סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרפת כועסת!!!!

אושה{אוש}
לפני 16 שנים • 29 ביולי 2007

הרפת כועסת!!!!

אושה{אוש} • 29 ביולי 2007
תיקראו לי ילדותית
תקראו לי אינפנטילית
תקראו לי תמימה ומתלהבת, מגזימנית, קטנונית והיסטרית

אבל אני כועסתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!! מאד!!!!

כבר כתבתי על זה בבלוג אבל כזאת חוצפה יש להעלותה בפני הרבים.

הרפת היא כולה חבורת אנשים, חבורת חברים (כך חשבתי) שנהנים לצ'וטט זה עם זה ולהיפגש מידי פעם. הרפת פתוחה לכולם, יכולה להיפתח ע"י כולם אבל דבר אחד בטוח :
אני זו שהקמתי אותה !

אתמול, ככה מתחת לאפי התקיים לו מפגש שקונה "מפגש רפת" אליו הוזמנו רפתנים בכירים ואילו אותי המיסדת "שכחו בבית"

הרשו לי להדגיש זאת :
זכותו הפרטית של כל אחד לקיים איזה מפגש שרק ירצה, להזמין או לא להזמין את מי שרק ירצה.
לא זאת בעייתי.
אינני מתלוננת על כך שלא הוזמנתי, זוכתה המלאה של המארחת -
אבל לכנות את המפגש מפגש רפת?! זו כבר חוצפה אמיתית!!!
באיזה זכות את מנכסת את הרפת? ואת לא יכולה להגיד שלא ידעת שהיא שלי כי בהחלט ידעת!

לא יודעת מה אני דורשת - התנצלות, הוצאת קיטור או סתם חיפוש צומי עם קצת באלגן ביצתי
אבל אני כועסת!!

כדאי שתפנימי זאת ותפנימי היטב :
הרפת נועדה לפרות ולא לזאבות!
Uranus
Uranus • 29 ביולי 2007
מקרה קלאסי של "הגולם הקם על יוצרו"

לקחת וללמוד בחוגי סוציולוגיה ותורת הארגונים והתפתחותם icon_smile.gif
Venus in Furs

יאלללה מהההה-כות (:

Venus in Furs • 29 ביולי 2007
אחחחח, סוף סוף קצת אקשן שיפיג את החום... icon_cool.gif

אמרתי לכן שאי אפשר להסתיר שומדבר מאושה icon_rolleyes.gif

הייתי מציע קרב האבקות בבוץ בין הבהמות המדוברות, אבל היות שהפרה בהריון זה כנראה לא יתאפשר.

וזו באמת חוצפה שלא היתה כדוגמתה משחר ההיסטוריה, לקיים מפגש ולכנות אותו מפגש רפת, וכל זאת בלי הפרה הראשית המכובדת היפה, הגאונה והגאה, חוזת מדינת הרפת והנשיאה הראשונה, אשר הקריבה מזמנה וממרצה וממיטב שנותיה בשביל להקים עבורנו, הבהמות הפשוטות, את הרפת.

חומרת הדברים גוברת לאור העובדה שהפרה עומדת להמליט בעוד מספר חודשים, ונמצאת במצב שביר הן רגשית והן גופנית, דבר אשר היה ידוע היטב לחורשות המזימות הבוגדניות. icon_razz.gif

לכל הדברים האמורים אין קשר לעובדה שהכותב אוהב מאוד גם את הנאשמת וסייענותיה, ונהנה מאוד אמש, שתה הרבה וויסקי, התפשט מבגדיו המעטים ולבש שמלה ורודה, וכן הטריד מינית את נוכחות המפגש (וגם חלק מהנוכחים) , ואף ננשך באכזריות על ידי הנאשמת.

אני מציע לקיים משפט רפת כפי שקיימנו בעבר, רק שהפעם מן הסתם נצטרך שופט/ת שונה, ויש לי אפילו רעיון לעונש שיגרום לכל הצופים עונג רב, שאפשר יהיה לקיים אותו במסיבת היומולדת המבוששת ובאה של הפרה הג'ינג'ית וממציאת המותג, וכך ישובו השלום והאחווה אל רפתנו הפורחת.

devilwitch.gif
ג'ולי​(לא בעסק)

לא מבינה על מה המהומה

ג'ולי​(לא בעסק) • 29 ביולי 2007
הן קאברים, הם מצרך שכיח במקומותינו.

