שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עישון במועדון – בקשה למעשנים ודיון ציבורי

009​(אחר)
לפני 20 שנים • 21 בספט׳ 2003
009​(אחר) • 21 בספט׳ 2003
ואולי עוד כמה הארות קטנות שיבהירו כמה הדברים מסובכים ומורכבים

בזמנו היו תלונות לגבי המיזוג ואכן הטענות היו צודקות והגיוניות ועמוס השקיע כמה עשרות אלפי שקלים בהתקנתם של מזגנים חדשים במועדון.

לגבי החלונות ופתיחתם קיימת בעיה אחרת והיא שאם פותחים את החלונות השכנים שגרים באותו הבנין סובלים סבל גדול ומזעיקים את המשטרה וזו קונסת את המועדון או נותנת הוראה להפסיק את הרעש

בכל מקרה הודעתי שהעניין יישקל שוב על ידי עמוס . נקודה.

ובמקום הקיטורים בואו בהמוניכם ועשו סאשנים על הבמה המרכזית או בכל שאר פינות החמד של המועדון כולל החדרים למעלה................

בברכת חברים

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 21 בספט׳ 2003
תאיר​(נשלטת) • 21 בספט׳ 2003
כל פעם שעולה פה נושא בקשר למועדון או שאומרים "למה אלה שמקטרים זה אלה שבכלל לא באים" או שאומרים "אם כל כך רע לכם איך זה שרואים אותכם כל הזמן שם?"

אני באה למועדון פעם בחודשיים שלושה. אני באה למועדון כי אני אוהבת להתלבש יפה, לפגוש אנשים שבקטע, אולי גם לעשות משהו.
אני לא באה יותר כי כל מיני דברים מפריעים לי.
חלק מהדברים האלה לא ישתנו לעולם - אותי קצת מפחיד ליסוע לבד ליפו ולחפש שם חניה ואני לא יכולה לשתות שום דבר יותר מקולה כי אני צריכה לחזור הביתה. אבל כנראה שהמועדון לא יעבור לשכונה שלי.
חלק מהדברים תלויים באנשים במועדון או בהנהלת המועדון ויכולים להשתנות.

אני לא יכולה לקבוע להנהלת המועדון איך לנהל דברים. אבל מותר לי להגיד שוב ושוב מה שמפריע לי. אני לא מכירה אישית את עמוס, וגם אין שום סיבה שפניה אישית שלי לבד אליו תשנה משהו. אבל אם יהיה משהו שמפריע להרבה אנשים הנהלת המועדון עשויה לשקול לשנות אותו.
והיו כבר שינויים כאלה בעבר - המיזוג, המוסיקה.
הפורום הוא בדיוק המקום לדבר על מה מפריע לנו במועדון (כמו גם לתאר בהחלט קטעים שהתלהבתם מהם). יכול להיות מאוד (כמו במקרה הזה) שמה שמפריע לאחד דווקא עושה את כל העניין לאחר.

לגבי העישון. מכיוון שגם עמוס נמצא במועדון וגם הוא נשם את העשן שם אני מניחה שהוא עשה כמיטב יכולתו (בהתאם למגבלות הכספיות והטכניות) לאוורר את המקום.
כל מה שביקשו פה זה קצת התחשבות. לא "אל תעשנו בכלל" אלא נסיון לצמצם את הענן שמאוד מפריע לרבים מאיתנו.

בכלל הקשר בין עישון לבין בדסם הוא לא כל כך הכרחי כמו שנראה לך שיקי. בארצות הברית ישנם מועדוני בדסם שלא מעשנים בהם בכלל והפלא ופלא עדיין הם קיימים ושוקקים ומאוד בדסמיים.

