ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המרחק שביני ובינו

mind games​(מתחלפת)
לפני 16 שנים • 8 ביוני 2007

המרחק שביני ובינו

mind games​(מתחלפת) • 8 ביוני 2007
קראתי עכשיו באחד הפורומים שאני קוראת באופן קבוע פוסט על זוגיות ונילית שמשלבת בדס"מ והקשיים הכרוכים בה.

דיברו שם על הצורך בדיסטאנס בין השולט לנשלטת שלו. מצאתי את עצמי קוראת ולא מבינה את הכוונה. אנחנו כבר לא בצבא אז מה פתאום דיסטאנס?! נראה לי מוזר ואפילו קצת טיפשי שצריך דיסטאנס כדי לבנות יחסי שליטה.

יחסי השליטה שאני רוצה לעצמי הם יחסי שליטה בתוך מערכת יחסים זוגית. אני רוצה שבן הזוג שלי, האדם הכי קרוב אלי, יהיה גם זה ששולט בי, שמוביל את הקשר בכל מה שקשור לבדס"מ. כשאני חושבת על בדס"מ אני חושבת על אינטימיות עמוקה מאוד בין בני זוג. כל זה ממש לא מסתדר לי עם דיסטאנס.

למה חייבים דיסטאנס כדי לגרום לי לרצות להתמסר לו ולציית לו?
הרי אם הוא אדם דומיננטי מטבעו (ובמיוחד אם יש לי רגשות עזים כלפיו) אני ארצה לתת לו לעשות בי כרצונו והוא לא יצטרך שום דיסטאנס, לא כדי לגרום לי להתמסר ולא כדי שאמשיך בכך.

מצד שני, אולי יש צדדים שאני לא רואה. אשמח לתגובות, הארות והערות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 ביוני 2007
מצטרף, קומה אחת תחתיך.

גם אני נתקלתי. גם לי היה נראה מוזר. IMHO מערכת יחסים בין אדון לשפחה מושתתת על קירבה, הבנה הדדית ובעיקר על צרופן של שתי נפשות למטרה אחת. שניהם למעשה מתערטלים ונחשפים, זה פני זו, בכניסתם למערכת יחסים בדס"מית, התערטלות מלאה. ולכן אני לא מצליח למקם את הדיסטאנס המדובר במקומו.

מי שיאיר את עיניה, יאיר גם את עיניי וזה שיסנוור, דמו בראשו. (-:
Josephin​(לא בעסק)

אולי

Josephin​(לא בעסק) • 8 ביוני 2007
יהיה נחמד עם תדביקי קישור לפורום שבו פורסם הפוסט המדובר.
יתכן ויש צורך בשמירת דיסטנס מסוים כדי לא לתת לקשר השליטה להשתלט על מערכת היחסים כולה,במקרה כזה הזוגיות הולכת לאיבוד השיוויון בזוגיות נעלמת לה .
לכן כדי לאפשר לבני הזוג להנות מזוגיות רגילה ,ונילית וגם מזוגיות שיש בה שליטה ,יש צורך לשמור על דיסטנט מסוים .
לכל דבר הזמן שלו והמידה שלו ,לדעתי אפשר להנות מכל העולמות .
כוונתי לשמירת דיסטנס בין קשר השליטה לבין הזוגיות הונילית
אין סיבה שאחד יבוא על חשבון השני , גם זיון רגיל זה כיף , מוי כיף icon_smile.gif
שב"ש
icon_smile.gif
mind games​(מתחלפת)

Re: אולי

חתולה פראית כתב/ה:
יהיה נחמד עם תדביקי קישור לפורום שבו פורסם הפוסט המדובר.
יתכן ויש צורך בשמירת דיסטנס מסוים כדי לא לתת לקשר השליטה להשתלט על מערכת היחסים כולה,במקרה כזה הזוגיות הולכת לאיבוד השיוויון בזוגיות נעלמת לה .
לכן כדי לאפשר לבני הזוג להנות מזוגיות רגילה ,ונילית וגם מזוגיות שיש בה שליטה ,יש צורך לשמור על דיסטנט מסוים .
לכל דבר הזמן שלו והמידה שלו ,לדעתי אפשר להנות מכל העולמות .
כוונתי לשמירת דיסטנס בין קשר השליטה לבין הזוגיות הונילית
אין סיבה שאחד יבוא על חשבון השני , גם זיון רגיל זה כיף , מוי כיף icon_smile.gif
שב"ש
icon_smile.gif

אי אפשר קישור - זה מפורום סגור. והנושא הועלה שם כשאלה כללית. אני חושבת שהכוונה הייתה לדיסטאנס בין לבינה ולא בין הוניליות לבדס"מ, מה גם שגם זה מוזר לי כי זה לא שעכשיו אנחנו בבדס"מ, עכשיו מפסיקים ועכשיו אנחנו ונילים. זה משתלב אחד בתוך השני, לא?
mind games​(מתחלפת)
Brave Dwarf כתב/ה:
מצטרף, קומה אחת תחתיך.

גם אני נתקלתי. גם לי היה נראה מוזר. IMHO מערכת יחסים בין אדון לשפחה מושתתת על קירבה...