אוליב עושה "החומה"

ואתמול עשו "רפת"

אושה...כמו שאמרתי לך..

את מחדשת השפה הכלובית

היי גאה אפילו.

angry3.gif
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 29 ביולי 2007
מה יש לי להיות גאה בדיוק?
להיות גאה מהאשליה שטיפחתי שמצאתי את מקומי? שיש לי פה חברים אמיתיים? שאני לא סתם אחת?

מסתבר שאינטריגות הן לא רק נחלתן של פקאצות
מסתבר שלאישה נשואה בהריון אין מה לעשות בכלוב
נולי
נולי • 29 ביולי 2007
את ילדותית , אינפנטילית (זה לא אותו דבר?), תמימה ומתלהבת, מגזימנית, קטנונית והיסטרית ואת שוכחת שאסור לך להתעצבן כי זה מזיק לעובר!
אני לא מהרפת, אני לא רואה עצמי פרה (למרות שיש כמה שיחלקו), אבל אני בטוחה שפה יש רק חברים וירטואלים. כשלוקחים מדי ברצינות חבר דמיוני.......שולחים אותך לטיפול. אז תחזרי לפרופורציות (על אף שבחודשים האחרונים את נוטה לאבד אותן אבל בזה אוש אשם.). חברים יש רק באגד. בטח לא בכלוב. חוץ מזה ממתי מזמינים חברים למסיבות? למסיבות מזמין בעל הבית את מי שהוא רוצה להכניס אליו הביתה. (או את מי שהמוזמנים חושבים שיתרום להצלחת הארוע. ונראה לי שיש כמה שלא יוזמנו יותר.....דקה דומיה בבקשה.)
האמת שאני גם לא ממש מבינה את הקטע של השם. הוצאת זכויות יוצרים? שישלמו לך אחוזים.לא?זה אבוד. כי אני למשל הקמתי לפני שנתים את החוג הצפוני והקדימו אותי אחרים עם "מפגשים צפוניים" והנה מיהרה אחת (שלא אנקוב פה בשמה) לנסות ולהרים מפגש שכזה. אני דוקא רואה בזה כבוד. כנראה שהמפגשים הצפוניים הם מותג אם ממהרים להשתמש בהם ולחקות אותם.
חוץ מזה באמת שלא נראה לי שאת בעמדה לדרוש משהו, לאור כל האמור לעיל. את שוכחת שפה הכל לא אמיתי. את מאפשר לעצמך להפגע מחברים דמיונים. לא נסחפת קצת? או שזה ההורמונים שעולים לך לראש?

בחיאת אושה-זה לא לענין.את מבזה את עצמך.

(אני אגב כולה על תקן נהגת. לא פרה ולא זאבה. בקושי אפרוחה קטנה ורכה)
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 29 ביולי 2007
אושה

אושה הינו קיבוץ בעמק זבולון, הנמצא ליד קרית אתא. בעבר השתייך לקיבוץ המאוחד ולתק"ם,
וכיום הוא משתייך להתנועה הקיבוצית. הקיבוץ נכלל במועצה אזורית זבולון.

מקור השם הוא העיר הקדומה אושא (נ"צ 2445 - 1638), מתקופת המשנה והתלמוד,
ובה ישב הסנהדרין לאחר מרד בר כוכבא.

קיבוץ אושה נוסד ב-1937, במסגרת התיישבות "חומה ומגדל", והוא הקיבוץ הראשון של תנועת
הנוער הציוני. הגרעין הראשון, חניכי תנועת הנוער הציוני בפולין, התארגן ב- 1930. עד שעלו
לקרקע הכשירו עצמם במושבות השרון כפר סבא, מגדיאל ופתח תקוה. במלחמת העצמאות הותקפו
אושה ורמת יוחנן הסמוכה בידי הגדוד הדרוזי של "צבא ההצלה" של פאוזי אל קאוקג'י, אולם תושבי
היישובים הצליחו להדוף את ההתקפות.

נכון ל2005, הקיבוץ מונה כ-250 חברים. במקום מפעל לעדשות פלסטיות ("אופטיפלס")
ומספר ענפי משק הכוללים רפת מתקדמת, מטעי אבוקדו, נגריה, גידולי שדה ועוד.

מתוך "ויקיפדיה".

