צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אחיי היקרים אני זקוק לעזרתכם!

חולה בראש
לפני 17 שנים • 28 ביולי 2007

אחיי היקרים אני זקוק לעזרתכם!

חולה בראש • 28 ביולי 2007
נתחיל בזה שאני בן 18 שהתמכר לכל העניין של קיום סשנים סאדו-מזוכיסטיים או סקס קשה בבגדי עור\לקטס\גומי צמודים, זה פשוט הדבר הכי סקסי שיש!.
אני יודע שהגעתי לנקודת הגבול, מתחתי את החבל יותר מדיי... אני פשוט חייב להתנסות בזה, במיוחד בסקס, ולמרות הגיל הצעיר התנסתי מספר פעמים בסקס, כן כן אל תחשבו שאתם כל הבני 25- 40+ היאפים של תל אביב באמת כאלה מומחים (ואני אומר את זה בציניות ובחיוך). ובכן אני יודע ומכיר את העניינים הבעייה היא רק שבעניין הסאדו אין לי מושג. זתומרת אני רואה את העניין של עבדים ומלכות כן?
אבל אני יכול להבטיח לכם! אני לא טיפוס שנותן שישלטו בו, אני משחק בבנות ובכלל באנשים בשביל להשיג מה שאני רוצה תמיד (חוץ מהאשנים שבאמת יקרים לי, משמע כמו גבולות בסאדו-מאזו)
אני פשוט לא אדם שעושה מה שאומרים לו אלא אומר לאחרים מה לעשות, תמיד יש לי את ההרגשה הזאת כאילו אני תמיד החזק ואם אני נקלע לשיחה עם מישהי בשנייה אני יכול לגרום לכך שהראש שלה יהייה למטה כאילו היא מפחדת משהו או שפשוט נגיד, הצד החלש והביישן בשיחה.
כזה אני ותמיד הייתי כזה :], אופי אתם יודעים...
עכשיו אני פשוט לא יודע מה נסגר עם עניין הסאדו, אני מתאר לעצמי שאם אכנס לזה לא אצא מיזה.
ואם כן אגיע לסשנים כאלה ואחרים ואפילו לסקס כמו שאני חושב עליו, אפול במקרה על מישהי "זונה" בשפתינו וביום מן הימים, אוכל אותה ובגדול כמו הבחור הזה מסטר אור אם אני לא טועה עליו כולנו קראנו בעיתון...
כאילו אני חושב שיש אנשים שלוקחים את העניין יותר מדיי קשה, זה בסה''כ עוד פעילות זוגית או בעלת כמה משתתפים שמאד מהנה ומאד גורמת הרגשה טובה (לאלה המתעניינים בכך כמובן).
אבל הבעייה שיש כאלה שהופכים להיות גותיים כאלה ומוזרים (אל תבינו אותי לא נכון) אנשים מסוג זה הם סבבה ואני בקשר טוב עם הרבה כאלה פשוט תמיד היתה לי הרגשה שהם נכנסו לעניין הזה ולכל השלכותיו מעט פנימה מדיי...

בקיצור
מקווה שהבנתם אותי
אולי תוכלו לתת לי ככה איזה הסבר קצרצר, משהו שקצת יכוון אותי, אני יודע שזה אתם
תודה רבה לכולם ושיהייה יום מושלם
עינבר
לפני 17 שנים • 30 ביולי 2007

Re: אחיי היקרים אני זקוק לעזרתכם!

עינבר • 30 ביולי 2007
יש לך כמה טובונות טובות, והנה 2 מהם:

חולה בראש כתב/ה:
...כל העניין של קיום סשנים סאדו-מזוכיסטיים או סקס קשה בבגדי עור\לקטס\גומי צמודים, זה פשוט הדבר הכי סקסי שיש!...
זה בסה''כ עוד פעילות זוגית או בעלת כמה משתתפים שמאד מהנה ומאד גורמת הרגשה טובה (לאלה המתעניינים בכך כמובן).

יש דביק כאן, בפורום הזה, מכתב פתוח לדום המתחיל, שכדאי לך לקרוא:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=7060

והאמת שנראה לי נכון מאוד שאתה חושש להסחף ולאבד שליטה בתוך הפנטזיות האלה,
למרות שכמה מהחששות שלך יתבדו במהרה אם המפגש שלהם במציאות.

בגדול, העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך היא לזכור את ההבדל בין פנטזיה למציאות,
ואם אתה טיפוס שנסחף מטבעך, במיוחד בגיל צעיר, אז יש כל מיני כלים בשביל זה.
וזאת הזדמנות לשווק מחדש איזה מאמר שאני כתבתי על BDSM:
http://www.maledom.co.il/phpsite/modules.php?name=News&file=article&sid=31

אבל הכלי הכי טוב היא לנסות מעט מעט ולחכות עם דברים , לאט לאט, ללמוד ולהנות.
תמיד אפשר לנסות קצת ספנקינג ומשחק תפדיקים עם בחורה שתרצה לנסות איתך.

ואני בטוחה שיהיה עוד הרבה דברים יותר מעניינים שיכתבו לך כאן.

ע.
Diz
Diz
לפני 17 שנים • 30 ביולי 2007
Diz • 30 ביולי 2007
נכון שהבחור הזה הוא פשוט הדבר הכי מתוק שיש???? חיחיחיחי...
בהצלחה!!!!! אתה תהיה שולט לתפארת בעוד כמה זמן... האנשים כאן ילמדו אותך! icon_razz.gif icon_wink.gif