סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהליכים נפשיים שעוברים על השפחה תוך כדי אילופה

zipi62
לפני 16 שנים • 21 באוג׳ 2007

תהליכים נפשיים שעוברים על השפחה תוך כדי אילופה

zipi62 • 21 באוג׳ 2007
שלום לכולם.

נתקלתי באופן אישי בתופעות שונות תוך כדי בניית קשר חדש ומעמיק.
אחד מהם היה כעס מאוד חזק שהופנה כלפי אדוני
האם ניתן לקבל הסבר רחב על התופעה ו/או
כיצד מתמודדים במצב כזה האחת השפחה עצמה שניים האדון ?

מודה על כל תשובה או הפנייה לחומר העוסק בעניין

zipi58
    התגובה האהובה בשרשור
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 21 באוג׳ 2007
קשה להביע עמדה\ הסבר רחב בשם האדון (אולי השולטים שבחבורה יוכלו לעזור ?)
קשה אפילו להביע עמדה נחרצת כ''שפחה '', אלא דיעה אישית בלבד.
עם זאת, אני מוצאת שהשאלה שלך חשובה מאוד , מפני שהיא אכן נוגעת לחלק מהתהליכים הנפשיים שחלק מהשפחות עוברות.
לעניות דעתי, הכעס נוגע בכמה מישורים :
השלמה והכרה של השפחה ב''מקומה '', וב''מעמדה '' אל מול האדון.
השלמה והכרה בכך שזהו רצונה.

ניסיון(טבעי)למרוד בתחושות הסותרות, אשר באותו שלב, האדון מייצג אותן, אולי יותר מכל דבר\ אדם אחר: מצד אחד, הצורך להיכנע\להיות תחת מרותו\ לשרת\להיחשף, ומצד שני, הצורך להתגונן. לא בהכרח מתוך מקום של בדיקת גבולות, אלא מתוך מקום רגיש בו כל העצבים חשופים. העור ''מרגיש '' את הכניעה. את הצורך בהתמסרות.
וכן, זה מפחיד.
וכן, זה מאיים, גם על שפחות מנוסות .

אחת הדרכים להתנהל עם הכעס הזה, היא פשוט להניח לו להיות שם. (כי כשאת מקבלת את הכעס, את למעשה, מקבלת עוד שלב בתוך עצמך. סוג של הפנמה\ הטמעה )

דרך נוספת(רצוייה מאוד): לתקשר מול האדון את הכעס הזה.
גם, אבל לא רק, בסשנים.

בהצלחה. flowers2.gif
הוא​(שולט)

מאחר

הוא​(שולט) • 21 באוג׳ 2007
והדינמיקה מעצימה רגשות עולים גם כעסים.
יתכן שאת משליחה כעסים או חרדות שלך עליו
יתכן ואלו כעסים ישירים כתגובה לאמירותיו מעשיו וכו.
אם בס"ה טוב לך בתהליך נסו להמשיך זה כמו עננה שאחכ
מתבהרת ונרגעת איזשהו שלב זמני של סערות
שמבטאות את המלחמות הפנימיות שבך
אם אתם מדברים על זה בפתיחות אתם יחד תוכלו די בקלות
להתמודד עם זה, הוא לא יתרגש מזה ולעיתים יתמוך ירגיע
ואת תלמדי כיצד לשלוט בזה
תהנו יחד זה מה שחשוב
zipi62

תודה למתייחסים

zipi62 • 21 באוג׳ 2007
תודה נוגה ותודה הוא

מאוד מודה להתייחסות
אשמח לשמוע התייחסויות נוספות של אדונים
כיצד האדון אמור להתמודד עם תופעה של כעס מצד השפחה שמופנה כלפיו ?

zipi58
המאסטר
לפני 16 שנים • 22 באוג׳ 2007
המאסטר • 22 באוג׳ 2007
הכעסים והמחשבה שלך צריכה להיות ביחד אם האדון שתדעי להסביר לאדון שלך לפני הסשן ובתחילת הדרך וגם את תלמדי במשך הזמן את המעלות והמגרעות שלך וביחד תוכלו להגיע לאיזה הבנה שבסוף את תעשי כל מה שהאדון שלך יגיד לך באופן טבעי
Josephin​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 22 באוג׳ 2007
Josephin​(לא בעסק) • 22 באוג׳ 2007
באחת השיחות שלי עם אדון מסוים , נורא התעצבנתי והוא הרגיש בזה וענה לי כך
"אל תתעצבני, תדברי, תסבירי , תגידי "
יש פעמים שאנחנו כועסות על עצמנו וכועסות גם על האדון עם בגלל "תסכול" שלנו בגלל חוסר בכלים להתמודד עם דברים/תרחישים מסוימים .
לפעמים יש פער בין מה שאנחנו מרגישות שאנחנו רוצות לבין מה שהגיון /הראש אומר לנו , צריך ללמוד לגשר את הפער שנוצר ,אני מאמינה שזה דבר שניתן לפתור באמצעות תקשורת טובה,
מילים , לא מילים של כעס , לנסות להבין למה ומה נוצר הכעס עם כלפי עצמנו או כלפי האדון .
כעס ועצבים לא מובילים לשום מקום טוב.
מקוה שעזרתי icon_smile.gif
דון ואןרוד
לפני 16 שנים • 21 בספט׳ 2007

תשובה לקונית.

