בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נארגן ערב מיילדום-כמה ממיכם רוצים ערב שליטה גברית

גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 16 שנים • 2 בספט׳ 2007

בואו נארגן ערב מיילדום-כמה ממיכם רוצים ערב שליטה גברית

ציטוט:

המיילדום במתכונת הנוכחית ספג מכות לא קלות בדמות פמדום בכוח במועדון אחד וערב כושל של מיילדום במועדון אחר.באין נציגים בולטים יותר אותו מיילדום שקע לדממת אלחוט והשאלה העיקרית היא לא אם הוא נעלם אלא אם מישהו ירים את הכפפה לערב מיילדום חדש למשל ואמיתי.
תנסה עימנואל לעשות סקר ולבדוק כמה היו מעוניינים באמת בערב אמיתי כזה. זה באמת יותר מעניין מתגובה מכוערת שאומרת שמבחינתה המיילדום מיותר

זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 2 בספט׳ 2007
לא צריך "ערב מיילדום". מבחינתי מספיק שיארגנו "ערב בדסמ", כלומר ערב שבו באים למקום שיש בו אווירה בדסמית כדי לעשות דברים בדסמיים (זה, אגב, היה לדעתי האפיל האמיתי של ערבי המיילדום, לא העדרם של מלכות ועבדים).
כיום אין מועדוני בדסמ בישראל. יש מועדוני ריקודים שנותנים אפשרות לעשות סשנים. ההבדל גדול, ולכן לא מפתיע בעיניי שכמות הסשנים הספונטניים הולכת וקטנה, ורבים מהסשנים הם של מלכות בתשלום או הופעות יזומות.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 2 בספט׳ 2007
זאלו צודק icon_cry.gif
איפה הימים שהיית מגיע למועדון ורואה סשן בכל פינה?
היום כדי להגיע לערב שבו אתה יכול הלרגיש חופשי לעשות סשן ולראות סשן, אתה צריך להגיע לערב פליי פארטי...
המלט
המלט • 2 בספט׳ 2007
לדעתי האובייקטיבית, זאלו טועה. icon_sad.gif

אני חושב שזו טעות לכפות על הטעמים השונים בבדסמ לדור בכפיפה אחת באותה צלחת. יש
בהחלט מקום להפריד -- שהרי יש כאלה שרק מיילדום עושה להם את זה, ויש כאלה שרק פמדום
עושה להם את זה, ואלו ואלו רשאים בהחלט, ואני אף תומך בנסיונותיהם לעשות כן, לארגן ערבים
מונו-בדסמים, שבהם יבוא לידי ביטוי רק מה שהם אוהבים. לא צריך להיות כל כך קיבוציים
ושיתופיים כשמדובר בטעמים מיניים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 2 בספט׳ 2007
המלט כתב/ה:
לדעתי האובייקטיבית, זאלו טועה. icon_sad.gif

אני חושב שזו טעות לכפות על הטעמים השונים בבדסמ לדור בכפיפה אחת באותה צלחת. יש
בהחלט מקום להפריד -- שהרי יש כאלה שרק מיילדום עושה להם את זה, ויש כאלה שרק פמדום
עושה להם את זה, ואלו ואלו רשאים בהחלט, ואני אף תומך בנסיונותיהם לעשות כן, לארגן ערבים
מונו-בדסמים, שבהם יבוא לידי ביטוי רק מה שהם אוהבים. לא צריך להיות כל כך קיבוציים
ושיתופיים כשמדובר בטעמים מיניים.

