שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עישון במועדון – בקשה למעשנים ודיון ציבורי

חצי אדון
לפני 20 שנים • 21 בספט׳ 2003
חצי אדון • 21 בספט׳ 2003
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 21 בספט׳ 2003
שיקי - העלתי את הטענה הזו במקומות אחרים ובפני חברים. רק הבעתי שוב דעתי בנושא שעלה מחדש כאן.

לא מאמין? בעיה שלך.. ממש לא שלי.

שוב - התוקפנות שלך לא במקום. במקום להאשים את כולם תתמקד בהצעות ייעול. זה הרבה יותר פרודוקטיבי.
009​(אחר)
009​(אחר) • 21 בספט׳ 2003
009 מציע להעלות את הנושא לדיון בפורום אירועי הדנג'ן באתר הדנג'ן ושם נוכל כולנו בהנהלת הדנג'ן להתייחס לעניין ביתר קלות.

009 מבטיח לבחון את העניין במלוא הרצינות ולגבש פתרון עם בעל המועדון עמוס לוי.(במידה וניתן ליישם פתרון הולם ולא יקר יחסית)

ובלי קשר למה שנאמר לעיל 009 חש לאחרונה שהמקטרים הם דווקא אלה שלא מגיעים למועדון

מוזר!

חבל שהמכשפה בחרה את הפורום הזה להעלות בו את הנושא שקשור בקשר ישיר למועדון

009

עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
shiri​(לא בעסק)
shiri​(לא בעסק) • 21 בספט׳ 2003
ציטוט:
ובלי קשר למה שנאמר לעיל 009 חש לאחרונה שהמקטרים הם דווקא אלה שלא מגיעים למועדון

מוזר!

009 - זה לא ממש מוזר, זה דוקא די הגיוני שמי שכל כך מפריעים לו דברים לא מגיע יותר, נכון?

ובהקשר לנושא הכללי של העישון

בתור מעשנת, שמאוד מאוד קשה לה לוותר על סיגריה כשבא החשק אני מבינה מאוד את המצוקה של הלא-מעשנים. אולי באמת כדאי לעשות מה שאפשר למען האיוורור הזה. אני יודעת שזה יגרום לי ולדום הלא מעשן והסובל מאוד מסיגריות שלי להגיע icon_smile.gif
חצי אדון
חצי אדון • 21 בספט׳ 2003

אופס....שלחתי את ה -7 בטעות...
009​(אחר)
009​(אחר) • 21 בספט׳ 2003
אנא ראי בבקשה את הודעתי מעלה שבה הודעתי שהנושא ייבחן על ידי הנהלת המועדון!!! נקודה.

ולגבי הקיטורים חבל שאינך עומדת במקומי ובתפקידי במועדון ואז אולי היית מבינה על מה בדיוק אני מדבר.

אני יכול להעיד ממקור ראשון שאני שומע עשרות תלונות מסוגים שונים ומשונים ולעיתים אני מאבד את הקשר בין התלונות השונות למציאות. ועל כן מותר גם לי לתהות לפעמים. לגבי המקטרים השונים.

ואולי זו השיטה הכה מוכרת של הישראלי המקטר שאם הוא לא יקטר לא ידעו שהוא קיים.

בכל מקרה למזלי מספרם של אלה שנהנים במועדון רב מאד וכנראה שהוא רב יותר מאלה שאינם מגיעים מסיבה זו או אחרת.

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
shiri​(לא בעסק)
shiri​(לא בעסק) • 21 בספט׳ 2003
009, לא תקפתי אותך בשום צורה עקיפה או ישירה
למה ההתגוננות האגרסיבית?
Demi
Demi • 21 בספט׳ 2003
תשמעו, יש רק דבר אחד שמפריע לי בכל השירשור הזה.
מי אנחנו שכל הזמן נגיד מה צריך לשנות במועדון.
למי בכלל יש זכות לעשות את זה?
מישהו ממכם העיז לשים כסף ולפתוח מועדון?
מי שלא טוב לו שלא יגיע, מי שיותר נעים לו בבית שישאר בבית.

למועדון יש בעלים שמחליט את החלטותיו, הוא מחליט והוא קובע.
אני מניח שכל מי שיש לו טענות ובעיות יוכל לפנות אליו ולהציע הצעת יעול, אבל אין זה אומר שההצעה תתקבל, זה רק אומר שהוא יהיה מודע לעניין ויעשה את החלטותיו הוא.

המכשפה פנתה אלינו וביקשה מאיתנו חברי הקהילה להתחשב, היא לא הציע הצעות יעול למועדון מעל גבי הפורום, אנחנו - חברי הקהילה הסברנו שהדבר לא בדיוק אפשרי ואפילו יהרוס מהנאתם של המעשנים, אבל אני מאמין ומקווה שאנשים שירצו בחברת המכשפה ידעו שלא לעשן ליידה וזה דבר חיובי בהחלט.

אבל משם, מהפניה אלינו חברי הקהילה הדיון הזה נגרר למקומות אחרים,
אז מי שרוצה וונטה והיום, בבקשה - שימו כסף (אפילו תעשו מגבית) ותפנו לעמוס ותארגנו את זה בייחד, אל תבואו בהצעות יקרות על חשבון הברון כלאחר יד ותחשבו פעמיים על השטויות שאתם מדברים - רחבה למטה נקייה מסיגריות? פינות עישון? שומרים שישמרו על כך שלא יעשנו אלא בפינות העישון? ואז מה - ירחיקו את "מפירי החוק" מהמועדון? יצליפו בהם?

בכל מקום יש טוב ויש רע
מי שמתאים לו - שיתעלם או שיסבול מהרע ויהנה מהטוב
ומי שלא לא חייב