צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קרוסיות נכבדות הכנסו ולמדו איך מעצבים גבות נשיות ללא פנצטה

jasmine20
לפני 16 שנים • 20 באוג׳ 2007

קרוסיות נכבדות הכנסו ולמדו איך מעצבים גבות נשיות ללא פנצטה

jasmine20 • 20 באוג׳ 2007
היי ... גם אתן יכולות להראות בעלות גבות נשיות ומעוצבות למשעי, ללא מריטה וללא פגיעה בגבות הטבעיות שלכן.
שיטת הדראג היא שיטת השעווה, עליה נוותר.....
שיטה שאני אלמד אתכן היא ע"י סבון.
מה שצריך זה : סבון מוצק, מייק אפ בנוזל סמיך או קרמי, בגוון העור שלכן או טיפה בהיר יותר, רצוי "אויל פרי", ( ללא שומן) ומברשת שערות קטנה או בינונית של צללית.
שימו לב, גם עם מיישמים את זה כמו שצריך, זה עלול שלא להצליח על כל סוגי הגבות, אבל שווה לנסות! אולי על הגבות שלכן זה כן יצליח!
זה הולך ככה : ככה אני אישית עושה על עצמי.
לוקחים סבון מוצק, רצוי צבעוני, או כמו אלה שמקבלים במלונות, ולא מאלה של "הוואי" ו "נקה 7 " ( לא כל סבון מתאים למטרה הזו, אז פשוט נסו, אם לא הולך לכן עם סבון מסויים נסו להחליף אותו בסבון אחר עד שיצליח)
מכניסים אותו לכוס מים דקה שתיים, עד שהשכבה החיצונית שלו מתרככת. לוקחים מברשת בינונית, לא ספוגית, ( כמו מברשת שערות של צללית) אוספים חומר מהסבון ומורחים את זה על כל שטח הגבות בשכבה אחידה, עד שמרגישים שהגבה מסמיכה אבל לא מסמיכה מידי או דלילה מידי, מניחים ליבוש כ 10 דקות בערך, רצוי מול מאוור או מזגן. נוגעים בעדינות עם כרית האצבע ומוודאים שהגבה קשה יחסית למגע. ( זאת אומרת שהסבון נקרש ) זהוא. שוטפים במים את המברשת שמרחתם בה את הסבון , או מחליפים מברשת, טובלים את המברשת במייק אפ מסוג "אויל פרי" ( ללא שומן ) במרקם נוזל משחתי בלבד, למשל, "קולורסטיי" של רבלון. בגוון העור שלכם או טיפה יותר בהיר. ( לא משתמשים במייק אפ מוצק אשר עלול במרקמו הקשה להחריב את הסבון מהגבה, ולא במייק אפ נזלי מידי אשר לא יכסה, ולא במייק אפ שומני, שימיס את הסבון ולא יכסה את הגבה) ומורחים שכבת מייק אפ על החצי התחתון של הגבה, בצורה כזו שתכסה את כל השערות המיותרות, אבל גם תתן עיצוב לגבה. העקרון הוא כזה, שילוב של שכבת סבון על הגבה שהתיבשה ומעליה שכבת מייק אפ מוחקת למראה את שערות הגבה. מייק אפ לבד שיונח על הגבה, לא יצליח בכלל למחוק את השערות המיותרות. וסבון לבד גם לא. לכן חייב את השילוב בין השניים.
בהצלחה. צירפתי תמונה, לפני ואחרי.
jasmine20

הנה התמונה, לפני ואחרי.. שאני עשיתי

[img][/img]
jasmine20

עוד תמונה לפני ואחרי

[img][/img]
jasmine20

זה מחזיק מספר שעות

זה מחזיק ככה , כמו איפור רגיל, כמה שעות. שימו לב שאם חם מידי ואתן מזיעות, הסבון עלול להנמס והגבה תחזור למצבה הטבעי.. וזה גם עלול להכנס בסוף לעיניים ולשרוף.. אבל בד"כ זה לא קורה. לכן למשקיעות, אפשר לקנות בחנויות מיוחדות לאיפור מקצועי ( כמו החנות של גיורא שביט בדיזנגוף סנטר) חומר שנקרא "סילר" . זה נראה כמו לק שקוף, וזה מקבע את השעווה על הגבות של הדראגיסיטיות, אבל אפשר להשתמש עם זה גם מעל הסבון, לפני המייק אפ. צריך לתת לזה כמה דקות להתייבש ואז זה מחזיק מעמד הרבה זמן גם בתנאים "חמים " ........ icon_wink.gif זה אמור לעלות משהו כמו 40 שח.. אולי במפגש הבא , אני אביא איתי חומרים והעשה את זה למי שתרצה.......
jasmine20

