לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מורה נבוכים לדום המטורלל בענין מידת האקסטרימיות של השפחה

Mass production
לפני 16 שנים • 11 באוג׳ 2007
Mass production • 11 באוג׳ 2007
למרות וחרף כל הנזיפות והתוכחות של עבודת המאסטר, אני מתעקש להביא כאן מורה נבוכים משלי.

מורה נבוכים, עוזרד? שטות זו מכונה אצלך מורה נבוכים? העלבת את הרמב"ם. אני אביא כאן מורה נבוכים אמיתי לסאביות, בהסתמך על תיאוריות פיסיקליות, כזה שיאפשר לכל סאבית, לא חשוב מיהי ומהי - להשיג כל דום שיעלה בדעתה.

לא מאמין, אה? אז הנה:

כל סאבית אם תעשה בדיוק מה שאני אציע לה כאן, תהא - הדונה אידיאלה של כל הסאביות - היא תשיג כל דום שתרצה - היא יכולה להיות שמנה או רזה, כעורה או קמורה, דחויה וגם מושכת, ממש לא משנה, ועדיין היא תשיג כל דום. פשוט לגמרי.

נראה על פניו כבלתי הגיוני?

אז הקשב עוזרד, אני מתבסס כאן על מכניקת הקוואנטים, לא פחות ולא יותר. (חצוצרות ושטיח אדום מינימום).

על התיאוריה שנקראת החתול של שרדינגר - שמעת?

מי שלא מכיר את תיאורית החתול של שרדינגר, כלומר אלו המעטים שאינם אמונים על ענייני פיסיקה, כדאי שידעו. זה הולך כך:

נניח שלקחת חתול. זה גם יכול להיות אוגר, זה לא ממש משנה. את החתול התיאורטי הזה דוחפים לתוך תיבה אטומה לגמרי. בתוך התיבה יש חלקיק רדיואקטיבי שאם הוא מתפרק, נפלט רעל שיהרוג את החתול. (כדאי להרגיע כבר עכשיו את הגברת ההיא מתנו לחיות לנשום, זה לא אני המצאתי, זה שרדינגר). בקיצור, לחלקיק הזה יש סיכוי של חצי חצי להתפרק. אוקיי, נמשיך. הניסוי מבוצע ואז פותחים את התיבה. החתול כמובן או שהוא חי או שהוא מת, תלוי אם החלקיק התפרק. עד כאן, זה פשוט. אבל כאן נשאלת השאלה הבאה: כשהחתול בתוך התיבה - בזמן הניסוי - לפני שהתיבה נפתחה, מה המצב איתו - מת או חי? גם זה וגם זה, גם חי וגם מת, זו מסקנה שעולה מתיאוריה שפיתח איזה נילס בוהר אחד שטען שחלקיק קוונטי נמצא במצב שבו כל תוצאה אפשרית - כל עוד לא מדדת גודל פיזיקאלי שלו. קיימת תוצאה אפשרית רק כאשר מדדת - פתחת את התיבה. כל עוד לא מדדת - לא פתחת - כל התוצאות אפשריות. זה בערך, בלי לבלבל לאנשים עייפים מוח בענייני קוואנטים.
(התיאוריה של שרדינגר פותחה כדי להבהיר את התנגדותו של שרדינגר לתיאוריה של בוהר, זה למתעיינים-בכוח).

אז מה אני רוצה לומר? - שכל עוד הדום "הנחשב או המטורלל", או וואטאבר, תלוי באיזה צד של המיטה הוא מתעורר בבוקר, לא מדד את הסאבית, היא יכולה להיות גם שמנה וגם רזה, גם כעורה וגם מצודדת, בלשון הקוונטית היא נמצאת בסופרפוזיציה שבו כל התוצאות אפשריות, מבחינת הדום הנחשב או המטורלל, והוא לא יכול להרשות לעצמו לוותר עליה. (אולי היא מוצצת וגם מסכימה לחדירת עכוז והיא גם מצודדת, לא עלינו, איך הוא יכול לוותר על מציאה כזו?)
מכאן עצה מעשית לסאבית שמעוניינת ללכוד את ליבו של הדום הראוי או המטורלל.

