סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדר"כ אני בשקט, קשה להוציא ממני תגובה בטח כזאת שכועסת

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 29 במאי 2007
amy​(נשלטת) • 29 במאי 2007
tebayes כתב/ה:
אז מה ואז מה ואז מה....

ומה אם מישהו יבוא מנגד ויאמר

אז מה אם הוא אדם חמוד ומקסים
אז מה אם הוא תורם ידע בביולוגיה בשרשורים
אז מה אם הוא פחות מתנשא מאחרים

אז מה?

כולם יכולים לומר אז מה...

צריך להיות אדם בעל ערכים בשביל לבוא ולומר סליחה שנפגעת ממה שאמרתי עליך.

אז מה עם בדרך כלל אין השלכות רציניות כשפגוש אומר משהו שפוגע באחרים...?
אז מה עם הוא דרך על הרבה בהונות של אנשים עד שהוא דרך על הבוהן הלא נכונה?

אז מה?

אז זה מה שקרה

הוא הוזהר
שוב
ושוב
ואז נחסם

אז מה?

אז למה שלא נפתור את זה בצורה פשוטה

שפגוש ישלח לכלובי התנצלות פשוטה-מצטער שנפגעת ממה שאמרתי....לא הייתה כוונה אמיתית לפגוע...לפעמים אני מתבטא בצורה חדה מדי.

ולהבא
לנסות גם לחשוב על זה שיש עוד אנשים באתר הזה
שלפעמים לא אוהבים שמתגרים בהם סתם(להלן השרשור של זאבה אפורה)

אז מה?
זה אז מה.

הפכתם את כלובי
האדם שעשה כל כך פאקינג הרבה בשביל שיהיה לכם בכלל חופש ביטוי מהסוג הבסיסי שאתם כיום לוקחים מאילו אז אתם לא טורחים אפילו לחשוב מה היה אם לא...

אז מה?

אז מה אם הוא קרא לכלובי דפ"ר
אז מה אם הוא עבר על הכללים שהאתר קבע
אז מה אם הוא קיבל אזהרה ועוד אזהרה ברוחב לב אבל בחר להתעלם במופגן מהן
אז מה?

אז מה?
אז מה?
אז מה?

אין לי שום עניין עם פגוש ואני כלל לא מכיר את האדם חוץ מכתיבתו
אבל כל הדיונים האלו ממש כבר מעיקים עליי
ומרגיז אותי נורא הדרך שבא אנשים פתאום מדברים על כלובי.

יש כללים
יש חוקים
כמו בכל מקום

למה את זה אי אפשר לכבד?

כל מילה בסלע. וזה שמישהו הוא מנהל אתר, לא אומר שהוא צריך לשמש כשק איגרוף לאנשים שפשוט נהנים להתגרות בו, מתוך ידיעה ברורה שזה יתפס רע אם בעל האתר יחסום אותם בגלל זה.
לדעתי, טוב מאוד שהוא נחסם. אין שום דבר גדול בלפגוע באנשים, גם אם אחד על אחד אתה אדם מקסים ונפלא וכו'. יש דרך להגיד כל דבר, וכן- גם להתנצל זו גדולה.
amy​(נשלטת)
Abyss כתב/ה:

האם בגלל שכלובי הוא בעל האתר דמו מותר?

תכניסו את זה טוב טוב לראש.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 29 במאי 2007
כלובי מעיף מכאן לעיתים נדירות גולשים.
אם הוא עשה את זה, אין לי ספק שהתנהגותו של פגוש חרגה בהרבה מכמה מילות גנאי.
אני לחלוטין עומדת מאחורי כלובי. גם אם איני מצויה בפרטי המקרה אני בטוחה שהוא הפעיל כאן שיקול דעת - אני פשוט מסתמכת על ניסיון העבר.
amy​(נשלטת)
ואני רוצה לומר לכם שמזמן לא כעסתי כל כך על משהו, כמו שאני כועסת על ההתנהגות שלכם- הגולשים המצדדים בפגוש, במקרה הזה.

זהו, פעם אחרונה שאני אומרת את זה.

באמת שביני לבין כלובי מעולם לא היה סיפור אהבה, תרתי משמע, אבל הבן אדם מבליג ומעביר המון דברים. פגוש עבר כל גבול, ולא רק במקרה הספציפי הזה.

