אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתארגנת קבוצה

פייה{O}
לפני 16 שנים • 11 ביולי 2007
פייה{O} • 11 ביולי 2007
רפאל כתב/ה:
תארי לך מקום שבו, בנוסף על קשקשת קהילתית רגילה, אנשים מדברים על האתיקה של המרקיז דה-סאד, על פטישיזם באופנה, על ההיסטוריה של ציוד בדס"מי, על כפות רגליים בפולחן הדתי, ועל השפם של עמיר פרץ כאובייקט פאלי. לא שווה?

מאוד שווה.

אבל למה אתם חושבים שלא ניתן לנהל את הדיונים האלו כאן?
מה יהיה שם שאין כאן שיאפשר את זה יותר, לדעתכם?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 11 ביולי 2007
לדעתי אפשר לפתוח תת- פורום כזה כאן, באתר הזה.

ואכן, יש טעם לפגם, בקריאה לפתיחת אתר אחר על גבי אתר פרטי.
שלומציון

לא רואה כאן שום דבר אלטרנטיבי

שלומציון • 11 ביולי 2007
רק מערכת חוקים והגבלות בזווית קצת שונה .
וכדי לחדד מה שאני אומרת , אני מציעה להחליף את המילה בדסם
במילים - נטיה מינית .

גם היום , גם בשוליים , אף אחד לא באמת הפנים את הסיבות למותה של תרבות הפאנק .
shushu

Re: אני קורא נכון ??

shushu • 11 ביולי 2007
[quote="{dOmCruise{A"][quote="shushu"]
כתב/ה:
.
ציטוט:
2. כשלעצמי אני מדמה לעיני רוחי פורטל נרחב הרבה יותר מ"אתר בדס"מ". מקום של דיבור חופשי על תרבות, מיניות, סטיה, פנטזיה. למה? כי כזה אין. אבל גם אם לא נגיע לשם, אלא ניצור משהו שדומה למה שכבר קיים – דיינו. כי צריכה להיות אלטרנטיבה.

.

ואתם, רפאל ושושו וכל השאר, שרוצים לפתוח מקום "אחר" - שיהיה דומה למה שקיים או שונה אבל תחליף לקיים, לא רואים אפילו טיפת טעם לפגם לעשות את זה על גבי אתר פרטי שאתם מעוניינים להוות תחליף אליו ?

אין לאף אחד כבר טיפת בושה?

נו באמת.

... וזה מפי המשתמש שחתימתו באתר הפרטי של כלובי הינה:
--------------------------------
בקרו באתר שלי
one size hits all
http://www.heberotic.co.il/dc/

icon_rolleyes.gif

לעניין הטיפת בושה, צנזורה ושאר התגיות החכמות בתגובתך, מבטיחה להתייחס בהמשך בכובד הראש הראוי.

נ.ב. שלומצי - נכון. יש מצב שצריך להחליף את המילה בדסמ במלים "נטיה מינית", או אפילו במיניות בכלל. הנה, בדיוק בשביל זה דרוש סיעור מוחות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 11 ביולי 2007
חברה, רפאל ושושו, למאותגרים בבקשה.
מדוע לא ניתן (כפי שאיימי הציעה מעלה) לפתוח כאן תת פורום? כי הרעיון טוב, אבל התרוצצות מאתר לאתר מייאשת.
או שלא הבנתי את הנפח ואת המבנה העתידי.
או שלא הבנתי כלום.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 11 ביולי 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
חברה, רפאל ושושו, למאותגרים בבקשה.
מדוע לא ניתן (כפי שאיימי הציעה מעלה) לפתוח כאן תת פורום? כי הרעיון טוב, אבל התרוצצות מאתר לאתר מייאשת.
או שלא הבנתי את הנפח ואת המבנה העתידי.
או שלא הבנתי כלום.

כי הם רוצים הנהלה אחרת. הם רוצים לנהל. הם רוצים להחליט.

שושו היקרה - את יודעת שאני מתה עליך אבל לדעתי יש כאן משהו קצת פישי.

גם כאן ניתן לדסקס את הנושאים שאיזכרתם. לפעמים וייב של אתר ספיציפי לא לטעמכם ואתם רוצים להתחיל מאפס אבל אם תצליחו, ואני באמת מאחלת לכם בהצלחה - כן ירבו, יבואו אנשים ודיונים שלא לרוחכם. אז מה תעשו? תצנזרו אותו כפי שאתם טוענים שנעשה באתר הנוכחי?

אני חברה כולה ב2 אתרים אבל היום חברה שלחה לי לינק לאתר אחר והזדעזעתי. כמה שאני מתגעגעת לפגוש וחושבת שהיה טעם רע בחסימתו - לעומת המנהל שניתקלתי בו היום - אני מורידה בפני כלובי את הכובע.

טוב, אני יודעת שחרגתי אז שורה תחתונה :
1. אפשר גם כאן לנהל דיונים שכאלו ואני אשמח לקרוא אותם.
2. מובן הרצון למקום משלכם בו הכח יהיה בידכם - אבל לעשות זאת על גבי הפלטפורמה הזאת לדעתי זה לא במקום
.
רפאל
רפאל • 11 ביולי 2007
{dOmCruise{A כתב/ה:
לפתוח מקום "אחר" - שיהיה דומה למה שקיים או שונה אבל תחליף לקיים

אלטרנטיבה אינה תחליף ואינה דיכוטומיה שלילית של "הם" מול "אנחנו". אלטרנטיבה, ובמיוחד זו שמעניינת אותי, היא עושר ומגוון של אפשרויות. ריבוי שמתקיים זה לצד זה. (וריבוי של מקומות אינו ריבוי של מחנות.)