אין לזאלו שום בעיה שיארגנו ערבי מיילדום, להיפך, אלא שזה יהיה כבר בבחינת שני צעדים קדימה. הנקודה שלי היתה שלי מספיק אפילו צעד אחד קדימה - ערב שבו הבדסמ הוא במרכז, ולא הריקודים או שיחות הסלון (שכבודן במקומו מונח).
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 2 בספט׳ 2007
צודקים לחלוטין. גם אני הייתי רוצה לראות הרבה יותר בדס"מ והרבה פחות ריקודים.
צ'יטה​(שולט)
לפני 16 שנים • 3 בספט׳ 2007
צ'יטה​(שולט) • 3 בספט׳ 2007
זאולופון,
כתבת: "לא צריך "ערב מיילדום". מבחינתי מספיק שיארגנו "ערב בדסמ".

האמת, מהתגובות שלך לאחרונה, עושה רושם, שמשהו עובר עליך בעניין הזה.

אעשה תיקון קצר בנוסח שלך, ברשותך כמובן.
למה צריך בדס"מ בכלל, מספיק יחסים קינקיים מספקים.

נו באמת !

אתם לא רוצים בדסם, אז לפחות שיהיה לכם את היושר, לא להרצות על מה שאתם לא רוצים, בראש חוצות.

ערב מיילדום, זה קלסיקה, של הטקסיות, של השליטה המכובדת הזו, של הסאבמישן, של הכבוד.
בטח שאנחנו רוצים כאלה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 בספט׳ 2007
צ'יטה כתב/ה:
זאולופון,
כתבת: "לא צריך "ערב מיילדום". מבחינתי מספיק שיארגנו "ערב בדסמ".

האמת, מהתגובות שלך לאחרונה, עושה רושם, שמשהו עובר עליך בעניין הזה.

אעשה תיקון קצר בנוסח שלך, ברשותך כמובן.
למה צריך בדס"מ בכלל, מספיק יחסים קינקיים מספקים.

נו באמת !

אתם לא רוצים בדסם, אז לפחות שיהיה לכם את היושר, לא להרצות על מה שאתם לא רוצים, בראש חוצות.

ערב מיילדום, זה קלסיקה, של הטקסיות, של השליטה המכובדת הזו, של הסאבמישן, של הכבוד.
בטח שאנחנו רוצים כאלה.

לא כל כך ברור לי למה מפריע לך שמבחינתי מספיק "ערב בדסמ". לי אין שום בעיה שיהיו גם מלכות ועבדים באיזור, ונוכחותם לא מורידה עבורי שום דבר מה"קלסיקה", ה"מכובדות" ואפילו ה"סאבמישן". בבדסמ שלי גם להם יש מקום, והוא לא בא על חשבון המקום שלי.

אבל אני מודה שהפרובוקציה שלך היתה משעשעת. ציטטת אותי מבקש ערב בדסמ, ואז "תיקנת" את דבריי כאילו אמרתי בדיוק להיפך, שאני לא רוצה בכלל בדסמ, כי איכס וסוטים, ואז תקפת את הדברים שאתה עצמך אמרת בשמי, ועוד בלשון רבים (מי זה ה"אתם" האלה שלא רוצים בדסמ, כביכול? אני והתולעים?). אין מה לומר, מאסטרפיס. האמת שאני כל כך סקרן לדעת מה הזאלופון המדומיין יגיד בהמשך שממש לא נעים לי להפריע. רק בחיאת, שיגיד את זה עם חיוך, כן? icon_smile.gif
nhugo
nhugo • 3 בספט׳ 2007
דווקא שמתי לב לעובדה שבשעות היותר מאוחרות שקצת מיתרוקן מתמלא בסשנים מעניינים
אני קורא לשעות האלה "שעות הדימדומים" כי אז המעונינים באמת ואחריי שכבר ספוגים אלכוהול רובם ,אלה שנישארים אנשים מעניינים במיוחד,חלק מהסשנים שלי או של אחרים המשובחים ביותר קרו דווקא אז
ולא נראה לי שיש חוסר בבדס"מ באופן כללי ,חוץ מזה לא כולם אקסביוניסטים
ערב של מיילדום לא נראה רעיון מוצלח משום מה יש לי תחושה שזה יגמר לא טוב אולי בגלל מהותנו להתחרות תמיד