"ניצול לרעה של כוחו של בעל האתר"??? ואני אומרת שטוב מאוד שלמישהו יש את הכוח, וגם את האומץ, לבצע את החסימה למרות הידיעה כיצד זה יתפס.

כל דבר שפגוש אמר, ולא חשוב איזה עוול הוא חשב שנעשה לו, היה יכול להאמר בתרבות דיון.
בטי בום​(שולטת)

וואלה , גם אני כל כך כועסת שקשה לי לכתוב

בטי בום​(שולטת) • 29 במאי 2007
אני לא מכירה את פגוש ולכן קשה לי לראות בתגובות שלו את אותה ה"אינטילגנציה והשנינות " שכל החברים שלו מפארים .
אני לא רואה את הערך המוסף אותו הוא תורם שכולנו צריכים לתת לו פטור מלא לחרבן לנו בסלון כי הרי הוא חבר של כמה "אושיות "
וואלה גם לי יש חבר , שעד לא מזמן חשבתי שהוא אחלה גבר אבל בשירשורים האחרונים הבנתי פתאום שהוא סותם פיות , משליט טרור ובכלל הוא לא הבעלים של האתר הוא סתם איש שקנה את הכתובת והכלוב הוא בכלל בזכותכם .
ורק להשכלה כללית 15 ש"ח בחודש לא עושה אותך הבעלים של האתר , למרות שאני משלמת ארנונה אסור לי עדיין להשתין לראש העיר בלישכה .
פגוש הוזהר , היתה לו הזדמנות להתנצל והוא המשיך לעשות את אותן פובוקציות מטופשות .
כשאורח בבית שלי מעליב אותי או לא מכבד את החוקים אין סיכוי שהוא ישאר.
אני פתאום רואה פה כל מיני הצעות למנוע מכלובי את "הדיקטטורה" שהוא מפעיל פה .
אני במקרים כאילו מאמינה ב "ירצו יאכלו , לא ירצו לא יאכלו "
הכלוב הוא לא הפורום היחיד לבדס"מ ומי שלא מתאים לו שילך למקום אחר הרי זה לא בעיה לקנות כתובת נכון ?
הכלוב הוא המקום לבדס"מ ואת האופי שלו נתן לו כלובי ולא אף אחד מכם .

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מאי 29, 2007 9:54 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
huan
huan • 29 במאי 2007
אביס קראת בכלל את התגובה של לירז לגבי למה פגוש סולק?
שפה גסה? התבטויות פרובוקטיביות? אנשים קטנים שנעלבו מדבריו?
כן בדיוק זו הבעיה של הכלוב...זו הסיבה שבועטים אנשים החוצה בעוד מתחזים,שקרנים וחלאות זוכים להגנה בדמות החוק של כלובי על פיו הוא אוסר לפרסם את שמות המנוולים ונותן להם להמשיך לפעול שחס וחלילה לא יהיה אאוטינג - אותה מילה מפחידה שפירושה שבמקום שחארות יוכלו לפעול בסתר במקום שיביאו להם מכות בגלוי.

הכלוב זה אתר פרטי, הממ מאוד להיות אבל מה לעשות שזה לא טיעון מספיק טוב בשביל להצדיק פעולות דיקטטוריות מהסוג הזה. זה לא משנה כמה פעמים פגוש הוזהר, זה משנה על מה הוא הוזהר (למיטב ידעתי זה התחיל מתגובה צינית ופרובוקטיבית על השואה - אוי ואבוי אנשים נפגעו, בואו ניסתום את הפה וניתן לבורים,פאנטים מקובעים לקבוע את סדר היום). כי כלובי אולי משלם על המקום איחסון אך האתר הזה היה בית קברות ומקום ריק בשרת לו לה הכותבים. גם מפעל זה מוסד פרטי בבעלות פרטית-אך כאשר בעל המפעל עושה מה שבראש שלו ולא שם על העובדים אנחנו קוראים לזה קפיטליזם חזירים, יוצאים להפגנות בנושא, מחוקקים חוקים ועושים רגלוציה. בעלי המפעלים הבינו במרוצת השנים שלהסתבך עם העובדים זה לא תמיד חכם ומשתלם, במקרים מסויימים הם הבינו את זה בעקבות שימוש בכוח. אני אישית נותן לכלובי מספיק קרדיט שיגיע לאותם מסקנות מיתוך פילוסופיה וגישה הומניסטית.
גישת ה"לא טוב לך אז תלך" שכו מקובלת בישראל הפטליסטית וצרת האופקים היא אולי גישה מקובלת אך אני, אולי מיתוך טימטום פטולוגי, מאמין שאנשים מסוגלים לקצת יותר מיזה. ובמקום האגו לפעול על פי אידאלים נעלים כמו חופש הביטוי, גם כאשר הם עצם סובלים מכך לפעמים.

