לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ליל השליטה המעולה בתפר שבין סוף אוגוסט לתחילת ספטמבר

D M Dogy​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 2 בספט׳ 2007
D M Dogy​(מתחלף) • 2 בספט׳ 2007
מי זה sharaku שכתב בדיוק את ההודעה
הבאה של air באותם מילים ודאג לערוך אותה
כדי שאף אחד לא יראה את הניק הכפול שלון
מה יש פה ניקים כפולים?
אנשים עם פיצול אישיות וכאלה?
סליחה sharaku אתה צודק...
וגם air צודק.....

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ספט' 02, 2007 8:33 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
קטסטרופה{Adonai}

אולי.

קטסטרופה{Adonai} • 2 בספט׳ 2007
אולי תפסיקו לבלבל לי את הבצים?

עומריקו כתב וסיכם את זה בעצמו:
מי שלא טוב לו שיילך לאונן על עץ אקליפטוס בחורשה הסמוכה לביתו.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 2 בספט׳ 2007
dogy כתב/ה:
air כתב/ה:
דרך אגב , אינני מארגן יותר מסיבות לקהילה במרכז ככה שאני רגוע בלהביע את דעתי .
מצטער יסמינוש , את תלכי לאן שהרוח נושבת(זהו מקום עבודתך , טבעי שתנסי להגן*) , בפעמים שהייתי בתוכו המוסיקה הייתה על הפנים , מוסיקה לחילופיי זוגות זקנים ,ובפעם האחרונה שבאתי הסלקטור הפלצן שלכם לא הכניס אותי בגלל מכנס שלא בצבע הנכון (כאילו אני איזה ונילי מתלהב או מחילופי זוגות) לפי כל מי שאני שואל את טיב המוזיקה אצלכם ני מקבל תשובה שהיא מזעזעת עם חרמנים זקנים או מכוערים שלא יודעים להפסיק לגעת.

ככה שאני שמח שיש למסיבות שלכם אופי רדוד משלכם ואני עוד יותר שמח שאינני חלק מזה .

ושוב , אחלה יום icon_smile.gif

ועוד תגובה משלך
כן , היה באמת כיף יום שישי
אווירה טובה , מצב רוח טוב , היה כל כך נעים בכניסת המועדון , הסלקטור החתיך והיפה .
היה כל כך כיף בפתח המועדון כאשר לא עברתי סלקציה ע"י הסלקטור החתיך שדפק לי פרצופים מעוקמים בפלצנות והתלהבות , לצערי , הוא בא ללמד אותי מה זה דרס קוד וכיצד להתלבש , חשב שהוא כזה תותח , נו , כמו שאומרים : "הנו לימיטס - בית חם לבדס"מ ולקהילה " .
אדע לאן לא ללכת פעם הבאה
גועל נפש.

והכי חשוב שאתה לא מנסה להכפיש
אתה כולך בוער מעצבים ומזעם בגלל שלא הכניסו אותך
אצלנו יש דרס קוד לא תכבד אותו לא יכבדו אותך!
ואם יש לך דברים טובים יותר לעשות
עשה אותם! ותפסיק לכתוב לכולם כמה שהם משוחדים
כי הם עובדים שם...
גם אני עובד שם,אז? אני משוחד?
גם אתה משוחד רק שלצד השני
לא הכניסו אותך וזה אוכל אותך בביסים קטנים
חבל,באותו ערב שאתה התקפלת והלכת הבייתה
המון אנשים "מוסיקה לחילופיי זוגות זקנים ,"
נהנו מאוד,דרך אגב,אשמח אם תראה לי זקן אחד במועדון
אם יכניסו אותך.
אבל כמו שעומריקו כתב
לא טוב לך אל תבוא

