שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדר"כ אני בשקט, קשה להוציא ממני תגובה בטח כזאת שכועסת

מכשפונת ממתק
לפני 16 שנים • 29 במאי 2007

בדר"כ אני בשקט, קשה להוציא ממני תגובה בטח כזאת שכועסת

מכשפונת ממתק • 29 במאי 2007
אבל זה, עבר כל גבול!!!
אז מה אם פגוש בוטה לפעמים?
אז מה אם פגוש מרשה לעצמו להתבטא בצורה שלא תמיד מחמיאה?
אז מה אם פגוש כותב הודעות שלא תמיד גורמות לקורא להרגיש בנוח?
ואז מה אם הוא קרא לכלובי דפ"ר???
אז מה???

פגוש הוא בן אדם חמוד ומקסים ומצחיק וחכם שתורם המון לקהילה.
הוא תורם מהידע שלו בביאולגיה בכל מיני שירשורים הזויים, הוא תורם מחוש ההומור שלו (אני אישית מתגלגלת מצחוק בערך מכל הודעה הזויה שהוא כותב), הוא תורם מהחן שלו, מחמידות שלו, הוא הרבה פחות מתנשא מהרבה אנשים פה שלא מגיעים לקרסוליים שלו.
אז מנהל האתר נעלב?
אז מה???
זה לא פייר מה שעשית כלובי.
זה לא הוגן וזה מוגזם.
אני אישית מאוד כועסת וחושבת המעשה הזה היה לא במקומו

יוחזר פגוש פג לאלתר!!!!

פיה כועסת מאוד (כאילו לא מספיק שקיץ)
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 29 במאי 2007
אז מה ואז מה ואז מה....

ומה אם מישהו יבוא מנגד ויאמר

אז מה אם הוא אדם חמוד ומקסים
אז מה אם הוא תורם ידע בביולוגיה בשרשורים
אז מה אם הוא פחות מתנשא מאחרים

אז מה?

כולם יכולים לומר אז מה...

צריך להיות אדם בעל ערכים בשביל לבוא ולומר סליחה שנפגעת ממה שאמרתי עליך.

אז מה עם בדרך כלל אין השלכות רציניות כשפגוש אומר משהו שפוגע באחרים...?
אז מה עם הוא דרך על הרבה בהונות של אנשים עד שהוא דרך על הבוהן הלא נכונה?

אז מה?

אז זה מה שקרה

הוא הוזהר
שוב
ושוב
ואז נחסם

אז מה?

אז למה שלא נפתור את זה בצורה פשוטה

שפגוש ישלח לכלובי התנצלות פשוטה-מצטער שנפגעת ממה שאמרתי....לא הייתה כוונה אמיתית לפגוע...לפעמים אני מתבטא בצורה חדה מדי.

ולהבא
לנסות גם לחשוב על זה שיש עוד אנשים באתר הזה
שלפעמים לא אוהבים שמתגרים בהם סתם(להלן השרשור של זאבה אפורה)

אז מה?
זה אז מה.

הפכתם את כלובי
האדם שעשה כל כך פאקינג הרבה בשביל שיהיה לכם בכלל חופש ביטוי מהסוג הבסיסי שאתם כיום לוקחים מאילו אז אתם לא טורחים אפילו לחשוב מה היה אם לא...

אז מה?

אז מה אם הוא קרא לכלובי דפ"ר
אז מה אם הוא עבר על הכללים שהאתר קבע
אז מה אם הוא קיבל אזהרה ועוד אזהרה ברוחב לב אבל בחר להתעלם במופגן מהן
אז מה?

אז מה?
אז מה?
אז מה?

אין לי שום עניין עם פגוש ואני כלל לא מכיר את האדם חוץ מכתיבתו
אבל כל הדיונים האלו ממש כבר מעיקים עליי
ומרגיז אותי נורא הדרך שבא אנשים פתאום מדברים על כלובי.

יש כללים
יש חוקים
כמו בכל מקום

למה את זה אי אפשר לכבד?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מאי 29, 2007 7:26 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 29 במאי 2007
אני מאוד מצטער, אבל......

אני לא יודע על מה הבלגן, ואני לא יודע מה נאמר ומה קרה ומה גרם לזה וכו, אבל אם מישהו היה נכנס אלי לבית הפרטי, או לבית העסק שלי, ומקלל אותי אישית, הוא היה עף כמו טיל דרך החלון!!!

