צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חולצת זיהוי מיוחדת לעבדים

עבד-ניקיון-44​(נשלט)
לפני 16 שנים • 9 באוג׳ 2007

חולצת זיהוי מיוחדת לעבדים

עבד-ניקיון-44​(נשלט) • 9 באוג׳ 2007
נראה לי שעוד לא יצא לי לכתוב כאן אף פעם, אבל יש לי מין רעיון שאני חושבת עליו כבר כמה ימים והוא לא יוצא לי מהראש ורציתי לבדוק אם הוא עושה הגיון עבור עוד חברים כאן.
מעשה שהיה כך היה. לפני שבוע ישבתי לתומי בתחנת אוטובוס מפוייחת בעיר הגדולה כשלפתע גיליתי לתדהמתי שהנעליים שלי התלכלכו לאללה מסיד עליו כנראה דרכתי בלי לשים לב. התבאסתי מאוד, במיוחד מכך שעבדי היקר לא היה בנמצא באותו רגע לידי. אלא מה? לידי בתחנה עמד בחור שהיה לי ברור באלף ואחד אחוז שהוא עבד בכל רמ"ח אבריו. לא יודעת, אבל זה היה לי ברור, וחשבתי לתומי איזה יופי זה היה אם זה היה מוסדר ורשמי. אם הייתי יכולה לדעת בוודאות שהוא עבד, הייתי יכולה להורות לו לצחצח את נעליי בו ברגע.
אז למה לא בעצם? אם היינו בוחרים כאן איזה סימן זיהוי לעבדים, כלומר לא לכל העבדים, רק לכאלה שמוכנים לעסקה כמובן - לבשת את החולצה בפומבי - זכותה של כל אישה לתת לך פקודות בכל רגע ואתה מחובתך לבצע במגבלות השפוי, כל עוד החולצה עליך. (זה לא חייב להיות חולצה, זה יכול להיות גם כובע או צמיד או כל דבר)
מה דעתכן/ם? ברצינות אבל.
    התגובה האהובה בשרשור
AIR​(נשלט)
לפני 16 שנים • 9 באוג׳ 2007
AIR​(נשלט) • 9 באוג׳ 2007
אחלה רעיון icon_cool.gif
למי שנמשך לזה ספציפית שכל בחורה תיתן לו הוראה .
או שזו סתם דרך להיכרות נפלאה .
ללא קשר ישנו סמל לבדס"מ (כביכול)
Queencie​(שולטת)
לפני 16 שנים • 10 באוג׳ 2007
Queencie​(שולטת) • 10 באוג׳ 2007
סליחה.... אבל גם מי שהוא נשלט בכל רמ"ח אבריו, לא בהכרח יסכים או יהיה מעוניין לשרת כל מי שהיא שולטת (גם אם היא שולטת בכל רמ"ח אבריה). עבד הוא לא עבד באשר הוא, אלא בדר"כ במסגרת השליטה וההתמסרות - כלומר קשר ספציפי וייחודי בינו ובינה.

ואגב, זה לא פחות נכון גם מהכיוון השני - שולטת לא תהיה מעוניינת (ברוב המקרים) לשלוט בכל אחד רק כי הוא קרא לעצמו עבד (או רק בגלל שהבוקר לבש את החולצה של אחיו הגדול שהוא אחלה עבד icon_wink.gif )
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 10 באוג׳ 2007
Queencie כתב/ה:
סליחה.... אבל גם מי שהוא נשלט בכל רמ"ח אבריו, לא בהכרח יסכים או יהיה מעוניין לשרת כל מי שהיא שולטת (גם אם היא שולטת בכל רמ"ח אבריה). עבד הוא לא עבד באשר הוא, אלא בדר"כ במסגרת השליטה וההתמסרות - כלומר קשר ספציפי וייחודי בינו ובינה.

ואגב, זה לא פחות נכון גם מהכיוון השני - שולטת לא תהיה מעוניינת (ברוב המקרים) לשלוט בכל אחד רק כי הוא קרא לעצמו עבד (או רק בגלל שהבוקר לבש את החולצה של אחיו הגדול שהוא אחלה עבד icon_wink.gif )

מה שהיא אמרה.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 10 באוג׳ 2007
Queencie כתב/ה:

מוזר לי שאנשים נכנסים להגדרות כיצד בדס"מ צריך להיות ,
קווינסי נשמונת , יש הרבה אנשים שונים ומכל הסוגים .
תמיד יהיה שולט שמעוניין ונשלט שמעוניין באותו הדבר ... לכל סיר ישנו מיכסה icon_smile.gif
נולי
לפני 16 שנים • 11 באוג׳ 2007
נולי • 11 באוג׳ 2007
לולולין מציעה לך בפעםהבאה להגיד בקול רם
אוף איך שהנעלים התלכלכו
חבל שאין מי שינקה לי אותן
ותראי את תגובתו
ואז תוכלי להמשיך
אולי תנקה לי אותן
ואולי זה יצליח לך
godisafemale​(שולטת)

מן הצד השני

godisafemale​(שולטת) • 11 באוג׳ 2007
מן הצד השני - אני מתהלכת לי ע חולצה א שירט שעליה מתנוסס המשפט

God is a female

זה רעיון מדליק לשני הכיוונים.. רק צריך למתג אותו ולדחוף אותו כל אחד בדרכו.

icon_smile.gif
ממש גרוע​(אחר)

Re: חולצת זיהוי מיוחדת לעבדים

ממש גרוע​(אחר) • 11 באוג׳ 2007
לולולין כתב/ה:
נראה לי שעוד לא יצא לי לכתוב כאן אף פעם, אבל יש לי מין רעיון שאני חושבת עליו כבר כמה ימים והוא לא יוצא לי מהראש ורציתי לבדוק אם הוא עושה הגיון עבור עוד חברים כאן.
מעשה שהיה כך היה. לפני שבוע ישבתי לתומי בתחנת אוטובוס מפוייחת בעיר הגדולה כשלפתע גיליתי לתדהמתי שהנעליים שלי התלכלכו לאללה מסיד עליו כנראה דרכתי בלי לשים לב. התבאסתי מאוד, במיוחד מכך שעבדי היקר לא היה בנמצא באותו רגע לידי. אלא מה? לידי בתחנה עמד בחור שהיה לי ברור באלף ואחד אחוז שהוא עבד בכל רמ"ח אבריו. לא יודעת, אבל זה היה לי ברור, וחשבתי לתומי איזה יופי זה היה אם זה היה מוסדר ורשמי. אם הייתי יכולה לדעת בוודאות שהוא עבד, הייתי יכולה להורות לו לצחצח את נעליי בו ברגע.
אז למה לא בעצם? אם היינו בוחרים כאן איזה סימן זיהוי לעבדים, כלומר לא לכל העבדים, רק לכאלה שמוכנים לעסקה כמובן - לבשת את החולצה בפומבי - זכותה של כל אישה לתת לך פקודות בכל רגע ואתה מחובתך לבצע במגבלות השפוי, כל עוד החולצה עליך. (זה לא חייב להיות חולצה, זה יכול להיות גם כובע או צמיד או כל דבר)
מה דעתכן/ם? ברצינות אבל.

חלומות באספמייא.

כדאי שתעשי שיעור על בדס"מ בהקדם האפשרי