שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבעיה כאן אינה עם "מלכות בתשלום"

amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 20 באוג׳ 2007

Re: יקיריי

amy​(נשלטת) • 20 באוג׳ 2007
ללא גבולות כתב/ה:
אני אחזור...
כמות הגברים שפנתה אלי והציעה לי כסף ולא זה לא היה פטיש, היא ענקית .
ולא, לא נראה לי שמדובר במפגרים מנוצלים...
אלא באנשים שמבקשים לשלם .

לחלוטין. ואגב, הם לא מגבילים את פניותיהם לשולטות. כדברי הפתגם: "אישה היא אישה היא אישה".
ממש גרוע​(אחר)
לפני 16 שנים • 20 באוג׳ 2007

Re: יקיריי

ממש גרוע​(אחר) • 20 באוג׳ 2007
ללא גבולות כתב/ה:
אני אחזור...
כמות הגברים שפנתה אלי והציעה לי כסף ולא זה לא היה פטיש, היא ענקית .
ולא, לא נראה לי שמדובר במפגרים מנוצלים...
אלא באנשים שמבקשים לשלם .

קודם כל, אל תשכחי, יכול להיות כי מדובר בכמה בודדים הפותחים עשרות ניקים, כך שהייתי מטיל ספק בעניין הכמות.
אני מסכים גם עם מה שכתב רד סל.

ולכל המגיבים,

אולי לא הבנתם בדיוק את כוונתי.

יצורות נצלניות ורעות מיסודן הן אינן מלכות ואינן שולטות, ואין בינן לבין בדס"מ אף לא כקליפת השום.
אין מקומן פה, שילכו להקים לעצמן אתר ניצול כספים,
ויקראו לעצמן "שפחות כסף" icon_twisted.gif

מימוש פנטזיה בין סאב לדומית הם דבר רחוק מאוד מתשלום כספי,
בעוד נשים בזויות אלו מצהירות כי היות והן שולטות, על הגבר מוטל להוציא עליהן כסף.

עצם המצאות יצורות שכאלו פה מוריד את רמת הפאמדום ומרחיקה שולטות אמיתיות ואנשים שיש להם קינק לעניין.
דוקטור מרטינס​(נשלט)
לפני 16 שנים • 21 באוג׳ 2007

אני חושב ההיפך

אין לי בעייה עם מלכות בתשלום, או עם שולטות שמבקשות כסף או תמורתו תמורת שירותי פאמדום.

1. יש את העניין של הביקוש וההיצע.
2. כ-קפיטליסט אין לי בעיה עם תשלום עבור שרותים והנאות טובות.

יש לי בעיה עם מי שדורשת כסף ואינה נותנת את התמורה, זה ניצול עבדים מכוער !
יש לי בעיה עם מי שדורשת כסף והתמורה היא שיחת מסנג'ר עלומה.. או הבטחה על משהו מעורפל בעתיד, או הזכות לפנות אליה או כל משהו דומה תוך ניצול מצבו של הנשלט.

תכל'ס מי שחפץ לגשת לעניין בלי פאקה פאקה ובלה ובלה ימצא את מבוקשו והנאתו יותר בכיוון של שולטות בתשלום.
אני דווקא מחבב אותן (את רובן...), בגלל הפתיחות שלהן המקצועיות והתכליתיות שלהן.
אלון-סאב​(נשלט)

חכם עיניו בראשו.

אלון-סאב​(נשלט) • 21 באוג׳ 2007
איש באמונתו יחיה.
אם אין משהו טוב לומר עדיף לא לומר דבר.
הדברים הבאים נקודת מבטי בלבד.

תקציב מראש סכום מסוים. תכנה אותו "לבזבוזים". לעולם אל תחרוג. שיהיה סכום הגיוני שעומד ביחס ישר עם המשכורת ו/או חסכונות ו/או השקעות . אם אתה עשיר וחכם, הפוסט הזה בכלל לא מעניין אותך. אם אתה טיפש, תקנה חוכמה מאחרים ואז תשקיע באישה.

תלמד להכיר את הבן אדם מאחורי הכינוי. זה עוזר המון. תן לאדם בצד השני להכיר אותך האמיתי, זה עוזר כפליים. אל תיפול לאשליות, בדיונות. סה"כ בצד השני בן אדם לא פחות טוב ממך, ואתה יכול רק לקוות ולהתפלל שיהיה טוב יותר ממך. זה לא עושה את אותו אדם "אלוקים", גם לא לשנייה. קשר אמיתי ולא בר חלוף לוקח זמן. המון זמן.