דון ואןרוד • 21 בספט׳ 2007
תשובה לקונית מאת מ אקרילי :

כל מאוויך תשוקותיך מחשבותיך נשמרים בתודעה על כל פעולה שאי פעם עשית בחייך<המשמעותים הכוונה> לכן לפעמים יש לך התפרצויות על כעסים למיניהן שנשמרו בתודעה

או להבדיל על דברים מהנים שעשו לך עכשיו כעובר זמן רב או זמן קצר התודעה מתחילה להתעורר

במשהו מוכר שהיא כבר חוותה ואז כל מחשבותיך כעסיך ושאר בבלת עולים כשמשהו מוכר שכבר

חווית מתרחש ולכן יש כל מני סוגי גחמות או התפרצויוות או כל מיני תחושות כאלה ואחרות.

------------------------------

אקרילי זה מין צבע כסוף כזה חהחהחהח.
אסף99
לפני 16 שנים • 21 בספט׳ 2007
אסף99 • 21 בספט׳ 2007
אהלן זיפי,

נראה לי שתחילה עליך לשאול את עצמך מה מכעיס אותך - ההתנהגות שלך, או ההתנהגות שלו? אופן הטיפול בכעס צריך להיות מותאם לבעיה.
יכול מאד להיות גם שהכעס שלך לא נובע מעניינים שקשורים לשליטה, אלא מכל הקשיים (הרגשיים) שמביא איתו קשר מעמיק. מה לעשות, כולנו רוצים להאמין שאנחנו אנשים רגועים, נחמדים, טובי לב וסובלניים, אבל לפעמים קשרים עמוקים חושפים חלקים בנו שנותרו רדומים ויש לטפל בהם icon_smile.gif. מה שלא תעשי חשוב להשאיר את קווי התקשורת פתוחים כל הזמן - חוסר תקשורת הוא הגורם מספר 1 לעצבים.
בהצלחה בקשר! אני מחזיק אצבעות (אני רומנטיקן חסר תקנה, מה לעשות ... icon_smile.gif ).
llulu​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 3 באוק׳ 2007

היי זיפי

llulu​(נשלטת) • 3 באוק׳ 2007
שאלה מאוד מענינת...

הכעס הוא אחת הרגשות הקשות ביותר להתמודד איתו....מכל מיני סיבות, החשובות ביותר בגלל שהוא מתבטע באלימות והוא מלווה ברגשי אשמה רוב הזמן.

הכעס הוא לעיטים לובש בגדים דווקא די חדשים ומקורו לא מזמן אבל סביר יותר שהוא עובד כמו גל סוחף ומקורו עמוק מאוד בתוכינו כאשר הוא לא מבחין בנאונסים בביטויו.

נאמר כאן שבראי שנוצר בתוך הקשר בד"סמ, הרבה רגשות לובשות צבעים חזקים יותר ...אני מבכימה עם זה...זה מה שעושה אותנו יותר רגישים לנו ולאחרים. לכן, חשוב שההתבוננות בתופעה הזו תיהיה הדדית ולא חד צדדית. לא לשכוח שאתם שניכם מתמודדים עם זה ולא את לבד: האדון יכול להתבונן ואותה מידה שאת מתבוננת.
אין פסול ברגשות כול עוד שהם לא פוגעים בך ובאחרים. צריך רק זמן, סובלנות, כוח ספיגה וסבלנות ...קצת יותר הכוונה כדי להבין מאיפה בה אצלינו - שפחה כמו אדון - את הביטוי הכ"כ מצונזר שהוא כעס
המאסטר
לפני 16 שנים • 3 באוק׳ 2007
המאסטר • 3 באוק׳ 2007
לכל אלה שכותבים על העניין של הכעס שמדובר בלי להגיד על אף אחד כלום ולא לפגוע ברגשות של מישהו אני במקרה יצא לי לדבר עם אותו בעל הבעיה והיא לא מסכימה להבין מה שאמרתי לה כי היא נאחזת במה שהיא חושבת וקשה לה להשתחרר מחשבתית שיש גם דברים אחרים וגם אנשים שהיא צריכה ויכולה לשמוע גם דעות של אחרים ולא להתבצר רק במחשבותיה ורצונה