אפשר לחלוק ואפשר להעביר ביקורת ולהתווכח, אבל להיכנס לאתר, שהוא בפירוש אתר פרטי!, ולקלל בפומבי את הבעלים של האתר?? זה עובר את הגבול!!!

(אני לא יודע מה קרה באמת, אני רק מסתמך על ההודעה והפרטים שסופקו ע"י פותחת השירשור)
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
אם היה מדובר בכל אדם אחר כולכם הייתם מצודדים בכלובי, אני תוהה מדוע כולכם דבקים בו, בפגוש.במה הוא שונה מכל טרול אחר הנכנס לאתר ועושה בו שמות.
האם בכך שאת דבריו הוולגריים והבוטים הוא עוטף בנייר צלופן אדום מנצנץ?!
מן הראוי לכם קופצים יקרים לפשפש היטב במעשיו של פגוש ואז לשוב חכמים יותר.

כלובי ולירז יישר כח
בסה"כ מדובר בעוד טרול קטן, לא להתרגש.
שהות נעימה וקיץ נפלא לכולם!
_________________ icon_biggrin.gif
פרנקי
פרנקי • 29 במאי 2007
מה קורה איתכם אנשים?
ממתי כלובי הוא הבעלים של התוכן ?
הוא שילם כסף על באנר, אף אחד לא יכול לקחת לו אותו.
הוא בנה אתר לתפארת - כל הכבוד לו והוא יכול למכור את זה אם הוא רוצה.
הוא יכול לגבות דמי שימוש על עבודתו שהשקיע - והוא עושה את זה.
ממתי פורום שפתוח לכל אדם הופך להיות "מבצר" פרטי של אדם אחד ?
קצת פרופורציות . פגוש קרא לאדם שייסד את הפורום בשם גנאי כלשהו. לא קללה אפילו. סתם מילה מטופשת .
עשרות גולשים מנבלים את הפה אחד על השני בשירשורים, אך רק כלובי נפגע עד כדי כך שחסם את פגוש.
כלוב הוא האתר המוביל במדינה בכל הקשור לבדסמ. היכולת לחסום אדם בניקו הידוע היא כוח לא מבוטל וכלובי ניצל אותו לרעה.
Tamashi Nawa​(שולט)
פראנקי, התוכן, מבחינה משפטית וערכית, שייך למי שמעלה אותו.
האתר שייך למי שמפעיל ומקיים אותו, וככזה הוא אשר מחליט על הכללים.
כאשר אדם נרשם ומחליט להיות פעיל באתר מסויים הוא מקבל עליו את הכללים אשר נקבעו ע"י בעל האתר, וכאשר הוא מחליט להפר אותם הוא צפוי לסנקציות בהתאם (הרחקה מהאתר).
מנהל האתר עד היום (למיטב ידיעתי) לא הרחיק אף אדם אשר העביר ביקורת עו אפילו אמר שהוא שונא אותו, ובלי קשר לדעות האישיות שלו כלפיו, אולם הוא לא מהסס (ובצדק לדעתי) להרחיק כל אדם אשר מפר את הכללים הברורים אשר נקבעו במטרה להבטיח את קיומו התרבותי של האתר.
אני הייתי עד למקרים שבהם הורחקו גם אנשים שהשתמשו בשפה דומה כפי אחרים ולא רק נגד כלובי, כך שזה לא עניין של פגיעה אישית.

במקרה הזה אני מחזק לחלוטין את כלובי בצעדיו, וזאת בלי שום עניין אישי. אין לי דבר וחצי דבר כנגד פגוש, לחלוטין לא! אבל יש לי בהחלט כנגד שפה וצורות התבטאות לא ראויות

לדעתי, שיחה אישית בין שני אנשים, בקשת סליחה, והבטחה להיזהר בצורת התבטאות יוכלו לפתור הרבה בעיות.
מכשפונת ממתק

אני לא מבינה משהו

מכשפונת ממתק • 29 במאי 2007
למה פגוש צריך לבקש מכלובי סליחה,
כשיש כל כך הרבה אנשים אחרים שמנבלים פה את הפה כלפי אחרים, בצורה הרבה הרבה יותר גרועה, אבל לא צריכים לבקש סליחה על כלום? כי הם מנבלים את הפה אבל לא כלפי מנהל האתר?
או נו באמת.
Tamashi Nawa​(שולט)
פיה של חורף, אני יכול להבטיח לך שבכל מקרה שבו תסבי את תשומת ליבו של כלובי למישהו שתקף או קילל אותך אישית והפר את כללי האתר, ההתיחסות והטיפול יהיו זהים.

