אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתארגנת קבוצה

רפאל
לפני 16 שנים • 9 ביולי 2007

מתארגנת קבוצה

רפאל • 9 ביולי 2007
בשנים האחרונות נדמה כי הארץ מלאה בדס"מ: מועדונים, אתרים, פורטלים, וחנויות. כל המקומות האלו מאפשרים לאנשים להתוודע לבדס"מ, להצטייד במה שצריך, להתקהל ולהזדווג. אבל נדמה שעוד לא נפתח מקום שיביא לקהל הישראלי תרבות בדס"מית מגוונת.

במקביל, אנו מוצאים לא אחת שהייצוג הקיים של בדס"מ במדיות הקיימות ובתקשורת בפרט – אינו מספק, שולי, ולעתים אף נלעג.

תרבות הבדס"מ, בעינינו, היא יותר מסך כל חלקיה. אנו מוצאים חוסר במקום בו שיהיה אפשר למצוא תכנים ודיונים הקושרים בין בדס"מ לבין קולנוע, ספרות, מוסיקה, אקטואליה, יהדות, ישראליות, אמנות, אופנה, תיאוריות חברתיות, וכו'.

משום כך אנו רוצים להציע אלטרנטיבה.

מתארגנת קבוצה (קטנה, אך נחושה icon_smile.gif ) של חברי קהילה להקמת פורטל (או משהו דומה) שיעסוק בתרבות בדס"מית. כאמור, המטרה אינה ליצור "עוד מקום" בדס"מי, שיצטרף לקבוצה רחבה של מקומות שכבר קיימים; כי אם מקום שיפגיש חברי קהילה באמצעות שיח תרבותי. לא שיח תרבותי במובן הפלצני של הביטוי, אלא במובן הפשוט של: אתר מפגש בין חברי הקהילה על מצע תרבותי.

זהו הרעיון הכללי. ומה ומי ואיך בדיוק - זה עדיין נמצא בדיון. אנחנו רוצים לבנות מקום איכותי ומחפשים אנשים איכותיים שהרעיון מדבר להם, ורוצים לקחת חלק בהקמתו של מקום כזה. כרגע אנחנו חשים שחסרים לנו במיוחד אנשים שיכולים לתרום ליצירתה של הפלטפורמה הטכנולוגית עבור אותו מקום. אבל לא רק "מתכנתים", אלא כל מי שהרעיון הכללי מדבר אל ליבו מוזמן לפנות אלינו.

אין בכוונתנו לנהל עסק על בסיס רווחים. מדובר בעשיה לשמה מתוך רצון חופשי והתנדבותי של חבריה.

אם אתם מוצאים ענין – אנא פנו אל אחד מאתנו בהודעה פרטית:

רפאל / shushu
סיגלית​(אחרת)
לפני 16 שנים • 10 ביולי 2007
סיגלית​(אחרת) • 10 ביולי 2007
רעיון נחמד

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 10, 2007 3:53 am, סך-הכל נערך פעם אחת
רפאל
רפאל • 10 ביולי 2007
כאמור - הרעיון עוד בשלבי גיבוש. אבל אנחנו בהחלט רוצים אתר או פורטל.
נולי
נולי • 10 ביולי 2007
שלושה דברים (בנתים) לא הצלחתי להבין:
א. במה זה שונה מכל מה שקיים היום?
ב. מה הקריטריון לאיכות האנשים?
ג. איך תקבעו שרק "איכותיים" יגיעו לשם?
רפאל
רפאל • 10 ביולי 2007
נולי כתב/ה:
א. במה זה שונה מכל מה שקיים היום?

עד עכשיו כל המקומות שנפתחו כיוונו לדבר אחד: לרכז כמה שיותר אנשים שקשורים את עצמם לקטע. גם המועדונים הקיימים וגם הפורטלים מכוונים לקהל גדול, ולמכנה המשותף הרחב ביותר.

אנחנו מכוונים למקום שתהיה בו תרבות. סאדיזים, מאזוכיזם, פטישיזם - כל אלו נושאים מדוברים מאוד ומשפיעים מאוד בתרבות של ימינו. באומנות, וספרות, בפילוסופיה וכו. אבל כמעט שום דבר מזה לא מגיע למקומות שנפתחו. אני הייתי רוצה מקום שאפשר לפגוש בו אנשים שבקטע, אבל אנשים שגם מחפשים תרבות וכבר ששבעו מדיונים נוסח "האם הכל בסדר איתי כי אני רוצה שירביצו לי?" או נוסח "מיהו השולט האמיתי?"

נולי כתב/ה:
ב. מה הקריטריון לאיכות האנשים?

אין קריטריון. רק אינטואיציה נאיבית מאוד.
תארי לך מקום שבו, בנוסף על קשקשת קהילתית רגילה, אנשים מדברים על האתיקה של המרקיז דה-סאד, על פטישיזם באופנה, על ההיסטוריה של ציוד בדס"מי, על כפות רגליים בפולחן הדתי, ועל השפם של עמיר פרץ כאובייקט פאלי. לא שווה?

נולי כתב/ה:
ג. איך תקבעו שרק "איכותיים" יגיעו לשם?

