בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לא חדשה בעסק ..

מירני המלאך
לפני 16 שנים • 17 בספט׳ 2007

שלום לא חדשה בעסק ..

מירני המלאך • 17 בספט׳ 2007
היי יש לי שאלה מאוד חשובה .אשמח לקבל תשובה...

הייתי בעבר נשלטת של מלכה שהייתה בת זוגתי. שדרכה הכרתי מזה להיות שפחה.
כהיום אני לא בעסק של נשלטת .שאלה היא כזאת ? למה אני עד עכשיו רוצה לחוות שוב שליטה ממלכה.
כי שהייתי שם שנאתי את עצמי.ושאני לא שם עכשיו. אני מחפשת שמישהי תשלוט אלי מה בעיה אצלי.
אשמח לקבל תשובה תודה מראש מירני.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 17 בספט׳ 2007
מירני היקרה,
היחידה שיכולה לענות על השאלות האלו היא את לעצמך.
נסי להיות מפורטת יותר בשאלותייך את עצמך:
מה אהבת ביחסי השליטה?
מה היה קשה לך?
מה מושך אותך בסיטואציה ומה מפריע לך?
יתכן ואת אוהבת להרגיש בטוחה ומוגנת בזוגיות עם אשה עוצמתית אבל לא נמשכת להשפלה או לכאב?
תבררי את כל זה עם עצמך, ואז תוכלי לגשש שוב ולגלות אם מתאימה לך זוגיות של יחסי שליטה בכלל ואם כן - מאיזה סוג?

מאחלת לך שתלמדי להכיר את עצמך ותמצאי את מה ומי שיעשה/תעשה לך טוב.
מירני המלאך

ים יקרה עם היה לי את התשובה זה היה טוב.

מאמי עם באמת את רוצה לדעת. למה אני אוהבת או שונאת להיות נשלטת
זה הכל כתוב בבלוג שלי.
כאילו שאני לא שם זה מאוד חסר לי קטע של שליטה כאב השפלה.
אבל שאני שם אני מאוד שונאת את עצמי אוף כולי מבולבלת.מירני
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
פעמים רבות קיים פער בין הפנטזיות למימוש שלהן, בטח בנושאים כגון השפלות. בדרך כלל הפנטזיות הן מאד קיצוניות ותוכן ההשפלות בהן הוא הדבר הכי משפיל שיכלת לדמיין, אך כאשר הן באות לכדי מימוש קשה מאד להתנתק מהנקודות הכואבות שלנו ולהנות מההשפלה עצמה.
כאב ושליטה דורשים גם הם הנחה בצד של האגו שקשה במידה והשולט נוגע בנקודות שבהן האגו שלנו רגיל לפעול ולכן המצבים הללו יכולים להוביל לבלבול ואפילו לשנאה עצמית.
מה שיכול לעזור בנושאים הללו הוא לשוחח על הדברים המעיקים עם השולט ולנסות לבחון יחדיו מה הדבר שהפריע.

שיהיה לך בהצלחה!
מירני המלאך

תודה לך ..

באמת מקווה שהיה טוב
ושאני ידעה בסוף מה אני רוצה מעצמי
לא כייף לחיות בבלבול.מירני
אסף99
אסף99 • 17 בספט׳ 2007
השנאה העצמית שלך נובעת מקונפליקט בין הצורך המיני שלך להישלט לבין החינוך הבסיסי שעברת במשך כל חייך לגאווה, ערך עצמי וכו'.

בשורה התחתונה תאלצי לבחור בין שניהם. לא מדובר בשחור ולבן - אפשר לוותר על קצת מזה כדי לקבל קצת מהשני, ולהיפך. העניין הוא שעלייך לעשות זאת (א.) במודע, (ב.) לאט לאט, (ג.) עם פרטנר\ית שאת מעריכה כאדם ושאת יודעת בודאות שאפשר לסמוך עליו\עליה.

אני לא מכיר את המלכה שהייתה לך, אבל לדעתי יחסים שמעוררים תחושות כמו שתיארת אצל אחד הצדדים הם לא בריאים בדיוק באותה המידה, נאמר, שיחסים בהם אחד הצדדים מעורר רגשות אשמה אצל השני אינם בריאים.

חשוב מאד לדעתי להתחיל בקטן ולדחוף את עצמך קצת-קצת עד שתמצאי את הגבול שבו יהיה לך נוח. זו לא בושה לוותר על האגו, וזו גם לא בושה להחליט שאת לא מוכנה להקריב אותו בעבור ריגושים מיניים. כל עוד ההחלטה נעשית בסביבה אוהבת ואוהדת אני חושב שתוכלי לחיות איתה ועם עצמך בשלום.

הרבה בהצלחה בחיפושים העצמיים.
icon_smile.gif
מירני המלאך

אסף יקר

תודה לך על כל מה שכתבתה... עם אני הבחר להיות נשלטת זה רק עם מלכה שאני מאוד אוהבת.
אבל קודם כל אני צריכה לקבל את עצמי בלי פחד ושנאה.
שפיץ רציני
לפני 16 שנים • 26 באוק׳ 2007

Re: שלום לא חדשה בעסק ..

שפיץ רציני • 26 באוק׳ 2007
מירני שייכת למלכה כתב/ה:
היי יש לי שאלה מאוד חשובה .אשמח לקבל תשובה...

הייתי בעבר נשלטת של מלכה שהייתה בת זוגתי. שדרכה הכרתי מזה להיות שפחה.
כהיום אני לא בעסק של נשלטת .שאלה היא כזאת ? למה אני עד עכשיו רוצה לחוות שוב שליטה ממלכה.
כי שהייתי שם שנאתי את עצמי.ושאני לא שם עכשיו. אני מחפשת שמישהי תשלוט אלי מה בעיה אצלי.
אשמח לקבל תשובה תודה מראש מירני.

התשובה בגוף השאלה.
ראש השבט​(שולט)

ממש פשוט להבהיר הכל..

ראש השבט​(שולט) • 26 באוק׳ 2007
בשמונה שעות ראשונות של היממה התלבטי לך אם ומה ולמה....בשמונה השעות שיחלפו היי נשלטת , התמסרי כולך.., בשסן חזק.. תושפלי עד עפר..ובשמונה השעות הנותרות תחליטי שלא מתאים, שאת לא רוצה..

ובא לציון גואל..
Diz
Diz

לא קראתי מה ענו לך-אבל...

Diz • 26 באוק׳ 2007
את אוהבת את ההרגשה של להיות נשלטת למלכה-כפי שאת תיארת את זה לעצמך וכפי שאת היית רוצה לחוות את זה.
כשהיית עם השולטת הקודמת רצית את הקשר מפני שרצית לבנות אותו ככה שהוא יעניק לך את ההרגשה הזו-ומה שקרה בסוף זה שלא נוצרה כימיה וההרגשה נשארה טלויה באוויר.
לכן-את לא רוצה את הזכרון, את לא רוצה את מה שהיה.... אבל את כן רוצה להיות נשלטת למלכה כפי שאת רואה את זה !!
icon_lol.gif בהצלחה מותק
אל תתביישי להיות מי שאת