זכור שבכל אינטראקציה אמיתית ומשמעותית בין בני אדם, בד"כ, כסף יחליף ידיים, אבל מכאן ועד לוותר על עקרונות אישיים וללכת "להתנסות" עם מלכה בתשלום, הדרך ארוכה ורחוקה עד מאוד. אל תוותר לעצמך. אל תרים ידיים ותחשוב "לעולם לא אמצא את האישה שאני מחפש". אתה תמצא, אם רק תתמיד. אם רק תשפר את עצמך בכל דרך שאתה מוצא לנכון. תן צעד חיובי אחד קטן קדימה והיקום יבוא כפליים לקראתך.

אם היא מתוסכלת - תגיד לה שלום יפה, ולך לדרכך.
אם היא נצלנית - פשוט תגיד, היה נעים היה נחמד אך לא בשבילי.
אם היא שחקנית שרק מכנה את עצמה "מלכה" ולא יודעת דבר ראשון בנושא - תאחל לה המשך ערב נעים ואל תפנה אליה יותר.
אם לא אהבת את הפרופיל - אל תפנה. אל תדבר איתה. תעשה עליה "חרם".
אם היא פשוט מגעילה, פנימית וחיצונית - למה לך לבזבז עליה שנייה יקרה נוספת מחייך? תאחל לה מכל הלב כל טוב בעולם הזה ובעולם הבא, ותמשיך בדרכך.
אם יש המון כינויים ואתה לא זוכר מי היא מה - תתחיל לרשום לעצמך מי היא מה, על מה וכמה.

אם לא זיהית את התכונות הללו מלכתחילה ורק אחרי שהוצאת המון כסף גילית את זה אצלה, תלמד מהניסיון חביבי, כי אין מורה טוב יותר מהניסיון, למרות שלעולם עדיף ללמוד מניסיונם של אחרים.

אדם שנוהג כפי שרשמתי פשוט לא יכול לטעות. הגיוני. אנושי. ג'נטלמני. חכם. בוגר. ו ... אכן, לצערי, מעט לא ישראלי. אבל אולי זה דבר טוב.
godisafemale​(שולטת)

שוב פעם קוקיות בקן..

godisafemale​(שולטת) • 21 באוג׳ 2007

מה יהיה? אין גבול לצביעות של המתלוננים והמתרוננים..

אלון סאב כתב מקסים. ללא גבולות דייקה.

ואני מוסיפה ש. כסף זו אנרגיה! אנרגיה יא מפגרים ! ואנרגיה מעבירים הלאה...

. האנרגיה של כל אחד ואחת מאתנו במקום אחר ממקום אחר...

כל אחד יהיה נדיב על זולתו מהיכן שנדבו בו החיים להיות.

המכוער באדם.. לסלף את המציאות מול עצמו.

וכיעור יש כאן הרבה.

אבל אני, מ'כפת לי אני icon_smile.gif כמו שאלון סאב כתב "איש באמונתו יחיה" - ואני מוסיפה אבל שלא ימכור לנו את משנתו כ"קורבן לניצול".

פשפש בשמלתך לפני שתפצח בזמרת הניצול פן סירחון קמצנותך וכשרונך המבאיש להשיג את מבוקשך על אף כי אינך ראוי לו! ואין בך מכלום לייצר תקשורת ראויה עם זולתך מושא חלומותיך. הקפד בלשונך פן יטביעוך מילותיך אל תחת יגון זרעך..אל תוך שפשוף הבולבול בתוך גרב הספורט שלך!

חחח...

להכנס לאתר בדס"מ ולחפש מישהי שתתפנה מהמניקור, פדיקור וקריאת שמע לשחק לך בבולבול למרות שאתה יצור דוחה, מסריח מהפה, לא ג'נטלמן ולא סקסי בעליל ולהתפלא מדוע אתה מקבל משימה להביא איתך ארגז של ליפסטיק מתוצרת כריסטיאן דיור אשר בתמורה לו תקבל יריקה לפנים?

מתפלא?

זהו. אל. פשוט אל.