{dOmCruise{A כתב/ה:
יותר צנזורה על מה שנאמר כדי שלא יהיו דיונים נמוכים כמו שתיארתם?

ממש לא. איני יודע מהכין קיבלת את הרעיון בדבר צנזורה. זה ממש לא החזון שלנו. איך שאני רואה את זה, איכות משיגים באמצעות יצירה פוזיטיבית של תכנים וסביבה איכותית. לא באמצעות הגבלות.

מדוע לא לעשות את כל זה בכלוב?
1. אני חושב שריבוי הוא דבר בריא. יש מקום ליותר מאשר פרספקטיה אחת על החיים, מועדון אחד, ואתר אחד.

2. בכלוב ניכרת השקעה רבה ביצירת פלטפורמה טכנולוגית איכותית שתכיל מסה של אנשים, אבל הניסיון לארגן כאן משהו איכותי מבחינת התוכן נעדר כמעט לחלוטין. לא חסרים בקהילה אנשים מוכשרים, אבל זו עובדה שכמעט כולם עברו לבלוגים. משהו מהותי חסר כאן. והדבר הזה יכול להשתנות רק ברמת הניהול של המקום.
{dOmCruise{A

תגובה ישירה לשושו

{dOmCruise{A • 11 ביולי 2007
לגבי החתימה שלי,
א. היא מפרסמת אתר פרטי שנושאו שונה לגמרי, אינו מתחרה ולא מתיימר להוות אלטרנטיבה תחליף או תחרות לכלוב.
ב. החתימה הסציפית הזו קיבלה לאחר בקשתי טרם פרסומה עם הצטרפותי לאתר (בימיו הראשונים מאד) את אישורו של בעל האתר קרי כלובי.
ג. אני מנהל את פורום הציוד, ועם זאת כאשר קיבלתי עלי את הניהול הייתי מנהל בפורום אחר, מתחרה לזה שכאן, והיססתי רבות בטרם קיבלתי עלי את הנחהול, ועברו לא מעט מילים בנושא בין כלובי לביני.

אז מה לעשות, היריה שלך רחוקה מהמטרה מכל כיוון אפשרי.
{dOmCruise{A

אני שמח שעדיין יש מי שיודע

{dOmCruise{A • 11 ביולי 2007
לצטט חלק מתגובה ולהוציא אותה מהקשרה.

לא כתבתי שזה מה שאתם רוצים, שאלתי שאלה, די רטורית האמת.
הסברתי גם שללא סינון מינימלי של תכנים הרוב הוא שיקבע.
האתרים שאני מכיר שבהם אין דיונים בגובה הדשא כמו שיש מי שמגדירים אותם, הם אתרים שבהם הדיונים הם פלצניים, ברוח ציטטות מניטשהף פרויד, מרקס ושאר הוגי דיעות, שבהם האנשים הפשוטים ומעלה בורחים כמו מאש כי כל דבר שיכתבו ינותח באיזמל חלוד של הוגי דיעות מהמאה השבע-עשרה לספירת הפסיכואנליזה, והגיגהם נקטלים כמי שאינם מבינים כי לא הביאו תימוכים לפילוסופה הפרטית שלהם מכתבי גאון מת זה או אחר.

לעומת זאת, פורומים שבהם דגל האין צנזורה היה המוביל, ושום מילה לא נמחקה מעולם, מתו כמעט באותה מהירות שבה הוקמו, ולא חסרות דוגמאות.

אתה מאמין שניהול מביא את הרמה?
אני מאמין שמי שכותב בפורום קובע את רמתו.

אם תפתח כאן דיון שרמה גבוהה, הסבירות הגבוהה היא שתקבל תגובות הולמות ממי שהנושא קרוב לליבו.
תקבל גם תגובות צוננות או לועגות או מתלהמות כי זו דרכו של עולם, אך אם תשכילו להתעלם מהן הדיון יהיה מוצלח.

והיו כאן לא מעט כאלו כמו גם במקומות אחרים.

כבר הזכרתי קודם כי ניהלתי פורומים בעבר, לא מעט שנים.
מעולם לא נקבעה רמתו של הפורום ועומק הדיוונים שבו ע"י ההנהלה.
רק הכותבים והמשתמשים יכולים לעשות כן.
ומהניסיון שלי אני יכול להגיד לך שמספיק שאדם אחד יחליט לשנות פני פורום וישקיע בכך, ןהדבר יקרה.

עם זאת, מי שעסוק בניהול, וזו תעסוקה שגוזלת זמן רב, משאבים ואנרגיות, אין לו בסופו של דבר זמן וכוח להרים דיונים.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה, רק שוב אני לא מבין למה זה חייב להיעשות כאן בריש גלי מול הפנים של כלובי ?
נולי
נולי • 11 ביולי 2007
קראתי שוב הכל וכנראה שלא רק אני לא מבינה מה אתם רוצים.
אפילו אתם עוד לא יודעים מה אתם רוצים מלבד צומי.
שיהיה לכן לבריאות ילדים.

ולך כלובי: אוהבת אותך!