בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם טעיתי ?????????????????????????

kael
לפני 16 שנים • 31 במאי 2007

ועל זה נאמר מיאו

kael • 31 במאי 2007
טביאס, כוסון עולם שלי, אתה רחוק מלהיות עם בטן משתפכת {אני יודע בדקתי!} ואתה מוזמן כליום אלי להוכיח לך את זה ואתה מתקלח כל יום {גם זה בדוק} וכ'ו וכ'ו
אי לכך ובהתאםפ לזאת, שתוק כי אוהבים אותך פה, ברור?
ד-מ-י-א-ן{נ}
לפני 16 שנים • 1 ביוני 2007

Re: האם טעיתי ?????????????????????????

ד-מ-י-א-ן{נ} • 1 ביוני 2007
עוזרד כתב/ה:
האם טעיתי ? . כלומר ככל שאני מאריך את השהות שלי באתר הזה, אני קרוב להחלטה שכל ההתנהלות שלי מול עולם הסאביות כאן , "בטעות יסודו" . שהרי בואו נודה על "האמת" נקטתי במספר פעולות שיווק עצמי שהיו כל כולן בבחינת כריתת הענף עליו אני יושב :

מי יכתוב סידרת פוסטים שערורייתית בבלוג שלו בגנותן של ים הסאביות השמנות, כעורות ודחויות כאשר אלו מהוות רוב מוחלט במחוזתינו ?

מי יתנהג כג'נטלמן בפגישות עם סאביות שכבר עברו את " רף המינימום" החזותי עד כדי הזמנתן לארוחות ערב במסעדות ועוד ועוד - וכל זה בשדה פרקטיקות שבו הסאבית המצויה לא זכתה לקבל פחית קולה מהדום שלה , ולכל היותר היא נדרשית להגיע עם מימייה לדייט הראשון למקרה "שיתחשק לה לשתות משהו ".

אז "אני מודה באשמה " אולי אני ממש לא "דום" - אבל מה לעשות , שרידי חינוך אחר לא נעלמים בקלות רבה כל כך, אני נעדיף בכל זאת להישאר הג'נטלמן על אף נתוני רייטינג לא מחמיאים כאן.

ישנם דברים שהשתיקה יפה להם...
אולי רק מילים ,באלו הזיות,
חיים במין ובעולם כזה.

ברוכים הבאים

אתה תלמד לאהוב,
והיא לשאול דעתך.
גאווה תוריד אותך נמוך-
שלמות
תנשוב בך הרוח,
שלם,
כלא נועד כלל לשימוש.
ולא נגמר ואין סופי
והקרנת בכורה,
בעיר של רוחות
קבל תיקון,
בכפר ללא דרך.
תכיר בסימנים.

תקבל,
ואתה לא באמת רוצה.
תשאל
בסוף פינה חשוכה
בקצה הפחד
ותדע שאין שם,
כאין קושי בזה.

ודע לך שחם מדי,
גם ככה,
אז יבואו עצבים בחורף
כן?
ותודה על הצבים.
תמונה כפרית

נא לא להאכיל את הטרול

תמונה כפרית • 1 ביוני 2007
monkeedance2.gif
Mass production
Mass production • 1 ביוני 2007
באחד האמשים האחרונים, קיבלתי הודעת-מייל מגברת אחת, שהכרתי באתר הזה, עת שוטטתי כאן לפני מספר חודשים משך מספר שבועות, עד שעזבתי, כנציג אוטנטי של העולם הוונילי החוקר בסקרנות את עולם ה BDSM הזר לו. "עשה טובה, כתוב משהו לעוזרד באתר", היא ביקשה בצירוף לינקים לבלוג ולהודעה כאן. "למה"? עניתי, "מי זה העוזרד הזה"? "כי אתה יכול", היא התמוגגה במייל התשובה, "סתם איזה מלעון שחושב שהוא מתת-אל לנשים. פרובוקאטור בפרוטה". היא כתבה בגרוש, אבל ניחא. "אבל, גם אני אוהב פרובוקציות, גם אני חוטא בהן לפעמים" ניסיתי להדוף את המטלה המיותרת הזו מעל פניי. "בחייאת", היא אמרה, "עזוב אותך. בשבילי, עשה זאת בשבילי. נעלבתי ממנו. תפסיק להיות כ"כ רציונאלי. בבקשה". בקיצור, מה לא עושים בשביל אישה שאלמלא חיבתה העמוקה להשפלות ביזאריות במיוחד, של עצמה, הייתי מחבב אותה עוד יותר..."טוב" עניתי, "בהזדמנות". יצא שנכנסתי לבלוג של עוזרד, הניק והאגדה, וצחקתי.