קוטראים. לא גברים גם אם תיוולדו 6 פעמים מחדש! איפפ נמאסתם!
huan
לפני 16 שנים • 22 באוג׳ 2007
huan • 22 באוג׳ 2007
אלון אפשר לפעמים להגיד הרבה מאוד פעמים הרבה דברים חכמים.

ציטוט: אם היא מתוסכלת - תגיד לה שלום יפה, ולך לדרכך.
אם היא נצלנית - פשוט תגיד, היה נעים היה נחמד אך לא בשבילי.
אם היא שחקנית שרק מכנה את עצמה "מלכה" ולא יודעת דבר ראשון בנושא - תאחל לה המשך ערב נעים ואל תפנה אליה יותר.
אם לא אהבת את הפרופיל - אל תפנה. אל תדבר איתה. תעשה עליה "חרם".
אם היא פשוט מגעילה, פנימית וחיצונית - למה לך לבזבז עליה שנייה יקרה נוספת מחייך? תאחל לה מכל הלב כל טוב בעולם הזה ובעולם הבא, ותמשיך בדרכך.
אם יש המון כינויים ואתה לא זוכר מי היא מה - תתחיל לרשום לעצמך מי היא מה, על מה וכמה.

רק שלמרות כל אותם דברים חכמים והעבודה שכולנו בוגרים וכנראה כבר יודעים אותם הבעיה עדיין קיימת - אך במקום להגן על ה"מפגרים" כפי שראוי ונהוג לעשות בעולם החל מהגבלת הימורים, דרך רגולציות ו"חוקי ביטחות" הבאים לסיע לאותם אנשים כאשר הם מבצעים עסקאות ופעולות שיש עמם סיכון משמעותי (הכשל של אותם רגולציות וחוקי בטיחות ניתן לראות היום בדמות חפציבה) ועד לפיקוח על מוצרים. אך במקום להגן על החלשים בעניין הזה בוחרים להגיד "מגיע להם", לגחך ולטפוח על השחכמם של האיש הרע בכל הסיפור, האיש הרע והלא מוסרי מכל זווית התסכלות והוא אותם נשים נצלניות שעוקצות והולכות.
אני לא נגד מלכות בתשלום שלדעתי בדיוק כמו זונות מספקות שירות כלשהו ומקבלות על זה תמורה (כמובן אינני מדבר על קורבנות סחר אדם וכו) - דעתי על עצם השירות שניתן ועל אותם אנשים המשתמשים בו איננה רלוונטית ללגיטמיות של העניין.
אך התרגיל בו מבקשים תמורה חומרית כלשהי על כלום ואז נעלמים - ביום יום אנשים כאלה אמורים ללכת לכלא ולא לחייך חיוך רחב ולהגיד "לפחות למדת משהו, אולי תהיה חכם יותר פעם הבאה".
איש איש באמונתו לא יחיה - במיוחד עם האמונה שלו היא לפגוע באחרים לטובת תועלתו החומרית ולנצל את הטימטום, חוסר ניסיון, דלוזיות שלהם, וואט אבר שלהם לצורך העניין. אנשים כאלה הם בזויים וצריכים להיות מנוטרלים מיתוך שיקולים של הגנה על החברה.

כמובן שעם נותנים לגיטמציה לעצם צעד המירמה כפי שעושה ללא גבולות - הסיפור הוא אחר ללגמרי והדיון הוא אחר לגמרי. ללא גבולות יכולה לטעון מה שיא רוצה על שכיחותה של פנטזית הניצול הפננסי ועד כמה אותם פטשיסטים מתמוגגים מתענוג לתת כסף לכל מיני נצלניות - תוך שהיא מתעלמת מכך שעם כולם היו נהנים כל כך מהמצב - הבעיה לא היתה קיימת שכן עם כולם מרוצים אז למה שיהיו תלונות בעניין???!!!

וגודיס, אוי גודיס - ותיפתח גודיס את פיה ותגיד אי-אה, אי-אה. ואני בספק עם כל מוצרי הטיפוח של שיאה יהיו תמורה הולמת לאינטרקציה כלשהי איתה.
אני בכוונה לא מגיב לעניין במקרה שלך שכן אין תוכן להגיב עליו לגופו של עניין - ירידה על המין הגברי לא נחשבת כתוכן.
מיכל המאלפת​(שולטת)

יופי, כסף ושליטה...

