לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רוצה להזמין אתכן לפליי-פארטי לנשים

מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 12 ביוני 2007
מיתוסית​(שולטת) • 12 ביוני 2007
לי יש כמה הערות וביקורת שבאמת באה מהלב מתוך רצון לעזור icon_rolleyes.gif

אני אודה על האמת, בעדר דקות הראשונות שהגעתי, הרגשתי פתאום לא שייכת... אפילו קצת לחץ וקצת ניכור...
אולי זה בגלל שאני דו, אולי זה בגלל שמעולם לא הייתי במסיבה של בנות בלבד, גם לא סטרייטית... אולי בגלל שלא הכרתי שם כמעט אף אחד ואני רגילה להגיע למסיבות בדסמיות ולהכיר חלק מכובד מהאנשים- לפחות בפרצוף...

למזלי הרב, באתי עם שתי חברות ונוצר מצב שנדבקנו אחת לשניה וכמעט לא הכרנו שם אנשים (שזה היה בעסה כי ציפינו להכיר שם נשים למטרות שונות)...

האווירה במועדון היתה לטעמי יותר אווירה של מסיבה בדסמית רגילה, מאשר של פליי פארטי, ולכן התאכזבתי. באיזה מובן?

לא היו כמעט סשנים פומביים, רוב הבנות ישבו ושתו או רקדו (אגב, היתה אחלה מוזיקה!!! ואהבתי מאוד את זה שהיה מגוון ומוזיקה שונה ממה שיש בדאנג'ן!).
למה זה קרה?

הסיבה העיקרית לדעתי היתה בגלל שלא ממש היה מקום לעשות סשנים- לא פומביים, שלא לדבר על משהו פרטי מעט יותר... לא היו כמעט מתקנים למעט צלב אחד שברגע שהצלחתי לתפוס אותו- לא עזבתי אותו כמעט בכלל... icon_smile.gif
מה שגרם לך שמי שרצתה לסשן שם, לא יכלה וזה יצר תסכול גם אצלן (כי בא להן סשן) וגם מצדי ומצד הפרטנריות (כי צריך להתחשב ואי אפשר לעשות סשן כמה זמן שרוצים).

בנוסף, הקרוס הוצב בפינה שבה היה קשה לנוע מסביבו בחופשיות וכל מי שהלך (בעיקר הצוות) לכיוון הדאנג'ן עצמו הלוך ושוב, קצת הפריע. לא היה לי מספיק מרחב להצליף כמו שצריך ופחדתי לפגוע באנשים בטעות...

אני ממליצה להתחשב בכל הפרמטרים האלה, על מנת ליצור יותר מסגרת מתאימה ליצירת סשנים (הרי זה אמור להיות פליי פארטי בסופו של דבר) שתענג גם את המשתתפים וגם את הצופים.

לסיום, אני רוצה לשבח שני דברים:

1.את הצוות הנהדר: F וטיצ'ר שהיו אדיבים מאוד וסייעו לי בכל מה שביקשתי, אמילי שהביאה במהירות גדולה פלסטר למישהי שנחתכה בטעות מכוס שנשברה והמהירות שבה ניקו את איזור הזכוכיות וכמובן את מאונן מקלדת שהיה אדיב ונחמד ושאל מה קורה ואיך אנחנו נהנים וכו'

2.את הסשן על הבמה עם החיילת והבחורה שחתכה לה את המכנסיים בסכין. זה היה סשן מדהים, מרתק, מקורי... הרבה זמן לא נהניתי מסשן כזה (ולא מזמן למעשה התלוננתי על הסשנים המעושים בדאנג'ן), כנראה שיש יתרון גדול לסשן שמתבצע בין זוג בחיים וכזה שלהערכתי לא יותר מידי מבוים ולא בתשלום אלא מכיף נטו. אפילו טרחתי לבוא אליהן אחרי המופע ולספר כמה נהנתי ולהחמיא icon_smile.gif
Master_s_h
לפני 16 שנים • 14 ביוני 2007
Master_s_h • 14 ביוני 2007
הייתה מסיבה מדהימה...

כל הכבוד למארגנים... הייתה אוירה ממש נעימה , מאפשרת ומקבלת .

תודה על ערב משגע... ועל צמידים שאני הולך איתם עכשיו כל הזמן על הידיים... ימין או שמאל שאלתם??? על שתי הידיים כמובן icon_smile.gif
toy-dyke
לפני 16 שנים • 16 ביוני 2007
toy-dyke • 16 ביוני 2007
כחולית כתב/ה:

2.את הסשן על הבמה עם החיילת והבחורה שחתכה לה את המכנסיים בסכין. זה היה סשן מדהים, מרתק, מקורי... הרבה זמן לא נהניתי מסשן כזה (ולא מזמן למעשה התלוננתי על הסשנים המעושים בדאנג'ן), כנראה שיש יתרון גדול לסשן שמתבצע בין זוג בחיים וכזה שלהערכתי לא יותר מידי מבוים ולא בתשלום אלא מכיף נטו. אפילו טרחתי לבוא אליהן אחרי המופע ולספר כמה נהנתי ולהחמיא icon_smile.gif

ככל שידוע לי, לא היו במסיבה סשנים בתשלום.
הכל היה מרצון וכיף.