כאשר פגוש היה מקים כת,חבר בכת,מזיין ומנצל קטינות, סוחט, מרמה ומנצל כלכלית אנשים תמימים ומגן על כל אותם מקרים שהזכרתי מתאמי כסת"ח והכירות אישית (כפי שכל מיני אנשים הפועלים תחת הגנת האאוטינג עושים). אני הייתי הראשון לקרוא לכך שיסולק מהאתר אך כאשר הוא סולק כי אמר את דעתו, ותהיה זו דעה פרובוקטיבית ככל שתהיה זו כבר פגיעה בחופש הדיבור, פגיעה שלדעתי היא בלתי נסבלת, בעיקר שפגוש לא פגע בשום דבר פרט לאגו ולהשקפות העולם הפיוריטניות והמתחסדות של כמה אנשים.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 29 במאי 2007
המתחכם של הכיתה עקץ את הבריון של הכיתה.
עקץ ועקץ, התחכם והתחכם, עצבן ועצבן.
תחושה של אופוריה, כמו מוחמד עלי שמרחף כמו פרפר ועוקץ כמו דבורה.
עד שחטף מהבריון מכה ששלחה אותו למיון.

המתחכם הוכיח שהוא לא כזה חכם,
והבריון הוכיח שהוא בריון.
huan
huan • 29 במאי 2007
מעבר לזה דמו של כלובי לא מותר יותר מי דמם של כל אחד אחר באתר שספג עלבון כזה או אחר במהלך שהותו באתר, כאשר גם הוא וגם מעליבו ממשיכים להיות חלק מהאתר.

דעתי הסובקטיבית בכל הקשור לבעלי סמכות והנמצאים בעמדות כוח, זה בהחלט להיות סבלניים יותר, טובים יותר ובכלל "יותר" מהאנשים אחרים. עם כוח לא רגיל באה האחריות להיות אדם לא רגיל - ראש ממשלה לא אמור ולא יכול להרשות לעצמו להיות אינטרסנט, מושחט ואידיוט כמו משה מהשוק.
בעל אתר עם כוח והשפעה השולט בקיומם של אנשים (אדם שנחסם וניק שנעלם משול למת בעולם הוירטואלי) אמור להיות "יותר" מכותב פשוט השולט רק במילים שהוא כותב.
אני מבין שלא כולם חושבי כמוני בנושא - למען האמת המציאות מוכיחה שכמעט אף אחד לא חושב ככה. אבל בשם ההגינות, עם אכן כלובי הוא ככל שאר האדם, חצי כלוב כולל אותי צריך להיות בחוץ.
ללא גבולות'

פגוש

ללא גבולות' • 29 במאי 2007
פגוש הוא אחד האנשים הפחות ראויים שפגשתי בכלוב
כל פעם שמישהו מת , הוא תמיד מצא לנכון להתייצב בשירשור
ולהבהיר שהוא שנא את האדם ופועלו
זה היה ככה עם שושנה דאמרי , עם אהוד מנור
והערות גם לגבי רבין וענייני שואה .
הערות רעות ומרושעות שנועדו לעורר פרובוקציות תוך
דריכה פרובוקטיבית ובלתי מרוסנת על אנשים שלא עשו לו דבר .
הוא הגדיל לעשות כשפתחו שירשור לזכרה של אישה שעשתה
פעילות רבה למען בע"ח ודברים נוספים ושם כתב שהיא היתה דמות מגעילה ועוד מילים קשות
כשהוא יודע שאת השירשור פתחה אישה שהכירה אותה וכואבת את מותה
אך היה לו חשוב להגיד שוב ושוב כמה היא מגעילה (כן לא היתה כאן הכרות אישית שלו עם האישה שנפטרה) וגם ראוי להדגיש שהשירשור נכתב עוד טרם קבורתה .
הוא כמובן התנצל וכתב שוב בהתנצלות שהוא מתנצל שהגיב אבל עדיין חושב שהיא מגעילה.
ואלה רק דוגמאות קטנות .
פגוש הוא לא מסוג האנשים שהייתי מרחיקה מהכלוב אלא הייתי מרחיקה אותם מהחברה בכלל, הוא עושה כל מה שביכולתו לפגוע להעליב ולהשפיל וכל זאת בשל היכולת הנמוכה שלו לתקשר עם אנשים בדרך אחרת .
את ההתנהגות הרדודה הזאת הוא עוטף בלשון מתחכמת והמון פיסות מידע חסרות עניין.
פגוש אינטלגנטי כנראה, אבל אינטלגנציה ריגשית אין לו ואין שום בעיה להרחיק אדם שחדשות לבקרים מעליב אנשים ללא כל סיבה .