* ההדגשה בקו נעשתה על ידי
Venus in Furs
נולי, לא אמרת לי לפני כמה ימים ממש כאן בפורום שזה לא יפה לפגוע באנשים?
נראה לי שמי שלוקח ברצינות חברים דמיוניים זו דווקא את. אושה לא שלחה רוצחים שכירים, לא הציתה את דירתה, ואף לא שלחה עליה טילים בליסטים. היא סה"כ מתעצבנת וירטואלית ומקטרת כהרגלה, כפי שכולנו מכירים ואוהבים אותה. כל העניין הוא בקריצה, וברור שמדובר בשטויות. מה את קופצת?

והנה, התגובה של טום דווקא היתה גם חכמה וגם שנונה וגם פרודוקטיבית וגם משעשעת. עכשיו יש לנו עוד משו לצחוק על אושה icon_cool.gif

ואני שב וקורא לפתור את העניין כמו אנשים בוגרים, באלימות. icon_twisted.gif
shushu

Re: יאלללה מהההה-כות (:

shushu • 29 ביולי 2007
Venus in Furs כתב/ה:

אני מציע לקיים משפט רפת כפי שקיימנו בעבר, רק שהפעם מן הסתם נצטרך שופט/ת שונה,
devilwitch.gif

Excuse me??????

הרצחת וגם ירשת, טינופת צופים?

לא זו בלבד שגילית לאושה, התחנפת לכל הצדדים המעורבים, חירחרת ריב ואף עודדת הליכי סרק - אתה גם מתיימר להחליף את השופט?

לא יקום ולא יהיה.

אני מודיעה בזאת חגיגית, שיש רק טריבונל אחד בו יכול להתקיים משפט "מפגש הרפת".

שאם לא כן, משפט "מפגש הרפת" ייראה כמו משחק בברביות לעומת משפט "מי הזיז את הטריבונל שלי".

נ.ב. - נולי, נשמה, התפנתה אצלנו בדיוק המשרה בשבילך - הסוהר הראשי - את חושבת שתוכלי להיות קצת פחות אפרוחה רכה?
Venus in Furs

Re: יאלללה מהההה-כות (:

shushu כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:

אני מציע לקיים משפט רפת כפי שקיימנו בעבר, רק שהפעם מן הסתם נצטרך שופט/ת שונה,
devilwitch.gif

Excuse me??????

הרצחת וגם ירשת, טינופת צופים?

לא זו בלבד שגילית לאושה, התחנפת לכל הצדדים המעורבים, חירחרת ריב ואף עודדת הליכי סרק - אתה גם מתיימר להחליף את השופט?

לא יקום ולא יהיה.

אני מודיעה בזאת חגיגית, שיש רק טריבונל אחד בו יכול להתקיים משפט "מפגש הרפת".

שאם לא כן, משפט "מפגש הרפת" ייראה כמו משחק בברביות לעומת משפט "מי הזיז את הטריבונל שלי".

נ.ב. - נולי, נשמה, התפנתה אצלנו בדיוק המשרה בשבילך - הסוהר הראשי - את חושבת שתוכלי להיות קצת פחות אפרוחה רכה?

אני מוחה כנגד הטלת הרפש ורצח האופי !
כשחזרתי הביתה אושה כבר ידעה הכל כפי שפורסם בבלוגה. אושה לא פרייארית, היא חזתה מהלכים כאלה מראש בתבונתה והתקינה מכשירי האזנה סודיים בפינות הרפת. שומדבר לא נסתר מאזנייה ומעיני העגלה הנבונות שלה.

לגבי ההאשמות בחירחור הריב, אני דווקא מהקוראים לפתרון מעשי ואלים שיביא ברכה ושעשועים לכולם. ואם להיות רודף תענוגות זה פשע, תני לי כבר עכשיו את הכיסא החשמלי, כי אני לא רוצה לחיות בעולם בו אי אפשר לעודד נשים בעלות חזה מפואר להילחם זו בזו בפומבי.

והשופטת הקודמת של הרפת התגלתה כמופקרת ושיכורה, שאפשר לקנות אותה בנתח סטייק עסיסי. חוצמזה היא כבר פסקה נגד אושה בעבר ויש חשש שהיא מוטה כנגדה. (אמנם אני הייתי אז הקטיגור).
icon_rolleyes.gif

וחוצמזה, היה ממש כיף איתך אתמול בחדר השינה icon_redface.gif