זכורים לי מקרים רבים שכותבים נחסמו זמנית או קבוע או שפשוט נמחקו הודעות בשל התבטאויות לא ראויות גם בלי שזה כוון כנגד כלובי.

האם בגלל שכלובי הוא בעל האתר דמו מותר?
האדם הזה עשה ועושה רבות למען הקהילה, וגם אם לא מגיעות לו זכויות יתר, בטח שלא מגיע לו פחות מאשר כל אדם אחר - יחס של כבוד ונימוס
רפאל
רפאל • 29 במאי 2007
להזכיר לכולם: פגוש לא קרא לכלובי דפ"ר כדי לחרחר ריב. וזה ברור לכל מי שקרא את הודעתו ואת ההקשר שבא היא נכתבה. להזכיר לכולם: כלובי ערך הודעה של פגוש בעילה שהיה בה אווטינג, מבלי להסביר את הדבר באופן אישי לפגוש. מאחר שלא היה בהודעה זו אלא מידע שכבר נמסר באווטינג עצמי, פגוש הגיב לעריכה של כלובי במילים "יא דפר". ובתרגום: "מה קורה איתך? אתה לא יודע שזה לא אווטינג?"

אבל כלובי ולירז החליטו לנצל את ההזדמנות, ולאחר הפגנת כישרון בלתי רגיל של התקרבנות הצליחו להעלב עד עמקי נשמתם ממטבע הלשון הפשוט של פגוש. במקום להבהיר את הצעד הניהולי ולסגור עניין הם בחרו לטפס על פגוש,ולצאת במסע של חירחור ריב, וסגירת חשבונות אישיים. איפה ראינו ניפוח שכזה? הרי אם לא היה מדובר בכלובי היו הכל צוחקים על ההתבכיינות הזו.

ולהזכיר לכולם: כלובי הוא אחד מחמומי המוח הרציניים שיש באתר. מעטים מאוד יכולים להתחרות בלשון המשתלחת שלו ובעלבונות שהוא משתמש בהם בהודעות פרטיות ובהודעות בפורום. אני בספק אם מישהו צריך קישורים וציטוטים בשביל זה.

לא רק שהמעשה הזו אינו במקומו, ושהעילות להצדקתו מצוצות מהאצבע; המעשה הזה הוא גם בריוני וכוחני. הוא מעיד על הניצול לרעה שהנהלת האתר מוכנה לעשות בכוח שיש לה בשביל חיסול חשבונות אישיים. שחיתות מידות מוחלטת.

אני מצטרף לקריאה של "לא סתם עוד עבד" לאנשים להגיב כאן ולהשמיע קול. לומר להנהלת האתר שהיא טעתה. שהתנהלותה בלתי ראויה. להסביר לה שהיא צריכה לגלות כושר עמידה מול לשון דיבור שהיא עצמה משתמשת בקשים ממנו. ולבסוף - להיות מסוגלת לעמוד תחת ביקורת מבלי להתדרדר להתקרבנות ומבלי ולהשתמש בכוח ששמור לה ללא רסן, ולהרחיק אנשים.
Tamashi Nawa​(שולט)
ואני חולק עלייך רפאל

במידה ופגוש היה בוחר לכתוב בהודעה אישית לכלובי כי לא נעשה כל אווטינג וכי המידע כבר היה גלוי ובהסכמת האדם, כל זה היה נמנע.

במקום זאת בחר פגוש להשתמש בשפה לא ראויה ולעשות זאת בפומבי כאשר אפילו לפי דברייך כל מטרתו המקורית של כלובי הייתה למנוע פגיעה באנשים אחרים (אווטינג).

לראייתי כלובי עשה את חובתו המוסרית בכל שערך מיד או מחק הודעה אשר עלולה לפגוע אנושות בשמו או כבודו של אדם (ביצוע אווטינג הוא משהו חמור ביותר). לטעמי עדיף לטעות לחומרה וקודם לערוך או למחוק ורק אחרי זה להחזיר את ההודעה אם התברר שזה בסדר מאשר קודם לברר ולבדוק ולהשאיר את המידע גלוי לכל אדם ואז לא ניתן למנוע את הנזק.