אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התאהבות מסוג שלא הכרתי / אהבת נשים

אישה באדום​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 23 ביולי 2007

התאהבות מסוג שלא הכרתי / אהבת נשים

אישה באדום​(נשלטת) • 23 ביולי 2007
בחרתי בפורום הזה אפילו שאני חדשה כאן אבל נראה לי שהכי נעים
לכתוב את הדברים, יש כאן הרבה פרגון של נשים שולטות ונשלטות ...

בחיים לא חלמתי שיקרה לי דבר שכזה דבר נפלא שכזה מדהים ברמות שקשה לתאר..

בתור אישה שלא אהבה לראות נשים מתגפפות בכל מיני סרטוני סקס,
תמיד אמרתי לעצמי בחיים זה לא יקרה לי. אין מצב שיכול לקרות לי
דבר שכזה שניקרא התאהבות באישה..הרי אני סטרייטית לחלוטין,אישה של איש אחד ויחיד
ואכן זה קרה ובגדול....חיפשתי אדון ומצאתי מלכה גבירה.

בתור נשילטת החלטתי לנסות. אמרתי לעצמי הכי הרבה לא מתאים ניפרדים לשלום. הפגישה הראשונה והשניה היו יותר וונילים עם המלכה שלי וכאשר הגיע הרגע שבו היה משולב
הבדסמ והמניות יחד זה הפך קשה. באחת הפגישות מנסה בכול כוחי להיתמרד להרגיש שאני לא
עומדת בזה,שאני לא רוצה בזה...ולומר את האמת... זה הצליח לי.. הגבירה שלי כמעט והרימה ידיים וממש הרגישה שזה לא זה,הרגישה שאני באמת רוצה באמת מרגישה נישלטת באמת מרגישה משויכת לעולם הבדסמ,,אבל יש מציאות ויש פנטזיות שרצות בראש וזה לא מיסתדר לי ביחד.
בפנטזיות שלי אני עושה ומוכנה לעשות הכול וברגע של אמת אני מיתקפלת ממש מפחדת ומורדת. זה כמעט וניגמר.ורק אז ממש אז באותה שבת איומה שכמעט הכול ניגמר לי הבנתי הפנמטי מה יש לי ביד, הבנתי כמה חזק אני מאוהבת באישה הזאת, באישה גבירה שלי ..
סנדרה הגדולה... רק אז הבנתי שאם אני לא עושה הכול ממש הכול לקבל אותה בחזרה לתוך החיים שלי אז החיים לא יהיו באותם צבעים צבעוניים ויפים.....

ולאט לאט מפגישה לפגישה..התחלתי להרגיש דברים שבחיים שלי לא חוויתי בעיקר לא עם אישה,והינה עכשיו אני חווה אותם מרגישה אותם....בחיי זה עולם אחר חוויות אחרות אהבה
שונה לגמרי מזו של גבר ואישה לזו של אהבת נשים,,,התחלתי להרגיש שמפעם לפעם הקשר
מיתהדק ואני רוצה יותר ממנה מהגבירה שלי. מפחדת ממה שקורה לי, מפחדת לומר להודות ולהפנים שאני מתחילה להיתאהב באישה, מנסה להיתקחש לרגשות שלי לגבירה שלי.

היום אני מודה בפה מלא ורוצה לצעוק את זה שאני מאוהבת באישה
גבירה שלי, שאני דו מינית אוהבת את שני המינים נהנת משני העולמות תודה לך גברתי היקרה על הסבלנות הלמידה הקשיחות ורוך שיש לך כלפי, על רגעים יפים ומהנים במחיצתך מי יתן והם לא יגמרו לעולם

שלך לתמיד OR
השולט אור​(שולט)
לפני 16 שנים • 24 ביולי 2007
השולט אור​(שולט) • 24 ביולי 2007
יפה לקרוא אותך ואת הבלוג של גברתך, ולגלות כמה אהבה יש ביניכן.
בהצלחה לשתיכן icon_smile.gif
סנדרה מכשפה קוסמת​(שולטת)
לפני 16 שנים • 24 ביולי 2007

אישה זנותית שלי...

מסתבר שהכל תלוי ברצון, והשאר..... השמיים הם הגבול הספקת להבין שאין חוקים באהבה icon_spank.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 25 ביולי 2007
infinite​(נשלטת) • 25 ביולי 2007
מרגש, בנות
שימשיך להיות כך , שתהיו מאושרות !
אישה באדום ברוכה הבאה ומקווה שתמשיכי לכתוב . אגב אני מסכימה איתך שרגש בין שתי נשים שונה מהקשר שבין אישה לגבר..קשה לי להסביר אבל אני מבינה למה את מתכוונת... icon_wink.gif
Belisana​(שולטת)
לפני 16 שנים • 26 ביולי 2007
Belisana​(שולטת) • 26 ביולי 2007
המון הצלחה לשתיכן, אני מאמינה שהתאהבות היא התאהבות, בלי קשר למין המתאהבים. מה ששונה בקשר בין נשים, בדרך כלל, זאת רמת התקשורת, ההקשבה וההכלה. ומה שלא יהיו ההבדלים, כמה נפלא להתאהב, לרגש ולאהוב. שרק תמשיכו כך.
אישה באדום​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 26 ביולי 2007

בוקר טוב

אישה באדום​(נשלטת) • 26 ביולי 2007
תודה לך בליסינה....
וכמו שאמרת התאהבות זאת התאהבות ולא משנה המין......
העיקר שמרגישים טוב עם מה שעושים ,ואני מרגישה ממש טוב עם הגבירה היקרה שלי...
ממש אוהבת ומעריצה אותה.....