בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמאס לי!!!

דוקטרינה​(שולט)
לפני 16 שנים • 28 בינו׳ 2008

אני בכל מקרה.......

דוקטרינה​(שולט) • 28 בינו׳ 2008
אני בכל מקרה מחזיק לכחולית אצבעות (גם של הרגל) שהיא תצליח. המון בהצלחה ! דוק.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 28 בינו׳ 2008
מיתוסית​(שולטת) • 28 בינו׳ 2008
מון צודק, אני חיפשתי במשך הרבה זמן מישהו מהקהילה, כמובן שהשאיפה יהיה שהכל יתקיים בבן הזוג, אבל זה קשה ובפרט שיש לפעמים דרישות גבוהות icon_rolleyes.gif ובמיוחד למתחלפת קשה למצוא פה מתחלף...
בסופו של דבר, לא הייתי יוצאת איתו אם לא הייתי מאמינה שיש סיכוי טוב שיכנס לקטע לפחות במידה סבירה. ונילי לגמרי או קינקי מינימלי גם לא היה תופס אצלי לאורך זמן.

אני פשוט מוכנה להתפשר עד מידה מסויימת בשביל זוגיות טובה ומוצלחת (ולא סתם זוגיות) על כמות סשנים או כמות הדברים שאני אוהבת לעדות בסשנים או פעילויות מסויימות, שוב עד גבול מסוים.

באופן מפתיע, אחרי שהיתה לי זוגיות עם ונילי עד לפני שנה ומשהו וזה נגמר בגלל זה, הבטחתי לעצמי שאני יותר לא פוזלת לכיוון ונילים, ויצא הגורל ו... icon_rolleyes.gif

אז נקווה שיהיה טוב icon_biggrin.gif
Mooooon
לפני 16 שנים • 29 בינו׳ 2008
Mooooon • 29 בינו׳ 2008
כחולית כתב/ה:
אז נקווה שיהיה טוב

לקח לי כשבע שנים עד שהחלטתי להסתכן ולנסות לשנות את ההרגלים הוינילים של זוגתי ולהפוך אותה למתחלפת. זה הלך לא רע עד גבול מסויים, כל עוד היא נחשפה לבדסמ "לייט", מהסוג שוינילים רואים בסרטים ולכן מכירים בקיומו. אך פטישים ביזארים יותר לא התקבלו בברכה, ושם נאלצתי להפסיק כי חששתי לפגיעה אנושה בזוגיות. אז מאפס התאמה מינית עלינו ל- 50%
את ה- 50% האחרים אני "נאלץ להשלים" מהצד icon_sad.gif
לא נורא. כי עדיין, בעיני, תכונות האופי של בן האדם חשובות יותר ממין.

אני מקווה שתצליחי ליצור התאמה של יותר מ- 50%. בהצלחה !
רק מזל
לפני 16 שנים • 8 בפבר׳ 2008
רק מזל • 8 בפבר׳ 2008
קודם כל אני בכלל לא מבין מה הסיפור הגדול בלהתחלף... אני חושב שאין כזה דבר באמת.
(איזה דבר נורא לאמר בפורום מתחלפים), אבל תחשבו על זה.... זה בכלל לא הגיוני. בכל מערכת יחסים, אפילו סתם שני אנשים שעומדים אחד ליד השני באוטובוס יש אחד שהוא דומיננטי יותר,
זה חלק מטבע האדם, אני חושב שרוב האנשים שמגדירים את עצמם כמתחלפים, לא מכירים את עצמם, או שלא מכירים את עולם השליטה או שסתם חרמנים שמפחדים לאבד משהו, ולכן הסיכוי למצוא מישהו שהוא "מתחלף" וגם נורמאלי זה כמעט בגדר לא אפשרי, כי מתחלף הוא ממילא מישהו שלא יודע מה הוא רוצה מהחיים שלו ולא מכיר את עצמו עד הסוף או סתם מבלף...
עכשיו שלא תבינו לא נכון, אני בעד גיוון ולפעמים בעיני זה הכרח, ככה לדוגמא כשהייתי במערכת יחסים עם מישהי במשך שנתיים לא תמיד היה בא לי להיות למטה, וגם לה לא, אז "התחלפנו" מידי פעם, עשינו גם עוד דברים שלאו דווקא קשורים לבי די אס אם ולפעמים אפילו סקס רומאנטי ואיטי או סקס חזק ללא השפלות, אז מה? זה אומר שאנחנו מתחלפים\ונילים\קינקיים. לא. אני עדיין נשלט והיא עדיין שולטת, אבל שנינו אהבנו מאוד אחד את השני ושנינו אוהבים לגוון...
בקיצור לפי דעתי, מה שאת צריכה זה לאו דווקא מישהו שהוא "מתחלף\שולט\נשלט" אלא מישהו שהוא דוגרי, מישהו שיזרום איתך על מה שאת רוצה, שלא יתבייש,או יתפדח לעשות דברים שלא תואמים את הסופר אגו שלו ואם המישהו הזה הוא ונילי אז גם סבבה, את כן יכולה ללמד אותו מהתחלה וסביר להניח שאפילו יהיה לך יותר קל לגרום לו לעשות דברים שפה אנשים היו מגדירים כלא מתאימים לעולמם או להגדרתם. הכי חשוב פשוט שהוא יהיה קשוב ופתוח עזבי אותך מזיוני שכל של הגדרות, אם הוא כבר מקשיב לך ולא אגואיסט הוא יזרום ויתחלף איתך על כל דבר...

טוב עכשיו אני מחכה שתצלבו אותי. froggy.gif
Mooooon
Mooooon • 8 בפבר׳ 2008
אבל אתה רוצה שיצלבו אותך, נכון ?
אז לא, לא תקבל. עונשך יהיה - התעלמות icon_evil.gif
Anakin

כחולית

Anakin • 8 בפבר׳ 2008
אההההה כחולית כחולית

כמה חמודה
ככה מתוסבכת icon_razz.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 16 שנים • 1 במרץ 2008
[align=left]B
Blueit
You know that finding the right person will come with time and patience. nothing to do about that. being a switch is very hard when you are looking to meet your goals and expectations from your partner.
Good luck to you any ways, may the light of love shine your way before your eyes, and the switch sessions will come in full force.

emek
( who is missing your cute eyes and wits )
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 1 במרץ 2008
מיתוסית​(שולטת) • 1 במרץ 2008
אוווו איזה מתוק אתה }{
איך בארה"ב?

ואני בינתיים מסודרת פה, התארסתי בינתיים icon_wink.gif