סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכירה או העברת סאבית

פתוחה ל...
לפני 16 שנים • 16 באוג׳ 2007

מכירה או העברת סאבית

פתוחה ל... • 16 באוג׳ 2007
לי התופעה נראית כמעט כמו בגידה של האדון בנשלטת שלו!
בכלל יש בזה הרבה סיכון כי הסאבית רגילה לאדון מסוים לכללים מסוימים.
הוא מכיר אותה, את הפחדים שלה, את הקשיים שלה.
ומה יקרה אצל אדון זמני אחר?
למה בכלל קיים נוהג כזה?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 16 באוג׳ 2007
לדעתי זה מגרה כשמדובר בהסכמה של הסאבית גם וכשהיא יודעת למי היא מועברת וןמדובר במשהו חד פעמי.

והכי הכי- כשהאדון מסתכל מהצד ואסור לו להעיר כלום או להשתתף, רק להשגיח ולקנא אולי icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 16 באוג׳ 2007
[והכי הכי- כשהאדון מסתכל מהצד ואסור לו להעיר כלום או להשתתף, רק להשגיח ולקנא אולי icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif[/quote]

מי אוסר עליו בדיוק? הרי הוא מחליט על הסיטואציה.

ופתוחה זה לא נוהג . מי שמתאים לו עושה זאת
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 16 באוג׳ 2007
כי אם הוא משתתף, הוא מוריד מחווית הקניה...
כי אז הוא רק משאיל ולא באמת מוכר...
וזה סתם סשן משולש...

ככה הוא נותן את הסאבית והאדון השני עושה בה ככל חפצו...
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 16 באוג׳ 2007
כחולית כתב/ה:
לדעתי זה מגרה כשמדובר בהסכמה של הסאבית גם וכשהיא יודעת למי היא מועברת וןמדובר במשהו חד פעמי.

והכי הכי- כשהאדון מסתכל מהצד ואסור לו להעיר כלום או להשתתף, רק להשגיח ולקנא אולי icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif

איי , איי סוויצ'יות...
איפלו כשהן נמכרות הן רוצות להכתיב לאדון מה לעשות או לא לעשות icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 17 באוג׳ 2007
מיתוסית​(שולטת) • 17 באוג׳ 2007
חחחחחח
יש לי תשובה לגבי זה- דווקא אני הוכחתי כנשלטת מתחילה, בזמנו, שאני פחות מגבילה את האדונים מאשר סאביות שחלקן נמצאות הרבה זמן בסצינה icon_rolleyes.gif
Dom_Quixote
לפני 16 שנים • 18 באוג׳ 2007

מבוא לקלקלה

Dom_Quixote • 18 באוג׳ 2007
אני דווקא מוצא פה בעיה הרבה יותר חמורה, הנוגעת לכל אזרח במדינה.

רגולציית המס בישראל, אליבא דאינטרסנטים מלאי כוונות זדון רבים, היא מהגבוהות והבלתי מוצדקות בעולם המערבי. לכל מקום תוחבת הממשלה את זרועה הארוכה, למעט כמובן חולצות של נשים, שלזה אחראי הנשיא. לסיבור האוזן, כל פעולה הכי תמימה שאנו מבצעים - מרכישת תחליפי סם חוקיים ורעילים לעילא במסגרת הלאקונה בחוק ועד מכירת ערימת חלקי חילוף מודבקים בצילוטייפ כרכב חדש שנתון 2011 מפרוקטולוג - חייבת במס. אבל אם זה עוד איכשהו לגיטימי, שהרי אלמלא הרגולציה הזו היו מכירי הצילוטייפ מרקיעים שחקים, הרי שישנם מקרים בהם, בכל זאת, ישנה תחושה שההתערבות קצת מוגזמת. אפילו בעל, לדוגמה, אינו יכול להעביר סכום כסף לאשתו מבלי להיות חייב במס (וכמובן שאינו יכול שלא להעביר לה סכום כסף, שאז מה בעצם עושה אותו בעלה, ראד'ר ד'ן ידיד כנוע במיוחד ושותף למקלחת? עצם הבעילה? מובן שלא. הלוא בעילה תמורת כסף אינה חוקית במדינה, כך שלא ניתן לראות זאת כך בשום אופן, וכך זה גם יישאר כל עוד לא יתחילו להציג בחתונות איזה מסמך קנייה משפטי ורשמי בשפה מפולפלת ומפותלת אשר לו תוקף חוקי לכל דבר ועניין ועיקרו תשלום כסף מצד הבעל תמורת האשה המאפשר לו, למעשה, לזיין אותה. אבסורד) (נוהל סוגריים, אני ממשיך כאילו כלום) , שלא לדבר על כך שמלפני שנתיים או שלוש לא יכול קשיש רשע וערירי להוריש את כל ההון שצבר בקמצנות אין קץ משך 219 שנות חייו לניני-ניני-ניניו המצטופפים ליד הכבשן במרתף, מבלי שאהוד אולמרט, ירון זליכה, מייקל לואיס או כל אחד אחר מהמושחתים האלה ישלח את טלפיו המטונפות וינשוך נשך כמיטב המסורת בסך 50% ויותר.