ומי שצריכה עזרה בהתאמת איפור שתשאל אותי

למשל, יש מוצרי איפור שקשה להסירן מהעיניים, וקרוסיות לא רוצות להפדח עם שאריות איפור שלא ירד .. אני מכירה סוגי מוצרים אשר יורדים בקלות, ואין זכר שהתאפרתן.. ואני מכירה גם מוצרי איפור שיהיה ועוד איך יהיה זכר שהתאפרתן.. אז למניעת פדיחות מיותרות לארוניסיטיות שבכן: קבלו רשימה קצרה של מוצרים:

מוצרים עיקריים עם נטייה חזקה להשאיר עקבות שכדאי שתחשבו פעמיים אם להשתמש בהם:
עפרון שחור !!!!
מסקרה שחורה בגרסה עמידה במים !!!!! זהירות בעיקר מ 2 אלה..
וגם שפתונים אדומים מסויימים שמשאירים כתמים גם אחרי שמנגבים אותם היטב, או שפתונים בגרסה עמידה במיוחד.
ונצנצים, אשר לא בעיה להסירן אבל יש להן נטייה להתפזר על כל הפנים השיער והגוף.. ואשתך עלולה לקלוט אותם..
מוצרים אשר מתנקים היטב ולא משאירים עקבות ואתן יכולות להשתמש חפשי בלי חשש:
צלליות רגילות ( ככל שהצללית בהירה יותר, כך היא תתנקה יותר טוב, אבל גם השחורות לא קשות להסרה )
ליפ גלוסים למיניהם
סומק רגיל
מייק אפ רגיל
פודרה רגילה
מסקרה רגילה
איילינר נזלי רגיל . ( יש כאלו סוגים שמעט מים מוחקת אותן לחלוטין בשיא הקלות, ויש כאלה שלא נמחקות כל כך בקלות, אבל עדיין, לא קשות בכלל להסרה.
* נ.ב רגיל הכוונה, בגרסאות שלא עמידות במים.
ים_yam​(לא בעסק)

מסיר איפור מעולה לעיניים

ים_yam​(לא בעסק) • 20 באוג׳ 2007
התכשיר שעובר מפה לאוזן אצל בכירי המאפרים בעולם נקרא LID CARE והוא נמכר בכל סופר פארם במארז עם פדים סטרילים במחיר לא נורא של כ 50 ש"ח, וכיוון שמדובר בתכשיר ניקוי עיניים רפואי שמשמש גם לניקוי עיניים לפעוטות ולדלקות, ניתן לקנות אותו בחלק מקופות החולים בבית המרקחת שלהם במחיר מוזל של כ - 35 ש"ח בלבד.

את התמיסה מטפטפים על הפד ומקציפים, ואז מנקים את העין בעדינות עם הפד.
גם תכשירי האיפור העקשנים ביותר נמסים מהתכשיר הגאוני הזה, שמותיר את העיניים נקיות ללא תחושת יובש, צריבה או אי נעימות אחרת שתכשירים אחרים נוטים ליצור.
amy​(נשלטת)

Re: מסיר איפור מעולה לעיניים

amy​(נשלטת) • 20 באוג׳ 2007
ים_yam כתב/ה:
התכשיר שעובר מפה לאוזן אצל בכירי המאפרים בעולם נקרא LID CARE והוא נמכר בכל סופר פארם במארז עם פדים סטרילים במחיר לא נורא של כ 50 ש"ח, וכיוון שמדובר בתכשיר ניקוי עיניים רפואי שמשמש גם לניקוי עיניים לפעוטות ולדלקות, ניתן לקנות אותו בחלק מקופות החולים בבית המרקחת שלהם במחיר מוזל של כ - 35 ש"ח בלבד.

את התמיסה מטפטפים על הפד ומקציפים, ואז מנקים את העין בעדינות עם הפד.
גם תכשירי האיפור העקשנים ביותר נמסים מהתכשיר הגאוני הזה, שמותיר את העיניים נקיות ללא תחושת יובש, צריבה או אי נעימות אחרת שתכשירים אחרים נוטים ליצור.

כן, גם אני משתמשת בזה. תכשיר גאוני, וחשוב מאוד למי שיש לה נטיה להפרשות מהעיניים.
נולי
נולי • 20 באוג׳ 2007
האיפור נראה מדהים
הרעיון נשמע זול ומקסים
אבל קצת מפחיד הקטע שיכנס פתאום סבון לעינים.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 20 באוג׳ 2007
אז תסתפקי בסילר, זה עושה את העבודה מצויין ברוב המקרים גם בלי שעווה וסבון.
אפשר לקנות את החומר הזה אצל ירין שחף בחנות במאפו פינת סירקין ת"א, בועז שטיין בדיזינגוף 99 ת"א (גידי, גלי וענת כבר פינו את השטח) ואצל גיורא שביט בדיזינגוף סנטר או בחנות המפעל בא"ת החדש כפ"ס.