סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קרוסיות נכבדות הכנסו ולמדו איך מעצבים גבות נשיות ללא פנצטה

הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 6 בפבר׳ 2011
הרמאפרודיטה • 6 בפבר׳ 2011
לא קראתי את כל השרשור, אלא רק את ההודעה המקורית.
הטכניקה של הסבון שתוארה היא בעצם כמו להשתמש בשעווה - רק במקום לשלוף שעווה מהקופסה צריך להתחיל להשרות סבונים ולאכול כאפות על תהליך מיותר שנשמע לי לא הכי סימפתי לעור הפנים (אישית לא הייתי מדביקה לעצמי סבון על הפנים)
אז ... לא עדיף לקנות שעווה בעצם ? אולי תוכלו להסביר לי מה היתרון בשימוש בסבון על פני שעווה ?
jasmine20
לפני 13 שנים • 3 במרץ 2011

תשובה

jasmine20 • 3 במרץ 2011
לכל דבר יש יתרונות ויש חסרונות..
היתרון בסבון הוא 0 עלות, תהליך עיצוב הרבה יותר מהיר, יורד בקלות ובמהירות בלי לתלוש שיערות מהגבה כמו שקורה בשימוש עם שעווה... כידוע שערות בגבה שנמרטים מספר רב של פעמים בסוף מפסיקות לצמוח לצמיתות. ולא הית רוצה להיות גבר עם גבות דלילות נכון?!
בנוסף שיטת הסבון יכולה להתאים לפרק זמן קצר ולא מחייב... בלי להשקיע יותר מידי
מה שכן זה לא תופס יפה על כל אחת... תלוי בסוג הגבות. אצלי למשל זה תופס בצורה מעולה, כשניסתי על חבר עם גבות מסוג שונה מישלי זה בקושי עזר במשהו ולא עשה את העבודה.
הרמאפרודיטה

Re: תשובה

הרמאפרודיטה • 3 במרץ 2011
jasmine20 כתב/ה:
לכל דבר יש יתרונות ויש חסרונות..
היתרון בסבון הוא 0 עלות, תהליך עיצוב הרבה יותר מהיר, יורד בקלות ובמהירות בלי לתלוש שיערות מהגבה כמו שקורה בשימוש עם שעווה... כידוע שערות בגבה שנמרטים מספר רב של פעמים בסוף מפסיקות לצמוח לצמיתות. ולא הית רוצה להיות גבר עם גבות דלילות נכון?!
בנוסף שיטת הסבון יכולה להתאים לפרק זמן קצר ולא מחייב... בלי להשקיע יותר מידי
מה שכן זה לא תופס יפה על כל אחת... תלוי בסוג הגבות. אצלי למשל זה תופס בצורה מעולה, כשניסתי על חבר עם גבות מסוג שונה מישלי זה בקושי עזר במשהו ולא עשה את העבודה.

1. אני לא זוכרת כמה עולה חבילת שעווה, אבל זה לא יקר. וזו הוצאה של פעם בנצח, והרבה יותר ידידותי לעור.
2. מהשעווה של הסתרת גבות לא נתלשות שיערות. זו לא שעווה חמה ומומסת של קוסמטיקאית, זו שעווה קשה ומיוחדת להסתרת שיער.
3. אם שיערות גבה שנמרטות מספר רב של פעמים היו מפסיקות לצמוח לצמיתות (הלוואי!!) - תעשיה שלמה לא הייתה מתקיימת, לא ?
4. לא הייתי רוצה להיות גבר נקודה. icon_smile.gif
5. אני לא מבינה מה "מחייב" בשעוות גבות. זה מכל קטן עם כושר עמידות אולי בכל זאת תנסו שעווה ... ? יותר בריא לעור שלכם.
jasmine20

לא הבנתי

jasmine20 • 3 במרץ 2011
לא הבנתי אם את קרוסית או טראנסית...
אני מניחה שגבר קרוסדרסר דיסקרטי בארון לא היה רוצה שיהיה לו גבות עם חורים בזמן שהוא הולך בתור גבר...
שעווה של הגבות כן נתלשות שיערות בזמן ההסרה....
שערות מפסיקות לצמוח אבל לא באופן אחיד...
תראי את הנשים של שנות ה 70 שמרטו את הגבות שלהן לצורה עגולה ודקיקה, רובן היום בנות ה 50 + לא מצליחות לעצב לעצמן גבות מודרניות בגלל חוסר צמיחה של הגבות, כמו אמא שלי ועוד הרבה כאלו שאני מכירה.... תשאלי כל קוסמטיקאית, שערות של גבות שנמרטות שוב ושוב נחלשות ובסוף מפסיקות לצמוח ...וזה לא תמיד יוצא סימטרי אז לא כדאי..
הרמאפרודיטה

Re: לא הבנתי

הרמאפרודיטה • 3 במרץ 2011
טרנסית.

לא שברור לי למה משנה הזהות שלי.
אני מורטת גבות מגיל 14, ועדיין, אחת לשלושה שבועות צריכה להתייצב אצל קוסמטיקאית למריטה נוספת. לא חורים ולא כלום, רק כאב...

ואני לא מגיבה כעת בתור טרנסקסואלית, אלא בתור מאפרת, מוסמכת גם בתחום הדראג והפנטזיה, שמעולם לא נתקלה בבעיה עם השעווה שמרטה לגבר שערה כלשהי.
כולל אחים שלי שהייתי מתאמנת עליהם למורת רוחם, וכולל אותי.
אני אפילו לא מצליחה לדמיין כיצד אפשר למרוט שיער בכוונה תחילה עם שעווה כל כך קשה.
כנראה שהבעיה הייתה באופן ההסרה.

אבל הויכוח באמת מיותר.
שורה תחתונה -
סבון יתאים למי שירצה להשתמש בסבון מכל סיבה שהיא. לדעתי האישית - הייתי ממליצה שעור הפנים יבוא במגע עם חומרים המיועדים לכך בלבד.

שבת שלום icon_smile.gif
Gemmini​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 6 במרץ 2011

Re: לא בקטע אבל...

Gemmini​(לא בעסק) • 6 במרץ 2011
Queeny כתב/ה:
התמונות של לפני אחרי פשוט מהממות! זה נראה נפלא! כל הכבוד.

i second that icon_smile.gif