ואיך זה קשור למשהו, שואלים שלושת האנשים שבהיסח הדעת קראו את כל הפסקה האחרונה ולא עברו לתגובה הבאה? פשוט מאוד. החוק כיום זקן, מיושן ומוגבל כצביקה פיק המנסה לתפעל באט פלאג רוטט. הוא מכיר אך ורק ביחסי מרות ובעלות "וניליים", ימח שמם, כאלה של העולם הישן. הוא מכיר בכל מיני "מורים", ו"מעסיקים", ו"רופאים", אך לא בדומים, מאסטרים ושולטים! הוא מכיר בבעלות על חפצים "דוממים", על "דלא ניידי", על "חיות מחמד וצמחי נוי", בלי מילה אחת של התייחסות לשפחות, סאביות, כלבות (חוץ מאלה שהן חיות מחמד), וסמרטוטים (חוץ מאלה שהם חפצים דוממים)!

אכן כי כן, עוד התעלמות בוטה ופוגענית של העולם הוונילי מדרך חיינו הצודקת. אלא שפה בדיוק אנו עושים מעשה יעקב בעשו (?), והופכים את החסרון ליתרון. לא רוצה "הממשלה" להכיר בדרך חיינו? נשתמש אנו בדרך חיינו כדי להבריח ממון מתחת לאפה! לא מוכנים "מוסדות המדינה החוקיים" לתת לחבורה של סוטים עלובי נפש ומסוכנים בחלקם לציבור ביטוי הולם במשפט, בכלכלה ובבית המחוקקים? נשתמש בחוקים שלנו לסתור ולסטור ל"חוקים" שלהם!

והרי כעת הכוונה ברורה לכל - החוק אינו מכיר ב"שולט ונשלטת", ולכן מתקשה להחליט מתי מדובר בהתעללות, ומתי היתה הסאבית צריכה להבהיר מראש שבאנג'י אל-חוטי הוא גבול שלה. החוק אינו מכיר ב"אדון ושפחה", ולכן מתקשה לקבוע מתי מדובר ביחסי מין בכפייה, ומתי מעצם הגדרתה של סאבית עולה שהיא מעוניינת לקיים סקס בלתי מוגן עם חמישה תיישים בחוף הנכים בהרצליה, ללא צורך במילת ביטחון (אותה צעקה רק כדי להגביר את העונג). מיותר לציין כי החוק גם לא יודע להבדיל בין "הסכמה" נוסח הוונילים, דהיינו "כן, נורא בא לי שתשתמש בסמכותך הטיפולית כמרצה בינלאומי לפסיכיאטריה בעל דיפלומה מאוניברסיטת "אופיס דיפו" כדי לרפא אותי מטראומת אבי המכה", לבין הסכמה אמיתית, נוסח "תגיד, יכול להיות שהיית בלי קונדום?".

אשר על כן - בכוחנו לנצל את טכניקת ההעברה שהועלתה פה לתועלתנו אנו. הדיון באם מדובר במעשה מהנה או לא אינו רלוונטי באמת, שהרי ידוע לנו מ-1,663,987,014 השרשורים הזהים לחלוטין באופיים ובמהותם שנפתחו פה עד היום שמדובר בעניין של טעם אישי ותו לא. הרווח הכלכלי, לעומת זאת, הוא עניין אובייקטיבי שיכול להועיל לכולנו. יכריז נא מאסטר על שפחתו כשוות ערך בדיוק לאוטו יד השניה מרופא (אוניברסיטת "אהובה שירותי משרד") שיש ברצונו למכור, ואז "יעביר" את הסאבית לדום אחר (שבמקרה מעוניין לקנות אוטו) תמורת הסכום הזה בדיוק! ההעברה אינה חייבת במס, שכן סאבית אינה רכוש (לא, לא להתעצבן, כמובן שהיא רכוש חסר רצונות ורגשות, אני מתייחס אך ורק לדבר המחוקק הוונילי הארור)! כך יכול הקונה לקבל מכונית במחיר נמוך יותר (שהרי המוכר אינו חייב במס), והמוכר להתעשר יותר מאשר היה מתעשר אלמלא התעלול. הידד, כולם מרוצים! וכעת משהשוק החדש הזה נפתח בפניכם, אין ספק שיקומו כמה מוחות מבריקים ויפרצו לנו דרכים חדשות לנצלו (כבר אני יכול לחשוב על להעביר את הסאבית עם ערימת מזומנים תחובה באחד ממקומות האכסון בגופה באמצעות פלאג מתאים או גאג, והנה מצאנו גם פתרון לצורך הלבנת ההון הבינלואמי הטורד את מנוחת כולנו!). מובן מאליו שהשיטה קבילה בדיוק באותו אופן לעניין גבירות ועבדים, אבל בינינו - מי ישלם על גברים?