ואם מחר יבוא מישהו שהפאטיש שלו זה שתן, אבל לא מספיק לו לשתות את זה באופן אישי אלא הוא רוצה שהדומית שלו תשפריץ עליו בעזרת ממטרה (ועל כל הסביבה) גם אז תגיד שאסור להתערב לו כי זה בדסם?
009​(אחר)
לפני 20 שנים • 22 בספט׳ 2003
009​(אחר) • 22 בספט׳ 2003
אך אך אך

איך ש-009 מת על השפריץ הזה!!!

ובקרוב מופע השפריץ המלכותי במועדון

שימו לב להודעות

009

שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 22 בספט׳ 2003
תאיר כתב/ה:
.
כל מה שביקשו פה זה קצת התחשבות. לא "אל תעשנו בכלל" אלא נסיון לצמצם את הענן שמאוד מפריע לרבים מאיתנו.

אני לא באה לפתוח דיון של,מריבה.
תראי,מאוד קל ללא מעשן לומר זאת אבל,למעשן מאוד קשה להפחית את כמות
הסיגריות ,היות ודוקא במקומות כאלה המעשן מגביר את,כמות העישון שלו.
גם לי מפריע העשן,גם אני מעשנת ואמשיך לעשן. (לצערי).
חצי אדון

נזכרנו בזאת...

חצי אדון • 22 בספט׳ 2003
ביום חמישי הגעתי למועדון עם אשתי וויויאן בפעם הראשונה.
חצי מהערב ישבנו ליד הכיסא המפחיד הגבוה שם בסוף ובחצי השני של הערב ישבנו "על הבאר" ושתינו קולה.
(המלצרית דרשה מאיתנו לשלשל מטבעות לכוס של הטיפ ואמרנו לה ש.. - לא חשוב..זה לפעם אחרת..)
וויויאן לבשה ג'ינס (120 ש"ח בבית רומנו) וחולצה טריקו אדומה(3 במאה בפוקס) ואני הגעתי עם החליפה של החתונה (אופנת סגל).
ולמה אני מספר את זה?
מכיוון שבמהלך הערב ניגש אלינו גבר גדול מימדים בבגדי עור שחורים ושלושה עגילים בכל אוזן ו"ביקש אש" כדי להצית את המרלבורו שלו...
מסרתי לו את מצית הזיפו השחורה שעליה הקדשה : " שמעון - אוהבת אותך כפרה - וויויאן" .
ב"להט היצירה" וההמולה הגבר נעלם עם המצית והשאיר אותנו המומים וכואבים.
למצית הזו יש ערך רב שכן זאת המצית שוויויאן העניקה לי לפני החתונה(אולמי בון טון) עוד בימים ש"קרענו" את בת ים עם הסובארו 79
שעליה הדבקנו בצד מאחור את המדבקה עם ה-4 סוסים שאבא של מלכה "השיג" לנו)
אנו מבקשים בכל לשון של בקשה מכל מי שהיה עד לאירוע להעביר לנו כל שביב מידע שיכול יהיה לסייע לנו לקבל את המצית חזרה .
מבקשים?
דורשים !!!!!!!!! (איפה השוט....

שלכם - וויויאן ושמעון סאבי .

(כלובי...גם את זה ללא קשור..) icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 22 בספט׳ 2003
009 וכל צוות המועדון מצטערים לשמוע על דבר האבידה.

009 בשיחתו הבאה עם עמוס עוד היום יבדוק מה ניתן לעשות ובמידה ואפשר נשמח לעזור בכל דרך

009

ובפעם הבאה נא הציגו את עצמכם!
ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 23 בספט׳ 2003
ThePassionMaster • 23 בספט׳ 2003
מופיע אומנם באתר שלי, אבל לא כולם "זכו" לקרוא זאת
וזה בהחלט מתקשר היטב לנושא, אז

שוב אותו הסיפור.
לאחר ערב של יציאה, אני מתעורר בבוקר, אוסף את כל הבגדים של הלילה האחרון מהרצפה ולכביסה !
רק ששוב זה קורה, אני מקבל את הבום הזה של הריח, ריח הסיגריות - מ ס ר י ח.
ואז שוב אני מוצא את עצמי שואל (מבעד לסינוני הקללות) את השאלה - למה לעזאזל הם מעשנים ???
ואז קופצת השאלה הבאה - טיפשות ?
אבל אני הרי מכיר אנשים מעשנים (כאילו שהם נדירים) והם לא טיפשים. אז מה הקטע שלכם אנשים ??
מה הקטע של הסיגריה המזויינת הזו ?
מסריחה !
פוגעת בבריאות !
ואין בה שום תועלת מוחשית כלשהי.

