם לצאת נגד המועדון שהיה הבית שלך במשך שנים ונתן לך הרבה, אבל לפחות תנהגי כמונו ותאמרי את מה שיש לך להגיד באופן גלוי, ואל תסתתרי מאחורי ניק חדש ואנונימי.
Venus in Furs​(מתחלף)

Re: תרגעו כןלכם

Venus in Furs​(מתחלף) • 18 במאי 2007
מיליון $$$ כתב/ה:

לא נראה לי שלהשמיץ ככה את הנו לימיט זה מה שיעזור.