ובא לציון גואל, וייטול קורה.

ובזאת באתי על החתום,
קורקטיות,
ק' (מיל')

תקציר הפוסט (C):

ורק-תארו-לכם-את-הזינוק-בשער-המטבעות-האסייאתיים-אל-מול-הצניחה-החופשית-של-הדולר
מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 18 באוג׳ 2007
מיתוסית​(שולטת) • 18 באוג׳ 2007
1.אתה הזוי.
2.אני לא יודעת אם יש פה עוד אנשים לא שפויים כמוני שקראו הכל.
3.אתה טועה, במדינה שלנו זה כן חוקי לבעול תמורת כסף.
4.ההצעה שלך לא פרקטית, אבל אתה בטח יודע את זה.
5.עובדה שכן היו מכירות פומביות של גברים/עבדים.
6.המעניין הוא מה קורה אם שפחה רוצה להעביר את האדון שלה לרשות סאבית אחרת, האם האדון יכול להיות סוג של רכוש ואם שני אדונים מחליפים ביניהם סאביות, ניתן לומר שהסאביות החליפו ביניהן אדונים וזאת בייחוד לאור העובדה שכמעט כל האדונים הם אלה ששולחים את השפחה הנאווה שלהם למצוא לה שפחה נוספת לשלישיות למינהם- אבל את האדון הנוסף הוא בוחר בד"כ בעצמו (תוהה למה, אולי מחפשים מישהו שלא יאיים על גבריותם ו/או דומיותם?)...
Dom_Quixote
לפני 16 שנים • 19 באוג׳ 2007

בע?

Dom_Quixote • 19 באוג׳ 2007
כחולית כתב/ה:
1.אתה הזוי.

אני מושלם מכל בחינה.

כחולית כתב/ה:
2.אני לא יודעת אם יש פה עוד אנשים לא שפויים כמוני שקראו הכל.

כן, אנשים לא שפויים זה משאב נדיר ביותר בכלוב.

כחולית כתב/ה:
3.אתה טועה, במדינה שלנו זה כן חוקי לבעול תמורת כסף.

בהחלט טענה יפה. לא, אני לא טועה, זה לא חוקי. ליתר דיוק, זה חוקי לבעול וזה חוקי לשלם, אבל זה לא חוקי להציע לבעול תמורת תשלום, שהיא עבירת שידול לזנות.

כחולית כתב/ה:
4.ההצעה שלך לא פרקטית, אבל אתה בטח יודע את זה.

לא פרקטי לסחור בבני אדם חיים ותבוניים ארוזים בתוך ארגז עם אזיקים וגאג ומובלים במריצה לבנק הדואר כאמצעי להתחמק ממס העברת בעלות רכב? מה לא פרקטי בזה?

כחולית כתב/ה:
5.עובדה שכן היו מכירות פומביות של גברים/עבדים.

"קחי אותי שרון" לא באמת נחשב, כחולית.

כחולית כתב/ה:
6.המעניין הוא מה קורה אם שפחה רוצה להעביר את האדון שלה לרשות סאבית אחרת, האם האדון יכול להיות סוג של רכוש ואם שני אדונים מחליפים ביניהם סאביות, ניתן לומר שהסאביות החליפו ביניהן אדונים וזאת בייחוד לאור העובדה שכמעט כל האדונים הם אלה ששולחים את השפחה הנאווה שלהם למצוא לה שפחה נוספת לשלישיות למינהם- אבל את האדון הנוסף הוא בוחר בד"כ בעצמו (תוהה למה, אולי מחפשים מישהו שלא יאיים על גבריותם ו/או דומיותם?)...

לא, המעניין זה כמה לדעתך שווה אדון בשוק. את מדברת פה על סכומים שמעצם טיבם הם פטורים ממס.
פייה{O}
לפני 16 שנים • 19 באוג׳ 2007

Re: מבוא לקלקלה

פייה{O} • 19 באוג׳ 2007
Dom_Quixote כתב/ה:
ואז "יעביר" את הסאבית לדום אחר

הסאבית תעבור לדום!

עמוד דום!!

cheerleader.gif