מה זה IMHO?
אפשר הסבר למפגרים? icon_wink.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 ביוני 2007
IMHO
<chat> (From SF fandom via Usenet) In My Humble Opinion. Also seen in variant forms such as IMO, IMNSHO (In My Not-So-Humble Opinion) and IMAO (In My Arrogant Opinion).
[Jargon File]
(1998-09-24)

שבת שלום.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
יש לא מעט מערכות יחסים שהסשנים נעשים בדיסטאנס,מה רע?

יש אנשים שנהנים מיזה.

יש משחקי תפקידים של שוטרת ופושע או מפקדת וטירון .

כל אחד יעשו מה שבראשו זו דעתי .
תמונה כפרית

אני חושבת

תמונה כפרית • 8 ביוני 2007
שכל זוגיות מפתחת את הדינמיקה שלה
אני זוכרת מהראיון של אמילי ו F שהיא שמרה שלרגע הם יושבים נינוחים (כמו כל זוג ונילי) ולפתע יש שינוי במבט באווירה והם נכנסים לסשן.

לטעמי ככל שהקשר מתפתח ומעמיק כך מתפתחת הדינמיקה ונוצרת ההפרדה בין היום יום הBDSM
וכל זוג מחליט לבד איפה עובר הגבול הזה ומשחק איתו.

אני לא מאמינה בדיסטנס ולא בריחוק.

לדעתי הקרבה והאהבה יוצרת BDSM טוב יותר
Lin l
Lin l • 8 ביוני 2007
מיינד גיימז, עניתי לך על זה גם בפורום אחר.
רק אומר שהדיסטאנס הזה, בסך הכל עוד ביטוי לשליטה שמתחיל ומסתיים בסשן ובוודאי לא חלק ממערכת היחסים עצמה, מהחלק הונילי שלה.
וכן, יש כאלה שהריחוק הזה בסשן עושה להם את זה... כל אחד ודרכו.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 16 שנים • 9 ביוני 2007

מיינד,

venus in our blood​(שולטת) • 9 ביוני 2007

''..יחסי השליטה שאני רוצה לעצמי הם יחסי שליטה בתוך מערכת יחסים זוגית. אני רוצה שבן הזוג שלי, האדם הכי קרוב אלי, יהיה גם זה ששולט בי, שמוביל את הקשר בכל מה שקשור לבדס"מ. כשאני חושבת על בדס"מ אני חושבת על אינטימיות עמוקה מאוד בין בני זוג. כל זה ממש לא מסתדר לי עם דיסטאנס.

למה חייבים דיסטאנס כדי לגרום לי לרצות להתמסר לו ולציית לו?
הרי אם הוא אדם דומיננטי מטבעו (ובמיוחד אם יש לי רגשות עזים כלפיו) אני ארצה לתת לו לעשות בי כרצונו והוא לא יצטרך שום דיסטאנס, לא כדי לגרום לי להתמסר ולא כדי שאמשיך בכך. ''

מיינד,
מדברייך עולה ניחוח של בשלות והבנה אמיתית, ממקום שלם ונקי של הבדס''מ.

במיוחד הפיסקה האחרונה שבתה את לבי :''הרי אם הוא אדם דומיננטי מטבעו (ובמיוחד אם יש לי רגשות עזים כלפיו) אני ארצה לתת לו לעשות בי כרצונו והוא לא יצטרך שום דיסטאנס, לא כדי לגרום לי להתמסר ולא כדי שאמשיך בכך. ''

אלא שזה לא עובד כך אצל כולם, ולא תמיד יכולת הכניעה באה בטבעיות כזו.

ממש כמו תמונה כפרית, אני מאמינה שכל זוג מוצא את הדינמיקה המיוחדת לו ורק לו.

יש שיזדקקו לדיסטאנס הזה, כי כך יהיה להם קל יותר להיות במצב של כניעה , ויש את אלו ( ובהחלט נשמע לי שאת ביניהם ) שמאוד מחוברים לעצמם, ואין להם צורך בדיסטאנס הזה.

יחד עם זאת, אינני פוסלת גם את הקבוצה השנייה, שכן לפעמים, כשהאדם שאת רוצה שישלוט בך ובוטחת בו, אבל לא מספיק ( קשר שרק נבנה או מתחיל ,למשל ) , יידע להעניק את הדיסטאנס החיוני ליחסי שליטה.

אני מניחה, שבגדול, יש אנשים שהדברים באים אצלם מתוך חיבור עמוק לעצמם והשלמה מלאה עם זהותם הבדסמי''ת ואילו אחרים, זקוקים למעט יותר כלים, ואולי יצירת הדיסטאנס היא חלק מאותם כלים.

כך או כך,

כמדומני שביחסי שליטה וזוגיות, גם מקומו של הדיסטאנס נעלם, כחלוף הזמן, ואת מקומו תופסים אמון, מערכת של הבנות וכלים המיוחדים לכל זוג.
יחד עם זאת, עולה בי מחשבה נוספת בעקבות הפוסט שלך, ובעקבות פוסטים אחרים : עד כמה הנימוס משחק תפקיד כאותו חלק מדיסטאנס ?
כשמדובר במערכת יחסים שכל כולה מבוססת על טהרת הבדס''מ נטו, קל יותר לראות ולחוות את מערכת הכללים והחוקים.
אולם,
כשהמדובר הוא בזוגיות ושליטה, היכן נחצים / מטשטשים הקווים ?