למה צחקתי?

צחקתי, כי הטכניקות הפרסום הללו - של עוזרד - כל כך משומשות, כל כך שחוקות, עד שנפלא מבינתי כיצד הצליח לגרד כאן יותר משתיים וחצי תגובות, ואיך אפשר להיעלב מזה בכלל?

אבל, בקשה זו בקשה, והבטחה זו הבטחה, ואני כאן כדי ליצור את המדריך העוזרדי השלם - איך להשיג לעצמך נשים, מבלי להתאמץ יותר מידי.

אוקיי, נתחיל. עוזרד הבין איכשהו, מה שכל פרסומאי מתחיל מבין עוד ביסודי, כי על שלושה עומדת המשיכה הנשית:

א. חוכמה.

ב. כסף.

ג. יפי הבלורית.

והנשים - הנשים ברובן, יפלו לידך כפרי בשל.

אבל ראשית, אדם זקוק לפרובוקציה. בלעדי זאת, הדרך ארוכה הרבה יותר, ונפתלת.

במקרה הנוכחי, הפרובוקציה התמצתה בקביעה שכאילו נלקחה מהאתר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, והיא: כי הסאביות ברובן הן "שמנות כעורות ודוחות". או מידה 38 ואין בילתה וגו'. כמובן שאל לו, לפרובוקאטור, לציין בתחילת כל משפט-עובדתי-לכאורה מסוג זה, את המילה הקטנה "לדעתי", כי פרובוקציה ראויה - מתחזה להיות גלקטית - כלומר היא חייבת להשתרע מהודו ועד כוש. לכן יש ליצור את הרושם שהקביעה הזו היא מוחלטת.

יצרת פרובוקציה? מצוין. מכאן אתה עובר לשלב השני.

לאחר שהבהרת לכולם ולעולם שהרוב כעורות ודוחות, אתה מבין בוודאי שהתגובה האוטומטית תהיה "למה, מי אתה בכלל"? ומכאן אנו עוברים לשלושה היסודות של המשיכה הנשית לגברים.

היסוד הראשון, כפי שלמדנו, היא ההשכלה. בעניין, כדאי לדעת, דווקא אין צורך בהשכלה אמיתית. כל מה שצריך אילו כמה ציטוטים מספרים, בין אם ההקשר לטקסט שבא לאחריהם ברור - וגם אם לא, נו, למי אכפת.

דוגמה חיה, או ליין:

הנה, אני ניגש בקלילות לספרייה. אני שולף ספר אקראי. נניח, אי הפינגבינים (כך במקור!) של אנאטול פראנס הוצאת מעריב לעם, 1960. (ספרים ישנים, תמיד עושים רושם טוב יותר). אני פותח בעמ' 155 ומעתיק את הטקסט הבא:

"לא כל היהודים הקטנים היו בעלי מידות טהורות,
רובם הגדול, כל מום ממומי התרבות הנוצרית לא היה זר להם..."

בינגו. בקלות רבה יכול הייתי לפתוח את הודעתי זו, העוסקת בתעלולי עוזרד, בציטוט הנ"ל. נחמד, לא?

נעבור ליסוד השני - הג'ובות.

ראשית אתה מטפטף שם של מסעדה איטלקית בתל אביב, ושנית אתה מציין את רכב הבלוף הידוע בשם ראב 4. חה, האמת כאן שוב צחקתי. אין כמו ראב 4 , לזיוף רכב שטח. עם מנוע חלש בנפח 1998 סמ"ק, ללא הילוך כוח וללא הגנה על המכללים המכאניים מפני מהמורות שטח מוחשיות, טובים הסיכויים, מה טובים מצוינים הסיכויים, שכל מי שנוהג ברכב הזה לא יעז, ברצינות, לרדת איתו לשטח (לא, במטותא סאביות, חוף הים זה לא "שטח"). ראב 4 זה רכב שנוסע על כביש, אבל נראה כמו רכב שמסוגל לרדת מהכביש. נראה כמסוגל, ולא יותר. מלאך ולא שרף. לא מתאים לפרסומאי וירטואלי מהזן העוזרדי? כמו כפפה, מתאים.

הלאה.

יופי.

זה כבר סוג של בעיה. איך אתה מעביר את המסר שבגיל חמישים אתה עדיין נאה, גם אם אתה במקרה לא?

