אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה מצחיקה

עבודת מאסטר{lori}
לפני 16 שנים • 25 ביוני 2007
עבודת מאסטר{lori} • 25 ביוני 2007
אוחז יקר
אני תופס מעצמי שולט מארץ השולטים, רק בגלל שאני שולט בעצמי ולא מגיב לדברים שלך.
ותאמין לי, שזה מצב אקסטרים.

לילה טוב.
המלט

הציפור הצבועה

המלט • 25 ביוני 2007
אוחז בשיערך כתב/ה:
ניהלתי תכתובת קצרה בפרטי עם נשלטת מסוימת ששאלה-"מה הופך אותך לשולט?"
מעבר לזה שאני לא אוהב את טון השאלה,להלן התשובה(שלא נשלחה לאותה סאבית)-
ניראה אותך עם אש במנוע ימין,גובה 35 אלף רגל,ועם מנוע שמאל שרץ כבר על אדי דלק,מנחיתה את הציפור הפצועה הזו בלי שריטה ויורדת בסולם עם חיוך...

איזה קטע! בדיוק חבר של חברה שלי סיפר לי שחבר שלו סיפר שהיתה לו התכתבות
עם מתחלפת אחת במסנג'ר והיא שאלה אותו: 'מה הופך אותך לעו"ד'? והוא אמר לה -- נראה
אותך עושה חקירה נגדית ללקוח של ליבאי! אבל זה עוד כלום לעומת מה שקרה לו יום אחרי זה.
יום אחרי זה שולטת אחת שאלה אותו: 'מה הופך אותך לאבא כזה מגניב?" והוא אמר -- "נראה
אותך עם ילד מלא קקי על יד שמאל, אמא שלו רוכנת על כתף שמאל שלך ושואלת 'לאיזה
מסעדה אתה רוצה ללכת הערב יקירי'? ובתוך כך יד ימין מצמידה את הנייד בכוח לאוזן, כי
אתה באמצע שיחה עם השפחה שלך איפה כדאי לנאוף -- במלון פלמה או בצימר" ! -- אבל זה עוד
כלום לעומת מה שקרה לו בשבוע שעבר, שלא לדבר על מה שעוד יקרה לו. שיואו.

דיס איז יור קפטן ספיקינג.

DEVIL EYES

לא הבנתי למה אתה קורה לעצמך "המלט" היה עדיף הבטון

DEVIL EYES • 25 ביוני 2007
בכל מקרה ,צחוקים איתך

תשאר

(אבל בחייאת תביא משהו לשתות בדרך . עדיף עם אלכוהול)

ספנקיו
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 ביוני 2007
ציטוט: הראש של הנשים עובד כמו מחשב עם וירוס.

חחחח, גדול. icon_lol.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 25 ביוני 2007
מקבי כתב/ה:
ציטוט: שאלה מעצבנת כאשר לא יודעים את התשובה , והתחכמות בקטע הזה, אני לא חושבת שזה ממש עוזר או פתרון נכון

מניסיוני, כשאנשים שואלים שאלות מתגרות ו\או טיפשיות ו\או חסרות פואנטה, הדבר הטוב ביותר זה לתת תשובה מתחכמת, או לא לתת תשובה כלל. אין חובה לשתף פעולה עם דו-שיח כזה.

וזה אומר שזאת הייתה שאלה מתגרה ו/או טיפשית ו/או חסרת פואנטה?

הבנתי אותך נכון? ואם כן, אזי איך תאפיין אותה (מבין האופציות שהצעת) ומדוע, לדעתך, אינה לגיטימית?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 ביוני 2007
ציטוט: וזה אומר שזאת הייתה שאלה מתגרה ו/או טיפשית ו/או חסרת פואנטה?

תלוי במידה רבה בקונטקסט, אבל כך זה נשמע, כן. כלומר, אם מדובר בשאלה תמימה שבאמת מנסה לעלות על הפילוסופיה והמניעים של אדם כלשהו, אז זה בסדר.. אבל משהו אומר לי שמדובר בשאלה שמטרתה לערער ביטחון עצמי ולגרום לאי-נוחות. שאלה שגורמת לרוב הגברים לצאת בתגובה מצ'ואיסטית (להלן, התגובה בתפוסט הראשו בשרשור), לתקוף חזרה, או סתם לנפנף לכל הרוחות. זו שאלה שמעלה ספקות, שמתגרה (שוב, תלוי בקונטקסט).