יגיע מי שירצה. (בדיוק כפי שאת עיתון הארץ קורא מי שרוצה.) לא מדובר במועדון אקלוסיבי, אלא במקום נוסף בשביל הקהילה כולה.
melody
melody • 10 ביולי 2007
נשמע מעניין.
ציטוט: אנו מוצאים חוסר במקום...

מלבדך, אפשר לדעת מי הם אותם "אנו" ?
shushu

חסמבה!*

shushu • 10 ביולי 2007
melody כתב/ה:
נשמע מעניין.
ציטוט: אנו מוצאים חוסר במקום...

מלבדך, אפשר לדעת מי הם אותם "אנו" ?

1. גם אני ב"אנו". היו עוד כמה פניות בפרטי, אבל הן יישמרו בפרטי אלא אם כן יבחרו אחרת.

2. כשלעצמי אני מדמה לעיני רוחי פורטל נרחב הרבה יותר מ"אתר בדס"מ". מקום של דיבור חופשי על תרבות, מיניות, סטיה, פנטזיה. למה? כי כזה אין. אבל גם אם לא נגיע לשם, אלא ניצור משהו שדומה למה שכבר קיים – דיינו. כי צריכה להיות אלטרנטיבה.

3. אנחנו בקטע מאד ראשוני של דיבור. נשמח להתגבש יחד עם אחרים; נשמח לכל עזרה טכנית או תוכנית.

*חסמב"ה = חבורת סאדו מאזו בהחלט.
נוריתE
לפני 16 שנים • 11 ביולי 2007
נוריתE • 11 ביולי 2007
מה הבעיה?
כל הפלצפנות הזאתי "אנחנו רוצים אנחנו אנחנו..."
(במקום יותר להשקיע כאן באנשים ולארגן מקומות מפגש לדיונים וכאלו כמו שפירטתם)

ה"אנחנו" ,כבר נמצאים כאן ובכל אתר קהילה אחר
אם עוד לא שמתם לב.

ואם זה ,עדיין לטעמכם , ה"הם" כנגד ה"אנחנו" אז:

פיתחו אתר(תשקיעו כמה שקלים, בקטנה ממש)
אפילו יש לי שם

"אנחנו-לא אתם"

פרסמו אותו בנט ובקהילה
שימו שמה תנאי כניסה מגבילים לטעמכם
שימו שמה שאלון פרטים מלאים ככל האפשר (וכמה שיותר ארוך ומייגע)
וחייבו למלא כל סעיף וסעיף,
בקשו המלצות (בכתב)לפחות משלשה אנשים שכבר מכירים את הבנאדם
וסעו לשלום.
{dOmCruise{A
לפני 16 שנים • 11 ביולי 2007

אני קורא נכון ??

{dOmCruise{A • 11 ביולי 2007
[quote="shushu"][quote=""].
ציטוט:
2. כשלעצמי אני מדמה לעיני רוחי פורטל נרחב הרבה יותר מ"אתר בדס"מ". מקום של דיבור חופשי על תרבות, מיניות, סטיה, פנטזיה. למה? כי כזה אין. אבל גם אם לא נגיע לשם, אלא ניצור משהו שדומה למה שכבר קיים – דיינו. כי צריכה להיות אלטרנטיבה.

.

ואתם, רפאל ושושו וכל השאר, שרוצים לפתוח מקום "אחר" - שיהיה דומה למה שקיים או שונה אבל תחליף לקיים, לא רואים אפילו טיפת טעם לפגם לעשות את זה על גבי אתר פרטי שאתם מעוניינים להוות תחליף אליו ?

אין לאף אחד כבר טיפת בושה?

ובכלל, הכי כיף לראות - אנחנו קבוצה, בואו תעזרו לנו.
כלובי החליט שהוא רוצה אתר, ואני מכיר אותו עוד קודם להקמת האתר, הוא הלך והקים, ועבד, ובסוף הגיע למה שהגיע.

כנ"ל אתרים אחרים ברשת בנושא הזה ונושאים אחרים.

אז תשבו לכם בבית קפה ודברו על הקמת בית הקפה שלכם, רק לא נאה לדבר בקול רם על הקמת בית קפה מתחרה מעבר לפינה של זה שאתם יושבים בו....

לגבי דיונים פילוסופייים על מהות, וכל השאר, מי מפריע לכם לנהל אותם כאן ?
היו כבר דיונים, ויהיו עוד, כאן באתר הזה ובאחרים, ברמות גבוהות ונמוכות, מההיבט הפסיכולוגי פילוסופי ועד למה אני נהנה מריח השקיעה.

תרבות, מיניות, סטיה, פנטזיה.
כל אלה כבר כאן.
מה חסר לכם
מה אתם רוצים באמת שיהיה ?
יותר צנזורה על מה שנאמר כדי שלא יהיו דיונים נמוכים כמו שתיארתם?
כי אם לא תמיד יהיה מי שיפתח דיון על למה אני נהנה מכאב,
ותמיד יהיו יותר שינהלו דיונים על מה שלא נופל בקטגוריה של איכות לטעמכם.
ואם צנזורה אז כמה
העמימות הזו היא בדיוק כמו החוק המוצע לצנזר את האינטרנט.

נו באמת.