אני יפה? שאל בזמנו אורי ז'. ובכן, האמת זה לא מסובך; אני מצויד בכוסית-על, מרגיע העוזרד, אל"ף המיתולוגית. בת 42, אבל ניראת 18. ההפרש עלי. חה. כלומר, בעברית קלה: אם היא איתי, אז אני לבטח יפה, שלא לומר שרמנטי. כאילו לא ראיתי בחיי נשים יפות עם גברים הרבה פחות. (טוב, אני לא מתאפק כאן, אני חייב הערה אידיוטית מהסוג העוזרדי; כנציג מובהק של העולם הוונילי, אני קובע כאן בביטחון שזהה לביטחון שמפגין עוזרד, כי אין בנמצא נשים בנות 42 שנראות כמו בנות 18 מהזן שנראה מעולה, בטח לא תחת השמש הישראלית הקופחת. יש נשים בנות 42 שנראות נהדר, מצוין, מעולה, מעולה +, אבל כשמדובר בבנות 18, הכוונה כאמור לאילו מביניהן שנראות מעולה...זו כבר אופרה אחרת...סליחה, באמת, שאני נדרש לקשקוש המקושקש הזה, וסליחה מכל הנשים בכלל, אני אוהב אתכן בנות 42, האמינו לי).

בקיצור, למה להכביר מילים, "קווים לדמותה של..." זה לכל היותר אוסף קלישאות מגוחכות, עטופות בנייר צלופן משומש שחוק מרוב שימוש, שמזכיר לי, יותר מכל, תרגילים לנותנים לתלמידים בבתי ספר לקופירייטרים מתחילים.

מהקשקושים הוירטואליים הללו נעלבים, מה איתכן?

ההמשך יבוא - או שלא.
Josephin​(לא בעסק)

לא נעלבים

Josephin​(לא בעסק) • 1 ביוני 2007
אני אישית לא נעלבת פשוט מצחיק אותי גיבוב השטויות שהאיש כותב, וברור שהוא לא יכול להשיג נשים ללא פרובוקציה, וכמו שאמרתי יצא המקק מן השק מתברר שהוא משתמש בשני כינויים,אני חושבת שהבחור שרף את עצמו , והנושא מוצא , מבחינתי בכל אופן
גרניקה​(נשלטת)

"חבורת הזבל" תחמם כאן מנועים?

גרניקה​(נשלטת) • 1 ביוני 2007
אני חייבת להגיד שהפיתוי לנתח את אישיותו הגבולית עד פסיכוטית מכרסם בי בכל פה.
בכוח המוח-אשה

Re: "חבורת הזבל" תחמם כאן מנועים?

בכוח המוח-אשה • 1 ביוני 2007
גרניקה כתב/ה:
אני חייבת להגיד שהפיתוי לנתח את אישיותו הגבולית עד פסיכוטית מכרסם בי בכל פה.

אם אני לא טועה בך, גרניקה, אני חושבת שזה יהיה עונג צרוף לשמוע ניתוח על אישיות גבולית ממך..: ))))
קליבר​(שולט)
לפני 16 שנים • 2 ביוני 2007

אני מקווה שלא מאוחר ...

קליבר​(שולט) • 2 ביוני 2007
האמת , מה האיש מבין , מה אנחנו כלבים שנקפוץ על עצמות ? ועוד צעירות חסרות נסיון , והרי ברור שתקפוצנה כמה וכמה , ומיד תגדנה , תראו מי שמדבר , הרי הוא מומחה בלדבר דבר אחד ובשטח , הוא מופיע תמיד עם רזות עד להכעיס ( כן גם אותי זה מרגיז ) .
ואני אומר , הברכה שרויה בדברים שסמויים מן העין ..
והעוזרד ? כנראה ימשיך להסתפק בעצמות חסרות נסיון , שניקח את ה הנאה מיהודי כשר וטוב ?
גם אני , ע"פ בקשה והפניה , קראתי את הבלוג שלו מספר פעמים . זו דעתו , והמציאות בשטח היא קצת אחרת , קצת הרבה אחרת ( כן , גם אצלי ) . שיכתוב , הבלוגים טיבם להעלם בתהום הנשיה הוירטואלי , כמו הפוסט האינסופי הזה , האנשים האמיתיים , חיים נהנים וגם ..משמינים ומזדקנים.
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 16 שנים • 2 ביוני 2007

Re: אני מקווה שלא מאוחר ...

קליבר כתב/ה:
האנשים האמיתיים , חיים נהנים וגם ..משמינים ומזדקנים.

קליבר,
מאחלת לך שתאריך ימים ... אבל להזדקן? אתה?
הרי אתה צעיר לנצח.

Q