חשבתי לעשות רשימת יתרונות וחסרונות (והנכם מוזמנים לשלוח לי עוד משלכם)
אתחיל ב"טוב"

יתרונות:
1. מרגיע אחרי הסקס (כאילו מה ? לא מספיק סתם לנשום ? הסקס היה עד כדי כך גרוע ?)
2. אנשים משום מה טוענים שאין כמו הסיגריה שאחרי האוכל (ויש כאלה שדוקא רואים בסיגריה תחליף לאוכל)
3. "זה עושה לי טוב"
4. עוזר לשיניים להיות צהובות (או שאולי זה שייך לחסרונות, הממ אבל בעצם תלוי באיזה צבע אתם אוהבים שיניים, כך שמדובר בעצם בעניין של טעם<\צבע?>)
5. וכמעט ושכחתי - פוזה ! (אם כי הנשמות הטובות סיפרו לי שאולי בהתחלה זה באמת היה קטע של פוזה, או כי כולם מעשנים, או "כי סתם רציתי לנסות" "אבל עכשיו זה באמת עושה לי טוב" או "עכשיו אני כבר מכור\ה לזה")
(6. הופך את כל העם למשפחה אחת גדולה - "אחי ! בלה בלה בלה")

חסרונות:
1. מ ס ר י ח !
2. מזיק ! (לריאות, לעור, לסרטן, לכל מיני דברים נוספים שאני בכלל לא זוכר ולא יודע)
3. מזיק לכיס.
4. הופך אנשים לקבצנים (אחי ! יש עליך סיגריה ?)
5. הופך אנשים לפירומנים (יש לך אש ?!)
6. הופך אנשים לבעלי משאלת מוות ("אני מת אם אני לא משיג עכשיו סיגריה !")
7. הופך אנשים למטורפים (יציאה מוקדמת ממבחן עליו חרשו(נלחצו) סמסטר שלם - "הייתי חייב לעשן")
8. פיתוח תלות בדבר ארוך דק ולא מספק (אופס..)
9. התמכרות ! ("הלוואי ויכולתי להפסיק" ..אבל כל פעם שאתה בא לקנות פיצוחים המוכר מכוון לך אקדח לרקה ומאלץ אותך לקנות עוד חפיסת מלבורו ודוקא אדום !)
10. וזה כאדם שלא מעשן. על הבוקר, העיניים עדיין חצי עצומות ופתאום אני מריח את עשן הסיגריות מאיזה שמוק שפתח את הסיגריה הראשונה שלו על הבוקר. ופתאום אני קולט מדוע לא נותנים לי רישיון לאקדח.

בעצם רק דודה שלי נתנה לי תירוץ אותו אני עוד יכול להבין ללמה היא מעשנת.
היא אומרת שמאז שהיא זוכרת את עצמה היא אהבה את ריח הסיגריות, אז עם זה באמת קשה להתווכח, כי זה עניין של טעם וזה שזה מזיק, כשאדם נהנה ממשהו באמת הוא לא תמיד מסתכל על הצד השלילי.

