צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחק ההעלבות

רפאל
לפני 16 שנים • 21 באוג׳ 2007

משחק ההעלבות

רפאל • 21 באוג׳ 2007
חוקי המשחק: כל משתתף נדרש להעלב מההודעה האחרונה שפורסמה בשירשור. אפשר גם להתבכיין, להתקרבן, ולחוש כמי שכבודו נרמס. אני אתחיל:

זה לא כל כך הוגן, אפילו מעליב, שרק בגלל שאני ההוגה של המשחק הזה, לא תמצא לי הודעה להגיב לה, ואצטרך להעלב יש מאין.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 באוג׳ 2007
אני חושב שזה ממש לא מכובד מצדך להעלב ככה על כלום, כשיש ילדים נעלבים באמת בסומליה ובפורום הבנים על הבנות. קצת פרופורציה!
    התגובה האהובה בשרשור
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 21 באוג׳ 2007
זאלופון כתב/ה:
אני חושב שזה ממש לא מכובד מצדך להעלב ככה על כלום, כשיש ילדים נעלבים באמת בסומליה ובפורום הבנים על הבנות. קצת פרופורציה!

אתה מוכן להרגע???? בכלל, מה אתה מתפרץ על רפאל. הוא בסך הכל משקף לכולנו את מצבנו האומלל. תמיד אתה יורד על כולם, תמיד מכניס לפרופורציות, יא זאלו- שוטר שכמותך!!! icon_evil.gif
רפאל
רפאל • 21 באוג׳ 2007
איימי, תרשי לי להגיד לך שאת יותר ביקורתית ותוקפנית, מאשר נעלבת. וחוקי המשחק הזה היו ברורים כמדומני. אם את לא יכולה לכבד אותם - לכי למקום אחר, או לשחק במשחק האסוציאציות. יש אנשים שהמשחק הזה הוא לא ממש משחק בשבילהם, אלא משהו רציני מאוד. ואת מתבקשת לכבד את זה.

בקשר אליך, זאלופון, אינני חושב שאתה מבין באמת את המקום שאני נמצא בו כהוגה משחק הזה. אם היית - אולי היית מדבר אחרת. בכל מקרה, ממך הייתי מצפה לקצת יותר רגישות. אתה יודע, זה לא היה הורג אותך.
amy​(נשלטת)
רפאל כתב/ה:
איימי, תרשי לי להגיד לך שאת יותר ביקורתית ותוקפנית, מאשר נעלבת. וחוקי המשחק הזה היו ברורים כמדומני. אם את לא יכולה לכבד אותם - לכי למקום אחר, או לשחק במשחק האסוציאציות. יש אנשים שהמשחק הזה הוא לא ממש משחק בשבילהם, אלא משהו רציני מאוד. ואת מתבקשת לכבד את זה.

בקשר אליך, זאלופון, אינני חושב שאתה מבין באמת את המקום שאני נמצא בו כהוגה משחק הזה. אם היית - אולי היית מדבר אחרת. בכל מקרה, ממך הייתי מצפה לקצת יותר רגישות. אתה יודע, זה לא היה הורג אותך.

מממ.... אבל אני כשאני נעלבת אני נעשית תוקפנית. אני מניחה שאתה גם קובע את כללי ההעלבות של כולנו?
בכל אופן זה די מעליב שכך בפרהסיה אתה רומז שיש לי בעיה בהבנת הנקרא והיישום icon_confused.gif
רפאל
רפאל • 21 באוג׳ 2007
איימי, מחר יבוא מישהו ויגיד שהוא, כאשר הוא נעלב, נעשה עליז ומחוייך. מה שאת עושה הוא זילות מושג ההעלבות. וכמו שכבר אמרתי - עבור אנשים מסויימים העלבון אינו דבר של מה בכך. הוא צורת חיים. אני אפילו אעיז ואגיד - דבר של קדושה. כאשר את משחקת איתי ושכמותי את יכולה לכבד את אופן ההעלבות שלנו. זה נימוס אלמנטרי.

בכל מקרה - אני נעלבתי.
amy​(נשלטת)
רפאל כתב/ה:
איימי, מחר יבוא מישהו ויגיד שהוא, כאשר הוא נעלב, נעשה עליז ומחוייך. מה שאת עושה הוא זילות מושג ההעלבות. וכמו שכבר אמרתי - עבור אנשים מסויימים העלבון אינו דבר של מה בכך. הוא צורת חיים. אני אפילו אעיז ואגיד - דבר של קדושה. כאשר את משחקת איתי ושכמותי את יכולה לכבד את אופן ההעלבות שלנו. זה נימוס אלמנטרי.

בכל מקרה - אני נעלבתי.

אני נעלבת מההתעקשות שלך, שכך מעליבה אותי בפרהסיה.

טוב, לא הולך לי... icon_biggrin.gif

אני פורשת ומשאירה את המאבק לטובים וגדולים ממני. ממש מעליב שכך זה, אבל אין מה לעשות icon_cry.gif
רפאל
רפאל • 21 באוג׳ 2007
באמת למה לא איימי. תלכי. ועוד עכשיו.
אם זה היה חשוב לך באמת היית מתאמצת יותר.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 באוג׳ 2007
רפאל כתב/ה:
באמת למה לא איימי. תלכי. ועוד עכשיו.
אם זה היה חשוב לך באמת היית מתאמצת יותר.

הגנים הפולניים שלי זועקים! ככה? בלי להגיד שום דבר על לשבת לבד בחושך? בלי לרמוז שאתה מתחיל כבר להרגיש חולה אבל אין דבר? בלי לציין ולו ברמז את כל הדברים שעשית בשבילה? תסלח לי, אבל ההלעגה הזו של תכונות עדתיות גובלת בגזענות מצדך, ובקהילה שחורטת על דגלה את חופש הביטוי והסובלנות לשונות של האחר, זו ממש יריקה בפרצוף. אבל אין דבר, גם בפולניה ירקו עלינו.
פייה{O}
פייה{O} • 21 באוג׳ 2007
זאלופון כתב/ה:
הגנים הפולניים שלי זועקים! ככה? בלי להגיד שום דבר על לשבת לבד בחושך? בלי לרמוז שאתה מתחיל כבר להרגיש חולה אבל אין דבר? בלי לציין ולו ברמז את כל הדברים שעשית בשבילה?

בתור אחת עם גנים, אני מוצאת את ההודעה שלך פוגענית ונגועה בשוביניזם.
זה שאתה גבר לבנבן עם שורשים בפולניה אומר שרק לך מותר להרגיש חולה אבל אין דבר?
שאנחנו הנשים לא יודעות למצוא לנו פינה לשבת לבד בחושך??
אין לנו מספיק אינטליגנציה בשביל לנוח קצת בקבר?!

תתבייש לך.

fishy.gif