מיכל המאלפת​(שולטת) • 22 באוג׳ 2007
קודם כל, מעבר לעובדה שאנחנו באתר לאנשים מבוגרים, עוד לא שמעתי על נשלט שנעשק על ידי מלכה בניגוד לרצונו.
הרי כל ילד יודע, שמה שאתה לא באמת רוצה לעשות - אתה לא תעשה.
בנוסף, יש המון נשלטים אשר פונים בבקשה מפורשת להיות נשלט בתשלום. זה מגיע מהם, ביוזמתם, לפי בקשה שלהם...
יש נשים שיקבלו את ההצעה ויש כאלה שלא. כל אחת ומה שטוב לה.
אבל מה שבאמת הפריע לי, היה המשפט הדי רדוד בקשר ליופיין החיצוני של השולטות..
נכון, יש שמנות, ויש רזות, ויש גבוהות, ויש נמוכות, ויופי זה בכלל עניין של טעם. אחד אוהב כזו ואחד אוהב אחרת. יש המון נשלטים שדווקא מחפשים שולטת שתיראה מסיבית ויש שמחפשים שולטת נשית ועדינה... שוב, עניין של טעם.
אבל לפני שרצים ומחרימים את אותן שולטות, מה בקשר לחיצוניות של הנשלטים?
על זה לא חשבת?
מה עם כל השמנים, השעירים, הנמוכים, שלא לדבר על זה שהם גם נשואים, וחושבים שאפשר לברור מלכה לפי החיצוניות שלה, כאילו היא נותנת כאן שירות למישהו??
בואו נחזור לפרופורציות... החיים קצרים מידיי בשביל כל ההכפשות האלה..
huan
huan • 22 באוג׳ 2007
מיכל עם לא שמעת על נשלטים שנעשקו אין זה אומר שהתופעה לא קיימת או אפילו לא זכתה לפירסום פומבי במספר מקרים שפורסמו בפורומים של בדיוק נשלטים כאלה.
העניין איננו נסוב רק סביב אותם נשלטים שמציאים הצעות למינהן (הצעות שאני אישית לא חושב שצריך לקבל בכל המקרים בלא בדיקה) אלה של דומיות מסויימות הדורשות הטבות חומריות כתנאי להתחלת או המשך הקשר....ירצו יתנו לא ירצו לא יתנו אך עצם הבקשה עצמה איננה לגיטימית והאיש הרע הוא אותה גברת אשר לא רק שדורשת תמורה חומרית אלה שגם אינה נותנת דבר חזרה ונעלמת לאחר העקיצה ולא אותו אחד שברוב טפשותו,תמימותו או נואשותו הסכים לעסקה מפוקפקת מסוג זה במקום להגיד לה ללכת לעזעזל. אדון שפוגע פיזית ונפשית בסאבית שלו גורם לתרעומת אבל סאב שנפגע כספית בצורה הזאת זוכה ללעג? הו המוסר הכפול והצביעות.

מקרה שונה ואולי פחות חמור הוא ההסכמה לבקשות מפוקפקות מבלי לבדוק מה,איפה וכמה....הדבר כמובן לא מיחד דומיות תאבות כסף ומשותף גם לכל מיני אדונים חרמנים שהעיקר בשבילם לזיין ולסשן זין על ההשלכות והאדם מימול. אבל זו תופעה נלוזה ונפרדת שאמורה לזכות לשירשור נפרד.
אלון-סאב​(נשלט)

שחיין.

אלון-סאב​(נשלט) • 22 באוג׳ 2007
חואן.
אני שוחה בבריכה הזו שלנו לא מתמול, לא שלשום. אני גם נעקצתי ולא מדבורה בסכום לא מבוטל. זה היה לפני שנים, מים מתחת לגשר. לצערי, לי לא היה זקן אחר להתגלח עליו מלבד שלי, וכמו שאני רואה את הדברים, נכתוב כאן מהיום ועד להודעה חדשה ונדוש בנושא ונטחן אותו עד דק ועדיין ימשיכו להיות נצלניות ופראיירים כי הם לא מתים רק מתחלפים.

