צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתה מאצ'ו מידי

rimmer
לפני 17 שנים • 28 באוג׳ 2007

אתה מאצ'ו מידי

rimmer • 28 באוג׳ 2007
"אתה מאצ'ו מידי" היא אמרה.

תראה, אנחנו ביחד כבר כמה ? 3 חודשים ?
אתה מקסימון אמיתי, אתה משרת ומשתדל ואתה סופג הכל באהבה ואתה
עוטף ומפנק ודואג והכל הכל, אבל אתה מאצ'ו מידי.
תסתכל על הכתפים הרחבות האלה, תסתכל על השרירים האלה,תסתכל על כל השיער הזה,
תסתכל על ההופעה המאצ'ואיסטית והרברבנות שלך.
ואתה לא אשם, אני יודעת שאתה לא אשם זה לגמרי ברור לי, אבל אתה מבין,
אני לא יכולה לסבול אותך ככה, אתה חייב להשתנות.
ואז חשבתי, מה יכול לשנות אותך, איך אני יכולה לעזור לך להשתנות, והבליח לי רעיון מדהים בראש,
אני בטוחה שתאהב אותו ותתחבר אליו.

אתה מכיר את החבר הטוב שלי מוריס, זה שאתה לא סובל, שאתה אומר שכולו דאווין גסות ובהמיות,
אתה יודע שהוא הומו אקטיבי דומננטי וסאדיסט, כן בטח שאתה יודע, מן הסתם זה למה אתה לא אוהב אותו.
אז, ספרתי לו עם מה אני מתמודדת איתך, ונחש מה הוא אמר ?
הוא אמר שלדעתו הדרך היחידה לפרק את המאצ'ואיזם שלך זה לעשות אותך קצת נקבה, זה מה שהוא אמר,
בהתחלה זה לא נראה לי רציני, אבל ככל שחשבתי על זה יותר, השתכנעתי יותר, מוריס אומר שהדרך
היחידה לעשות אותך קצת נקבה זה על ידי הומו אקטיבי דומננטי שיעשה אותך נקבה פסיבית קצת,
מוריס אומר שזה הדבר היחיד שבאמת יחדור אותך ויפרק קצת מהמצואיזם שלך, ואני מסכימה איתו.
הוא התנדב לפחות להתחיל לטפל בך, ואולי גם להמשיך אם הוא יהנה, אתה תגיד לו תודה יפה.
הוא אומר שהוא יהיה חייב לזיין אותך גם בפה וגם בתחת, בשביל שאתה תרגיש נקבה בצורה עמוקה ושלמה,
הוא אומר שאין צורך בבגדי נשים וכאלה דברים. אני יודעת שאתה לא הומו, אני יודעת שזה הכי משפיל בעולם,
יקירי, אתה לא צריך ללמד אותי את הדברים האלה, אני יודעת שאתה לא רוצה להיות נקבה של אף הומו יקירי, אני יודעת.

בשביל להרגיע אותי, הוא הסכים שבפעמים הראשונות אני אהיה נוכחות בסשנים שלכם, הוא אמר לי רק
שזה יהיה כואב ומשפיל מאד מאד, ככה שאני לא אבהל, הסברתי לו שכואב ומשפיל זה לגמרי בסדר ביחסים שלנו.
אז היום בחמש יקירי, מוריס בא לזיין אותך קצת, ולראות מה צריך ואיך צריך לעשות הלאה בשביל לעשות אותך
קצת פחות מאצו, לדעתו 2 פגישות בשבוע יביאו לאפקט הכי מהיר והכי עמוק, אני חושבת שהוא צודק.

תגיד לי שאתה גאה ביצירתיות שלי וביוזמה שלי, ובמיוחד בדאגה שלי לשפר אותך ולעשות אותך משהו מוצלח ושווה.
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 28 באוג׳ 2007

נישמע קמו רעיון מאולה

Alexey90210​(מתחלף) • 28 באוג׳ 2007
נישמע קמו רעיון מאולה, עם הגבר הוא נשלט..
והוא עדיין גבר גבר, צריך להשפיל אותו עד הסוף..
וזה יגרום לו להישבר במקום אחי סגור מבחינתו - לעשות מה שהוא לגמרי לא מוכן לעשות..
וזה לא משנה עם זה זעין בתחת או שהוא בערום בדיזנגוף, זה רק עיניין של להחריך אותו למה שהוא עוד לא מוכן נפשית..
איזה מזל שאני קזה לא מצ'ויסט!! ))