אל תתני לו למדוד אותך!

זה כל הסיפור.

כל עוד הוא לא מדד אותך, את מבחינתו במצב של סופרפוזיציה שכל התוצאות הן אפשריות באותו שלב. את רזה, ואת שמנה,את חטובה ואת מגה-כונפה. הכל אפשרי, כל עוד לא נתת לו למדוד אותך! בדיוק כמו מצבו של החתול לפני שנפתחה התיבה. במציאות כל מה שאת צריכה לעשות זה לגדוע לו את הגפיים ולעקור לו את העיניים, והדום הזה בחיים לא ימדוד אותך.

ככה את משיגה לעצמך כל דום שתרצי.

זו דוגמה למורה נבוכים אמיתי, לא השטות הזו שהבאת כאן.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 16 שנים • 11 באוג׳ 2007

Re: איך אפשר לא להגיב לעוזרד?

פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באוג׳ 2007
Yosefus כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
הוא כזה חמוד, באמת.
הנחישות הזו לקבל תשומת לב בכל צורה, ההתעקשות לחזור ולהשתמש בשילוש הקדוש העוזרדי: "שמנה, כעורה ודחויה" ולו בשל הפרובוקציה בגרוש המטופשת הבאה שלו, כל אלו ועוד הופכים את התגובה אליו בלתי נמנעת.
הוא באמת חמודצ'יק כזה, עוזרד.

מה את נטפלת? לי למשל יש ערימת שאלות של ממש, בעומק האוקיינוס:
1. האם אין סאביות רזות כעורות ודחויות? ואם יש, מה מקומן שלהן בהיררכיה?
2. האם הסאביות הרזות היפות והמבוקשות, מעצם היותן רזות יפות ומבוקשות לא מוכנות לעשות כלום? אפילו לא למצוץ? שאם כן, אז מה שווה סאבית יפה, רזה ומבוקשת? ואם אכן כך, הרי שמיד היא תהפך לסאבית רזה, יפה ומאוד לא מבוקשת, לא?
3. האם זה פועל גם בכיוון ההפוך? נניח פגשתי מישהי והיא הסכימה גם למצוץ לי וגם שאזיין אותה בתחת (סליחה על הבוטות), האם זה אומר שהיא שמנה, כעורה ודחויה?
4. ולשאלה הטריקית מכולן: בהתחשב בפוסט המשובח של נילי ונילי ( http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=102689&blog_id=21176 ) וברמיזות השזורות בו לגבי נטייתה של הממתקית למצוץ לכל לוזר, ולאור תגובתה הנ"ל של הממתקית, האם יש לעוזרד סיכוי לקבל מציצה???

דבר אחד נראה לי שכן אפשר להגיד לזכות עוזרד: הוא אידיוט. אתה מצד שני, כנראה לא באמת חבר. לא יוספוס, זה לא היה מצחיק.
נוריתE
לפני 16 שנים • 12 באוג׳ 2007
נוריתE • 12 באוג׳ 2007
בקיצור

יש כאלו שעושים
ויש כאלו, שעושים ביד.

אין על מה
אין על מה • 12 באוג׳ 2007
מענין איך אמא שלו נראית. ( פסיכולוגיית קוונטים פשוטה......... )
קליבר​(שולט)

גליה היקרה ..

קליבר​(שולט) • 12 באוג׳ 2007
galia כתב/ה:
אז שנבין, בשל כך אתה מסתובב עם א' עוזדר? האם כך אתה הופך ל"דום" נחשב?

רציתי להגיד שאתה שקרן וצבוע , אבל אני מעדיפה לא להגיד.