"חוק" או משהו דומה לזה אף אחד לא יצליח להוציא. גם לא תהיה פה משטרה. בקושי תמצא מספיק אנשים שיכתבו כאן שהם מסכימים לכאן או לכאן או שבכלל צריך משהו בסגנון. הן לא עוברות על החוק מכיוון שהוא הסכים בידיעה מראש לשלם והיא תמיד תטען שהוא קיבל תמורה. מה גם, הוא תמיד ירגיש כל כך חרא עם עצמו, למי הוא יספר? מלבד מתי מעט אקסהבציוניסטים מי ירצה לחשוף את פרטיו האישיים ולומר לעולם, "אני עבד תמים וניצלו אותי בגלל זה"? אף אחד. אם כבר, כל העולם יחשוב כמה הוא סוטה וכמו שהוא סוטה הוא בטח גם שקרן ומעליל עלילות.

העולם לא שחור לבן. הוא גם אכזר, קשה ונוקשה. רשמתי מניסיון את הדרך הטובה ביותר לנהוג בה ותמיד לצאת גבר, בלי ספיקות, בלי פחדים, בלי חרדות, בלי שליליות. זו הדרך לחזק את הדימוי האישי שלך, קודם כל בעיניי עצמך ואז בעיניי הצופים בך.

טיפ קטן שעוזר לשמור על פרופורציות. לפעמים אני מחזיק בראש את "שווי" הכסף מבחינת זמן בעבודה, כמה זמן לקח לי לייצר את סכום הכסף המסוים שאני מתכנן להשקיע ב"בזבוזים".

דרך אגב. כמו שאני קורא את הדברים, אף אחת עוד לא נתנה לגיטימציה לניצול לשמו. לכתוב בפרופיל שהיא רוצה עבד עשיר, או אמיד או וואטאוור, מותר ואני חותם לך שהדבר ימשיך להיות בגדר המותר עוד שנים רבות. מה גם, שיש אנשים שזו הדרך היחידה שהם מסוגלים בכלל לבטא את עצמם, אם מחוסר זמן, חוסר כישרון, חוסר ניסיון, חוסר ידע, חוסר גבריות, חוסר התפתחותי, או אם הם רוצים לחתוך פינות ולהגיע "לתכלס" כמה שיותר מהר, אם כי רק ככה הם מכירים או פשוט כי ככה הם רוצים. מי אני , ומי אתה שתמנע זאת מהם? ולדעתי, הרבה אנשים כאלה אפילו לא טורחים להיכנס לפורום ולקרוא את הגנתך, אז למי עזרת בדיוק? הוצאת קיטור? סבבה. זה גם המקום.

לסיום חואן.
אני יודע שלא שכנעתי אותך אפילו במילימטר. זה בסדר גמור כי זכותך לדעתך, וזכותך להביע אותה כאן בפורום ואני שמח שכך עשית. רק רציתי לתרום מניסיוני ומהידע שלי וכך עשיתי.

המשך דיון מעניין לכולם.
huan
huan • 22 באוג׳ 2007
הצעד הראשון לפתרון בעיה זה להודות שהיא קיימת וזו אכן בעיה - דבר שלא כולן מסכימות אליו.
מה שאתה כותב הוא נכון מאוד במידה ואילו עיצות מועילות במידה ומה שחשוב הוא לשמור על הכסף והכבוד שלך (שלך במובן של האדם המיישם את הכללים ולא שלך במובן של אתה - אלון).
אני לא נעקצתי וסביר להניח שלא אעקץ אך הפרספקטיבה שאנו רואים בה את הדברים היא שונה - העולם בטוח ימשיך להיות רע ואכזר אך אין זה אומר שצריך לנהוג בפאטליזם ישראלי טיפוסי ולא לנסות אפילו לעשות דבר. אני לא יודע מה איתך אבל בי עדיין לא מת האופטמיסט שאומר שאולי בכל זאת מישהו יקרא ויבין ואולי בעקבות שירשור שכזה תצמח גם איזו שהיא התארגנות שתיתן מענה לבעיה זו ובעיות אחרות.

אני מאמין שזכויות צריכות להינתן בהתאם ליכולת להשתמש בהם - למי שאין מספיק ידע ויכולת לישם זכות לא אמורה להיות היכולת לישם אותה כי "ככה הם רוצים". אני בספק עם אוכל לישם זאת אך אני עדיין בגיל שניתן לפחות לחלום.