עד לכאן דעתי על האושייה פגוש.

אבל לא לשם כך התכנסנו.
הנושא הוא כלובי
ורבים ממכם פשוט סירבו להקשיב למציאות כפי שהיא.
את התלונה על האווטיניג אני מסרתי .
תלונה שמקורה באי הבנה .
כלובי מיהר להסיר את המידע מחשש שאדם מסויים יפגע
כשהנושא הובהר , אותו אדם פנה אל פגוש והסביר לו את אי הבנה ואמר לו שאם הוא מעוניין שפשוט יכתוב מחדש את התגובה .
אבל פגוש בחר לקלל את כלובי ולטפול בו האשמות במקום פשוט לכתוב מחדש את ההודעה .
אף אחד לא נפגע , הודיעו לו על הכל
אף אחד לא התלונן , נתנו לו במה להחזיר את התגובה
הכל היה בסדר
אבל לא
פגוש רצה לקלל את כלובי ואותי כמובן בכל פינה באתר של כלובי !
אז הבלגתי כי בצורה הכי עדינה , פגוש לא מעניין אותי ולא מזיז לי
אני פשוט מנסה לא לנשום את אותו אוויר שהוא נושם
אבל אני כאן בכל זאת בגלל כלובי
כלובי ראה פרטים מאוד אישיים ושמע תלונה מאוד ברורה ולכן קודם כל הוא הוריד את הפרטים .
יש מישהו שהיה רוצה שכלובי קודם כל יעשה בירור מקיף ואחרי זה יוריד את השם שלו הכתובת שלו ופרטיו האישיים מהכלוב??
מה גם שלכלובי היה יסוד סביר להבין כתוצאה מאי הבנה שמקורה בצד שלנו לסיפור שבקשתי משקפת את דעתו של האדם שעושים לו אווטיניג
אחרי זמן ממש קצר שהנושא הובהר
אייטם האווטיניג כתב מייל אישי לפגוש והסביר לו את אי ההבנה.
אבל כמובן שזה לא היה טוב לו, הוא רצה להעליב ולהתנגח בי ובכלובי
אני חושבת שלכלובי יש זכות מלאה להעיף גם במיקרים הרבה פחות גרועים
רק מה
שהנושא העיקרי כאן הוא שפגוש נכנס בכלובי בפומביות ובצורה מכוערת בלי שום סיבה !
ו-וואלה, לשיטתכם אחרי שהוא הוזהר עשרות פעמים רק כי הוא עולז ושמח על מותם של אנשים בשירשורים ופוגע באנשים באופן כללי ועכשיו מקלל את כלובי מתחת לכל אבן בכלוב .....זה לא מספיק.
אולי נזמין אותו , נקנה לו חבר זהב ונתנצל .

גם הדמוקרטיה יכולה לפסול מפלגות
אלא אשר מנסות להחריבה
מתוכה
פגוש בשם חופש הביטוי רומס כל אדם שנקרה בדרכו ולא הצטרף לעדת מעריצו.
כלובי בסך הכל אמר, לא עוד.
ואני מחזקת את ידיו של כלובי בהחלטתו.
מכשפונת ממתק

יש לי הרבה מה להגיד ללא גבולות

מכשפונת ממתק • 29 במאי 2007
לגבי אנשים לא ראויים שנמצאים בכלוב.
אבל מפאת כבודי אני אשתוק.