אני בוער מעצבים ? הגזמת חחח יש לי חיים , ני פשוט לקוח לא מרוצה וזכותי כלקוח מה שבא לי(את דעתי) .... וברור שאתה משוחד , אתה עובד שם ומרוויח שם את לחמך . פשוט אתה יודע , זה המועדון הכי חם בארץ ואני כל כך מבואס שאינני הולך לשם , כל יום שישי אני חושב לעצמי , אוליי אלך למועדון הנו לימיטס , לחדרים החשוכים להשיג קצת סקס ולרקוד לפזמון "היאללה לך הביתה מוטי" . חביבי , יש לי חיים ואפילו מאוד מהנים שאתה לא מסוגל לתאר לעצמך .
חמוד , אז הנה המסר שמתקבל מהודעתך כעובד שם לכל מי שסיננתם(מצטער אינני חבר הקהילה היחיד שסיננתם) --->" לא טוב לכם אל תבואו"
וכן , מוסיקה מאפנה , חילופיי זוגות , שאת כל זה הייתי עוד איכשהו מוכן לסבול אבל עם גישה רדודה ללקוחות שלכם את זה אני כבר לא אסבול ...
אז כן , לא טוב לי במועדון הנו לימיטס אז אני לא בא וגם אינני אגיע icon_cool.gif
בלי קשר אני לא מבואס כי גם אחריי הסלקציה שעשיתם לי הלכתי למקום שמחבק בשתיי ידיים אנשיי קהילה פגשתי חברים ומאוד נהנתי (גם מהמוסיקה).

באשר לך יסמין , הרווח שלך מהופעות ממסיבות כאלו כמו במסיבות שעשיתי בחיפה , הוא פירסום לסטודיו שלך , להביא לך עוד לקוחות ,משם את מביאה עוד עבודה , זה מה שסגרנו אז? לא ? icon_rolleyes.gif אני זוכר את המלחמות שלך שם עם סטודיו חיפה באותו ערב מי יותר יבלוט וכמו כן גם הרסת שם את המומנטום של המסיבה שדחפת לתקליטן אניגמה באמצע שיר ראמשטיין .

אם אתם חושבים שאפחד מהעליהום שלכם , אתם טועים ובגדול , ני פוחד רק מאללה (ואני אטאיסט גם ככה) ני יודע מה קורה בשטח , אינני פראייר ואינני פוחד להגיד את אשר על דעתי .
AIR​(נשלט)
דוגי , אתה רדוד כמו התגובה האחרונה שלך חחחח

כמו חמור קופץ בראש icon_cool.gif

למחוא לך כפיים איש חכם ונבון ? ממש שרלוק הולמס .