לדוגמא, ניתן לשאול "מה לדעתך הופך אותך לגבר?", ואפשר לומר "בוא נראה אם אתה גבר", והתגובה תהיה שונה בתכלית.
Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 26 ביוני 2007
Brave Dwarf • 26 ביוני 2007
מקבי כתב/ה:

תלוי במידה רבה בקונטקסט, אבל כך זה נשמע, כן. כלומר, אם מדובר בשאלה תמימה שבאמת מנסה לעלות על הפילוסופיה והמניעים של אדם כלשהו, אז זה בסדר.. אבל משהו אומר לי שמדובר בשאלה שמטרתה לערער ביטחון עצמי ולגרום לאי-נוחות. שאלה שגורמת לרוב הגברים לצאת בתגובה מצ'ואיסטית (להלן, התגובה בתפוסט הראשו בשרשור), לתקוף חזרה, או סתם לנפנף לכל הרוחות. זו שאלה שמעלה ספקות, שמתגרה (שוב, תלוי בקונטקסט).

לדוגמא, ניתן לשאול "מה לדעתך הופך אותך לגבר?", ואפשר לומר "בוא נראה אם אתה גבר", והתגובה תהיה שונה בתכלית.

באמת? הקונטקסט ידוע לנו - צ'אט.
ו... באמת? האם "בוא נראה אותך גבר" מצריך תשובה מתחכמת שמוכיחה את ההפך?

מה פשוט מלהשיב לשאלה ישירה, תשובה ישירה, אם ישנה, כמובן. גם "ככה אני מרגיש" זאת תשובה מעולה. ואם היא מרגישה אחרת היא תלך בלי להניח את אצבעה הקטנה על הרקה ולסובב אותה בתגובה או חס ושלום לשלש אותה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 26 ביוני 2007
ציטוט: באמת? הקונטקסט ידוע לנו - צ'אט.

צ'אט זהה למיקום גיאוגרפי או פיזי. הוא אינו מרמז על הקונטקסט שבו נאמרו הדברים או נשאלה השאלה.

ציטוט: ו... באמת? האם "בוא נראה אותך גבר" מצריך תשובה מתחכמת שמוכיחה את ההפך?

איזו תשובה חוץ מ"אני לא גבר" תוכיח את ההפך? הנה, אתה נכנס פה לעמק לא ברור, שבו התשובה שאדם נותן מעידה על המגדר שלו.. בעייתי משהו. וכעת, אתה אולי מבין מדוע התשובה כה חשובה.

ציטוט: מה פשוט מלהשיב לשאלה ישירה, תשובה ישירה, אם ישנה, כמובן. גם "ככה אני מרגיש" זאת תשובה מעולה.

אני מסכים. עליך, אולם, להבין כי לא כולם חכמים כמוך.

ציטוט: ואם היא מרגישה אחרת היא תלך בלי להניח את אצבעה הקטנה על הרקה ולסובב אותה בתגובה או חס ושלום לשלש אותה.

היא באמת יכולה לעשות ככל העולה על רוחה, ואין זה קשור אליי. אני מסרב לכל קשר אליי. icon_smile.gif
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 26 ביוני 2007
מקבי כתב/ה:

מה גורם לך לחשוב שמדובר בשאלה שמטרתה לערער את הביטחון ולגרום חוסר נוחות ?
קראת שאלה אחת מתוך דבריה של אותה נשלטת, ובקיצור שמעת צד אחד.

אני נוהגת לשאול שאלות דומות, אבל לא את זו ספציפית, ולכל אחד יש את הסגנון שלו.
ולא מתוך רצון לערער את הביטחון ולגרום לחוסר נוחות.
אלא בגלל שזה מעניין אותי והמקום הפנימי שקשור לשליטה חשוב בעיניי, לפני שאני נכנסת למקום של שליטה עם מישהו.

ול"אוחז בשיערך" - העובדה שאתה מתפקד היטב שמצבי לחץ (אקסטרים כהגדרתך) מעידה רק על כך.
לא מובן לי למה אתה חושב שזה רלוונטי במיוחד למצבי שליטה.
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

רצה לשנות את הפרופיל

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 26 ביוני 2007
[quote="אוחז בשיערך"
מסתבר שלא הבנת את הפוסט.
תרשה לי להסביר לך-
לא מדובר בו על יכולת טיסה מול יכולת שליטה,אלא על שליטה עצמית במצבי אקסטרים.
מיבחן השליטה האולטימטיבי שקובע אם אנחנו שולטים אמיתיים הוא היכולת לשלוט בעצמנו.[/size][/quote]

מסתבר שאני שולטת. אם המבחן הוא שליטה ויכולת תפקוד במצבי לחץ ואקסטרים .. אני שולטת בריבוע. מאחוריי עשרות אם לא מאות אירועים של תפקוד במצבי לחץ כשחיי אדם תלויים ביכולת התפקוד שלי. איך פספסתי את יעודי האמיתי.