ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סתם תהייה

סקרנית123
לפני 16 שנים • 26 במאי 2007

סתם תהייה

סקרנית123 • 26 במאי 2007
כל הנשלטות מציגות את עצמן כמונוגמיות להפליא. מחפשות את האדון האחד והיחיד אליו ישוייכו בכל נימי נפשן, אליו תשוקתן ואין בלתו.

כמעט כל הנשלטות המשוייכות שיצא לי לקרוא את הפרופיל שלהן מצהירות שהן מחפשות (עבור אדונן כמובן) מישהי נוספת. כאילו ברגע ששוייכת, תמה המונוגמיות. הוא שייך אותי, הוא קילר אותי, הוא שלי. עכשיו אני מרגישה בנוח לחלוק אותו.

מעניין...

ועוד משהו: אם כולן מונוגמיות בחיפושיהן, יש כאן איזהשהוא זוג שולט/נשלטת שאי פעם הצליח לממש משולש??
a_don_olan​(אחר)

יש..

a_don_olan​(אחר) • 26 במאי 2007
שלושה חודשים של משולש שהתקדם לממש זוגיות..והתפוצץ בגלל טעות שעשיתי.. העדפתי.. וזה לא היה על בסיס אדון-שפחה.. אלא על בסיס משיכה וכייף.
זה אפשרי
melody
melody • 26 במאי 2007
על איזו חלוקה את מדברת ?
זה הרבה יותר פשוט. תחשבי במונחים של מימוש פנטזיה.
ואם אם זו לא פנטזיה שלך, הרי שלמעשה את אולי מאפשרת לו מימוש פנטזיה אישית.
זה הכל .
קליבר​(שולט)

Re: סתם תהייה

קליבר​(שולט) • 26 במאי 2007
סקרנית123 כתב/ה:
כל הנשלטות מציגות את עצמן כמונוגמיות להפליא. מחפשות את האדון האחד והיחיד אליו ישוייכו בכל נימי נפשן, אליו תשוקתן ואין בלתו.

כמעט כל הנשלטות המשוייכות שיצא לי לקרוא את הפרופיל שלהן מצהירות שהן מחפשות (עבור אדונן כמובן) מישהי נוספת. כאילו ברגע ששוייכת, תמה המונוגמיות. הוא שייך אותי, הוא קילר אותי, הוא שלי. עכשיו אני מרגישה בנוח לחלוק אותו.

מעניין...

ועוד משהו: אם כולן מונוגמיות בחיפושיהן, יש כאן איזהשהוא זוג שולט/נשלטת שאי פעם הצליח לממש משולש??

ע"פ יעוץ משפטי שקיבלתי , אני מנוע מלהגיב פה . את מזומנת לקרוא את הבלוג שלי
( שלישיה זה עם עוד שתיים , או עם עוד שלוש ?)
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
אני לא רואה בצירוף מישהי או מישהו לזוג באופן חד פעמי כפוליגמיה. אפשר להישאר מונוגמים ועדיין לחוות יחד כזוג צירוף שכזה. כך שאותן נשים לא בהכרח שינו את עורן.
פוליגמיה בעיניי היא מערכת יחסים שכוללת יותר מבן/ת זוג אחד/ת והיא הרבה פחות נפוצה אבל קיימת.
אם אני לא טועה מה שאת קוראת בפרופילים זה יותר חיפוש עבור התנסות בשלישיה, וזה לא בהכרח בא לספק רק את הצד השולט.
סקרנית123

לא זו היתה כוונתי

סקרנית123 • 26 במאי 2007
התהייה שלי באה ממקום הרבה יותר 'נמוך' מהמקום אליו כוונו התגובות (וברור שאני עושה פה הכללה גסה) -

אם כל הנשלטות הפנויות מחפשות קשר מונוגמי, אז איך מוצאות הנשלטות המשוייכות צלע שלישית למימוש הפנטזיה שלהן/של אדונן/של שניהם?

שואלת בעיקר כי מחפשת בעצמי icon_biggrin.gif
Adonasuy​(שולט)

Re: לא זו היתה כוונתי

Adonasuy​(שולט) • 26 במאי 2007
סקרנית123 כתב/ה:
התהייה שלי באה ממקום הרבה יותר 'נמוך' מהמקום אליו כוונו התגובות (וברור שאני עושה פה הכללה גסה) -

אם כל הנשלטות הפנויות מחפשות קשר מונוגמי, אז איך מוצאות הנשלטות המשוייכות צלע שלישית למימוש הפנטזיה שלהן/של אדונן/של שניהם?

מילת הקסם - סבלנות.
מסתבר שלא כל מה שרשום בפרופילים יצוק בפלדה. מסתבר שלכל כלל יש יוצאים מהכלל.

אם הצמד המזמין אטרקטיבי (כן , גם אני התפלאתי כמה סאביות משתוקקות להיות עם דום גמד, גיבן , שעיר וקצוץ קנה כמוני- כנראה שיתרונותיה של בת הזוג חיפו על כל אלו) זה מקל על העניין.

בכל מקרה- תתכונני להמון סירובים מסאביות מקסימות, ו"כן" אחד או שניים מסאביות מקסימות לא פחות.
בהצלחה.
icon_wink.gif
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 26 במאי 2007
אני מאמינה שאפשר למצוא בצאטים או פשוט לפנות לנישלטות שאולי זה מענין אותן, בהצלחה icon_smile.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

סקרנית123 כתב/ה:

רוב הנשלטות באתר מחפשות קשר מונוגמי. רוב הנשים הוניליות מחפשות אף הן זוגיות, וכמו שתוך כדי הן מתפתות לסטוצים (כן כן, אצל כל אישה זו תמיד הפעם הראשונה שהיא בסטוץ, היא בכלל לא טיפוס של סטוצים icon_rolleyes.gif ) כך נשים בעלות נטיות בדס"מיות מתפתות מדי פעם לסשן לא מחייב או להצטרף לזוג שיש להן איתו כימיה.

ועכשיו ה offtopic.gif :
נשים רבות שנכנסות לזוגיות מחפשות לצרף צלע שלישית. מנסיון מדובר בדבר שהוא מדהים אבל לדעתי צריכים להתקיים כמה תנאים לשם כך:
1. הסאבית לא מחפשת רק כי האדון רוצה אלא אם גם היא נמשכת לכך.
2. היחסים בין הדום והסאבית כל כך יציבים שגם אם אנג'לינה ג'ולי תצטרף אליהם לסשן זה לא יפגע אח"כ במערכת היחסים שלהם ובזמן הסשן הסאבית הקבועה לא תרגיש בצד.
3. שלוש הצלעות נמשכות זו לזו.
4. הקשר לא נמצא בשלב התחלתי. אני לא מעריכה דומים שחודש חודשיים אחרי שהם מצאו מישהי הם כבר רעבים לצירוף של מישהי נוספת. קודם כל תלמד את מי שאיתך ותהנה ממה שיש לה לתת לך לפני שאתם רועים בשדות זרים.
5. יש התאמה בדס"מית. אם הסאבית המצטרפת יותר "אקסטרימית" ממך את עשויה לשבור גבולות מתוך תחרותיות ולא מתוך רצון אמיתי או מוכנות, מה שעשוי לערער את היחסים אח"כ.
Here And There​(נשלטת)

Here And There​(נשלטת) • 26 במאי 2007
סקרנית123 כתב/ה:

יש פה סתירה, והרבה פעמים, לא תמיד, הצורך של הסאבית לצרף עוד מישהי, במיוחד אם היא אומרת שהיא מונוגמית, נובע מהרצון לרצות אותו ע"מ שלא יעזוב.