אבל 90% משאר האנשים המעשנים החלו את דרכם בעישון סתם מתוך אופי חלש או טיפשות.
תחשבו רגע, האם תירוץ כמו "רציתי לנסות את זה" נשמע לכם הגיוני ?
בן אדם חושב שסיגריה זה דבר מסריח, סה"כ זה עשן. הוא גם יודע שהרפואה טוענת באופן חד משמעי לנזקים העצומים שגורמות הסיגריות. יש גם את העניין של סכומי כסף אדירים שמוציאים על הדבר המטופש הזה ולבסוף את עניין ההתמכרות. אז איפה לעזאזל הוא רואה את הסיבה של הלנסות ??
מה יש לנסות ?

לכו תנסו צניחה חופשית
רפטינג על נהר גועש
דוקים עם השכנה הזקנה והחרשת שלכם
האבקות חופשית עם דוב גריזלי
טיפוס הרים
או כל ספורט אחר בעל אתגר שיגרום לכם להרגיש טוב.
או שפשוט תלכו להיזדיין.

את כל אלה כבר ניסיתם ?

אז למה לעשן ?

על תשובה של "חיים רק פעם אחת" אני אענה שבדיוק בגלל זה אסור לעשן, וכשהריאות שלכם יקיאו דם, העור יראה כמו סמרטוט ישן ותגססו למוות כשהנכדים שלכם מתרוצצים סביבכם, תחשבו שהיה יכול להיות נחמד להשאר במחיצתם עוד קצת אבל אתם פשוט צריכים להחזיר ציוד בקרוב.
נכון, כמעט כל דבר מזיק לבריאות, אבל בשום פנים ואופן לא תתפסו אותי אוכל רעל עכברים בערב שישי (או בכל ימות השבוע) עדיין יש גבול לכל דבר. וגם על הסיגריות ניתן לוותר.

עובדה
אני הפסקתי עם החרא הזה בגיל 3 וחצי (עד אז 2 וחצי קופסאות ביום)
גם אתם יכולים.

נ.ב.
"תראו אותו מדבר - הוא בחיים שלו לא נגע בסיגריה, מה הוא יודע בכלל על הצורך לעשן ?!"
אני גם בחיים לא הזרקתי הרואין - ואתם ? (אז אל תקשקשו לי על התנסות וצורך)
009​(אחר)
009​(אחר) • 23 בספט׳ 2003
בשיחתי אתמול עם עמוס לוי בעל המועדון עלה הנושא לדיון,
ובכן כך הם פני הדברים:

ונטות לא ניתן להתקין כי הם אנטי למזגנים- הם עושים את הפעולה ההפוכה של המזגנים ואז שכרנו יצא בהפסד.

עמוס שוקל ובוחן אופציה נוספת של מתקן שמסלק את העשן ונבחנת ההוצאה הכספית הכרוכה בעניין זה.

אעדכן את כולם בכל התפתחות נוספת בעניין חשוב זה

בברכת חברים

009

DanaDomme​(שולטת)

אחלה

DanaDomme​(שולטת) • 23 בספט׳ 2003
תודה ל-009 ולעמוס.
ואם זה לא ילך אז אולי אפשר לשקול את הרעיון של נריסה שכל המעשנים יעשנו בקומה השניה למרות שהסיכוי שזה יקרה שואף לאפס icon_confused.gif
מל​(נשלט)
לפני 20 שנים • 24 בספט׳ 2003
מל​(נשלט) • 24 בספט׳ 2003
מסכים עם דבריו של דמי.....זה כבר חוצפה !!!

הרי אם היה מדובר בכל מועדון אחר בעיר ...אף אחד לא היה מעיז לצפצף , או לחשוב אפילו להתלונן , למי שלא מתאים שלא יבוא.

מנצלים בציניות את נדיבותו של עמוס , ורגישותו הרבה לאנשים .

הסיגריות לא קשורות ..., מי שבא למועדון בא בגלל מה שיש במועדון , ללא כל קשר לסיגריות.

stop blowing smoke

וכל השרשור הטפשי הזה לא היה בכלל קיים אלמלי אותה אחת שחייבת להוכיח לעולם שהיא עדיין קיימת.