ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי בנות

Nick​(שולט)
לפני 20 שנים • 1 באוק׳ 2003

חברים

Nick​(שולט) • 1 באוק׳ 2003
שוב אתם מתנפלים על דום תמים שרוצה להשקיע במדינה, וחבל!
תנו לשפכות לענות לו, אולי הן תבאנה לו שפכטל icon_lol.gif
ו"מליין" יקר אם אתה מוכן ברוב טובך: תשפוח עליי ארבה קשף - עולי גם עני יאפוך לשפכא icon_wink.gif

שנה טובה וחתימה טובה לכולם
ודי לכקימא ברמיזא ולשטיה בכורמיזה icon_razz.gif
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 1 באוק׳ 2003
מענין שעד כה הגיבו רק שולטים, למרות שללא ספק קראו את זה גם שפחות, הן בחרו שלא להגיב אם כי אני משער שיהיו גם כאלו שתגבנה בהמשך.

קודם כל מה התנפלות על אדם שכתב בשגיאת כתיב? אולי זאת טעות בהקלדה? אולי הוא עולה חדש? אולי דיסלקטי? לולא היה מנפנף בכספו גם הייתם מתנפלים עליו? אילו היה זה כותב מוכר בקהילה גם הייתם עושים לו "לינץ"?

לצערי אני לא מליונר (אין צורך לרחם עלי) ואדם שרוצה להשיג שפחה תמורת כסף מעורר בי סלידה, אבל מכאן ועד להתנפל עליו בגלל שגיאת כתיב, עדין רחוקה הדרך.

לאדון מלייאן, שים פס על מה שאני אומר או מרגיש וגם על מה שאחרים אומרים או חושבים. תהייה בטוח שלא תחסרנה שפחות שתרצנה להיות שלך, הן כמובן תאמרנה שלא בגלל הכסף אלא בגלל שאתה אדון נפלא וזכותן לחשוב ככה. אישית אני חושב שאם כל מה שיש לך להציע זה כסף אז שפחה שתקח אותך כאדון שמה את נפשה בכפה. אבל זאת דעתי וכמו שאמרתי שים פס עליה.

מאחר וברור לי שדברי יעוררו תרעומת קשה ויהיו שיגידו איך אני מעז להגיד ששפחות תרצנה בו כאדון בגלל כספו, אקדים תרופה למכה ואפנה שאלה פתוחה לשפחות.

נניח שהיתם פוגשות אדון שהוא מושלם מכל הבחינות אבל הוא גמד שמן וקרח(אני לא גמד, לא שמן ולא קרח) ולעומת זאת היתן פוגשות אדון פחות טוב אבל חתיך, במי היתן בוחרות כאדון? אז כל מי שקנה המידה שלה לבחירת אדון זה אם הוא חתיך, למה שלא תבחר אדון בגלל כספו?
חצי אדון
חצי אדון • 1 באוק׳ 2003
צודק - שקר החן והבל היופי.
loren
loren • 1 באוק׳ 2003
בואנה אדון מליין ת'זהר ממני icon_twisted.gif
כמה שפכות יותר טוב... icon_wink.gif
וכן. מסתמא שמראה חיצוני אין לו ולא כלום עם שליטה....
אבל זה נכון- מ י שתבחר ביפה עלולה לבחור גם בכסף
כלובי
כלובי • 1 באוק׳ 2003
מסתבר שכל אדון שנכנס לכאן חייב לעבור את הרצח אופי הזה...

יום אחד אדון מליאן ישב ביחד עם ניק וביחד הם ישגעו לאדון התורן את הצורה...
מין זובור כזה לחדשים...

דוקא לא רעיון כל כך רע icon_twisted.gif
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 1 באוק׳ 2003
כלובי צודק

ברוך הבא אדון מלייאן icon_smile.gif
ליהי​(נשלטת)
ליהי​(נשלטת) • 1 באוק׳ 2003
וווווייי , איזה שטיפת מוח , אלרגיות למיניהן למשגיאות כתיב , הכל יוצא כאן החוצה. איזה יופי של קבלת פנים. לא מתאימה לכם ההודעה , נראה לכם מפגר , למה להגיב? רק כדי להגיד משהו רע , כי לא רואים את הפנים? מעניין אם ככה הייתם מקבלים אדם חדש שאתם רואים אותו , בא לראיון עבודה או משהו ויורדים עליו.

כמה מהחברים מאוד טובים שלי ומאווווד חכמים שלי כותבים עם שגיאות כתיב נוראיות , עם א , ע , ח , כ , ובכלל ומקורן בדיסלקציה ותופעה זו די רחבה ואפילו בקרב הדומים אצלינו בקהילה אפשר לראות כמה. אז עליהם לא יורדים כי אותם מכירים ומישהו חדש מקבל כזאת קבלת פנים.

איזה עולם ציני וחסר ערך זה נהיה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 באוק׳ 2003
ליהי,
שגיאות כתיב והתבטאות לעתים קרובות מעידות על עילגות, אך רובנו מודעים לכך שלפעמים הבעיה היא דיסלקציה ולפעמים (כמו במקרה שלפנינו, כנראה) פשוט בחוסר היכולת הטכנית לערוך הודעה. כפי שאמרת, ישנם עוד מבינינו שלא כל האותיות שלהם ולא כל סימני הפיסוק שלהם הינם במקומם, ואף אחד לא יורד עליהם. זאת לא רק מכיוון שמכירים אותם, אלא גם משום שאין בהם שום דבר המעורר אנטגוניזם, ובסך הכל ולמרות הכל רובנו אנשים די נחמדים icon_wink.gif
במקרה שלפנינו, עצם הכינוי "אדון מליאן" והדיבורים על נהג פרטי וכו' הם גורמים הרבה יותר חזקים לקבלת הפנים הזו מאשר הרשעות הטבעית שבנו, וגם אם לא הייתי סטודנט-מקלל-פוליטיקאים-שקרנים אלא הבן האובד של שרי אריסון, עדיין הייתי חש שלא זו הצורה ליצור לעצמך כרטיס ביקור. אז ברוך הבא אדון מליאן, אבל המלצתי לך - החלף כינוי ותזכיר פחות את לונדון. מיתון עכשיו והיא לא מחכה לנו.
Angel​(שולט)
Angel​(שולט) • 1 באוק׳ 2003
ליהי. אני לא חושב שאת צודקת.
זו בהחלט קבלת פנים.
ואפילו חמה עם חיוך וקריצה.
ואם אף אחד לא היה מתייחס?
ואם כולם היו אומרים שלום וזהו. היה בזה קור וריחוק.
זו קבוצה של אנשים שמתקשרים ומוציאים קצת לחץ .זה דרוש. פה. ובכלל בעולמנו. מאליין אולי גם רוצה לשחררררר קצת icon_lol.gif .
רוצים רגש? חיוך? להינות.
נו.
יש הומור בהודעה שלו. ויש הומור בתגובות.
loren
loren • 1 באוק׳ 2003
מוזר שמר מליין עשה שגיאה רק במילה ההיא ההיא
התפלק לו לברנש..., התגובה למתלבטת עם השיר שלה
צ'יראפ..... נו באמת... יש גם גבול לכושר ספיגה שלי icon_rolleyes.gif