כשנראה את "א" וניווכח שהיא עומדת בתקנים ובמבחנים שעוזרד הציב , נדע אם הוא שקרן וצבוע . עד אז עומדת ( אפילו לו !!!) זכות הזכאות .
לדעתי , היא כן כזו . מכל מה שמתואר אצלו הוא לא יכול להכשל בנקודה זו .
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 12 באוג׳ 2007
קליבר, או שלא הבנת אותי או שאני לא מבינה אותך. א' היא סופר דופר , היא בהחלט רזה ונראית טוב . לא זאת הנקודה.
האם עודרדין אל קסאם icon_smile.gif מסתובב איתה מפני שהיא כך? האם הוא טרח למן ההתחלה לבשר לנו שיש לו סאבית מיתולוגית שקוראים לה א' ושרוב ה"קהילה" ידעו מי זו, האם זה היה במקרה? המון שאלות . מן הסתם גם הוא לא יודע לענות עליהן.
עוד משהו קליבר, אני מסכימה איתך שיש אמת בדבריו של הנ"ל. הוא תמיד כותב דברים מאוד מאוד קרובים לאמת.

אני מאוד מעריכה אמירת אמת בפנים. אבל מתי ראוי לאמת שתאמר? כאשר האדם שנמצא מולנו שואל אותנו ישירות. אז הוא רוצה לשמוע אמת. האמת על פי עוזרד צריכה להאמר תמיד, גם כשאף אחד לא שואל אותו ולא רוצה לדעת (כשלא בטוח שהוא יכול להתמודד איתה), אני, אמת כזאת לא מעריכה .
walking dead
walking dead • 12 באוג׳ 2007
למה בסופו של דבר מגיע הדיון להאם "א" מידה 34 או לא...? ומה זה אומר על עוזרד(עוזראדין אל קסאם... אהבתי) ?

הנקודה המרכזית היא שעוזרד - אתה שוב ממחזר עצמך, מוכיח כמה צר עולמך ואיזו זונת צומי עלובה אתה.

תחדש קצת. תרגש קצת. סיפורי אל באנדי בנוסח "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום" מיצו עצמם.
בכוח המוח-אשה
בכוח המוח-אשה • 12 באוג׳ 2007
Mass production כתב/ה:
למרות וחרף כל הנזיפות והתוכחות של עבודת המאסטר, אני מתעקש להביא כאן מורה נבוכים משלי.

מורה נבוכים, עוזרד? שטות זו מכונה אצלך מורה נבוכים? העלבת את הרמב"ם. אני אביא כאן מורה נבוכים אמיתי לסאביות, בהסתמך על תיאוריות פיסיקליות, כזה שיאפשר לכל סאבית, לא חשוב מיהי ומהי - להשיג כל דום שיעלה בדעתה.

לא מאמין, אה? אז הנה:

כל סאבית אם תעשה בדיוק מה שאני אציע לה כאן, תהא - הדונה אידיאלה של כל הסאביות - היא תשיג כל דום שתרצה - היא יכולה להיות שמנה או רזה, כעורה או קמורה, דחויה וגם מושכת, ממש לא משנה, ועדיין היא תשיג כל דום. פשוט לגמרי.

נראה על פניו כבלתי הגיוני?

אז הקשב עוזרד, אני מתבסס כאן על מכניקת הקוואנטים, לא פחות ולא יותר. (חצוצרות ושטיח אדום מינימום).

על התיאוריה שנקראת החתול של שרדינגר - שמעת?