בוא תתייחס למה שכתוב ואל תנסה לשנות את הנושא , דרך אגב אחלה האוטנינג (אם זה היה נכון icon_smile.gif
lady inBlack
lady inBlack • 2 בספט׳ 2007
icon_eek.gif מה נסגר?
לדעתי הערבים שהלימיט מקימים דווקא מוצלחים מאוד הן מבחינת האווירה והן מבחינת איכות האנשים שמגיעים לשם!
מזל שאני לא עובדת בלימיט ורק מתארחת שם כך שאין לי שום אינטרס לומר זאת..
המוזיקה נושא כאוב במיוחד כשמנסים לרצות את כולם ותמיד יהיו כאלו מקופחים..
אני בכל אופן לא מגיעה בשביל המוזיקה כי זו לא ממש המוזיקה החביבה עלי, אבל משום מה זה הפך עם הזמן לעניין שולי .
בעניין הדרס קוד אני מאוד שמחה שיש הקפדה בנושא הדרס קוד ושהסלקטור עושה עבודתו נאמנה ! לא הייתי רוצה להגיע למועדון בלבוש שלי ולהוות הצגה לכל מיני כאלו שהגיעו בג'ינס וטי שירט ולא כיבדו את המינימום.
אייר, בתור אחד שדווקא בקיא בנושאים שכאלו ואחרים, אתה אמור לכבד את עניין הדרס קוד אפילו יותר מכולם ולא להשמיצו, במיוחד כשאתה לא איזה ונילי זקן וסקרן מחילופי זוגות.
אגב..לא ראיתי שום חילופי זוגות במסיבה וגם אם כן יהיו ..העיקר שכולם נהנים icon_smile.gif
נ.ב
מי שלא רוצה לבוא שלא יבוא וזו לא אמירה של סתימת פיות אלא באמת כוונה מובהקת לזה שיש עוד מועדונים שאפשר ללכת אליהם בג'ינס וטי שירט ועם מוזיקה שונה.
D M Dogy​(מתחלף)
האוטינג?
אני מכיר אאוטינג...
לא נורא זה קורה...
AIR​(נשלט)
פשש גם לא כל כך חכם מי שמייצג את המועדון icon_twisted.gif
AIR​(נשלט)
lady_in black כתב/ה:
icon_eek.gif מה נסגר?
לדעתי הערבים שהלימיט מקימים דווקא מוצלחים מאוד הן מבחינת האווירה והן מבחינת איכות האנשים שמגיעים לשם!
מזל שאני לא עובדת בלימיט ורק מתארחת שם כך שאין לי שום אינטרס לומר זאת..
המוזיקה נושא כאוב במיוחד כשמנסים לרצות את כולם ותמיד יהיו כאלו מקופחים..
אני בכל אופן לא מגיעה בשביל המוזיקה כי זו לא ממש המוזיקה החביבה עלי, אבל משום מה זה הפך עם הזמן לעניין שולי .
בעניין הדרס קוד אני מאוד שמחה שיש הקפדה בנושא הדרס קוד ושהסלקטור עושה עבודתו נאמנה ! לא הייתי רוצה להגיע למועדון בלבוש שלי ולהוות הצגה לכל מיני כאלו שהגיעו בג'ינס וטי שירט ולא כיבדו את המינימום.
אייר, בתור אחד שדווקא בקיא בנושאים שכאלו ואחרים, אתה אמור לכבד את עניין הדרס קוד אפילו יותר מכולם ולא להשמיצו, במיוחד כשאתה לא איזה ונילי זקן וסקרן מחילופי זוגות.
אגב..לא ראיתי שום חילופי זוגות במסיבה וגם אם כן יהיו ..העיקר שכולם נהנים icon_smile.gif
נ.ב
מי שלא רוצה לבוא שלא יבוא וזו לא אמירה של סתימת פיות אלא באמת כוונה מובהקת לזה שיש עוד מועדונים שאפשר ללכת אליהם בג'ינס וטי שירט ועם מוזיקה שונה.

נראה לך שבאתי בג'ינס וטי שירט ? באתי בלבוש שנראה מאוד סקסי בעיני שאני אישית הייתי לובש פעם במסיבות שלי ,ואף אחד לא היו תלונות, כמו כן , טוב שיש חברים icon_wink.gif , מה שאת אומרת "אתה תישאר מחוץ למועדון ואני אהנה לי בסבבה כי לא באת במכנס שחור? "
בחיים שלי לא סיננתי חבר קהילה , אפילו אם הוא בא בג'ינס , נו , בשביל מה יש חברים ...
תהני לך במועדון אני אהנה במקום אחר פחות ידידה .
D M Dogy​(מתחלף)
"צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים"
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

Re: אולי.

קטסטרופה כתב/ה:
אולי תפסיקו לבלבל לי את הבצים?

עומריקו כתב וסיכם את זה בעצמו:
מי שלא טוב לו שיילך לאונן על עץ אקליפטוס בחורשה הסמוכה לביתו.

קיטיקט -הפעם אתה צודקת.

air ושות...

השרשור הזה אינו המקום להינצחויות ילדותיות

לי אין כול אינטרס לכאן או שם
אבל- מי שלא מוצאת חן בעניו המדניות/מוזיקה

שלא יבוא ולא יקטר....

לא ניתן לרצות את כולם כול הזמן

לטעמי האישי- המוזיקה קולעת בדיוק

האווירה הכללית והאנשים שעושים אותה - היא בדיוק מה שאני מחפש בבילוי של יום שישי

יש -דרס קוד שהוא מינימום שחור
מה הבעעיה להיתארגן בהאתם

במקום להיתבכיין על - אכלו שתו לי

עוד מעט תקטר שאף אחת לא היתייחסה אלייך.....