מי שלא מכיר את תיאורית החתול של שרדינגר, כלומר אלו המעטים שאינם אמונים על ענייני פיסיקה, כדאי שידעו. זה הולך כך:

נניח שלקחת חתול. זה גם יכול להיות אוגר, זה לא ממש משנה. את החתול התיאורטי הזה דוחפים לתוך תיבה אטומה לגמרי. בתוך התיבה יש חלקיק רדיואקטיבי שאם הוא מתפרק, נפלט רעל שיהרוג את החתול. (כדאי להרגיע כבר עכשיו את הגברת ההיא מתנו לחיות לנשום, זה לא אני המצאתי, זה שרדינגר). בקיצור, לחלקיק הזה יש סיכוי של חצי חצי להתפרק. אוקיי, נמשיך. הניסוי מבוצע ואז פותחים את התיבה. החתול כמובן או שהוא חי או שהוא מת, תלוי אם החלקיק התפרק. עד כאן, זה פשוט. אבל כאן נשאלת השאלה הבאה: כשהחתול בתוך התיבה - בזמן הניסוי - לפני שהתיבה נפתחה, מה המצב איתו - מת או חי? גם זה וגם זה, גם חי וגם מת, זו מסקנה שעולה מתיאוריה שפיתח איזה נילס בוהר אחד שטען שחלקיק קוונטי נמצא במצב שבו כל תוצאה אפשרית - כל עוד לא מדדת גודל פיזיקאלי שלו. קיימת תוצאה אפשרית רק כאשר מדדת - פתחת את התיבה. כל עוד לא מדדת - לא פתחת - כל התוצאות אפשריות. זה בערך, בלי לבלבל לאנשים עייפים מוח בענייני קוואנטים.
(התיאוריה של שרדינגר פותחה כדי להבהיר את התנגדותו של שרדינגר לתיאוריה של בוהר, זה למתעיינים-בכוח).

אז מה אני רוצה לומר? - שכל עוד הדום "הנחשב או המטורלל", או וואטאבר, תלוי באיזה צד של המיטה הוא מתעורר בבוקר, לא מדד את הסאבית, היא יכולה להיות גם שמנה וגם רזה, גם כעורה וגם מצודדת, בלשון הקוונטית היא נמצאת בסופרפוזיציה שבו כל התוצאות אפשריות, מבחינת הדום הנחשב או המטורלל, והוא לא יכול להרשות לעצמו לוותר עליה. (אולי היא מוצצת וגם מסכימה לחדירת עכוז והיא גם מצודדת, לא עלינו, איך הוא יכול לוותר על מציאה כזו?)
מכאן עצה מעשית לסאבית שמעוניינת ללכוד את ליבו של הדום הראוי או המטורלל.

אל תתני לו למדוד אותך!

זה כל הסיפור.

כל עוד הוא לא מדד אותך, את מבחינתו במצב של סופרפוזיציה שכל התוצאות הן אפשריות באותו שלב. את רזה, ואת שמנה,את חטובה ואת מגה-כונפה. הכל אפשרי, כל עוד לא נתת לו למדוד אותך! בדיוק כמו מצבו של החתול לפני שנפתחה התיבה. במציאות כל מה שאת צריכה לעשות זה לגדוע לו את הגפיים ולעקור לו את העיניים, והדום הזה בחיים לא ימדוד אותך.

ככה את משיגה לעצמך כל דום שתרצי.

זו דוגמה למורה נבוכים אמיתי, לא השטות הזו שהבאת כאן.

גאוני, אדוני, פשוט גאוני.
אין אין אין אדון כמוך, מאסטר, חכם ומושלם.
מעניין מאיפה הבאת את התיאוריה המדהימה הזו.

אני רואה שהגדמים מגלידים לא רע, אתה רואה?
אה.... אתה לא רואה........ : ))))))))

}{
masterpice​(שולט)

אווילות

masterpice​(שולט) • 12 באוג׳ 2007
מי שכותב בצורה כל כך מכוערת,
צריך לבדוק את עצמו טוב טוב.
Mass production
Mass production • 12 באוג׳ 2007
תגידי, בכוח, מאז שאני זוכר את עצמי, שטח הפרסום הזה עומד להשכרה ואפילו חתול מת לא מפרסם שם, אז מה דעתך להפוך את הסדר? דהיינו, במקום להחציף פנים בפומבי ולהתחנף בפרטי, להחניף לי בפומבי ולהתחנף יותר בפרטי?